PDA

Zobrazit normální verzi : ZM poupravení.



JimdixX
13-01-13, 02:57
Ahoj,

Hraji ZM celkem dlouho a jak tak koukám hráči jsou horší a horší a pomalu se hra nedá hrát.
Proto bych měl návrh na pár úprav.

1) Protilátka - štve vás že pokaždé když dáte protilátku tak jste nervózní jestli za vámi není zombík ? mám řešení ! co to udělal takto, že když hráč dá protilátku tak všechny zombíky v okolí 5+- metrů zmrazí na 3 sekundy klidně i 2+- a hráč bude moct dát protilátku i když jsou za ním ZM a nemusí mít obavy.

2) Zrušil bych silko, jelikož toho hráči využívají a někteří nemožně dávají silka i v prvním kole hry třeba 2x - 5x za sebou př. hráč Ant a je jich také i více samozřejmě ale pro toto je jen jedno vysvětleni - HACKEŘI ! jelikož jsem sledoval Ant "HP" tak měl nad 7K a to přes to, že nebyl první zombie a je to celkem nemožné a kazí tím úplně hru.

3) INF granáty mě za jednu hru trefili neuvěřitelných 5x i přes to, že sem měl pokaždé armor na 100% a nechápu čím to může být, proto bych to udělal tak, že INF granáty by mohli trefovat jenom hráče bez armoru (armor si může koupit i neVIP hráč, takže by to šlo ne ?).

4) Pokud by byl hráč nakažen tak bych to udělal tak, že by byl na 10 - 15 sekund položen na zemi jako že je mrtvý a po 15 sekundách by se oživil, zabránilo by se tak neschopností ostatních hráčů + přidal bych nějaké efekty aby hra měla více krve když už to je zombie a přidal třeba i nějaký granát na víc třeba smoke granát, vím že je nahrazen tím světlem, ale nebylo by to špatné :)

3k a Jerry
13-01-13, 09:56
Ja nechapu proč furt chcete změny, ten kdo to aspon trochu umí a má vip se nedá téměř zabít. Podle mě je to teď akorát ..

ivoros
13-01-13, 11:07
Souhlasím s jerrym, takhle mi to příjde optimální.

2) Hráč Ant není hacker, ale taky mě upřímně štve. Pokud jde o ty jeho životy, tak zřejmě nevíš, že za každé nakažení se ti přidají nějaké ty životy x)
3)fail...
Nechal bych to tak, jak je...

Trey
13-01-13, 11:21
Vsetko co si napisal by zvyhodnovalo len ludi. Uz teraz su dost OP ked preziju 2-3 s mg a bz a takto by ich prezivalo este viac.

SliZo
13-01-13, 11:33
Souhlasím s jerrym, takhle mi to příjde optimální.

2) Hráč Ant není hacker, ale taky mě upřímně štve. Pokud jde o ty jeho životy, tak zřejmě nevíš, že za každé nakažení se ti přidají nějaké ty životy x)
3) Inf granát... při každé koupi armoru máš + 50% na o, že tě inf nenakazí. když máš 100 armor, máš 100%, ale to je jen obrazně. Ve skutečnosti, když si armor koupíš po třetí, máš 150%, ale i tak tě může nakazit. Čím víckrát si jej koupíš, tím víc procent máš. (Pokud je to fail, tak mě opravte)

Nechal bych to tak, jak je...)
WTF???
Když si koupíš 50 armor máš 33% šanci aby tě nenakazil inf, když máš armor full tak mas 66%.
Jinak pro JimdixXe, to s tím zmražením je blbost, máš si prostě dávat pozor a prohlídnout si jestli tam někdo je nebo ne.
Rušit šilko?? Další blbost, bez toho by byli jen lidi a žádný zombie. Dále si myslím že žádne k0d1 na zm nejsou, už jsi s tím minule hejtoval i mně a já ti říkal že nic takového není...
3) Infy jdou házet jen jednou za kolo (Teda jen pokud ten inf někoho nakazí, když ne může se hodit znovu)
4) Podle mě další nesmysl, to s těma efektama zas není nejhorší nápad, ale zombie je dobré takové jaké je, jediné co mi občas vadí je ten dvojskok..celkem se toho využívá tím že se skáče na txt a taky tam kde se zombie nemůžou dostat...
Toť vše :)
E: Ještě ohledně těch HP apod. Zombíka si můžeš vylepšovat za expy, např. regenarce, max. hp, větší rychlost atd.

