PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na ArStork



Auxiliaries
06-07-11, 17:24
Podávám oficiální stížnost na ArStork. Chci vidět video, za co jsem dostal ban. Jen jsem kopíroval chování admina. Ano na videu to bude vidět. :)

ZEUS
06-07-11, 17:28
Nejdřív se podívej, jak se má psát a jaké má náležitosti Žádost o unban

http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban

BAWSON
06-07-11, 17:28
Bohuzel podporujem jen DvD. Videorecorder je uz pase. Pokud chces teda DEMO, tak asi taky nebude, protoze u banu za 3 hodiny se netoci. Pokud chces vytazek ze zaznamu z chatu, tak muzem taky poslouzit.

Auxiliaries
06-07-11, 17:32
No pochopitelně , že myslím demo. Snad každej pořádnej server je točí. No čekám na oficiální vyjádření. Začínám tušit, proč sem nechodí žádnej profi soccer hráč.

ZEUS
06-07-11, 17:35
Nejdřív si podej žádost tak, jak sem ti to dával v minulým postu, jinak nikdo nic nedodá.

Auxiliaries
06-07-11, 17:38
Hráč - auxi-lia
IP adresa - 88.103.25.84
Důvod - Porusovani pravide
BAN dal Admin - ArStork (Feedr)

Tak to jsem zvědav. :)

UFOusek
06-07-11, 17:41
za co jsem dostal ban

--->
Důvod - Porusovani pravide

cau

Auxiliaries
06-07-11, 17:45
To je vysvětlení jak od 10 letého děcka. Opravdu se začínám nad tímto serverem dobře bavit. :) admin porušuje pravidla a pak mi za to samé dá ban. To se může stát snad jen tady. :D

UFOusek
06-07-11, 17:58
To je vysvětlení jak od 10 letého děcka. Opravdu se začínám nad tímto serverem dobře bavit. :) admin porušuje pravidla a pak mi za to samé dá ban. To se může stát snad jen tady. :D


Jak ty si zacal, ja pokracuju, nic vic..

Auxiliaries
06-07-11, 18:04
To já netušil, že na tomto serveru jsou stížnosti na admina nevhodné. Prosím tě, co je divné na tom, když chci zjistit, za co jsem dostal ban?

UFOusek
06-07-11, 18:07
To já netušil, že na tomto serveru jsou stížnosti na admina nevhodné. Prosím tě, co je divné na tom, když chci zjistit, za co jsem dostal ban?


Mas to v reasonu, proto tam ten reason je (reason = duvod). Zkus si jeste jednou precist pravidla a mozna to najdes, sam nejlip vis, co jsi delal a urcite vis, co jsi udelal blbe..

Auxiliaries
06-07-11, 18:14
Ano logika je tvé velké plus. Otázka - za co jsem dostal ban, jaké pravidlo jsem porušil. Odpověď - porušování pravidel. Úžasné :D čím dál tím lepší. :)

ZEUS
06-07-11, 18:29
Demo těžko bude mít.. Máš to jenom do 20:17, takže si počkej.

Larodar56
06-07-11, 18:33
To je vysvětlení jak od 10 letého děcka. Opravdu se začínám nad tímto serverem dobře bavit. :) admin porušuje pravidla a pak mi za to samé dá ban. To se může stát snad jen tady. :D

Vole, každej nemůže být imbecil jako ty.

Auxiliaries
06-07-11, 18:39
Ale mně ani o unban nejde, stejně na takto směšném serveru pravděpodobně hrát nebudu. Jen stále čekám na vysvětlení, abych věděl, jestli mám doporučit kolegům SC hráčům (kterých znám opravdu mraky) se tomuto serveru obloukem vyhnout. Ale oni to již nejspíše zjistili, opravdu dlouho jsem tam nevidel kvalitního hráče.

Auxiliaries
06-07-11, 18:40
Vole, každej nemůže být imbecil jako ty.

