PDA

Zobrazit normální verzi : fattal wh



ms.
13-01-13, 01:25
STEAM_0:0:34102801, 83.208.40.6, faTTal*
mega1
demo http://csko.cz/hltv/27016/27016-1301122241-cs_assault_lol.zip - len zaciatok, potom sa odpojil, myslim, ze by malo stacit.
ak ne, tak koniec http://csko.cz/hltv/27016/27016-1301122216-de_dust.zip
edit
VALVE_0:0:964236250 188.92.11.11 podpal mi alobal
aj tomu dajte ban wh mal, si pozrite ten admin log ci ako sa to vola, som vam ho hlasil s este jednym tipkom
sice nemam dokaz no :D

DarkAspecT
13-01-13, 01:54
Tak na tohle demo až budu mít čas se schválně mrknu, protože u tohohle týpka jsem měl podezření na silent aim. To co dával s wipem.není možné. Že by se rozhodl i wh?

Majkulka
13-01-13, 13:50
Podle mě čisté.
Napiš tu časy které ti připadají jako wh.

ms.
13-01-13, 17:36
na assaultlol ma dal cez sg, tam ma asi vidiet nebolo, nevim a dierovanie a podla mna az moc presne
stejne je nanho xx hlaseni aj na silent

xenN
13-01-13, 19:11
VALVE_0:0:964236250 188.92.11.11 podpal mi alobal ... mozem potvrdit ze WH mal aj mava .
STEAM_0:0:34102801, 83.208.40.6, faTTal* ... tohoto typka som si naspectoval furu hodin . Ten WH ani AIM nema je to proste skiller a na tom deme co som si kukal neni nic prukazneho podla mna Clear . A s AWP to vie je s tym PAN takze Clear podla mna .

BiA Fz
14-01-13, 11:23
Awp 06-01-2013 09:15:55 STEAM_0:0:34102801 83.208.40.6 TPP | faTTal* faTTal* [zmenil nick na]: TPP | faTTal*
Knife 05-01-2013 23:52:22 VALVE_0:0:1794432113 217.117.216.102 faTTal* *JinyS. [zmenil nick na]: faTTal*
Knife 05-01-2013 01:33:37 VALVE_0:0:2043404860 83.208.40.6 faTTal* ted ja

To jen aby nedošlo k omylu, nicméně na megapubu hrál fakt ten s tím steamem.
Jsou tam teda hodně zajímavý časy, viděl sem to oboje, ale abych tam viděl něco stoprocentního na ban, to zase ne. Takže nevím no. Za mě spíš clear, i když některý situace byly na pokrajích mýho counter-strikovýho chápání.. xD

trew
14-01-13, 14:40
Koukal jsem pouze na lol mapu, na dustce jsem ho nechtěl hledat na tom hltv. Zajímavé je 2 kolo. No-smoke? A nebo má super sluchátka a super oči, jako spiderman. Bia > tenhle hráč dostával 3 bany za wh i jinde + u jednoho banu střílel prý na halušku.

BiA Fz
14-01-13, 17:59
No to může bejt klidně pravda, ale vůbec se to nevylučuje s tím, co jsem napsal.... :-)
Jen za tohle si myslím nikdo ban nedá...no uvidíme co na to ostatní. :whistling:

Slunicko
14-01-13, 18:59
Koukal jsem pouze na lol mapu, na dustce jsem ho nechtěl hledat na tom hltv. Zajímavé je 2 kolo. No-smoke? A nebo má super sluchátka a super oči, jako spiderman. Bia > tenhle hráč dostával 3 bany za wh i jinde + u jednoho banu střílel prý na halušku.

chceš no smoke? stačí si přehodit na 16 bit v grafickém nastavení :* já se na to kouknu ale až zítra..

Majkulka
14-01-13, 20:54
Teď nevím kterou situaci v 2 kole myslíš "only deathrune7" stačilo se jen dívat kde střílí ostatní, nebo jestli myslíš jak klečel a čekal až vyleze s poza toho smoku tak to jsem viděl i já. Jen upozorňuju že každý nemá stejné rozlišení a grafiku, takže to co vidíš ty může on vidět jinak.

faTTal*
14-01-13, 21:27
Mě to stáhnout nejde abych se na to podíval škodaˇˇ a pro informaci hraji 32 bit.. a co k tomu může jedině říct ? že instinkt a rychlý postřech dělá své..:laughing1:

ms.
14-01-13, 21:45
mě to stáhnout nejde abych se na to podíval škodaˇˇ a pro informaci hraji 32 bit.. A co k tomu může jedině říct ? že instinkt a rychlý postřech dělá své..:laughing1:
:dddddddddd

DarkAspecT
14-01-13, 21:47
:dddddddddd
Začínáš pěkně, jen tak dál. Brzy se vyrovnáš ivorosovi.

ms.
14-01-13, 21:50
Začínáš pěkně, jen tak dál. Brzy se vyrovnáš ivorosovi.
čo mu mam na to odpisat? sa pozri ako to dieroval.