koNan
13-01-13, 15:38
1.) Záleží jenom na tobě kdy a kde chceš použít protilátku...pokud to neumíš tak ji nepoužívej :P....nejlepší je pokaždé chvilku počkat až zombies vlezou třeba do miny nebo dát protilátku a okamžitě koupit vestu
2.) Zrušit šilko? tak to zruš lidem bazuky a miniguny... jinak ANta vůbec neřeště, není to hacker prostě to umí
3.) INF je teďka dobrý, když nakazí více jak 4 lidi tak už nejde použít (nevím přesný poměr nakažení/přežili to zná jenom kotel :P)..a co 50 armor to 33% šance na přežití...
4.) Tohle je taky blbost...připadá mi to jako: Když spadne do kempu inf nakazí lidi a já to přežiju tak mě nakažení nakazí tak chcu 10 sekund náskok...efekty bych tam nedával žádné...tedka je to dobré
Shrnutí: Všechno co si napsal je jenom ve prospěch lidí a kdyby se zavedlo všechno co si napsal tak by to bylo nehratelné...teďka je to best a snad to tak zůstane...

koNan
14-01-13, 18:48
No jediné co bych měl tak je k těm efektům.... Udělal bych to tak že když neviditelka použije neviditelnost tak bude průhledná i z pohledu hráče...to by nijak neovlivnilo hru a trošku by to přidalo na atmosféře :)....

SliZo
15-01-13, 07:35
S tou neviditelnou zombie by se popravdě mohlo něco udělat, na příklad to že by se dala neviditelnost jen na 5s, stisknutím tlačítka by se to aktivovalo (např. R jako u climba)a pak by zombie byla zase viditelná, neviditelnost by potom šla zase aktivovat po nějakém čase (jako u boomra grcnutí) to by zabránilo taky tomu věčnému kempení někde v rohu kempu...

koNan
15-01-13, 10:52
S tou neviditelnou zombie by se popravdě mohlo něco udělat, na příklad to že by se dala neviditelnost jen na 5s, stisknutím tlačítka by se to aktivovalo (např. R jako u climba)a pak by zombie byla zase viditelná, neviditelnost by potom šla zase aktivovat po nějakém čase (jako u boomra grcnutí) to by zabránilo taky tomu věčnému kempení někde v rohu kempu...
Tak to maji na GS tak proč se opakovat?...proti kempení by se mohlo udělat že kdyby měl aktivovanou neviditelnost a kempil tak třeba po 10 sekundách by se začala objevovat a třeba po dalších 5 sekundách by byla uplně vidět tím by bylo kempení na delší dobu k ničemu (ale muselo by se to nějak pokoumat aby se třeba jenom neposunul, zmizel a kempil dál)...

SliZo
15-01-13, 12:13
Tak to maji na GS tak proč se opakovat?...proti kempení by se mohlo udělat že kdyby měl aktivovanou neviditelnost a kempil tak třeba po 10 sekundách by se začala objevovat a třeba po dalších 5 sekundách by byla uplně vidět tím by bylo kempení na delší dobu k ničemu (ale muselo by se to nějak pokoumat aby se třeba jenom neposunul, zmizel a kempil dál)...
Na gs zombie nehraju, takže nevím co tam mají a co ne....

