PDA

Zobrazit normální verzi : ViRPo | klan



ViRPo
06-07-11, 01:00
Len sa na tom pobavte, hateovat chodte inam ;)

http://img35.imageshack.us/img35/2839/dedust0017a.png

Majte sa

UFOusek
06-07-11, 01:02
Nevim proc, ale prijde mi to nejak neprinosny.. No nic, caaaaaau.

ViRPo
06-07-11, 01:04
Nevim proc, ale prijde mi to nejak neprinosny.. No nic, caaaaaau.

su tam fain ludia a dobre sme sa zabavili :P

Smile
06-07-11, 01:08
Co přesně na tom obrázku máme vidět ?

UFOusek
06-07-11, 01:15
Typuju ze to vesmirny skore 34:5... Na honeni ega nad skorem tu myslim neco zalozil Larodar...

ViRPo
06-07-11, 01:25
Typuju ze to vesmirny skore 34:5... Na honeni ega nad skorem tu myslim neco zalozil Larodar...

Nah
Ze maju vsetci "clan name" ViRPo

Ono vsetci kazdeho volali do klanov a otravovali s tym... niektori menili klan kludne 3 krat do dna (ze X-Men) bez nejakeho prinosu tak som to parodoval tym, ze som povedal Majovi nech ide do klanu ViRPo
Potom tam chceli vsetci a potom to tam vyzeralo tak ako to tam vyzera :)

No s tym egom ste na mna zli :<

Offtopic: preco kotelnovi ludia nevedia co je cheat a co je hack?
Cheating je pouzivanie programov, ktore zvyhodnuju hracov oproti ostatnym nad ramec pravidiel
Hacking moze byt chapane ako vnikanie do inak nepristupnych rozmerov a hack moze byt chapane daco ako vychytavka... preto wallHACK a speedHACK
Ale ze mi vravia, ze som hacker mi pride fakt blbe

Larodar56
06-07-11, 11:31
Ou, to je jako invaze GoW klanu na War3 Ultimate.

BAWSON
06-07-11, 11:35
LOW. Kdybych prisel na server a napsal bych, ze jsem admin, kterej bere do klanu, tak se hned hlasi pulka serveru... navic tyhle "klany" nebo jak tomu rikate vetsinou pouzivaji male decka, idioti, imbecilove, magori. Ale tak musite to brat pozitivne - aspon jsou oznaceni, takze vite komu nemate odepisovat :)

ViRPo
06-07-11, 11:51
LOW. Kdybych prisel na server a napsal bych, ze jsem admin, kterej bere do klanu, tak se hned hlasi pulka serveru... navic tyhle "klany" nebo jak tomu rikate vetsinou pouzivaji male decka, idioti, imbecilove, magori. Ale tak musite to brat pozitivne - aspon jsou oznaceni, takze vite komu nemate odepisovat :)

hmm

Precitaj si diskusiu :D

grEy
06-07-11, 12:06
Neuraz sa, ale bawson ma pravdu.

ViRPo
06-07-11, 13:07
Neuraz sa, ale bawson ma pravdu.

V jednom z predoslych komentarov som pisal, ze sme tym parodovali tych, ktory sa furt zenu do nejakych klanov atd
V zivote som iny klan nemal :)
Teda toto je aj tak skor "klan"

UFOusek
06-07-11, 14:08
V jednom z predoslych komentarov som pisal, ze sme tym parodovali tych, ktory sa furt zenu do nejakych klanov atd
V zivote som iny klan nemal :)
Teda toto je aj tak skor "klan"

ahh, bylo to tak zabavny zes to proste musel vykricet svetu co? A hrajete taky "ligu"?

vedouci venny
06-07-11, 14:10
Vtipe vylez..?

sILV3
06-07-11, 16:13
Chalani, nemusíte okato závidieť, že sa z vášho nicku nestal klan. Je to forfun akcia a takýmto spôsobom ovládnuť server sa podarí málokedy. n1!

vedouci venny
06-07-11, 16:39
Mě se spíše nelíbí ta "machrovinka" : Co sice vyklicilo do toho, ze mi tak 30 krat povedali, ze mam cheaty, ale nevadi.

