PDA

Zobrazit normální verzi : riddick ban :D



luky
05-07-11, 18:43
servus riddick mam na teba par otazok uz si niekedy videl ako vyzera ABcko ? :D preco mam ten pocit ze asi nie ? ako dlho mas prava ? :D a ta najzdasadnejsia otazka hras na reprakoch ci slucahtkach lebo to je pomerne velky rozdiel :D

ZEUS
05-07-11, 18:52
Ježiš, co to zase má tohle znamenat ? Požádej o unban tak, jak se má !

http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban

EDIT:


ta najzdasadnejsia otazka hras na reprakoch ci slucahtkach lebo to je pomerne velky rozdiel

Tohle si myslím, že Ti může být jedno, na čem hraje, je to čistě jeho věc....

Ridik :D
05-07-11, 19:10
Skus požádat slušně o ten unban ....

http://csko.cz/dema/upload/dir/luky.dem

ZEUS
05-07-11, 19:12
Tak asi proč by to dávat do sekce Žádosti o unban ? :D Čekám, co sem postne Ufo :D :taunt:

UFOusek
05-07-11, 19:13
Jou, AB se pozna podle zvuku...

/pro ZEUSe

luky, negramotny NS dite, nechtel bys prava? Kdyztak o ne pozadej, pekne pokecame a tak..

luky
05-07-11, 19:14
preboha co tunak pisete :D:D je jedno ci admin hra na reprakoch alebo na sluchatka AKO POTOM MOZE ROZLISIT WH OD SOUNDU AKO ???? :D :D :D dalsia vec pytal som sa na com hra kedze asi 15 min bol v spektate cize asi bude je slepy alebo nevie co roby chapal by som ze zrejme nevie rozdiel medzi ab a wh aj vzhladom na to ze za AB mi nedal perm. ale 122 dni :D
[AMXBANS] ================================================ [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! [AMXBANS] Mas 15 tydnu , 6 dnu , 23 hodin , 59 minut a 10 vterin do vyprseni BANU [AMXBANS] Zabanovany nick : luky [AMXBANS] Duvod : ' Aimbot ' [AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu [AMXBANS] Zabanovane SteamID : [AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 89.173.93.6 [AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz [AMXBANS] ========================================

a este traktor skus si po sebe precitat ci pises mozno prehodnotis z koho vychadzaju "sracky"

Ridik :D
05-07-11, 19:15
nemám slov :D podle zvuku :D

Ridik :D
05-07-11, 19:16
i kdyby ab nemusí vždy házet crosem sem a tam je to o citlivosi ....

ZEUS
05-07-11, 19:16
Není problém změnit ti délku času na pernament.... Tobě to může bejt úplně jedno, je to jeho věc...

UFOusek
05-07-11, 19:19
preboha co tunak pisete :D:D je jedno ci admin hra na reprakoch alebo na sluchatka AKO POTOM MOZE ROZLISIT WH OD SOUNDU AKO ???? :D :D :D dalsia vec pytal som sa na com hra kedze asi 15 min bol v spektate cize asi bude je slepy alebo nevie co roby chapal by som ze zrejme nevie rozdiel medzi ab a wh aj vzhladom na to ze za AB mi nedal perm. ale 122 dni :D
[AMXBANS] ================================================ [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! [AMXBANS] Mas 15 tydnu , 6 dnu , 23 hodin , 59 minut a 10 vterin do vyprseni BANU [AMXBANS] Zabanovany nick : luky [AMXBANS] Duvod : ' Aimbot ' [AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu [AMXBANS] Zabanovane SteamID : [AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 89.173.93.6 [AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz [AMXBANS] ========================================

a este traktor skus si po sebe precitat ci pises mozno prehodnotis z koho vychadzaju "sracky"

Demente, v reasonu mas AB, tudiz nechapu, proc sem pises nejaky hovna o WH, no mozna sis zapnul i WH... Bud nechapal co robI nebo se smal tvymu urcite hustymu stylu "chodim s kryzkem do zemne a von my nejak lyta pico". Rozdil mezi perm. banem a 122-ti dnama ti vysvetlovat nebudu, pac ty to stejne nepochopis a budes psat svy sracky.

Ridik :D
05-07-11, 19:22
chtělo by to martii

ZEUS
05-07-11, 19:26
Podle mě je clear... náznak AB tam není...

