PDA

Zobrazit normální verzi : GTA SA Multiplayer server



koNan
15-01-13, 20:43
Bylo by možné spustit SA:MP server? Co tak vím tak to hraje hodně lidí a nebylo by to na škodu kdyby se to rozneslo....pište co si o tom myslíte :)

Bezdak
15-01-13, 20:54
Já teda osobně neznám nikoho kdo by aktivně pařil mulťák. Jinak si myslim, že by se teď spíš měl dodělat mc server a poštelovat ten cs:go server.

noirbun
15-01-13, 21:10
ja takých parmanov poznám veľa a sám niekedy samp zahrám. určite pro

koNan
15-01-13, 21:14
ja takých parmanov poznám veľa a sám niekedy samp zahrám. určite pro
Taky znám dost lidí co to hrajou...ja si to taky občas zahraju ale je těžké najít server na úrovni

caHor
16-01-13, 08:16
zbytočne.. na SA:MP je tu portál www.superparba.eu
Je to the best.. Niekedy som hraval a musel som aspon 5 min čakať, kym sa uvolni slot na serveri.. Od 9 rano do 9 večer 200 hračov na serveri.. Jedine o pol noci 100 hračov..
Ak by sa ten server urobil, tak by chodilo 50-80 hráčov, lebo denne na superparbe hralo 400hracov +/- ... Neviem ci by to bolo vyhodne
No teraz ako pozeram, tak je server spraveny na 400 slotov.. Bratranec tam hraval, uz to raz bolo, lagovalo to ako sv*na, 400 hracov to tam hralo a ak tam prisli 2-3 laggeri, tak
cely server lagoval.. No maju tam ten kicker ked mam 100 ping tak kick.. Ale denne tam hralo kopu hracov.. Fakt super portal..
Podla mna to je zbytocne ak Kotel pristupi na ten server
E: Neberte to ako reklamu, len som chcel napisať meno serveru a web...

koNan
16-01-13, 14:50
Na superpařbě sem taky hrával, mají ty servery fakt dobře udělané taky proto tam hraje tolik lidí...zas tak zbytečné by to nebylo myslim ...ale nevim rozhodnutí je na Kotlovi ja sem jenom navrhnul :)

caHor
16-01-13, 16:38
Maju iba 1 server, ktory je podla mna najhranejsi v CR a SR.. podla mna zbytocne robit nejaky SA:MP server...
Kotelna je zvacsa CSkovy portal... Teraz kotel robi na serveri GO, takze netreba nic robit

znedlob
16-01-13, 17:15
Mohl by mi nekdo z dotycnych poradit, jak mam do SA narvat MP? Rad bych si zahral multi, ale nevim jak se to u SA dela. Diky :)

ivoros
16-01-13, 17:18
Zkus tohle:http://www.sa-mp.cz/download/

koNan
16-01-13, 17:41
Mohl by mi nekdo z dotycnych poradit, jak mam do SA narvat MP? Rad bych si zahral multi, ale nevim jak se to u SA dela. Diky :)
http://gta.cz/mp/clanek/sa-mp-downloady si stáhni verzi jakou chceš (aktualni je 0.3e) a nainstaluj tam kde máš GTA SA...pak jenom klikneš na multiplayer vybereš si server a hraješ ;)

hladik
16-01-13, 20:10
No SAMP už má slávu dávno za sebou ale je to hra kterou miluji

Piner
17-01-13, 16:35
o čem ten MP vlastně je ? Nějak mi uniká pointa...

caHor
17-01-13, 17:11
o čem ten MP vlastně je ? Nějak mi uniká pointa...