Ano ano reakce hodna genia. Vždyť tomuto se musí smát uplně každý. :)

Larodar56
06-07-11, 18:41
Ale mně ani o unban nejde, stejně na takto směšném serveru pravděpodobně hrát nebudu. Jen stále čekám na vysvětlení, abych věděl, jestli mám doporučit kolegům SC hráčům (kterých znám opravdu mraky) se tomuto serveru obloukem vyhnout. Ale oni to již nejspíše zjistili, opravdu dlouho jsem tam nevidel kvalitního hráče.

Tak odtáhni na ten portál chlupatých opic Gayshites a své kolegy ''děti'' si vezmi sebou.

Auxiliaries
06-07-11, 18:43
Tak odtáhni na ten portál chlupatých opic Gayshites a své kolegy ''děti'' si vezmi sebou.

Ano ano jen tak dál. Ať všichni vidí, kdo na tento server chodí. :)

Larodar56
06-07-11, 18:50
Ano ano jen tak dál. Ať všichni vidí, kdo na tento server chodí. :)

Yes, tu se seru akorát s hovnem co mele sračky z hladu, ve hře jsem slušný a poctivý hráč. Poctivost, to ty nevíš co je, že?

Auxiliaries
06-07-11, 18:57
Yes, tu se seru akorát s hovnem co mele sračky z hladu, ve hře jsem slušný a poctivý hráč. Poctivost, to ty nevíš co je, že?

No to já netuším, nikdy jsem tě hrát neviděl. Ale tvou inteligencí se opravdu dobře bavim. :)

killer-savage
06-07-11, 19:23
:D zavislak. len 3 hodiny bez cska? laskavo sa tu chovaj slusne a nevulgarne lebo okusis silu adminov a potom ziadaj o unban a fnukaj.

UFOusek
06-07-11, 19:28
Ale mně ani o unban nejde, stejně na takto směšném serveru pravděpodobně hrát nebudu. Jen stále čekám na vysvětlení, abych věděl, jestli mám doporučit kolegům SC hráčům (kterých znám opravdu mraky) se tomuto serveru obloukem vyhnout. Ale oni to již nejspíše zjistili, opravdu dlouho jsem tam nevidel kvalitního hráče.


Jee, dalsi super slusnej soudruh nam sem hodil trapas.. J, postvi tech 5 lidi z x-teenu radsi pryc

Larodar56
06-07-11, 19:29
No to já netuším, nikdy jsem tě hrát neviděl. Ale tvou inteligencí se opravdu dobře bavim. :)

Za to ty si ten nejchytřejší co? Hlavně, že porušuješ pravidla ty inteligente. Lock please...

Auxiliaries
06-07-11, 19:40
Za to ty si ten nejchytřejší co? Hlavně, že porušuješ pravidla ty inteligente. Lock please...

No a to je právě to. Rád bych se už dozvěděl, jaké pravidlo jsem porušil. :)

Larodar56
06-07-11, 19:44
Něco si určitě porušil a Feedr je dobrý admin, v něm chyba nebude.

Auxiliaries
06-07-11, 19:49
Jee, dalsi super slusnej soudruh nam sem hodil trapas.. J, postvi tech 5 lidi z x-teenu radsi pryc

Teda netušim o jakém x-teenu mluvíš. A je mi to vcelku jedno. Ono to nemění nic na tom, že každý kdo trochu soccer umí, se tomuto serveru směje. :) admini k smichu, hraci k smichu (aspon ty co se tu představují). Prostě špica. :) nejlepší je, že ani nevědí proč banují. Nejde jim to, prohrávají, tak dáme přeci ban. Jak řikam. Špica :)

Auxiliaries
06-07-11, 19:50
Něco si určitě porušil a Feedr je dobrý admin, v něm chyba nebude.

