PDA

Zobrazit normální verzi : Kaarl nezpravedlivej Admin



warmen520
14-01-13, 17:30
ahoj před chvilkou jsem hrál furien 4 je tam mapa De_dustyaztec.
Je tam Admin Kaarl .... Kaarl hrál za Ct a já za Furieny sundával jsem tam skoro všechny hráče a on začal campit z hráči v rohu tak mě sundaly pak ho někdo sundal protože čekal na sk a 200 hp .
Tak Kaarl napsal Camp/zdržování hry Slay/slap/Ban .
Hráči mu říkaly že sám campi apod a On se sám oživoval aspon tak to vypadalo protože 3x za sebou ukazalo jeho jmeno behem chvile jak ho sundaly tak mu psaly a´d se neoživuje ... tak sem mu napsal že ty nemáš co psát zdržování hry když se oživuješ a Campíš v rohu tak my dal mute pak se mě zastály další 4 hráči a jim dal taky mute prosím udělejte stím něco .. na všechny tam machruje.. sundaly ho a hned že má ab to by admin říkat neměl když ho sundal hráč z 1400 bd .. já mám 6000 jeho je lehkej sundat .

Kunder
14-01-13, 18:46
Musíš počkat na vyjadření Kaarla..

Jinak ti příště nezbývá než nad ním ohrnout nos a myslet si své, tedy pokuď to je pravda.

ZombieBot
14-01-13, 19:07
Oživovat se mohl těžko.

noirbun
14-01-13, 19:44
Oživovat se mohl těžko.

na dust_2006 som bol v specte a skoro pri konci kola ma to oživilo

Frackore
14-01-13, 20:48
Jednoduchý, když umřu tak jdu do spectu a pak jsem vidět jako živej. A myslíš to vážně že budeš řikat že jsem campil já ? Trošku zveličuješ věc, rypeš do mě 10 minut, tak ti dám mute. Jinak co tady meleš uplná kravina, co věta to blbost která se nestala... :D Radši se nebudu vyjadřovat dál. :D