Flash
15-01-13, 13:21
Nebanovatelny... nosmoke nelze prokazat, jedine sg screenem a zbytek je cistej.

fake?
15-01-13, 16:05
je naprosto čistej .

faTTal*
15-01-13, 16:31
Nevím co k tomu mám dále napsat.. :happy: jsou dvě možnosti bud´ mi věříte nebo ne, ale jak říkám stačí rozšířit instinkt, sluch a předpovídat možná to časem pochopíš ms. :taunt::laughing1:

ms.
15-01-13, 16:35
neverim ti.

fake?
15-01-13, 16:52
ms. faTTal je skilla , natáčí videa a myslim si , že má velmi dobré reflexy a dobrý inkstinkt :) tyto videa stojí za shlednutí :DD http://www.youtube.com/watch?v=ZwzAge9hU2k

ms.
15-01-13, 17:51
ms. faTTal je skilla , natáčí videa a myslim si , že má velmi dobré reflexy a dobrý inkstinkt :) tyto videa stojí za shlednutí :DD http://www.youtube.com/watch?v=ZwzAge9hU2k

takze dovol mi zasmiat sa.

davat botov na publiku a este robit z toho videa je fakt super. keby su to aspon nejake normalne fragy, ze sa normalny enemy s tebou striela, nie 3/4 fragov do chrbta, ked uz doslo k tomu, tak mas problem trafit. za vyskakovanie spoza rohov mas velke +. stojim si za tym, ze zapol, ale nechem sa hadat, lock.

Tupelko
15-01-13, 17:51
Od jednoho hráče co má ban na forum:není zas takový skill jak se dá,http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=25185

faTTal*
15-01-13, 18:57
ms. faTTal je skilla , natáčí videa a myslim si , že má velmi dobré reflexy a dobrý inkstinkt :) tyto videa stojí za shlednutí :DD http://www.youtube.com/watch?v=ZwzAge9hU2k

"Fake?" nechápu proč si to tu dával nepotřebuju aby mě někdo vyzvedával. Nejsem skilla, ale normalní cs 1.6 player co to hraje pro zábavu:laughing1:... a pokud jde o toto movie, které jsem udělal z nudy tak ho klidně zkritizuj mě to nevadí... A jestli jde o mixy , cw.. tak dema střádám ale nemám na to čas dělat non-stop movie, ale je pravda bohužel to nejlepší jsem už dal ale nenahrával jsem... BTW: Tupelko a nevidím důvod tady házet zašlou minulost ikdyž si pořád za tím stojim že tam nic nebylo . :thumbup: a poprosím už o LOCK..

Slunicko
15-01-13, 19:08
"Fake?" nechápu proč si to tu dával nepotřebuju aby mě někdo vyzvedával. Nejsem skilla, ale normalní cs 1.6 player co to hraje pro zábavu:laughing1:... a pokud jde o toto movie, které jsem udělal z nudy tak ho klidně zkritizuj mě to nevadí... A jestli jde o mixy , cw.. tak dema střádám ale nemám na to čas dělat non-stop movie, ale je pravda bohužel to nejlepší jsem už dal ale nenahrával jsem... BTW: Tupelko a nevidím důvod tady házet zašlou minulost ikdyž si pořád za tím stojim že tam nic nebylo . :thumbup: a poprosím už o LOCK..

tak pros, ty si téma nezaložil, takže na tobě lock neni :)

faTTal*
15-01-13, 19:10
takze dovol mi zasmiat sa.

davat botov na publiku a este robit z toho videa je fakt super. keby su to aspon nejake normalne fragy, ze sa normalny enemy s tebou striela, nie 3/4 fragov do chrbta, ked uz doslo k tomu, tak mas problem trafit. za vyskakovanie spoza rohov mas velke +. stojim si za tym, ze zapol, ale nechem sa hadat, lock.

Tady bude někdo slepý.. :taunt:

Slunicko
15-01-13, 19:15
heh, moc pospícháš je třeba aby si to zhlédlo víc adminů, ten ban za ab ti moc nepomohl k důvěře

a když už tě sem hodil tak to neni ani jeho téma ale naše :D

The Frisco
15-01-13, 22:19
Hráče znám, nezapnul by, ne tady. Už jednou se to tu řešilo a stejně se nic neprokázalo.

