PDA

Zobrazit normální verzi : zombie hard



The meatfly
18-01-13, 14:00
Poslední dobou jsem dostal chuť, zahrát si zombie server který tu byl tak nastavený kvůli mapám jako cs_militia de nuke a pod.
Dřívě se tyto mapy hrály na serveru, a zombie měly málo hp, ale ostatní věci byly stejné.Xp bych nenechaval.BZ a mg tam taky byly.
Armor-Nebyl tam bind-Dřív to bylo nastaveno do (999) armoru, pozdějí do 100 což bylo výborné.
Body, by se přidavaly po 1 kill 1/2 body.

Tento zm hard zombie mě osobně tak nebaví jak mě dřív bavil ten server.
Mapy-normalní jako na dm-zm hard jaké tam jsou.

Doufám že se najde někdo kdo si vybaví jaké to dřív bylo.
Byl bych rád kdyby se takový zm server udělal nebo změnil ze zm hardu.

After =(^.^)=
19-01-13, 10:13
Jj aj ja som tam hraval hrali sa klasicke mapy ako je napr. de_dust4ever vtedy ma to bavilo viac ale dlho som tam nehral neviem ako to tam teraz je.

koNan
19-01-13, 18:24
Dneska sem tam hrál a nevím co se ti na tom nelíbí...že tam nejsou bazuky a miniguny je jenom dobře, stačí ty auto kulomety co tam jsou...před zombies se dá ubránit lehce (mají málo HP) a hrajou se tam normální mapy (de,cs)

The meatfly
19-01-13, 20:52
Dneska sem tam hrál a nevím co se ti na tom nelíbí...že tam nejsou bazuky a miniguny je jenom dobře, stačí ty auto kulomety co tam jsou...před zombies se dá ubránit lehce (mají málo HP) a hrajou se tam normální mapy (de,cs)
Nevíš jaké to bylo v té době, a bylo to dost vyrovnaný.

koNan
20-01-13, 00:42
Nevíš jaké to bylo v té době, a bylo to dost vyrovnaný.
Teďka je to vyrovnané dobře....vím jaké to bylo dřív a teď je to lepší ;)

Aspir3
20-01-13, 12:13
Zombie hard je dobrej akorat na neviditelnou zombie ( je to holka nebo ne ? :D) která je nanic protože se dá odhalit kulometem a no-xpsave na zombie (docela by se šiklo :D) ale jinak je to dobrý :-)