No to jsem opravdu zvědav. Rád se od něj nechám překvapit. :)

Smile
06-07-11, 19:51
Teda netušim o jakém x-teenu mluvíš. A je mi to vcelku jedno. Ono to nemění nic na tom, že každý kdo trochu soccer umí, se tomuto serveru směje. :) admini k smichu, hraci k smichu (aspon ty co se tu představují). Prostě špica. :) nejlepší je, že ani nevědí proč banují. Nejde jim to, prohrávají, tak dáme přeci ban. Jak řikam. Špica :)

Nezakopáváš si náhodou občas o to ego ?

chmod a+x /bin/laden
06-07-11, 19:56
Chová se jak tříletý harant, zasloužil by si pověsit za uši do průvanu.

Auxiliaries
06-07-11, 20:35
Chová se jak tříletý harant, zasloužil by si pověsit za uši do průvanu.

Ano ano další padný argument a důvod stále neznámej. Občas se človek u toho internetu fakt zasměje. :)

killer-savage
06-07-11, 21:32
vies obcas si daj pauzu a choj napr: von alebo niekam s kamaradmi. jaj vlastne nikdo ta nechce lebo si urcite nejake skulave prasa ktoremu ked ti vypnu PC tak sa zblaznis a 3 mesace budes na diazepame. :D

http://www.youtube.com/watch?v=g04-NaCKJ4I

Auxiliaries
06-07-11, 23:17
vies obcas si daj pauzu a choj napr: von alebo niekam s kamaradmi. jaj vlastne nikdo ta nechce lebo si urcite nejake skulave prasa ktoremu ked ti vypnu PC tak sa zblaznis a 3 mesace budes na diazepame. :D

http://www.youtube.com/watch?v=g04-NaCKJ4I

A další bez argumentů co jen útočí:D ale co to tak chodí, když někdo nesnese kritiku. :) no je neuvěřitelné, co sem chodí za individua:D

chmod a+x /bin/laden
07-07-11, 00:00
A další bez argumentů co jen útočí:D ale co to tak chodí, když někdo nesnese kritiku. :) no je neuvěřitelné, co sem chodí za individua:D
To ty jsi tady nezvaný host. Copak ti nedošlo, že tohle není anarchistický kroužek? Prokaž nám trochu respektu a nechovej se tak povýšenecky. Ukaž že máš alespoň minimum sebekázně a nesnaž se stírat úplně každý post v tomto threadu.

BTW můj příspěvek se tě původně netýkal, ale docela na tebe sedí, když ses k němu tak hezky přihlásil.

Auxiliaries
07-07-11, 00:21
To ty jsi tady nezvaný host. Copak ti nedošlo, že tohle není anarchistický kroužek? Prokaž nám trochu respektu a nechovej se tak povýšenecky. Ukaž že máš alespoň minimum sebekázně a nesnaž se stírat úplně každý post v tomto threadu.

BTW můj příspěvek se tě původně netýkal, ale docela na tebe sedí, když ses k němu tak hezky přihlásil.

Copak ma respekt spolecneho s anarchii? to mi prosím tě vysvětli. Proč bych se nechoval povýšenecky, když podavám na někoho stížnost a místni se mi místo řešení problému začnou vysmívat. Logicky oplatim stejnou mincí. Obzvlášť jsem-li v právu. Mimochodem, ten důvod pořád neznám. :)

chmod a+x /bin/laden
07-07-11, 00:54
Copak ma respekt spolecneho s anarchii? to mi prosím tě vysvětli.
Anarchie znamená absenci jakýchkoliv morálních pravidel. Na fóru, kde se chceš dočkat vstřícného jednání nemůžeš napadat úplně každého, kdo sem napíše - on se logicky brání. Vysvětlím podrobněji:

Pokud jsi si nechtěl požádat o unban, ale stěžovat si na admina, tak jsi svůj příspěvek měl vložit do odpovídající sekce fóra (http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?11-Hl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD-cheater%C5%AF-poru%C5%A1ov%C3%A1n%C3%AD-pravidel-st%C3%AD%C5%BEnosti-na-hr%C3%A1%C4%8De-nebo-adminy). Jak se říká, neznalost zákona neomlouvá, pravidla fóra jsou uvedeny v záhlaví každé sekce, včetně pravidel pro samotné sekce. Vážně míněné stížnosti prostě patří jinam...