Kazki
15-01-13, 22:27
na assaultlol ma dal cez sg, tam ma asi vidiet nebolo, nevim a dierovanie a podla mna az moc presne
stejne je nanho xx hlaseni aj na silent

Tak skill hej? (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=25185) (jeho stare SID)
v pc mam dema na ten silent ktory tu spominal dark, urcite vie o com hovorim... zajtra to tu postnem
E: demo co si postol som nevidel a ani sa an kukat nejdem ked uz z toho co som tocil ja viem ze je haxor a budem sa opakovat, neni mozne aby 5x hs mal prestnost 100%... daaaavno som ho tocil ja, dark a tusim aj rixie...
a prestante mu tu vsetci pisat ze by nikdy nezapol ked uz ban za to dostal.. polovica z vas tu napisala ze je clear a ani demo nevideli

Flash
15-01-13, 23:47
Ty movie na steam profilu sou spis k smichu, co si budem povidat... natocit default fragy na PUBU a chlubit se s tim na yt, mno nevim, imo fail. Ban na ns za aimbot to samy. Jenze my se tu ted bavime o wallhacku, kterej se z tohohle dema proste banovat neda. Nosmoke/16bit je neprokazatelnej a tohle demo je nedostacujici => cistej.

Druha vec je, ze tenhle steam ma nejak dva a pul roku a ban na ns dostal >06-04-2012 - 10:41< to by znamenalo, ze chodil na kotelna haxovat pres ns v dobe, co uz davno mel steam a to je banovatelny jako obchazeni, aspon se to tak uz parkrat praktikovalo, co si pamatuju. Ted by se mozna chtelo dohodnout, jak tuhle situaci teda poresit, jestli je ten ban vazne jeho. :)

Slunicko
16-01-13, 05:49
Flashi, musi bejt jeho, psal ze se tu obhajoval a ze staletvrdil ze nic nema a uz jen za toto by mel dostat nazpet permu, muzem pockat jeste az shino doda ty svoje dema ale protoze jsi detektiv c. 2 tak bych ani necekal a lupl mu ho..

DiEAcE
16-01-13, 11:03
Taky jsem na to koukal a co jsem fattala pár x viděl tak je 100% čistý není nad čím si lámat hlavu ;) Hold skill je skill :)

Slunicko
16-01-13, 12:32
Jzs o skillu tu ne,luvte, kdyz jsem videl ty fragy z toho videa tak je to skill stejne velkej jako hrac jmenem Player, nechci se ho dotknout ale nerikejte ze je skill, hraje podle me slabe a obcas ma stesti, pockame na dalsi dema ale je dost mozny ze mu ten steam nekdo zabanuje.

Flash
16-01-13, 12:39
http://csko.cz/forum/showthread.php?6556-%8E%E1dost-o-unban-nick-faTTal

Ja to na sebe nevemu... jde o steamaka a mame dukaz, ze zapnul na ns v dobe, co uz mel steam, takze by mel dostat ban na tenhle a i na vsechny dalsi steamy, ktery koupi. Kazdopadne by se to ale chtelo domluvit a mozna by bylo nejlepsi aby rekl rovnou Kotel, jak tohle banovat nebo nebanovat, ja o tom sam rozhodovat nehodlam. :)

Jinak jak rek Slunicko... se skillem bych se tu radsi moc neohanel. Co sem videl ty videa, tak hraje vazne jak bot na to, kolik ma odehrano hodin na steamu. ;p "Stoprocentne cistej" tu rekli zatim jen nonameove a je to uplna blbost... ani bych se nedivil, kdyby si o to faTTal sam rek aby ho sem prisli kamici podporit. :)

Tupelko
16-01-13, 13:50
"Fake?" nechápu proč si to tu dával nepotřebuju aby mě někdo vyzvedával. Nejsem skilla, ale normalní cs 1.6 player co to hraje pro zábavu:laughing1:... a pokud jde o toto movie, které jsem udělal z nudy tak ho klidně zkritizuj mě to nevadí... A jestli jde o mixy , cw.. tak dema střádám ale nemám na to čas dělat non-stop movie, ale je pravda bohužel to nejlepší jsem už dal ale nenahrával jsem... BTW: Tupelko a nevidím důvod tady házet zašlou minulost ikdyž si pořád za tím stojim že tam nic nebylo . :thumbup: a poprosím už o LOCK..
Já jsem to vůbec nevytahoval jen mě jeden hráč požádal abych to tu dal , protože má ban na forum.
E:Já neříkám , že by se neměl banovat :D a ani jsem nevěděl , že je tu tohle téma , ale take to našel ten co má ban na forku :)

