PDA

Zobrazit normální verzi : ziadost o skratenie banu ludvik



ludvik
16-01-13, 18:25
Zdravím žiadam o skrátenie banu s prostéhe dôvodu.. Ban je irlevantný na dobu 1 mesiac za vulgaritu keďže som sa len 1x vulgárne prejavil a bolo to v zápalu boja.. Poprosím admina "Jolo" aby prípadne tu mi odpísal a chcem mu dohovoriť že keď si všíma vulgaritu tak prečo si nevšimne to okolo toho.. Lebo dôvod mojej vulgarity bol vláčik na mňa a daný hráč nebol vôbec potrestaný. Ďalej ban pôvodne bol na týždeň a tie ďalšie 3 si si len tak vyčaroval??Ja v minulosti som mal skúsenosti s administráciou na CS a v tomto prípade sa to riešilo na ban max. na 3 dni a už vôbec nie na mesiac.. To jak keby som vždy keď sa napojil na server nadával čo nerobím..

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 53324)
[AMXBANS] Mas 3 tydnu, 4 dnu, 16 hodin, 27 minut a 49 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'urazanie rodiny, vulgarita, demencia a nasledne urazanie admina'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): L.U.D.V.I.K
[AMXBANS] Tvuj nick: L.U.D.V.I.K
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1359851422
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1359851422
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.141.73.108
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.141.73.108
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: *Jolo*-*Human-(K.O.)*
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife

ludvik
16-01-13, 18:26
a poprosím aby ste mi odpovedali a nie vymazali príspevok lebu tu neni nič proti pravidlám..

cFc|Lu!z
16-01-13, 18:30
jak tak čtu chatlog, chovat se neumíš. Pokaždé když jsi na serveru jen nadáváš. Unban nebude a jsem proti zkrácení

ludvik
16-01-13, 18:32
Unban ani nechcem lebo chápem že na ban to je... Ale chcem skrátit ten ban lebo mesiac JE PREHNANÁ DOBA..

human
16-01-13, 18:47
Vyriesene uz to mas tu. Tak nezakladaj dalsie zbyotcne temy. http://csko.cz/forum/showthread.php?13502-ziadost-o-skratenie-banu-ludvik-Human&p=152641#post152641

ludvik
16-01-13, 18:57
Nesúhlasím s tým ale čo už... Za toto dostať ban na mesiac je svinstvo.. Jedine u vás sa mi takéto niečo môže stať a to hrám CS už viac ako 4 roky.. Nevadí existuje niečo ako realný život a konkurencia takže bye.. A ešte poznámočka.. keď si taký dobrák že neznášaš nadávanie a v živote si na CSku si nikdy nevynadal tak prečo máš na steame aj forku vulgárny obrázok hm?? HLAVNÁ VEC.. a ešte by ma zaujímalo prečo si mi dal najskôr ban na týždeň a potom predĺžil na mesiac??

human
16-01-13, 19:01
Moja avatar nikoho neuraza a uz vobec nie rodinu. Povodne malo byt 3 tyzdne a za tu dalsiu urazku smerovanu na mna som ti pridal dalsi tyzden.

Svinstvo je to ako sa ty spravas a nie ten ban. Pozdravuj konkurenciu.


Nesúhlasím s tým ale čo už... Za toto dostať ban na mesiac je svinstvo.. Jedine u vás sa mi takéto niečo môže stať a to hrám CS už viac ako 4 roky.. Nevadí existuje niečo ako realný život a konkurencia takže bye.. A ešte poznámočka.. keď si taký dobrák že neznášaš nadávanie a v živote si na CSku si nikdy nevynadal tak prečo máš na steame aj forku vulgárny obrázok hm?? HLAVNÁ VEC.. a ešte by ma zaujímalo prečo si mi dal najskôr ban na týždeň a potom predĺžil na mesiac??

hladik
16-01-13, 19:12
Sem proti unbanu , vulgarita tam je a silná.
Vyřešeno , navrhuji lock