BAWSON
06-07-11, 16:44
No jo, odhalil si me! Touzim po tom, aby 10 nejvetsich idiotu si dali do sveho nicku muj nick.... ale vis co? To neni spatnej napad... to tak udelam a potom jim vsem dam ban za kopirovani nicku admina :). Dik za napad silvinko.

MARTiii
06-07-11, 17:14
taky sme takhle blbli na classicu, kdyz je nuda tak se dejou zvlastni veci :-D

ViRPo
06-07-11, 17:24
Mě se spíše nelíbí ta "machrovinka" : Co sice vyklicilo do toho, ze mi tak 30 krat povedali, ze mam cheaty, ale nevadi.

Tym som narazal na to ako moc mi to lezie na nervy... prepac, nemyslel som to tak ako to vyznelo
Furien ma ten problem, ze T su neviditelni
A myslia si, ze ich nikto nevidi
Ked dakoho zazriem, tak pridem blizsie aby som urcite trafil a potom ho zabijem a potom na mna pindaju, ze mam cheaty

Ad: ked sa na to pozriem, fakt to vyzera ako keby som bol nejaky soplos co to napise :/

Larodar56
06-07-11, 19:38
Chalani, nemusíte okato závidieť, že sa z vášho nicku nestal klan. Je to forfun akcia a takýmto spôsobom ovládnuť server sa podarí málokedy. n1!

Vole, to chceš, aby každý server ovládala horda dětí? Kapiš to, že ViRPovi na to nalezlo hafo 10tiletých děcek? Jen nějaký děcko naleze na způsob: ''chce někdo do klanu?''.

ViRPo
07-07-11, 00:18
No celkom aj toto vase trollovanie a obhajovanie sa pred vami je vcelku trapne a neprinosne :D
Tak si pozrite ten obrazok a mozno vas potesi, ale inac ctrl+w

ViRPo out

sILV3
07-07-11, 02:09
Vole, to chceš, aby každý server ovládala horda dětí? Kapiš to, že ViRPovi na to nalezlo hafo 10tiletých děcek? Jen nějaký děcko naleze na způsob: ''chce někdo do klanu?''.

Keď už hafo 14 ročných detí ovláda fórum, nad tým radšej rozmýšľaj. ;) To, že sa zabavím na servery a viac ľudí si dá klantag nie je nič zlé. To fórum je si myslím ďaleko horšie.

morbe
07-07-11, 02:37
Keď už hafo 14 ročných detí ovláda fórum, nad tým radšej rozmýšľaj. ;) To, že sa zabavím na servery a viac ľudí si dá klantag nie je nič zlé. To fórum je si myslím ďaleko horšie.

+ 1337 boduu 4 u


Vole, to chceš, aby každý server ovládala horda dětí? Kapiš to, že ViRPovi na to nalezlo hafo 10tiletých děcek? Jen nějaký děcko naleze na způsob: ''chce někdo do klanu?''.

V tom pripade, jakej je tvuj kl@n-tag?

strafko
07-07-11, 11:20
Chalani, nemusíte okato závidieť, že sa z vášho nicku nestal klan. Je to forfun akcia a takýmto spôsobom ovládnuť server sa podarí málokedy. n1!
Můžu tě ujistit, že vám opravdu nezávidíme :DD

vedouci venny
07-07-11, 12:19
Ad: ked sa na to pozriem, fakt to vyzera ako keby som bol nejaky soplos co to napise :/


Vidíš? Takhle mi to vyznělo v hlavě.. jinak to neřeším tvůj boj ;)

Larodar56
07-07-11, 13:06
Keď už hafo 14 ročných detí ovláda fórum, nad tým radšej rozmýšľaj. ;) To, že sa zabavím na servery a viac ľudí si dá klantag nie je nič zlé. To fórum je si myslím ďaleko horšie.

Furt lepší, aby forum ovládali teenageři než 10tiletí kidi.


V tom pripade, jakej je tvuj kl@n-tag?

Tož můj klan už je tak trochu mrtvý.

sILV3
09-07-11, 02:08
Game!ster Larodar56 yeah!

:D

ViRPo
09-07-11, 12:16
http://www.eyesalt.net/p/a%2Fi%2Faiphqztffmkeoveafaecyqfwbtzjqbckbuzedtrqld femluuoi.jpg

Larodar56
09-07-11, 17:35
Game!ster Larodar56 yeah!

Yes můj rozpadlý klan!