Slunicko
16-01-13, 13:58
Tupelko, hlavne to neni zasla minulost, ban dostal v dobe kdy steam mel a banovat by se to proste melo jako u vsech ostatnich takze je to moc dobre ze si to sem dal a ja to klidne zabanuju jestli to neudela nekdo jinej, kdyz se to banuje ostatnim tak proc jemu ne? Kvuli jeho invisible skillu?

a jeste si v klidu nepises o tom jestli ti verime nebo ne..kdo ti ma verit kdyz uz mas 2 bany za cheating a z toho jeden tady? Sice ten minulej je z nakeho zanikleho portalu ale to je v celku jedno..takze o duvere radsi nepis.

trew
16-01-13, 14:17
Když se zabanuje ns, tak hráčům radíte aby si koupili steam. Sice to udělal s tím banem na ns vychcaně, ale stejně. Jak už většina napsala, že na nosmoke není žádnej důkaz, tak už asi nemá cenu řešit ban. Jen víc pohlídat jeho sidko a znovu zavést do tohoto nového vzhledu vyhledávání ns/sid, kde a na jakým serveru hraje hráč. Jak to bylo dřív.

faTTal*
16-01-13, 14:20
Ty movie na steam profilu sou spis k smichu, co si budem povidat... natocit default fragy na PUBU a chlubit se s tim na yt, mno nevim, imo fail. Ban na ns za aimbot to samy. Jenze my se tu ted bavime o wallhacku, kterej se z tohohle dema proste banovat neda. Nosmoke/16bit je neprokazatelnej a tohle demo je nedostacujici => cistej.

Druha vec je, ze tenhle steam ma nejak dva a pul roku a ban na ns dostal >06-04-2012 - 10:41< to by znamenalo, ze chodil na kotelna haxovat pres ns v dobe, co uz davno mel steam a to je banovatelny jako obchazeni, aspon se to tak uz parkrat praktikovalo, co si pamatuju. Ted by se mozna chtelo dohodnout, jak tuhle situaci teda poresit, jestli je ten ban vazne jeho. :)

1. Hele, asi takhle o těch movie co tam mám už jsem něco psal stačí si to znovu přečíst a nevím kde jsi vzal že se s tím chlubím to mi příjde absurdní..
2. Měl bych důvod cheatovat na ns když jsem měl steam, na kterém jsem hrál i hraji.. ? Nepříjde ti to trošku postavené na hlavu ? :excl:
3. když máte tolik podezření na ten zvaný silent tak proč jste to tu už nehodili?..
4. važte podle sebe nebudu se tu hádat a zbytečně obhajovat něco co nemám když tu stejně polovina věří že to čisté nebylo.. a jestli mi chcete dat ban na steam tak to mi příjde už dost ujeté:blink:

Slunicko
16-01-13, 14:43
Proc bys asi hral na ns kdyz mas steam tyvole? To je fakt jak mluvit s konem, dostal si uz 2 bany za cheating a ja uz ti neverim ani nos mezi ocima a steam si v dobe banu mel takze takhle se banujou uplne vsichni, only je jedna vec kdyz nekdo cheatuje a pak si koupi steam ale druha vec je kdyz uz steam ma a stejne si cheatuje na Ns takze mi to moc ujete nepijde az na nej a ty jeho kecy..bhoper rikal ze sem dneska hodi dema co te tocil, kazdej jako ty neni ze skoly doma ve 12 hodin a taky si uvedom ze nezijou jen CSkem takze tu nejsou furt, proste si pockej ale ja bych ten steam banoval hned ale pockame si na tamto..

ty dema ma shinobi ne bhoper, sry..

faTTal*
16-01-13, 15:09
Když to řeknu hrubě tak jak vidím tak si jen další rozmazlený HERO ZA PC.. ja cs nežiju ja ho hraji jen pro zábavu a už vůbec ne od 12h jestli chceš takhle na mě narážet tak si posluš, ale jestli si admin tak by jsi měl někde mít své meze. Nestydím se za to že chodím do třeťáku..:taunt:

Slunicko
16-01-13, 15:21
Kdyz to reknu hrube tak bys dostal pres drzku ani bys nemrkl, nerekl jsem nci spatnyho rekl jsem jen ze mas 2 bany za cheating a to ti ted mame verit ze si najednou prestal? A to ze jsem rekl ze je to jak mluvit s konem to bylo proto ze rikas kdyby se ti zabanoval steam atp. takovy postup je u vsech lidi ne jen u tebe i flash to psal takze klidek.

a nerekl jsem nic co by porusovalo pravidla forka takze i kdybych admin byl nebo nebyl je to uplne jedno.