UFOusek
05-07-11, 19:28
Podle mě je clear... náznak AB tam není...

aji v hlave ma clear.. clear & empty

ZEUS
05-07-11, 19:30
Můj ban to není :D at to rozhodne Kotel, ale dle mého soudu AB a ani WH nemá... India je malá mapa, a slyšíš dupání a navíc máš tam na výběr jednu ze dvou krabic, kde může bejt enemy....

Ridik :D
05-07-11, 19:39
no no no AB to nebude ale WH ano trošku sem se sekl :D

Unregistered
05-07-11, 19:51
ufo a traktor vidno vasu inteligenciu ,vek alebo sedlacku vychovu rodicia ktory nevedia vychovat svoje decka su pre mna len odpad produkujuci hnoj takze len tak dalej robite im skvelu reklamu. zasnem ako takato sedlac moze mat prava ale co uz. . o wh som zacal lebo som sa uz stretol s adminmy ktory hraju na reprakoch nevedno rozlisit sound od wh + som reagoval na to co pisal zeus ze je to len adminova vec ci hra na repro. alebo sluch (co v tom pripade neviem ako sa da rozlisit wh a sound ) ale inac dobre vediet aky skuseny (v niektorych pripadoch "inteligentny") admini spravuju kotelnu

killer-savage
05-07-11, 20:01
moje decka su pre mna len odpad produkujuci hnoj takze len tak dalej ale co uz
docela sa bavim. :D ale tebe to ma byt jedno kdo adminuje servery ked sa nevies vyjadrovat slusne ako ostatny.

luky
05-07-11, 20:47
savange najprv si precitaj vsetky komenty skor nez nieco taketo napises a pokial si si ich precital skor nez si to napisal dam ti radu nestrkaj sa ludom do zadku zhadzujes sa

killer-savage
05-07-11, 20:56
nauc sa pisat potom choj na forum. niesom ziadny savange jasne!!
aj tak mas perma za wh nie 16 tyzdnov za ab. tu ti nikdo neda unban takze tu stracas cas tim ze ma urazas TI 10-15 rocny pubertak:excl: :excl: :excl:

Unregistered
05-07-11, 21:34
1 vec savage mam 23 rokov nie 17. 2 vec ak nezvladas svoj hnev skus psychiatra da ti tabletky , sex tiez uzsne upokoji cloveka aj ked v tvojom pripade bude zrejme musiet stacit aj masturbacia. 3 vec zavolaj maminu nech ti povie kolko gram. chyb mas v komente typu tIzden a pod. gramatika nieje mojou silnou strankou ale aspon sa za to iste nevysmievam inym co na 17 rokov je pomerne znepokojive (to uz je vrcholom samo ponizovania) 4 vec nezidam o unban mam dynamicku ip mne ide o princip. kedze od od portalu ktoremu posielam svoje penize (aj ked ide len 1 smiesne euro ale to pochopis ked ta prestane zivyt mamina ) ocakavam seriozny pristup (za co nepovazujem adolescentne skutocne prizemne urazky 2 adminov) aj ked priznavam ze topic som mal zacat inac ale skutocne nesmierne ma pobavyl ten ban a od kotelny som ocakaval viac profesinality. amen :D

killer-savage
05-07-11, 21:46
neni to moj ban tak preco to semnu riesis? ja len presadzujem moj nazor a ti jako neznamy Unregistered co neviem ci si luky alebo nie. si resetni router a neotravuj resp. nespamuj s takimito blbostami.

luky
05-07-11, 21:53
neni to moj ban tak preco to semnu riesis? to sa pytam ja teba naco mi tunak potom pises svoje nazory ked nechces pocut odpoved ? skus troska pouzivat to vakum v hlave

killer-savage
05-07-11, 22:04
http://files.sharenator.com/Fuck_Yeah_RE_Darkhunter_party-s580x460-121421.jpg
:D

vedouci venny
05-07-11, 22:14
Taký mudry ten killer-savage

Kotel
06-07-11, 15:08
Ab nemel, wh taky ne. Na tejhle mape slysis vsechny hrace. Ze se diva za zvukem je jasny. Ze nema steam nic neznamena. Vzhledem ke starymu klientovi ban nechavam. S novym se pripojis.
Na foru nerad vidim nadavat adminy timhle stylem, takze se zklidnete.

ZEUS
06-07-11, 16:12
Já to říkal, že nic nemá... :)

luky
06-07-11, 17:11
dakujem :D takmer som zmenil nazor na cely portal koli par adolescentnym vyrokom aj ked priznavam ze topic som mal zacat inac za co sa ospravedlnujem ale podaktore reakcie mi pripadaly v skutku neumerne