ZEUS tě slušně upozornil, že jsi svůj příspěvek nenapsal zrovna ideálně. BAWSON tě upozornil, že demo se pro tříhodinové BANy neeviduje - učinil tak s nadsázkou sobě vlastní (DVD/VHS), za což jej nemůžeš vinit - ve všech svých příspěvcích hýří vtipem. Na to jsi se v dalších příspěvcích jsi se opřel do Kotelny, což ostatní vycítili jako útok a začali se bránit. Přečti si své příspěvky a pochopíš.

Toto je fórum věnované počítačové hře, není to oficiální obecní deska či firemní nástěnka - hráči i admini se zde chtějí cítit jako doma, své příspěvky píší víceméně neformálně a kolikrát nejdou daleko pro drsnější výraz. To ovšem neznamená, že by byli burani. Svými hrubými generalizacemi jsi brnknul na citlivou strunu každého z nás, cituji tě:

Snad každej pořádnej server je točí. (dema)
Začínám tušit, proč sem nechodí žádnej profi soccer hráč.
To je vysvětlení jak od 10 letého děcka.
Opravdu se začínám nad tímto serverem dobře bavit.
admin porušuje pravidla
To se může stát snad jen tady.
na tomto serveru jsou stížnosti na admina nevhodné
...
- co věta, to jízlivý výpad na adresu serveru.

Krom toho ani já jsem z počátku nepochopil, jestli jsi si přišel stěžovat na admina nebo od něj vyžadovat vysvětlení. Ano, je tom rozdíl. Nelze totiž zároveň od admina požadovat vysvětlení a jedním dechem jej posílat k šípku.

A teď už k věci:
Neznám důvod, proč jsi dostal BAN, mohu o něm jen spekulovat. A podle mě jej zná jen admin, který ti BAN udělil a možná že i ty sám. Zřejmě to byla nějaká prkotina, admin usoudil, že tě prostřednictvím BANu donutí se nad sebou zamyslet, proto to byl BAN jen na tři hodiny. Na soccer jam už dlouho nechodím, ale předpokládám, že důvod "Porusovani pravidel" něco znamená. Soccer jam je v první řadě týmová hra, třeba jsi nepřihrával nabíhajícím spoluhráčům, zdržoval jsi hru, nebo podobně.

Nedivím se, že se na socceru nenahrávají dema přes HLTV, přeci jen výpočetní kapacity serveru jsou shora omezené a podle mě soccer jam nikdy nebyl prioritou mezi CS módy na Kotelně. Navíc se zde hraje pro zábavu, o nic nejde - kdyby se zde pořádal turnaj o ceny, jistě by se zápasy nahrávaly. A že tě nenahrál admin - jak už tu bylo odůvodněno, má na to právo. Kvůli tříhodinovému BANu se přece neumírá.

Jen neradi ztrácíme hráče, zvláště u soccer jamu, kde jich není nazbyt. Ale nutit tě k návratu rovněž nemůžeme. Tak tě aspoň chci požádat, aby jsi mezi kolegy nešířil plané informace o Kotelně, zvlášť když se vlastně může jednat jen o naprosto banální chybu v komunikaci.