Flash
16-01-13, 15:24
1. Hele, asi takhle o těch movie co tam mám už jsem něco psal stačí si to znovu přečíst a nevím kde jsi vzal že se s tím chlubím to mi příjde absurdní..
2. Měl bych důvod cheatovat na ns když jsem měl steam, na kterém jsem hrál i hraji.. ? Nepříjde ti to trošku postavené na hlavu ? :excl:
3. když máte tolik podezření na ten zvaný silent tak proč jste to tu už nehodili?..
4. važte podle sebe nebudu se tu hádat a zbytečně obhajovat něco co nemám když tu stejně polovina věří že to čisté nebylo.. a jestli mi chcete dat ban na steam tak to mi příjde už dost ujeté:blink:

1. Nemam duvod to cist, napsal sem na to svuj nazor. Me zas prijde absurdni to vubec na to yt postnout a dat si to na steam profil.
2. Neprijde. Prave mi to naopak prijde celkem logicky, ze si nechtel prijit o steam a nevedel si o tom, ze je to banovatelny pak i na nej.
3. Hodil sem odkaz, kde ti hlavni admin portalu napsal, ze si cheatoval. Ja osobne bych pockal na jeho vyjadreni i v tomhle threadu, nez abych delal zavery.
4. Muze ti to pripadat jakkoliv ujety ale uz se to tu takhle resilo nekolikrat... cheaty ti byly prokazany, kdyz si uz steam davno mel a hral na nem, takze je to standartni postup, at se ti to klidne zda postaveny na hlavu.

Jinak argumenty, ze se tu cheaterum s nonsteamem radi, at si koupej steam a muzou zas hrat, si strcte do prdele, protoze do toho nevidite, navic to tu obhajuje clovek, co je registrovanej tejden, coz je fakt joke. Myslim si, deathrune, ze mas dost casu, nam tu radit, co a jak mame delat.


@DarkAspect - Hele, nepamatuju si to... ted sem ten thread schvalne kouknul a jakoze nejak se mi to vybavilo, jenze na demo sem nekoukal a nejak sem faTTala celkove neresil, az teda do ted, protoze to smrdi cimdal tim vic. Chtelo by to uz nejak rozseknout.

fake?
16-01-13, 15:27
Vyjádří se i Kotel ? ....

DarkAspecT
16-01-13, 15:37
To flash: Určitě si vzpomínáš na můj thread v AF, kde jsem dodal demo o fattalovi. To jak mu trhá cross je jak kdyby seděl za pc na sibiři. O tom banu na ns sem věděl dlouho a někteří to tu vytahují teď s tím, že to ani nevěděli. Tenhle kluk čistej rozhodně není a takových steamáků co zapli tu bylo hafo.

trew
16-01-13, 16:20
Jinak argumenty, ze se tu cheaterum s nonsteamem radi, at si koupej steam a muzou zas hrat, si strcte do prdele, protoze do toho nevidite, navic to tu obhajuje clovek, co je registrovanej tejden, coz je fakt joke. Myslim si, deathrune, ze mas dost casu, nam tu radit, co a jak mame delat.

Já jeho a ani tohle neobhajuju, jen jsem vypsal to co se tvrdí nějaký ten pátek. (kup si steam, hraj a zapneš tam máš ban zase a už nastálo) A ten moment mi stejně byl divný. Ale když 2 nebo 3 lidi napsali, že nosmoke záleží i na grafické kartě http://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-gt-220 nebo na 16/32b. A už tohle neřeš dík, nevěděl jsem o druhým banu.

2 bany za cheating
Jsem myslel, že jenom jeden. Tak si to vyplejtval na tom druhým ns. > ban teď.

Slunicko
16-01-13, 16:26
Deathrun, koukni se na jeho zadost o unban, tam mu nas sherlock predlozil i dalsi ban za cheating a tim se vlastne tamta zadost uzavrela..a ja bych tuhle nejradsi taky uzavrel ale aby vysel s tim co mu patri.

Giussepe
16-01-13, 16:29
já nevim, co se tu řeší. Jestli ten ban na NS je opravdu jeho a dostal ho už v době kdy měl steam, tak není co řešit. at je demo cisty nebo spinavy, obchazel ban. Stejně tu takhle skončil například i fetak sTeP. (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=23232) A s tím jsem taky dlouho hral treba war3ft a věřil jsem mu. Nakonec jsem ho potkal na AIMu s WH a dostal.

Zoyer
16-01-13, 16:32
Giussepe ma naprostou pravdu :)

t.twisted
16-01-13, 17:06
Za tohle demo bych nebanoval. Kdo hraje tuhle tupou mapu, pochopí.

Jen tak mimochodem:
Sice už to nejde brát jako věrohodný fakt, ale ještě před resetem HlstatsX, měl tento hráč na awp serveru (možná awp FFA) podíl headshotů 76 % z celkového množství killů. Podle mého, číslo z říše snů, vzhledem k jeho minulosti...

