PDA

Zobrazit normální verzi : Pridejte nejake mapy :)



Snifter
19-01-13, 15:28
Pridejte nejake zname mapy... Napr: cs_assault,cs_assault_5053,de_westwood,de_westwood _big,cs_italy a dalsi me nenapadaj aspon tyhle mapy ale pridejte...

Lazik
19-01-13, 17:41
assault tam mas ten assault_lol a ten dalsi ani nepoznam.. westwood je totalna blbost a mala mapa to ked sa tam da tak to zmenim vzdy ked to uvidim.. italy tam bola a vymazala sa preto lebo vsetci kempili v dome s hostagmi a nahadzali si tam miny

Trey
19-01-13, 17:45
Ja by som mozno este dal assault_1337 alebo tak nejako..ta mapa ma vzdy celkom bavila fajne sa tam s awp kempi v oknach :D

Beat
19-01-13, 17:52
Italy bola dobra ale tie miny to kazia tak ako na inych cs mapach, westwood by sa dal, sice by tam bolo toľko awpckarov.

Aspir3
19-01-13, 18:20
přidal bych as_oilrig byla dobrá a vážně nevim proč se odstranila.

caHor
19-01-13, 19:16
oilrig bola somarina pre kemperov.. napr. taky awpckar za CT tam nemal sancu.. TT sa zakempili na veziach kde branili helikopteru a sedeli tam ako muchy na lajnach..
komanda tamdial behali ako keby mali speedhacky a nejake noobky ramba vyliezli na strechy pri helikoptere a skillovali fullout... CT tam nemali sancu.. Dobre je ze sa vymazala...
italy by som tam uz nedaval, lebo sapper, napr. ducQ tamad beha s fulloutom ako nejaky lamer, do domu k hostagom da 44887578879456min pri sebe a vynes hostage z domu... + teroristi neustale kempia pri dome.. mission impossible...
westwood? mapa pre awp a commando.. vezmi si takeho sharpshootera. Niekto zacina hrat sharpshootera. Mapa sa zmeni na westwood, pridu sami supporteri s raketkami, sniperi a comanda.. sniper ho da na dialku, commando a support v domoch.. nedalo by sa to hrat.. Ako sorry ale je tam dost map a hra sa ich zhruba 7, a to d, d2, widlakof, nuke, assault_lol, sem tam sa zahra nuke_rarea, inferno ... je ich tam viacej, poznam iba tieto, lebo ked sa pripojim tak sa hraju iba tieto..
Netreba zbytocne pridavat dalsie mapy...

Snifter
19-01-13, 19:42
napadlo me tky de_dust2_2006 ale westwood je super mapa hlavne westwood_big a s italy mate pravdu no... Ale jinak vim ze tam je assault_lol nebo co ale to je jediny assault... Chci hlavne cs_assault,cs_assault_5053 hodne znama je mapa tky de_rats_1337... A jinak je jasne ze v cs mapach budou kempit T... Jsou to super mapy i kdyz stema minama mate pravdu no... A vsude je AWP... kazdej hraje za jinej class jinymu ta mapa vadi jinymu ne...

Lazik
19-01-13, 20:36
Lenze na awp aspon potrebujes nejaky skill ked chces trafit, nie ako so sapperom ti staci polozit 2 miny zabit niekoho len tym ze po nich prejde a drzat full out s 50 nabojmi..

caHor
19-01-13, 21:11
V tomto mas pravdu.. kazdopadne som proti pridaniu dalsich map.. je ich tam dost a hraju sa tie co som pisal...