Unregistered
07-07-11, 02:03
Anarchie znamená absenci jakýchkoliv morálních pravidel. Na fóru, kde se chceš dočkat vstřícného jednání nemůžeš napadat úplně každého, kdo sem napíše - on se logicky brání. Vysvětlím podrobněji:

Pokud jsi si nechtěl požádat o unban, ale stěžovat si na admina, tak jsi svůj příspěvek měl vložit do odpovídající sekce fóra (http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?11-Hl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD-cheater%C5%AF-poru%C5%A1ov%C3%A1n%C3%AD-pravidel-st%C3%AD%C5%BEnosti-na-hr%C3%A1%C4%8De-nebo-adminy). Jak se říká, neznalost zákona neomlouvá, pravidla fóra jsou uvedeny v záhlaví každé sekce, včetně pravidel pro samotné sekce. Vážně míněné stížnosti prostě patří jinam...

ZEUS tě slušně upozornil, že jsi svůj příspěvek nenapsal zrovna správně. BAWSON tě upozornil, že demo se pro tříhodinové BANy neeviduje - učinil tak s nadsázkou sobě vlastní (DVD/VHS), za což jej nemůžeš vinit - ve všech svých příspěvcích hýří vtipem. Na to jsi se ve příspěvcích jsi se opřel do Kotelny, což ostatní vycítili jako útok a začali se bránit. Přečti si své příspěvky a pochopíš.

Toto je fórum věnované počítačové hře, není to oficiální obecní deska či firemní nástěnka - hráči i admini se zde chtějí cítit jako doma, své příspěvky píší víceméně neformálně a kolikrát nejdou daleko pro drsnější výraz. To ovšem neznamená, že by byli burani. Svými hrubými generalizacemi jsi brnknul na citlivou strunu každého z nás, cituji tě:

Snad každej pořádnej server je točí. (dema)
Začínám tušit, proč sem nechodí žádnej profi soccer hráč.
To je vysvětlení jak od 10 letého děcka.
Opravdu se začínám nad tímto serverem dobře bavit.
admin porušuje pravidla
To se může stát snad jen tady.
na tomto serveru jsou stížnosti na admina nevhodné
...
- co věta, to jízlivý výpad na adresu serveru.

Důvod, proč jsi dostal BAN neznám. A podle mě jej zná jen admin, který ti BAN udělil a možná že i ty sám. Podle toho by ses také mohl chovat - proč hrubě zobecňovat všechno, co ti ostatní napíší?

Krom toho ani já jsem z počátku nepochopil, jestli jsi si přišel stěžovat na admina nebo od něj vyžadovat vysvětlení. Ano, je tom rozdíl. Nelze totiž zároveň od admina požadovat vysvětlení a jedním dechem jej posílat k šípku.


No ale to si mi neodpověděl, já se ptal, co má spolčného respekt s anarchii. Přeci nedostatek respektu k určitým osobám neznamená absenci všech morálních pravidel. To by pak byl každý druhý anarchista. Né každý si svým chováním respekt udrží. Ale to píšeš pravdu jen na půl. Koho jsem jmenovitě urazil jako první? UFOusek s tím začal (jak on napsal, byl pouze pokračovatelem a to přesto že jsem nikoho neurážel). No a následně se už jen přidávali... Larodar56, killer-savage.... tak co bych se nebránil. A to že je každy pořádný server točí, nebo že u Vás pořádní hráči příliš nehrají, to přeci neni urážka. To si pleteš urážku s faktem. Pokud není odezvou na lehkou kritiku racionální protiargument ale nadávání a napadání, nemůžes čekat, že takové chování mi příjde v pořádku. To ostatní jízlivé přišlo až poté. Však já svůj příspěvek opravil, ale korektního jednání jsem se posleze nedočkal. Taky jsem na tyto dva nic špatného neřekl, nemám nejmenší důvod. Tudíž tuto tvoji reakci nechápu. Přišel jsem si stěžovat na neoprávněný ban, ke kterému mi schází vysvětlení administrátora. Pochopitelně že lze. Jestliže něco provedeš, také po tobě budou chtít vysvětlení a přitom se nevyhneš kritice nebo například soudnímu trestu atd... Jak píši, choval jsem se stejně jako admin a tedy důvod banu neznám. Ano pochopitelně to vědět nemůžeš a proto také čekám na oficiální vyjádření od ArStorka.

chmod a+x /bin/laden
07-07-11, 08:57
Pozor, já jsem svůj předchozí příspěvek (http://csko.cz/forum/showthread.php?1356-St%C3%AD%C5%BEnost-na-ArStork&p=20987&viewfull=1#post20987) ještě v noci pro lepší pochopení editoval, aby vyzněl tak jak měl. Prosím přečti si jej ještě jednou...