DarkAspecT
16-01-13, 17:34
Tohle číslo nemá ani dawe a to ať se na mě fattal nezlobí, ale nehraje tak dobře jako dawe. Jako není se o čem bavit, ban by mu měl přilítnout. A pokud to není sráč a nic nemá, tak nebude problém upnout jeho cfg a ukázat ho tu ne? Nevěřím, že máš normální cfg. Met0ri nebo něco takovýho tam bude..

trew
16-01-13, 17:43
normalní cs 1.6 player co to hraje pro zábavu
Normální hráč by neměl tady 2 bany na ns a 3 bany za wh jinde. Pro zábavu s cheaty? lol.

Tohle číslo nemá ani dawe a to ať se na mě fattal nezlobí, ale nehraje tak dobře jako dawe. Jako není se o čem bavit, ban by mu měl přilítnout. A pokud to není sráč a nic nemá, tak nebude problém upnout jeho cfg a ukázat ho tu ne? Nevěřím, že máš normální cfg. Met0ri nebo něco takovýho tam bude..
default cfg, na tohle nejde spoléhat.

faTTal*
16-01-13, 17:52
Tohle číslo nemá ani dawe a to ať se na mě fattal nezlobí, ale nehraje tak dobře jako dawe. Jako není se o čem bavit, ban by mu měl přilítnout. A pokud to není sráč a nic nemá, tak nebude problém upnout jeho cfg a ukázat ho tu ne? Nevěřím, že máš normální cfg. Met0ri nebo něco takovýho tam bude..

Jeslti se chceš podívat na moje cfg tak tady je .. -- http://www.sendspace.com/file/xxpwjf

faTTal*
16-01-13, 17:54
Normální hráč by neměl tady 2 bany na ns a 3 bany za wh jinde. Pro zábavu s cheaty? lol.

Tak mi je prosimtě ukaž...

Giussepe
16-01-13, 18:10
Tohle číslo nemá ani dawe a to ať se na mě fattal nezlobí, ale nehraje tak dobře jako dawe. Jako není se o čem bavit, ban by mu měl přilítnout. A pokud to není sráč a nic nemá, tak nebude problém upnout jeho cfg a ukázat ho tu ne? Nevěřím, že máš normální cfg. Met0ri nebo něco takovýho tam bude..

dawe především hlavně nehraje awp co vím. vídám ho hlavně na DM.
A takové číslo jde nahrát. Pokud se koukneš na moje hlstats tak mam podíl hedshotů 0,73 s default configem+raty a dynamiccross. Ale je to z AIM serveru. A na awp je to fakt podezřelé, že by dával tolik hlav.

trew
16-01-13, 18:15
Tak mi je prosimtě ukaž...
http://cs.soe.cz/amxbans6/ban_list.php?bid=9141 anticheaty se zase můžou mýlit
http://www.v-gaming.eu/forum/cs-ziadosti-o-unban/211-wh?limitstart=0
http://vg.crew.sk/banlist/public/search.php

faTTal*
16-01-13, 18:24
http://cs.soe.cz/amxbans6/ban_list.php?bid=9141 anticheaty se zase můžou mýlit
http://www.v-gaming.eu/forum/cs-ziadosti-o-unban/211-wh?limitstart=0
http://vg.crew.sk/banlist/public/search.php

na tom soe jsem dostal už dávno a nevím za co označilo mi to něco v knife cfg jako script..
na tom vg jsem si toho vědom ale je zbytečné vypisovat ze jsem nic nemel protože to stejně nepochopíte..
a vg.crew nevim co si tim myslel..

trew
16-01-13, 18:38
na tom soe jsem dostal už dávno a nevím za co označilo mi to něco v knife cfg jako script..
na tom vg jsem si toho vědom ale je zbytečné vypisovat ze jsem nic nemel protože to stejně nepochopíte..
a vg.crew nevim co si tim myslel..
Tak proto jsem napsal, že anticheaty se mohou mýlit. Vtom vg.crew vyhledat tvoje sid, to jsem myslel. No nic, v této části příspěvku končím, to nechám pro ostatní.

DarkAspecT
16-01-13, 19:23
Giu: Ale hrál na awp dm ffa, to se dá srovnat. Na awp je to doost podezřelý. Mrkni se do af na můj thread o něm, je tam jeden kill a když si to zpomalíš, vidíš trhnutí na enemy.