ANt
15-01-13, 17:22
omylem sem na toto narazil, kdyz sem hledal, kdo me zase pomlouva :D

1) nemas bind na armor? tvoje smula ... me nikdy neviditelna zm nevadila
2) bezpredmetne, mas mit armor :D
3) armor neni 100pro ochrana
4) ja vidim krve dost, kdyz zabiju nekolik lidi za sebou :D

Mars
15-01-13, 19:30
1,to by bylo vůči zombiků blbé
Ant to je pravda.Jak jsem hrál eště ZM na začátku kolo a mapy sis dal Šílenství ...(nechápu)
3,Ujde, ale taky zombie z toho nic nebudou mít

koNan
15-01-13, 19:33
Ant to je pravda.Jak jsem hrál eště ZM na začátku kolo a mapy sis dal Šílenství ...(nechápu)
To sem taky občas nepochapal že nova mapa 1 kolo a ANt šilko už v pulce...ale co stači ti nakazit 2-3 lidi + nějaky tuning zm za expy a možeš valit

rIDer
15-01-13, 22:46
Ani jeden bod ze čtyř nemůžu podpořít.. Jediný co bych měnil je frost nade.. Poslední dobou se na ZM množí lidi s froustem (především na zm 2), daj silko a zmrazí vás, v tu chvíli nejdou pokládat miny, ani nelze způsobit dmg zombikům resp. ani dodge .. V tu chvíli, co zničí všechny miny, tam vleze druhej froust'ák a znova dotýčného survivora zmrazí (opět nepoloží minu) takže přijde někdy o všechny body, třeba i o padesát bodů, v extrému i o 70 bodů, protože nemá šanci se bránit.. Jediný, co v tu chvíli jde udělat je hodin nějaký nade nebo vystřelit z bazuky (částo bez úspěchu).. Proto navrhuju, aby frost nade zmrazil i frostzombie, ale třeba poslední člověk by už nemohl zmrazit frostzombie (jelikož ani frostzombie lasta nezmrazí).

koNan
15-01-13, 23:00
S tím frostem sem navrhoval že když hodíš HE a frosťák začne hořet tak nebude moct použít zmražení tím by se to vyřešilo...
//Mrazit led ledem?? o.O :D

ANt
16-01-13, 10:54
dva frosti za sebou je dobra svinarna, ale zas to neni zas tak casty jev :)
me to za ZM takhle vyhovuje :D

puvodne sem chtel sem priblizit, jak na zacatku zabijim lidi, protoze to dava hodne bodu,
ale to by se vsichni opicili, takze radej pst :) :)

koNan
16-01-13, 15:04
me to za ZM takhle vyhovuje :D

jojo tedka je to good, podle mě by stačilo to jenom doladit a bylo by to fest dobré :)

rIDer
16-01-13, 22:06
S tím frostem sem navrhoval že když hodíš HE a frosťák začne hořet tak nebude moct použít zmražení tím by se to vyřešilo...
//Mrazit led ledem?? o.O :D

Předpokládám, že máš na mysli napalm nade.. V tom cuku letu, kdy na tebe frost dá silko a sukundu potom tě zmrazí nehodíš napalm.. To se prostě nedá stihnout. Daleko jednoduší na nastavení je právě zmrazení všech zombie včetně frosta.
BTW frost neni z ledu ;-)


dva frosti za sebou je dobra svinarna, ale zas to neni zas tak casty jev :)
me to za ZM takhle vyhovuje :D

puvodne sem chtel sem priblizit, jak na zacatku zabijim lidi, protoze to dava hodne bodu,
ale to by se vsichni opicili, takze radej pst :) :)

Právě, že dost částý jev, když po mapě běhá 5 - 8 frostů.. Poslední dobou je trendem, brát si právě frosta kvuli těmhle vlastnostem "imunita vůči frost nade". Je dost nespravedlivý, když on může zmrazit mě, ale já jeho nikoliv. Přeci jenom chvilku trvá, než se ten frost nade aktivuje.. To je dostačně dlouhá doba na to, aby mě froust'ák eventuelně nakazil.

