PDA

Zobrazit normální verzi : UB°-° - slunicko



faTTal*
18-01-13, 21:31
No jak už víte tak jsem dostal ban za obcházení banu. V průběhu ns/s hry jsem změnil net takže se mi i společně s ním změnila ip (DIP stále mám a měl jsem) a Slunicko to bral jako obcházení banů, který jsem dostal na steam.. :think:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 53362)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obcházení banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): fattal
[AMXBANS] Tvuj nick: faTTal*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:34102801
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:34102801
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 83.208.40.6
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 83.208.40.6
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Slunicko
[AMXBANS] Server: csko.cz | Awp
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

Lazik
18-01-13, 23:10
Cim dalej tym viac a viac vymyslas nove veci a ja uz ti nic neverim.. pokial viem sa riesilo to ze si mal steam a ty si isiel na ns a cheatoval si a potom si hral dalej na steame a to je obchadzanie banu pokial si steam uz mal, co si mal..

faTTal*
18-01-13, 23:19
Co si vymýšlim prosímtě?..:think:

Lynviy
18-01-13, 23:23
Ježiši co na tom proboha nechápeš. Měl si Steam a jednoho krásnýho letního dne si si stáhl NS a šel si haxovat na něj, přímo na Kotelnu a bůh ví kam ještě. Potom si dostal bam a pak si šel hrát přes Steam, kterej už si nějakou dobu měl. Proto máš ban.

faTTal*
18-01-13, 23:27
By mě zajímalo jak můžete tak najisto vědět že jsem měl steam v provozu když jsem až 3 majitel tohodle steamu co teď vlastním.. to mi hlava nebere.. :think:

kashpi
19-01-13, 00:12
Mas si kupovat novy a ne pouzity. Ban je za ochazeni a pravem