Hrá sa to na serveri.. Spomínal som tu superparbu..
Majú server RZE.. Realna Zeme.. Jednoducho prihlásiš sa.. Na začiatku dostaneš 20k $. A robíš "tutoriál" s 200 či ako úlohami. 1. úloha si máš urobiť vodičák..
Ak to spravíš následuje dalšia úloha za smetiara.. Tak si nahrávaš peniaze, až si zarobíš toľko, že si kúpiš dom a platíš elektrinu a pod. Zarábaš na autá..
Môžeš sa stať členom gangu, ktorý potom zbiera územia. Podla toho kolko tych uzemi ten gang ma, tak v sidle gangu možeš vybrať zbrane alebo si ich možeš aj kupit
Gang si možeš vytvoriť aj sam, ale stoji to peniaze... Medzi tymi to vecami sa možeš zabijat s inymi hračmi hrajúcich online. Možeš si založiť deathmatch, zavod, za nejake vstupne.. Napr: založiš deatmatch so Sawn-Off za 200$.. Pripoja sa tam 2 hraci, vyhraš tento deathmatch. Ak vyhraš, dostaneš 3x 200$ = 600$.. Takto si možeš zarabat..
Zarobit si mozes aj podvodmy, ktore su trestane no... Asi takyto je princip serveru SuperParba.eu...

dendo91
22-01-13, 22:58
Som ZA hrávam GTA SAMP každý den ked sa nudím.. ale ešte porozmýšlat keby sa to urobilo tak aký by tam bol mod bud Reálna zem alebo také.

Lynviy
23-01-13, 15:02
Som ZA hrávam GTA SAMP každý den ked sa nudím.. ale ešte porozmýšlat keby sa to urobilo tak aký by tam bol mod bud Reálna zem alebo také.

Kdyby byl nejaky server, tak bych dodelal svuj mod. (Nebo ho spis znovu začal)

noirbun
26-01-13, 22:19
Tak dotoho

Eust.
09-02-13, 04:05
Kdyžtak to udělejte pro verzi 0.3x co je zatím nejnovější ;)

PrEpArAtIoN
28-08-14, 12:03
Ahojte,

Prisiel som z navrhom vytvorit server pre kotelnu... (rocna prax Pawna(kompletna) a 4rocna prax FTP a serverov, prax HTML, php, css...)
napisal som kotlovi... uvidime, ci sa to ujme...

nemam problem vytvorit akykolvek vlastny mod.
Mal som server 2 mesiace ale nebolo z toho nic... akurat sme tam boli 3 lebo nebola dobra reklama...
mohol by som byt admin a aj spravovat pluginy filterscripty atd...

PrEpArAtIoN

Company
28-08-14, 15:59
WoW:MoP server, teraz Sa:Mp :D chce sa mi plakat, sa mi sniva! Urcite ano! Sa:Mp som hraval dost casto so spoluziakmi sme mali vlastny server (hrali sa na nom prenastavili raty a nedalo sa tam uz hrat a nechcelo sa mi to tam cele na novo nahadzovat tak sme skoncili). Realna Zeme by bola asi najidealnejsia na zaciatok kebyze sa to rozbehne vtedy nejake ine mody.

Kotel
01-09-14, 14:58
Neni to nuda? Kdyby tam jezdili auta a dali se prejizdet lidi, tak by to bylo super, ale takhle se mi zda, ze serveru je hafo. On by nebyl problem udelat server treba pro 100 hracu, dokonce je udelanej, protoze ho nejakej typek udelal, ale pak se po nem slehla zem. Akorat tam je bug, ze to porad banuje hrace.

Company
01-09-14, 23:17
Stacia aj 3 hraci a je tam kopu srandy :P z vlastnej skusenosti. CZ/SK serverov je dost no ale vacsina je private a ziadne portaly popripadne nejake webnode.cz sracky. S takou reklamou ako ma kotelna by to za pokus stalo.

FreeShotCZ
02-09-14, 00:29
Stačilo by vyřešit problém se serverem, aby bezdůvodně nebanoval lidi, bude tam chyba někde v pawnu, ale nejsem takový expert, abych to dal do pořádku. Boužel.

Acid
30-09-14, 22:37
Bump, šlo by to?