JimdixX
16-01-13, 22:45
No to jo no, snížil bych frostům aspoň HP aby je mohla sejmout na 1 ránu bazuka když už jsou hráči co loví a chytí je 2 frostí a s toho jeden boomer hráč nemá v podstatě šanci, tak bych snížil HP frostům aby se mohli zabít aspoň bazukou a pak by se jenom mohli dolepšovat za exp.

koNan
16-01-13, 23:09
No to jo no, snížil bych frostům aspoň HP aby je mohla sejmout na 1 ránu bazuka když už jsou hráči co loví a chytí je 2 frostí a s toho jeden boomer hráč nemá v podstatě šanci, tak bych snížil HP frostům aby se mohli zabít aspoň bazukou a pak by se jenom mohli dolepšovat za exp.

No to by se mohlo...mě když chytí frosti tak se snažím zachránit bazukou a nic...dal bych mu tak 1500-1600HP to by měla bazuka fungovat...

rIDer
17-01-13, 20:35
Frost je právě prostředkem proti lovu stejně tak i boomer. Snížením HPček u frosta by znova bylo zvýhodněním jen a jen lidí, kokrétně VIP s bazukou a jelikož beru do úvahy to, že zombie by mělo být hratelný i jako non-VIP, tak to chce kompromis napříč spektrem survivorů (VIP i non-VIP). To je pravě aplikace frost nade na všechny zm včetně frost zombie. Tím se zredukuje doba, než si tu bazuku vůbec někdo koupí..

ANt
18-01-13, 14:05
myslim, ze to neni dobry napad nechat zmrazit i frosty,
pak by si vsichni hned kupovaly frost nade a se silkem pak nemas sanci se do toho kempu ani dostat ...
takhle zustane v davu aspon 1 funkcni ZM, ktery stihne neco udelat :)

rIDer
18-01-13, 18:02
pak by si vsichni hned kupovaly frost nade a se silkem pak nemas sanci se do toho kempu ani dostat ...


Když máš silko, tak tě nikdo nezmrazí.. Se silkem (5 sekund nesmrtelnosti) máš:
2 sekundy na to, aby si se dostal k survivorovi a zmrazil ho
3 sekundy do něho sekal jako do salámu, to je dost času.

Takhle můžem rovnou udělat, že climba nezabije bazuka (resp. nezpůsobí mu žádný dmg.), to by byla stejná kravina.

ANt
20-01-13, 13:47
no to ne, ale by stacilo si pockat, az dojede k tobe a skonci silko,
hodi frost a muze se jit klouzat :)

navic, nekde jsou ty kempy docela dlouhe, tam by to bylo vic videt ...
tam aspon ten frost muze jit trochu dopredu, kdyz ostatni stoji

ale jasny, je to vec nazoru a uhlu pohledu

rIDer
22-01-13, 19:25
To právě musiš vystihnout: kdy "zapneš" to silko a kdy ho zmrazíš. Proto má frost'ák i dost HP. Je to proti survivorům prostě nefér, že je frost nade nezmrazí. Většinou se stává, že se někdo nechá nakazit a má už navolenýho frosta. V tu chvíli je to dost na prd.. Neni proti tomu moc obrany, když nemáš aspoň 30 bodů.

ANt
23-01-13, 15:24
dost taky zalezi na mape, na nekterych by to skodilo, na nekterych by to bylo dobry upraveny :)

Romisak
25-01-13, 20:03
Kto mu že ANt mal 7 k hp si sa asi sekol... Toľko nemá ziadni zombie :-) (ak sa mýlim sory) :D

ANt
29-01-13, 13:08
mylis ... mel sem i 12k ;)
s tim lze vpho projit i minu :D :D

koNan
29-01-13, 14:35
mylis ... mel sem i 12k ;)
s tim lze vpho projit i minu :D :D

Aj když si první ZM tak se dá projít minou i po skončení šilka...

Romisak
04-02-13, 18:17
Sak áno, ale ANt väčšinou hráva za bHopera a s max hp ma 3100 asi. :)) lebo v bonus so je doplnenie max 1000 hp ? Ak sa opäť mýlim sory ;))))

Trey
04-02-13, 19:05
Ked nakazis tak to pridava HP nie?

koNan
04-02-13, 20:16
rey^^;156715']Ked nakazis tak to pridava HP nie?
jo

Romisak
04-02-13, 21:34
Áno? A koľko ti to pridá ?