Ale to píšeš pravdu jen na půl. Koho jsem jmenovitě urazil jako první? UFOusek s tím začal (jak on napsal, byl pouze pokračovatelem a to přesto že jsem nikoho neurážel). No a následně se už jen přidávali...
A právě v tom bude problém - urazil jsi Kotelnu. Ještě před tím, než se UFO jakkoliv angažoval, jsi napsal toto:

Snad každej pořádnej server je točí. (dema)
Začínám tušit, proč sem nechodí žádnej profi soccer hráč.


A to že je každy pořádný server točí, nebo že u Vás pořádní hráči příliš nehrají, to přeci neni urážka. To si pleteš urážku s faktem.
V kontextu, v jakém jsi to uvedl, to vyznělo urážlivě.
Na to ti UFO odepsal jen za co jsem dostal ban --->¨Důvod - Porusovani pravidel, cau , což dle mého mínění rozhodně není nijak urážlivé vyjádření, je to dokonce věcná odpověď na to, co jsi požadoval. UFO ti BAN nedal, takže víc k tomu ani napsat nemohl. No, a ty jsi reagoval takto:

To je vysvětlení jak od 10 letého děcka.
Opravdu se začínám nad tímto serverem dobře bavit.
admin porušuje pravidla
To se může stát snad jen tady.

Pokud nejsi ochoten toto vnímat, těžko ti můžu více argumentovat. Kdyby jsme byli v hospodě, vyřešily by to dva panáky a všechno dobrý, takhle na dálku se ovšem tyto věci řešit nedají, zvláště když trpíš selektivní slepotou vůči tomu, co produkuješ. Pokud se přes dosavadní průběh diskuze nepřeneseš, nikam se debata neposune. Nemá smysl se pořád rýpat v tom samém loji, když ani jeden z nás ze svých řečnických pozic neustoupí - a krom toho venku je nádherně, mám dnes důležitější věci na práci práci, než sedět u počítače :-)

Nevím, jestli se dočkáš toho vysvětlení, které zde hledáš. Takové věci se mají řešit v klidu a s chladnou hlavou a to teď, po tom všem, co naše klávesnice vyplodily, už zřejmě není možné. Proč raději nezajít na soccer jam a nezkusit tam admina zastihnout osobně?

Přeji příjemný den

UFOusek
07-07-11, 09:03
choval jsem se stejně jako admin a tedy důvod banu neznám

ahahahaha, takze ses choval nejak jinak (jak vis bohuzel jenom ty) a porad neznas duvod banu? Na tohle uz ale reagovat slusne nejde, si to uvedom a pockej, nez ti to vyprsi.

chmod a+x /bin/laden
07-07-11, 09:10
ahahahaha, takze ses choval nejak jinak (jak vis bohuzel jenom ty) a porad neznas duvod banu? Na tohle uz ale reagovat slusne nejde, si to uvedom a pockej, nez ti to vyprsi.
BAN mu vypršel už včera večer, v této diskuzi si žádá dodatečné vysvětlení (mimo reason: porušování pravidel), vyhrožuje tím, že rozhlásí mezi lepší hráče, ať na Kotelnu nechodí. Zde se odpovědi, se zřejmě nedočká, neboť admin, kterého vzývá, sem moc nechodí, což jsem usoudil z toho, že tu má na fóru celkem 3 příspěvky.

killer-savage
07-07-11, 09:26
Presne!

