PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban - BiA Fz



MAREK ~
11-01-13, 18:03
Zdravím ;)

Myslím jsi že je to už dlouho (kdy jsem dostal ban) na serveru Classic za wallhack...,ale já žádný wallhack neměl.. ;) (už je asi 9měsíču a 10dní).
Často jsem jsi kupoval na všelijaké server VIP ;),hrával jsem tu skoro každý den po celích 9měsíču ;.,,a chtěl bych jsi tu zahrát zase ;)
Na serveru jsem byl v pohodě,,nenadával jsem,nedělal jsem naschval nějaké blbostí..(ale když tu byl brácha,tak vím že nadával,protože mi jeden admin poslal screen jak ve hře prej nadávám...;),ale já mu řekl že to nebýl já,že to byl brácha ;)....
Rád bych byl na tomhle serveru odbanován ale myslím jsi že to ale asi nepujde(možná ano),v případě kdyby to nešlo tak aspon snížít ten stav banu na nižší ;)
Csko už hrají přeš 4roky,mám nahrané ( 2000hodin,a to mám steam 1rok,myslím jsi že proč bych měl mít důvod zapínat na pubu).


A tady je ten výpis ;) : [AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 22556)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack (potvrzeno)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Marcelqis1 <boNtiaq
[AMXBANS] Tvuj nick: MAREK ' Marcelqis1 ' DUDIK
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:41531140
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:41531140
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 90.179.30.149
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.71.64.92
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: BiA Fz
[AMXBANS] Server: Kotelna - Classic | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(angel) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================

Ptal jsem se adminu z kotelny jestli je na tom demu wallhack(a oni že prý tam je)ale já žádný wallhack nikdy neměl ;),ale to se dá blbě prokázat že jsem neměl wh,tak až tu bude dotyčný admin ,tak at vám to demo tady hodí,at se podívate sami ;)

Zatím děkuji a čekám na vaše komentáře váš MAREK ~

MARTiii
11-01-13, 21:27
http://csko.cz/dema/upload/dir/marcelqis.dem
demo co mi posilal bia, jeste sem nekoukal

MAREK ~
11-01-13, 21:36
oukej ;)

BiA Fz
12-01-13, 12:13
Třináctiletý kid co mi nadává na skypu a na gatheru :-)) Na tom demíčku je pěkně vidět, jaký jsi prolhaný lowpackal. Dokud tady budu admin, tak tu hrát nebudeš :-))
Btw doporučuji s tímto klučinou nehrát v žádném týmu, nemám pro to důkazy, ale můžu s klidem říct, že hraje s wallhackem dál a pořád si myslí, že mu to lidi budou žrát, jaký je to (už čtrnáctiletý!) skiller :-))

EDIT: Jelikož je mi jasný, žes to zkoušel jen pro to, že už se smazalo původní demo nahraný na kotelnu, tady je reupload http://uloz.to/xSMRPLg/steam-0041531140-ip-90-179-30-149-marcelqis1-bontiaq-dem kde bude to tvoje skyllerství zaznamenaný na věčný časy, aby si tady už neotravoval. :thumbup:

MAREK ~
12-01-13, 13:09
Za 1.na skypu jsem tě vůbec neměl přídaného.,tak nevím co to tu mluvíš.) a na getheru jsem ti nenedával,jenom jsem ti říkal že jsi lama.--Za 2 nevím co je na tom demu,nedivál jsem se,a žadný wallhacker nejsem ;)..(že ti dávám na mixu 1dničky tak mám WH,AB že ? ;)

Hrál jsi někdy se mnou ? ne nehral,tak proč tu píšeš že aby se mnou nehráli, s wallhackem nehraju ..a já jsi nemyslím že mi to bude procházet když nic nemám ;)
Noa že mi je 14.let,neříkam že jsem skiller,ale myslím jsi že aj bot hraje líp než ty.

Né nic jsem nezkoušel,nevěděl jsem že se smazalo původní demo.

A jak ti zebrali na nějaký čás práva,tak jsi mi psal na steam at dám na forum ano,aby ti vrátily práva


Nevím kdo si mě přídal ve hře na steam : a ptal jse mě jestli pujdu k tobě do clanu...že budem jezdit po celé republice po turnajích,já řekl že né...tak jsi mě vymazal z přátel a na druhý den ráno jsem hrál a najednou mi dal bán za WH. ;)

BiA Fz
12-01-13, 13:41
Píšeš jednu lež za druhou, ale je ti to k ničemu, protože na demu je wallhack :-*
Do tý doby sem tě bral za normálního fajn kluka, dokonce sem tě bránil v předchozím označení za cheatera, když ses v hlášení cheaterů objevil (demo bylo tehdy neprůkazný) ale ukázal ses v pravém světle no. Ze skypu i steamu sem si tě smazal po tom, co si mi začal nadávat co prej si to dovoluju dát ti ban, tak to nepřekrucuj :-D Je mi tě fakt líto, ale že tě hanba nefackuje takhle tady veřejně lhát..

MAREK ~
12-01-13, 13:47
spíše ty jedna lež za druhou ;)

MAREK ~
12-01-13, 13:49
a mě je to jedno že je na demu wallhack,já prostě nic neměl a budu si za tím stát .;)

A já ti nenedával na skype(na skypu jsem jsi tě vymazal já) a na steamu jsem ti říkal že jsi lama trapná) . a ze steamu jsem jsi tě taky vymazal hned po tom tvojem banu. ;)

BiA Fz
12-01-13, 14:01
věděl sem že takovej sráč jako ty přijde a přesně bude psát takovýhle hovna. proto sem si schoval to demo, aby se na to mohl každej podívat a věděl kdo má pravdu. seš fakt ubohej, zkusil si mě nasrat, to se ti částečně povedlo, a teď už táhni, nebudu se s tebou dál bavit.


Unban nedostaneš


WH jasné. Schválně jsem se extra díval na ty časy, co tu daly grEy s Biou a musím souhlasit.

Prislo mi, ze mu nekdo radi, ale celou mapu asi ne, takze wh.

Vždycky mi přišlo divný jak přišel, nedal ani frag, za půl hoďky se vrátil a dal 30:2. GJ guys :)


E: Dík Giussepe, hezky je vidět jak lež má krátké nohy.

Giussepe
12-01-13, 14:07
tak jsi mě vymazal z přátel

(na skypu jsem jsi tě vymazal já) a ze steamu jsem jsi tě taky vymazal hned po tom tvojem banu. ;)

http://static3.fjcdn.com/thumbnails/comments/Not+sure+if+Bums+Or+_5ec303158d01d6badb9474b0fe8e8 715.jpeg

Krispo
12-01-13, 23:35
Ten kluk neví co mluví... Lock