PDA

Zobrazit normální verzi : ZM



JimdixX
16-01-13, 12:45
Ahoj,

Tentokrát už nemám žádné nesmyslné nápady, ale nevím jestli se vám budou líbit tak je sem prostě napíši.

1) - Také vás štvou Frosti ? Proč nepřidat do bonusových itemů další třeba za 10b. bylo by to něco jako vesta, 1 vesta by měla kapacitu 20% a frost by na jedno zmrazení vzal třeba já nevím 15% vesty dolů, a kdyby hráč měl vestu 100% tak by byl vlastně na cca 5 zmrazení [VESTA BY NEPŮSOBILA NA OBRANU PROTI DMG ALE JENOM PROTI ZMRAZENÍ.]

2) Boomeři - Měl bych nápad, co takhle přidat do bonusových věcí něco jako ochranné brýle proti oslepení ? 1 kus 50% kapacita za 10b. 1 oslepení by bralo třeba také po 30, skoro stejné jako stou vestou na frosty akorát jsou to brýle a hlavně pro hráče, kteří si dělají věčně 70b. a neví co s nimi dělat.

ALE BACHA ! tyto itemy by mohl kupovat pouze VIP !! Stejně jako MG a BZ.

3) Přidal bych do bonusových věcí třeba také Granát ale sundal by ZM v okolí 10 metrů, stál by 35b-. jako inf. granát a šel by také použít 1 za jedno kolo.

Co vy na to ? Možná že to s tím granátem je přehnané, ale což,, kritiky snesu popř. to skuste poupravit, třeba na ten granát že by to jeden hráč mohl hodit pouze za jedno kolo.

koNan
16-01-13, 15:00
Pořád se snažíš vylepšovat jenom lidi...boomer je dobrá obrana proti lovu a většinou stačí 1-2 boomeři a lov se omezí a kdyby se zavedly nějaké brýle tak by se stal boomer skoro neúčinný...už tedka když má půlka hráčů mg+bz a full body a loví tak je těžké to za zombies uhrát..ten granát je v defaultním ZP4.3 a když ho hodíš tak se z zombiku stanou opět lidé (jako inf akorát naopak)...frosti nejsou zas takový problém a ubírají jenom 10 armor což není zas tak hrozné (když tě zmrazí) ale udělal bych že pokud tě zmrazí frost a někdo třeba hodí HE granát tak tě to rozmrazí nebo když bude frost zm hořet tak nemůže použit mrazivou schopnost...pro VIP ten minigun a bazuka bohatě stačí není třeba dělat pro VIP nějaké extra výhody (server je přeci i pro nonVIP hráče ne?:)..a rozlišovat armor na damage a proti frostům je blbost, stejně tam jsou pokaždé tak 2-3 frosti tak to nemá cenu

JimdixX
16-01-13, 16:29
No 2-3 ? Hráčí toho všeho teď hromadu zneužívají poslední dobou a to to jsou nonVIP, silka dají třeba 3 hráčí za sebou na jednoho VIP, také se stalo že si všichni ZM dali jenoom frosty a boomery a pak to nešlo, upravuji lidi protože teď hráčí hodně bugují na mapách a zneužívají ZM + silek, také není dobrý aby hráčí dávali jenom samí silka a silka a silka a inf granáty jenom třeba na 3 lidi,, pak to nebaví ani ty VIP a jenom tam nadávají a pak sou za to zbytečné bany.

koNan
16-01-13, 16:33
No 2-3 ? Hráčí toho všeho teď hromadu zneužívají poslední dobou a to to jsou nonVIP, silka dají třeba 3 hráčí za sebou na jednoho VIP, také se stalo že si všichni ZM dali jenoom frosty a boomery a pak to nešlo, upravuji lidi protože teď hráčí hodně bugují na mapách a zneužívají ZM + silek, také není dobrý aby hráčí dávali jenom samí silka a silka a silka a inf granáty jenom třeba na 3 lidi,, pak to nebaví ani ty VIP a jenom tam nadávají a pak sou za to zbytečné bany.
Naposled byl ban na zm asi před 4 měsícama...nauč se to hrát a nebude ti to dělat problém...šilka jsou tam od začátku a ja řikam že pokud smažete zombiem šilko tak smažte bazuky a miniguny...frosty tam mají max 4 hráči a to že hážou na 3 inf je jeho věc, není v pravidlech že se nesmí házet inf na 3 lidi...lidi mají dost velkou převahu už teď protože je málo hráču co to za ZM umí a všeci chcou hrát jenom za lidi
//Zneužívají?...myslím že začali být chytřejší a naučili se využívat zombies podle situace...někdy je dobrý boomer někdy neviditelka někdy bhop...

JimdixX
16-01-13, 16:38
To jo no, hele mě nemusíš říkat ať se zombie naučím hrát, hraji je podle mého už víc jak dobře, se Šílenstvím si poradím jak nic, akorát když to dávají v 1 - 2 kole kdy lidi ještě nemají ani complety, tak je to pak těžké no.