Auxiliaries
07-07-11, 14:21
Pozor, já jsem svůj předchozí příspěvek (http://csko.cz/forum/showthread.php?1356-St%C3%AD%C5%BEnost-na-ArStork&p=20987&viewfull=1#post20987) ještě v noci pro lepší pochopení editoval, aby vyzněl tak jak měl. Prosím přečti si jej ještě jednou...


A právě v tom bude problém - urazil jsi Kotelnu. Ještě před tím, než se UFO jakkoliv angažoval, jsi napsal toto:

Snad každej pořádnej server je točí. (dema)
Začínám tušit, proč sem nechodí žádnej profi soccer hráč.


V kontextu, v jakém jsi to uvedl, to vyznělo urážlivě.
Na to ti UFO odepsal jen za co jsem dostal ban --->¨Důvod - Porusovani pravidel, cau , což dle mého mínění rozhodně není nijak urážlivé vyjádření, je to dokonce věcná odpověď na to, co jsi požadoval. UFO ti BAN nedal, takže víc k tomu ani napsat nemohl. No, a ty jsi reagoval takto:

To je vysvětlení jak od 10 letého děcka.
Opravdu se začínám nad tímto serverem dobře bavit.
admin porušuje pravidla
To se může stát snad jen tady.

Pokud nejsi ochoten toto vnímat, těžko ti můžu více argumentovat. Kdyby jsme byli v hospodě, vyřešily by to dva panáky a všechno dobrý, takhle na dálku se ovšem tyto věci řešit nedají, zvláště když trpíš selektivní slepotou vůči tomu, co produkuješ. Pokud se přes dosavadní průběh diskuze nepřeneseš, nikam se debata neposune. Nemá smysl se pořád rýpat v tom samém loji, když ani jeden z nás ze svých řečnických pozic neustoupí - a krom toho venku je nádherně, mám dnes důležitější věci na práci práci, než sedět u počítače :-)

Nevím, jestli se dočkáš toho vysvětlení, které zde hledáš. Takové věci se mají řešit v klidu a s chladnou hlavou a to teď, po tom všem, co naše klávesnice vyplodily, už zřejmě není možné. Proč raději nezajít na soccer jam a nezkusit tam admina zastihnout osobně?

Přeji příjemný den


No a jsme u toho, znovu si pleteš urážku a kritiku. Doporučuješ mi hledat chybu u sebe, ale jak někdo podá lehkou kritiku na server, žádná sebereflexe nenastává. Naopak je takový člověk napadám. Proč mi teda doporučuješ něco, co u Vás není? Ano věcná odpověď to možná je. Ale však na jinou otázku. A on to moc dobře věděl (jak vyplynulo z dalšího jeho příspěvku). Takže pokud někdo dodá arogantní odpověď, logicky oplatim stejnou mincí. A jak jsem si to tu tak pročítal, tak je tu napadám kde kdo. A to i bez kritiky na server. Takže pokud mluvíš o nějaké slektivní slepotě, znovu by si měl začínat od Vás. Na soccer ani ven zajít nemohu, neb jsem v práci. Ten kdo nemá chladnou hlavu, ten se vzteká a né směje. :) a mně to tu připadá velice úsměvné.

Auxiliaries
07-07-11, 14:27
ahahahaha, takze ses choval nejak jinak (jak vis bohuzel jenom ty) a porad neznas duvod banu? Na tohle uz ale reagovat slusne nejde, si to uvedom a pockej, nez ti to vyprsi.