Kazki
16-01-13, 20:43
http://csko.cz/forum/showthread.php?11432-Psycho-P-R-O-WH-COD&highlight=fattal
teraz uz sice zbytocne ale aj tak sa kuknite co za superultr4b1atch skillu co si dava zahaxovane dema na yt tu hrala...
btw. flash good job:-)
e: http://csko.cz/forum/showthread.php?6556-%8E%E1dost-o-unban-nick-faTTal*&highlight=fattal toto je asi jeho

Slunicko
16-01-13, 20:49
MucQ fattale http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=53362 ty cheaty je jedna věc ale podělávat nebudeš, chybama se člověk učí a ty ses nepoučil ani po tolika banech, máš plné právo si požádat o UB ale ode mne ho nedostaneš, ocházel si obcházel, takže u jiných se to banuje také a ty nebudeš vyjímka, ahoj a děkujem všem za účast :)

faTTal*
16-01-13, 21:11
No jak myslíš ale já nic neobcházel mám dynamickou ip :thumbup:

Tupelko
16-01-13, 21:12
no jak myslíš ale já nic neobcházel mám dynamickou ip :thumbup:
král.

faTTal*
16-01-13, 21:13
krutá realita dát ban za to že si na mě vylívá zlost co už.. Takový admin by tu něměl co dělat..:taunt:

Slunicko
16-01-13, 21:14
No jak myslíš ale já nic neobcházel mám dynamickou ip :thumbup:

máš ban na steam id blbečku :D:D takže s timhle sem chodit nemusíš :D
sorry ale hrozně se ti směju ty noobe, tu se pozná že si i ty cheaty měl protože se nijak nebráníš ale si král rej mam dynamiku :D:D:D
a když tě potkám, nedělá mi problém tě zabanovat znovu


krutá realita dát ban za to že si na mě vylívá zlost co už.. Takový admin by tu něměl co dělat..:taunt:

zlost si na tobě nevylejval, v životě jsem tě na serveru nepotkal a žádný problém jsem s tebou neměl takže nic osobního, dělám jen svou práci :)

a říkám ti, můžeš si požádat o unban, třeba ti ho kotel dá ale ode mne ho nečekej..

faTTal*
16-01-13, 21:21
Promiň ale tohle je k smíchu :laughing1:

Zoyer
16-01-13, 21:23
Jak to tak vypadá tak tě to ani nesere takže tímto potvrzuješ že si něco měl

faTTal*
16-01-13, 21:24
Asi to nechápeš :D i kdyby jsem psal všelijak že cheaty nemám tak by to bylo k hovnu protože blbečci jako ty by to nechápali tak k čemu to..:confused1: (Slunicko)

DarkAspecT
16-01-13, 21:30
Najz slunce. Jsem rád že se tu ještě pořád někdo drží pravidel a kokoti.s cheaty jsou tu stále banovani. Fattale k tvé ubohosti, že si napsal že máš dyn ip, tak vzrostlo podezření na to že něco máš. Uvidíme se v době robotů, nebo v době králování schlafenberga.

Slunicko
16-01-13, 21:31
Asi to nechápeš :D i kdyby jsem psal všelijak že cheaty nemám tak by to bylo k hovnu protože blbečci jako ty by to nechápali tak k čemu to..:confused1: (Slunicko)

jestli chceš ban i na forum tak pokračuj zlato :) tarde uvědom si že si dostal asi 5 banů za cheaty ze dvou co jsem si nejdřív našel a ty mi budeš pí**vat že cheaty nemáš? Tak tu nemel chujoviny že si nic neměl to my jsme ti dementi že nepoznáme cheatera nebo co?
Kurwa ještě nadávat mi budeš že ty si hrál s cheatama, se uvědom a radši už smaž ten účet tady a běž hrát někam kde jsou úplně tupí že to nepoznaj, AHOJ!


Ser na něj, snaží se Tě vyprovokovat, protože jste na něho přišly a dostal další baníq. Tou DIP asi myslel, že zapne NS znovu a začne hrát na NS, nu což, good job a sláva Sluncovi.
Pinere, mě je to u prdele ten jeho ban ale nadávat mi nebude za to že jsem udělal něco správně a on si toho je vědom a požádej si o ten unban ať je ještě sranda s tou tvojí DIPkou ..


LOCK

Piner
16-01-13, 21:32
jestli chceš ban i na forum tak pokračuj zlato :) tarde uvědom si že si dostal asi 5 banů za cheaty ze dvou co jsem si nejdřív našel a ty mi budeš pí**vat že cheaty nemáš? Tak tu nemel chujoviny že si nic neměl to mi jsme ti dementi že nepoznáme cheatera nebo co?