Lidi si koupili VIP aby si mohli kupovat BZ / MG a ne aby si nechali kur*** hru se silkama :)
Jinak by si ho jen tak nekoupili...

brat brata
16-01-13, 17:20
Ahoj,

Tentokrát už nemám žádné nesmyslné nápady, ale nevím jestli se vám budou líbit tak je sem prostě napíši.

1) - Také vás štvou Frosti ? Proč nepřidat do bonusových itemů další třeba za 10b. bylo by to něco jako vesta, 1 vesta by měla kapacitu 20% a frost by na jedno zmrazení vzal třeba já nevím 15% vesty dolů, a kdyby hráč měl vestu 100% tak by byl vlastně na cca 5 zmrazení [VESTA BY NEPŮSOBILA NA OBRANU PROTI DMG ALE JENOM PROTI ZMRAZENÍ.]

2) Boomeři - Měl bych nápad, co takhle přidat do bonusových věcí něco jako ochranné brýle proti oslepení ? 1 kus 50% kapacita za 10b. 1 oslepení by bralo třeba také po 30, skoro stejné jako stou vestou na frosty akorát jsou to brýle a hlavně pro hráče, kteří si dělají věčně 70b. a neví co s nimi dělat.

ALE BACHA ! tyto itemy by mohl kupovat pouze VIP !! Stejně jako MG a BZ.

3) Přidal bych do bonusových věcí třeba také Granát ale sundal by ZM v okolí 10 metrů, stál by 35b-. jako inf. granát a šel by také použít 1 za jedno kolo.

Co vy na to ? Možná že to s tím granátem je přehnané, ale což,, kritiky snesu popř. to skuste poupravit, třeba na ten granát že by to jeden hráč mohl hodit pouze za jedno kolo.
vIES CO A CO ROVNO DAT PRE vip ATOMOVKU MG a BZ je uz vyhoda a ako te brile a antifrost rovno im daj nesmrtelnost

koNan
16-01-13, 17:33
To jo no, hele mě nemusíš říkat ať se zombie naučím hrát, hraji je podle mého už víc jak dobře, se Šílenstvím si poradím jak nic, akorát když to dávají v 1 - 2 kole kdy lidi ještě nemají ani complety, tak je to pak těžké no.

Lidi si koupili VIP aby si mohli kupovat BZ / MG a ne aby si nechali kur*** hru se silkama :)
Jinak by si ho jen tak nekoupili...
Mě šilko nedělá problém ani v prvním kole...co si tam všímám tak 3/4 hráčů neumí využívat Frost granát a vyhodí ho hned jak to jde a to je podle mě fatálnní chyba....když dá zm šilko tak počkáš tak 2-3 sekundy a hodíš frost granát a než vybuchne tak zombiemu skončí šilko a pak ho to zmrazí => máš čas přebít a dát minu a toto si většina hráčů neuvědomuje a pak na to doplácejí...šilka prostě patří ke hře a bez nich by to bylo pěkně naho*no :)

JimdixX
16-01-13, 22:40
Mě šilko nedělá problém ani v prvním kole...co si tam všímám tak 3/4 hráčů neumí využívat Frost granát a vyhodí ho hned jak to jde a to je podle mě fatálnní chyba....když dá zm šilko tak počkáš tak 2-3 sekundy a hodíš frost granát a než vybuchne tak zombiemu skončí šilko a pak ho to zmrazí => máš čas přebít a dát minu a toto si většina hráčů neuvědomuje a pak na to doplácejí...šilka prostě patří ke hře a bez nich by to bylo pěkně naho*no :)

To jo no, ale nepopřeš mi, že někdy ti ty silka lezou hrozně na nervy ;)

koNan
17-01-13, 21:04
To jo no, ale nepopřeš mi, že někdy ti ty silka lezou hrozně na nervy ;)
No když je jedno za druhým tak jo...nebo když sem sám a dá šilko tak to nechápu nejvíc, zbytečných 20bd/1600xp za šilko....navíc když je člověk sám je to lehčí něž kempit z někým

Romisak
02-02-13, 15:37
JandyCZ umieram s tvojich nápadov:DDDD... 1.) S tím celkom súhlasím stáva sa že si v kempé a idu na teba 3 frosti so silkom co spravis ? No nič skapes pokial do teba budú dávať pravým cca 85 dmg. Takze prvý ťa zmrazi další do teba udieraju nemáš šancu ani s bind armorom takze 1.) PRO 2.) Celkom dobrý nápad ako bolo vyššie volajú 5 kamaráti a dohodnú že si dajú boomerov tak isto nemáš šancu a skapes.! 2.) PRO Ale dajme tomu že za 20 bd. 3.) Ten grant by bol obrovská výhoda pre ľudí, nápad dobrý. Ale všetky tieto nápady obmedzujú noVIP. Keď tak ten granat si môžu kúpiť aj noVIP a potom by som súhlasil. V podstate celkom pohode nápad ;-)