PDA

Zobrazit normální verzi : Half life client spadl.



JimdixX
16-01-13, 11:27
Ahoj,

Chtěl jsem se jako obvykle přihlásit na server (ZM) akorát co vidím, pokaždé když kliknu třeba na vyhledat servery tak mě to místo tabulky se serverama pošle ne jiný server a je jedno jestli dám nová hra, vyhledat server prostě mě to připojí na jiný server a to i když sem se připojil na ZM tak jsem zmáčkl klávesu X a zase mě to připojilo jinam, psalo mi to half life client spadl nebo něco takového, skusil jsem reset PC a pořád nic.

ivoros
16-01-13, 11:28
Zkus reinstal cska.

JimdixX
16-01-13, 11:55
Dal jsem reinstall už je vše jak má být, akorát při zpuštění nějakého serveru při načítání pořád nějakou reklamu na jiný server na nějaký ruský a když ve hře zmáčknu třeba X tak mě to vykopne ze ZM a rovnou připojí na ten ruský ,, co to má jako být ?

Acid
16-01-13, 14:10
Chodil jsi na zahraniční servery (nejspíš ty ruský), tak máš v csku nějakej jejich config. Až se tam znovu připojíš, na ten ruskej, tak zkus napsat normal do chatu: /fixconfig (na nějakých to tak maj...) a jestli ne, tak stáhni csko úplně znovu http://csko.cz/old/?soubor=cs16full_v42g_cskocz.exe&kategorie=cs

Snad to nějak pomůže...

koNan
16-01-13, 14:10
Protože se připojuješ na cizí servery které ti přepíšou config+nastavení (výběr serverů atd..)
Stáhni si tohle (http://uloz.to/xpsfki2/cstrike-rar) a nakopíruj tam kde máš csko...to s tím X typuju že tam máš nabindovaný armor tak to přebinduj (do konzole bind x armor) a už to nebude dělat...popřípadě se podívej do configu a pročisti ho...

// A aby sa ti to už nestalo tak až budeš mít opravený config tak na něho klikni pravým, dej vlastnosti a zaškrkni Jen pro čtení :)

JimdixX
16-01-13, 15:33
Jojo, už dávno jsem si stáhl CS od znova a jede to vše jako při staru, děkuji, nastavil jsme si config na "jen pro čtení", s PC se hodně dobře vyznám, akorát když jde o problém ve hře je lepší se zeptat, mám pravdu ? :)

koNan
16-01-13, 15:36
jojo lepší se zeptat no...tak pokud ti to jede asi lock, na tyhle problemy sem už založil topic