Ser na něj, snaží se Tě vyprovokovat, protože jste na něho přišly a dostal další baníq. Tou DIP asi myslel, že zapne NS znovu a začne hrát na NS, nu což, good job a sláva Sluncovi.

faTTal*
16-01-13, 21:46
No když myslíš..

faTTal*
16-01-13, 21:48
Já se to snažil vyřešit v dobrém a ty z toho uděláš takové drama.. admin by se takhle chovat neměl tak příště o tom pouvažuj. :smile:

Tupelko
16-01-13, 21:50
Já se to snažil vyřešit v dobrém a ty z toho uděláš takové drama.. admin by se takhle chovat neměl tak příště o tom pouvažuj. :smile:Když si v 3 ročníku taky by ses neměl chovat jak dement.

Slunicko
16-01-13, 21:54
Já se to snažil vyřešit v dobrém a ty z toho uděláš takové drama.. admin by se takhle chovat neměl tak příště o tom pouvažuj. :smile:

you are kidding me? Já to řešim tak jak by se to řešit mělo tkaže pomlč a dost už, tahle sekce je ukončená, můžeš si udělat novou o patro víš v žádostech o unban.

faTTal*
16-01-13, 21:54
Já se chovám normálně ale slunce je něaké nabručené..:yay:

Slunicko
16-01-13, 21:54
Já se chovám normálně ale slunce je něaké nabručené..:yay:

nebo si taký retard že mam náladu úpe v prdeli z tebe

faTTal*
16-01-13, 21:57
Řešilo se tady wh - prokázalo se že jsem čistý a uděláš z toho obcházení banu které neproběhlo trošku mimo tenhle theard..

Slunicko
16-01-13, 22:01
Boze, tak dlouho me ser, ja ti neco napisu a ty uz ani nebudes vedet ze si nakej ban dostal jak budes hotovej, ban si obchazel bezmala 9 mesicu tak si to ted nahradis a to ze mas dynamiku tu nikoho moc nezajima, vzdy se na to prijde a tohle uz budeme resit jinde jestli chces, psal jsem ti Xkrat ze si mas napsat zadost o unban jestli se ti to nelibi a nevim kolikrat ti jeste musim rict AHOJ abys pochopil ze je to uzavrene.

a ze si cisty se neprokazalo, to ze jsi clear a skill ( :DDDDDDDDD) tu psali nejaky nonameove jak psal flash nikdo jiny ti clear nenapsal takze zase si tolik never.

Acid
16-01-13, 23:34
Řešilo se tady wh - prokázalo se že jsem čistý a uděláš z toho obcházení banu které neproběhlo trošku mimo tenhle theard..


Ano, wh možná nemáš, ale určitě máš bany za cheating na nonsteamu a to je, jak jsem pochopil obcházení banu...Takže i kdyby jsi byl clear jako arijec, tak stejně ban budeš mít za výše uvedené důvody.

Jinak párkrát jsem s tebou hrál. Je pravda, že jsi to dával, ale viděl jsem, že jsi steamák, tak už něco budeš umět, tak jsem tě ani nezkoušel spectovat.

// Jinak souhlasim se vším, co napsal Slunicko a ty si ještě otviraš hubu.

zyx
16-01-13, 23:40
Než tady rozpoutáte 3. světovou: blbečkem jsi ho nazval první ty, Slunce.. A ještě následuje tard a retard. Nic proti, ale pokud nechceš, aby ti druzí psali to samé, neměl bys to psát ani ty jim ať je to kdokoliv.

Slunicko
17-01-13, 06:34
Ano ale ja mu nadavam proto ze je tak hrozne nechapavej az to neni hezky a furt tu bude mlejt to same dokola, a to ze dostal ode me ban, pak rekne ze jsem proti nemu zaujatej nebo co to psal ze si na nem vylejvam zlost tim me uz uplne dostal a to uz jsem chytil rapla a blbecek to opravdu je, to bylo hned po tom myslim jak napsal DIP, tebe by nenasralo kdyby ti nakej malej smrad kazil hru furt dokola a pak si kurva pride a jeste napise ze ma DIP a ze tu bude hrat fuert i po dvou perma banech?

faTTal*
17-01-13, 13:47
Takže když přejdu od jednoho dodavatele netu na druhý tak je to vlastně moje chyba že se mi změní ip jo?.. Tak nevím jak bys to řešil ty...

Piner
17-01-13, 14:00
Však jsi měl steam tak co to zase plácáš ?

Slunicko
17-01-13, 14:03
Takže když přejdu od jednoho dodavatele netu na druhý tak je to vlastně moje chyba že se mi změní ip jo?.. Tak nevím jak bys to řešil ty...

zyxi, ty se divíš že mu nadávam? Předtim píše že má DIPku a teď tu mele že mění net, prostě si cheatoval a je mi u prdele na jakym netu si byl, i kdyby si byl na druhé straně republiky je mi to u prdele, ban si dostal a cheatoval si tím to končí, už to pochop