PDA

Zobrazit normální verzi : commando



yadort
24-01-13, 17:43
Zdar,mám nápad nebylo by dobré dat k commandovy item - no slowndown ??
a otazečka + dou mazat a přidávat xp ?

caHor
24-01-13, 18:23
no slowdown - nezastavitelna classa...
som proti...
Pridavat XP moze iba kotel a to iste aj mazat... Co by si chcel?

Trey
24-01-13, 18:45
Ja som za...napr proti takemu sapperovi na blizko commando nema skoro ziadnu sancu a ten item by mohol mat kazdy nie len commando.

caHor
24-01-13, 18:50
no len vezmi si to tak.. pozri sa na ducka.. je dost nulovy s tym fulloutom.. padne mu tento item a ja napr. ako sharp nemam sancu ked na mna vybehne fulloutom ... nebudem mat uz ziadnu sancu..

Trey
24-01-13, 19:22
Je to noslowdown nie no recoil...

ExE :D
24-01-13, 19:45
DucQ uz nehra :)

caHor
24-01-13, 20:39
aha sry trey sekol som sa... toto by som bral no.. napr na snajprovi na d2 nemam sancu ked idem schody, tunel alebo long.. bol by som za


A co mam robit akoze ja s protectorom na ktorom mam 30 kondicie ? nemyslis ze to by bola uz velka vyhoda pre commando ? uz teraz sa ledva ubranim ked pomne vyleti s knifom.

tak to je pravda no... ale ty mas vyhodu ze mas 100 nabojov v 1 zasobniku.. .zacni behat okolo alebo co...

Joseph
24-01-13, 20:40
A co mam robit akoze ja s protectorom na ktorom mam 30 kondicie ? nemyslis ze to by bola uz velka vyhoda pre commando ? uz teraz sa ledva ubranim ked pomne vyleti s knifom.

Beat
25-01-13, 13:49
Comandovi nedávať žiaden no slowdown to by bol zase neporazitelný.
Skôr by som navrhoval:
1. Dať sharpshooterovi odolnosť voči raketám keďže takmer každá class má nejaké schopnosti.
2. Nastaviť tak aby dynamit u demolitionist zabijal aj hrača čo ho použije tak ako je tu u rakiet nablizko (neraz sa mi stane ža idem na niekoho nablizko a on 2 stlačí E a zabije ma dynamit).
3. A zobrať rambovi tych 20hp za kill.

Master Yoda
25-01-13, 15:39
za commando mam lvl 39 a nejak mi to nevadi ze tam nic neni kdyz to nekdo umi s deaglem tak nic nepotrebuje :)

caHor
25-01-13, 15:49
Comandovi nedávať žiaden no slowdown to by bol zase neporazitelný.
Skôr by som navrhoval:
1. Dať sharpshooterovi odolnosť voči raketám keďže takmer každá class má nejaké schopnosti.
2. Nastaviť tak aby dynamit u demolitionist zabijal aj hrača čo ho použije tak ako je tu u rakiet nablizko (neraz sa mi stane ža idem na niekoho nablizko a on 2 stlačí E a zabije ma dynamit).
3. A zobrať rambovi tych 20hp za kill.

Presne suhlasim s nothingom.. sharp je velmi slaby... rambo zasa velmi silny s tym doublejumpom a 20hp za kill..

Master Yoda
25-01-13, 15:51
Presne suhlasim s nothingom.. sharp je velmi slaby... rambo zasa velmi silny s tym doublejumpom a 20hp za kill.. ale tak sharp ma zase AK a M4 takze si na nic nemusi stezovat..

ale rambo tomu bych ubral tech 20 hp za kill...

Master Yoda
25-01-13, 15:54
jinak nemam s nici problem..az na to ze kdyz ducQ polozi minu a ja si ji nevsimnu tak me zabije hrac,ktery je davno mrtvy... bylo by nejlepsi kdyby se miny po zabiti hrace zmizely

caHor
25-01-13, 17:12
no ma ak m4, no ma low rychlost... ak budem davat body do rychlosti, tak mam slaby dmg.. ak davam body do hp, som pomaly, mam low dmg.. tak co?
expis si sharpa? vies ake je to tazke? to nie je ako behat s fire supportom, sapperom a fulloutit o 106... musis mierit, behat davkovat strely a pod..

yadort
25-01-13, 17:47
co tu řešíte vaše problémy v mojem vlákně omg založte si svoje !!!

Beat
25-01-13, 17:56
co tu řešíte vaše problémy v mojem vlákně omg založte si svoje !!!

Rieši sa tu COD? ano...

s m4 a ak47 sa ti povie keď nabehne niekto čo drbne raketu a je po tebe...

Btw dogers už nehraje ten lvl ma niekto iny...

caHor
25-01-13, 18:03
ja som proti tomu norecoil... mam dost ak na mna vybehne madam zaytsev resp. Kiksi s max. rychlostou.. nemam sancu ich dat... no mam ale malu... to by som musel triafat fulloutom presne na head... som proti no

Beat
25-01-13, 18:09
ja som proti tomu norecoil... mam dost ak na mna vybehne madam zaytsev resp. Kiksi s max. rychlostou.. nemam sancu ich dat... no mam ale malu... to by som musel triafat fulloutom presne na head... som proti no

no recoil je toto https://www.youtube.com/watch?v=petXiBeYi2w

on mysli no slowdown to je to že ťa guľky nespomaluju...

caHor
25-01-13, 18:13
ahááá konecne ... ja som si to mylil so slowdownom...
pre toto som pro.. velmi uzitocny item by to bol.. ako uvadzam priklad so sharpom alebo sniprom, velmi uzitocne by to bolo... pro

Aspir3
25-01-13, 21:25
Jsem pro protože commanda 50 si klidně dá i Fire support level 10 když ho jednou trefí a fulloutí