PDA

Zobrazit normální verzi : Vačší projekt + recenzia



Lampasik
17-01-13, 22:08
Zdravím s kamarátmi sme sa rozhodli postaviť "vačší" projekt, Hrad, ktorý by reprezentoval server, už som to preberal s adminov Vojtom, a celkom sa mu ten názor zapáčil, tak sa tu chcem spýtať, ak by sa dalo, dostali by sme aj nejakú podporu materialu? (nie creavite) Aby nám to šlo rýchlejšie? :-) ďakujem za odpoveď:-)

Piner
17-01-13, 22:21
Podle toho co budeš potřebovat.

Lynviy
18-01-13, 14:02
Blbosť, nechápem prečo by mal niekto dotovať tvoju stavbu.

Stavba, která není jen pro něj, ale jako reprezentace serveru jako důkaz, že tam nehrají jenom bezmozci, kteří tvoří věci jen pro sebe, ale podporujou server. Mě se naopak ten nápad líbí a mohlo by se na to složit více hráčů, nejen materiálem, ale i pomocí se stavbou.

Lampasik
18-01-13, 20:10
Čím to preboha podporí server? Nikto z toho nebude mať nič. Vyhlási to za svoju stavbu, bude tam reska na jeho meno a aj tak z toho nebudú mať ostatní nič. Ak chceš prispieť, vôbec ti v tom nebránim, akurát sa mi to zdá mrhanie materiálom.

Nie , reska nebude na moje meno, bude to na kotela, a ten material, by sa len zišiel , ja vás o to nežiadam, a nebudem to vyhlasovať za svoju stavbu, keď sa na tom bude podielať viacero hráčov, taký žebrák až niesom, a keď aj admin s tým súhlasil a spravil mi resku, tak to je čisto len ako zabijak času, a reprezentácia serveru. :-)

Lampasik
18-01-13, 21:34
http://upnisito.cz/images/8572013_01_18_20.57.27.png

:) Takhle to teda zatím vypadá (Mod unbelievable shaders)

ešte doplnok , používam texturepack Misa 434, kvôlo textúram kameňa

Piner
18-01-13, 21:35
ešte doplnok , používam texturepack Misa 434, kvôlo textúram kameňa

Jakej máš nick ve hře a co budeš potřebovat za materiál ? Klidně přispěju.

Wolfino
19-01-13, 12:04
Stone bricky najlepšie aj kameň sa budeme potrebovať, drevo všetky druhy, torčky, sklo dirt grass vlastne skoro všetko sa dá povedať

Lampasik
19-01-13, 23:15
Ako povedal wolfino, všetko sa zíde a aj využije, v hre sa volám ako tu na fóre, ale momentálne som chorý tak tam nie som často

Lampasik
19-01-13, 23:18
A zatiaľ sme tam 3ja vedúci, ja s wolfom ako architekti a weckocz ako dizajner.