Ano choval jsem se jinak a proto píši, choval jsem se stejně. Mimochodem kdyby ti to nedošlo, slovo jinak je antonymem ke slovu stejně. Ano nedá se na to reagovat slušně, člověk se tu nestačí divit. :)

Auxiliaries
07-07-11, 14:35
On asi patrí k tým hmmm VYŠŠÍM čo keď prehrajú tak sa musia niekde vyhovoriť, vyflamovať, zasračkovať, .... Sorry bro ale je to pravda priznaj si. Keby taky nie si tak chápeš prečo máš a keď vypršal už tu neoxiduješ. Buď rád že si ešte nedostal ban za tie sračky čo si tu popísal lebo bol tu už taký prípad že chcel unban nebo co a dostal perma za demenci nebo začo :P. Takže ako písal killer-savage tak choď vonku si prevetrať hlavu, s kamošmi pokekcať a s CSkom si daj tak na mesiac, 2 pokoj. GL&HF IRL. Bye


Ano prohrál jsem a proto jsem dostal ban. Oooojeeee logická to úvaha. :) Ano už jsem pochopil, poukazovat tu na chybu admina? to je zde nemístné. Jinak je hned člověk napadám způsobem Vám vlastním. Příklad můžeš být třeba ty. :) no pak se nedivte, že se takové práci člověk směje. :)

Auxiliaries
07-07-11, 14:49
chmod a+x /bin/laden ---> Například je zajímavé, že na mém úvodním příspěvku (kde podávám stížnost) máme již několik palců dolů. Tady je hezky vidět, jak nemístné je tu poukazovat na chybu administrátora. Ano jak jsem pochopil, nelze zde poukazovat ani na chybu administrátora ani serveru. A to se řiká, lehkou kritikou pomůžeš. Nebude to ta selektivní slepota?

apach29
07-07-11, 14:50
Mozna by pomohlo, popsat co se na SC stalo. Ne reci typu "nevim co jsem udelal, ale admin je vul" , ale konkretni popsani situace, za ktrerou jsi dostal ban. Mohl jsi to napsat hned a nevylivat si svy pocity na 3 stranky.

chmod a+x /bin/laden
07-07-11, 15:13
Už jsme zase tam, kde jsme byli předtím. Mele pořád to samé dokola... vzdávám to, vezměte to někdo za mě

Auxiliaries
07-07-11, 15:30
Už jsme zase tam, kde jsme byli předtím. Mele pořád to samé dokola... vzdávám to, vezměte to někdo za mě


Ano pokud někdo nemá argument, těžko se může pouštět do diskuse. BTW už mi povíš, co spojuje anarchii a respekt? Jinak počet palců dolů na můj první příspěvek dále stoupá. Že by další lidé zaslepeni selektivní slepotou? co nechtějí slyšet kritiku na jednoho z jejich týmu? :)

Auxiliaries
07-07-11, 15:44
Mozna by pomohlo, popsat co se na SC stalo. Ne reci typu "nevim co jsem udelal, ale admin je vul" , ale konkretni popsani situace, za ktrerou jsi dostal ban. Mohl jsi to napsat hned a nevylivat si svy pocity na 3 stranky.

Možná jsem to zapoměl, ale mohl by si mě citovat, kde jsem psal o volu? tak ve zkratce --- hraju, hraju, dávám gola, dostávám ban. Jak na to koukám, těžko se to zde vyřeší. Ale to je čistě Vaše věc. Ja jen chtěl pomoci, aby server svým chováním neshazoval. Ale to je Vaše vizitka. Né moje. :)

ZEUS
07-07-11, 16:23
Ano pokud někdo nemá argument, těžko se může pouštět do diskuse. BTW už mi povíš, co spojuje anarchii a respekt? Jinak počet palců dolů na můj první příspěvek dále stoupá. Že by další lidé zaslepeni selektivní slepotou? co nechtějí slyšet kritiku na jednoho z jejich týmu? :)

To bude ještě rád... jeden tu má 0 z 19.... a nedělej z tohoto topicu OT, řešte si to přes SZ
Já jsem v době banu nebyl, takže nemůžu posoudit, vyjádřit by se měl banující admin, pokud sem dochází, ale málo tak ho musí šťouchnout Kotel.