PDA

Zobrazit normální verzi : žiadosť o unbann-zdielaná IP



chalan_z_gangu
23-01-13, 23:11
Pekný večer ...

asi si na mňa pamätáte ... chalan_z_gangu (InterCity-TATRAN)
... znova a bohužiaľ som už ani neviem koľko mesiacov nazad dostal BANN za to, že som vraj cheatoval, potvrdilo sa, že len zdielam IP s dajakým dementný deckom čo cheatuje ..
.. dali ste mi UNBANN ... no a potom zas .. BANN vraj za obchádzanie BANN-u .. opäť som nechápal, ale keďže sa mi narodil syn, povedal som si, že tu toho nechám ..
.. ako čas plynul som si povedal, že si zase dajako vplním ten čas .. a tak som stiahol cs-ko (stadiaľto), lenže bohužiaľ tu mám bann, nič to, veď je veľa serverov kde si zahrať, že? ..

zdanie klame ... zahrať áno, ale ...
vrátil som sa k JailBreaku .. na 100% potvrdia, že ja nie som cheaterská krysa (grifin,Leryx, VAGINATOR) ... dám ruku do ohňa sám za seba, že som bol hráč, ktorý nerobil problémy ...
.. hľadal som teda iné serveri, kde by som si zahral JB .. hneď ako som sa dostal na prvý skoro ma prekotilo ... tak mapa pohoda vravím si (jb_snow) ALE demencia ako najvyššia budova v Dubai .. zakazujú tam hýbať myšou, a vraj CT zóna v tejto mape je aj pred dverami zbrojky, módy tam dávajú aj keď má dakto VD no chaos, bordel, hnus .. 3mapky a finito ...
no aby som to zhrnul .. chýba mi Kotelna Jailbreak .. žiadam Vás o unbann aspoň na Jail .. aj keď ruku dám do ohňa že som NECHEATOVAL, a vyššie uvedení hráči mi dajú za pravdu .. sú tu dobré mapy, skvelý kolektív .. (PS, steam už riešim,je to otázka mesiaca-dvoch ale do tej doby by som si rád zahral)
Nie som cheaterská krysa opakujem, mám 21r., ženu a syna ...

Vopred ďakujem za odpoveď

Výpis z konzole
] connect csko.cz:27041
NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.1.100:27015
Connecting to csko.cz:27041...
Connection accepted by 212.80.69.60:27041

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 33
Couldn't find map maps/jail_kizkulesi.bsp, server will download the map
* Privilegia nastavena
Commencing connection retry to csko.cz:27041
Connecting to csko.cz:27041...
Connection accepted by 212.80.69.60:27041

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 33
* Privilegia nastavena
Error: server failed to transmit file 'sound/sound/burn_alarm.wav'
Error: server failed to transmit file 'sound/sound/burn_alarm.wav'
InterCity-TATRAN se pripojil
Couldn't open file overviews/jail_kizkulesi.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/jail_kizkulesi.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 39927)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchadzanie banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Verim ze si poradis :D
[AMXBANS] Tvuj nick: InterCity-TATRAN
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1731224148
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1731224148
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 87.244.221.253
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Lazik
[AMXBANS] Server: Kotelna - Classic | csko.cz
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady

Nekromancer
23-01-13, 23:14
No, jak říkáš, je to sdílená IP. Nevýhoda kradené verze. Můžeš to vyřešit originální hrou.

Tak trochu nechápu, jak rodinný stav a potomci zaručují, že nejsi cheater, ale budiž. Ušetři za pár piv/panáků/cigaret/bůhvíčeho a investuj do Steam CS.

chalan_z_gangu
23-01-13, 23:37
ten rodinný stav som myslel v tom smere, že mám aj iné veci na robote ako tu robiť problémy .. proste a jednoducho ten voľný čas čo mám, rád sa odreagujem pri cs

:D Dal Ta Bhoper:D
24-01-13, 21:03
Na Tatrana si pamätám si že to bol dobrý hráč.žiadne problémy.Lenže pri zdielanej IP sa UB asi nedáva.

Lazik
24-01-13, 22:35
Teba si pamätam aj ja a je dost mozne, ze aj ty.. na servery som bol aj pri tvojej rozlucke ked si hovoril, ze sa ti narodil syn.. no ide o zdielanu ip za to sa unban nedava takze pomoze len steam, prepac