PDA

Zobrazit normální verzi : Já ne chetoval !!!!!!



Smolar
25-01-13, 13:42
Jen tak si hraju a najednou mi tam naskočí byl jsi pravě zabanován duvod walhack ??? co je vám
A to sem hrál knife jak můžu dostat ban za wh na knife ?? Jinak normalní !!!
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 51799)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Nicolka :* <3
[AMXBANS] Tvuj nick: Alpha
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1425930705
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1425930705
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 176.102.144.10
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 176.102.144.10
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Slunicko
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Mam rad nanuk killed ENJOY with knife
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k

Nekromancer
25-01-13, 14:03
1) Zklidni své vyjadřování. Takové chování povede maximálně k banu na serveru.
2) Stejné ID i IP prakticky vylučuje, že by nešlo o stejné PC.
3) I kdyby nějakou mizivou náhodou nešlo o tebe, ale o sdílení údajů, není to náš problém. Hraješ na kradené verzi a ta má nějaké nevýhody. Toto je jedna z nich.

ZEUS
25-01-13, 14:04
Ip i valve ID je shodné.

tož, si rád počkám na demo. Do té doby čekej na Slunicka

Slunicko
25-01-13, 14:06
Nejsem doma ale ban uz bude hodne stary, nepamatuju si na tebe, demo snad mit jeste budu, az prijdu ze skoly tak ho sem hodim, na knife prava ani nemam takze ban musi byt z jineho serveru a pak jsem te mozna banoval pres menu odpojenych hracu, vazne nevim tak v 5 ti sem dam demo (jestli jeste je)

Nekromancer
25-01-13, 14:07
Je z 1.1, demo by ještě mělo být ;)
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=51799

Smolar
25-01-13, 14:09
Nemám problem si koupit steam ale nefunguje mi na steamu žadná hra. TO demo chci vidět ...

Slunicko
25-01-13, 14:12
Nekro pokud vim, demo mam mit schovane tejden az dva jak mi rikal kotel tohle uz je dyl a jinak smolar, nedelej ze me vola, ban neni z knifu ale z megapubu takze mas pravdu ze na knifu bys za wh ban nedostal ale uvidime, ja mazal HDD nedavno, nake dema jsem si nechal, treba budes mit stesti ale jestli demo nebude tak ti unban nedam..

ZEUS
25-01-13, 14:13
http://csko.cz/forum/showthread.php?13398-Wallhack-( - tvoje předešlá žádost


PS: z toho už se nevykroutíš

Slunicko
25-01-13, 14:17
Jestli to z toho uz se nevykroutis bylo na me tak mi rekni proc si zazadal o unban az po 9viti dnech a i po teto dobe uz nejsem povinej mit demo, kotel rikal ze demo musim mit tejden a pak uz jen pro jistotu, jinak se omlouvam, te minule zadosti jsem si nevsiml protoze byla nak rychle zamitnuta.

Zeusi, nemuzes se prosim kouknout jestli demo neni nekde v hlaseni cheateru? Na MP jsem v te dobe vubec nechodil takze musel bejt pres hlaseni ve hre nebo na webu, mrkni na to prosim, na mobilu se to spatne hleda

Piner
25-01-13, 14:18
Nejsem doma ale ban uz bude hodne stary, nepamatuju si na tebe, demo snad mit jeste budu, az prijdu ze skoly tak ho sem hodim, na knife prava ani nemam takze ban musi byt z jineho serveru a pak jsem te mozna banoval pres menu odpojenych hracu, vazne nevim tak v 5 ti sem dam demo (jestli jeste je)

Zase tak dlouho práva nemáš.. Admin by měl mít demo aspoň měsíc, zvlášť když banuješ jinde za cheaty.

Slunicko
25-01-13, 14:20
Ja ale nerekl ze demo nemam rikam jen ze mi bylo receno ze demo musim mit aspon tyden, psal jsem ze snad demo jeste mam a Zeusi, koukni prosim na ten edit nahore ode me jestli sis nevsiml

Smolar
25-01-13, 14:24
Tak pročta kradená verze je na vašich stránkach zdarma ke stažení hmm:..

ZEUS
25-01-13, 14:24
Mrknu na to Slunce

tak v hlášení to není. Musel ti to někdo napsat na steam nebo nějak jinak. Ale na foru to není.

Slunicko
25-01-13, 14:30
Smolar, ona to neni tak uplne kradena verze i kdyz se to v tom smyslu slova takto muze nazvat, pri stazeni vlastne okradas vyrobce o tech 100kc za hru a tim jim vlastne beres penize treba na dalsi vyvoj atp, takhle to dela dalsich miliony lidi na svete a ono se to nashromazdi, neni to sice trestne ale svym zpusobem to kradena verze je.

Diky sherlocku :)

dobre no, v pul 5te prijedu ze skoly takze se po tom mrknu ale to je hodne mala sance ze bych demo mel po mesici

Nekromancer
25-01-13, 15:03
No, Slunce, to je přesně to, co je kradená verze :D
Ano, dnes skoro každý stahuje z netu, a tak obecná morálka to tak nebere, ale je to krádež.
(A teda co jsem admin, tak se vzdy říkalo, že demo má být měsíc. Týden mi přijde opravdu málo.

A smolař, nikdo netvrdí, že s ní tu nemůžeš hrát, ale nemáš žádné právo si stěžovat, když ti kvůli tomu vyvstanou problémy.

Slunicko
25-01-13, 15:09
Tak doufal jsem ze jeste z prvaku si pamatuju zaklady stahovani :D

Jestli dostal ban bez duvodu tak si stezovat muze ale myslim si ze po jeho vystupu v prvni zadosti o unban by stacilo rict ze jsem demo vymazal kvuli tomu a unban by se zavrhl ale udelat jsem to nechtel z hruba 100 cheateru jsem se spletl jen 1x a neverim ze bych banoval na pubu kdyz bych si nebyl jistej.

Slunicko
25-01-13, 17:20
Hele, tak demo mam ale mam to špatné i když si myslím že by taky mělo stačit, jelikož si pak odešel tak jsem stahoval i hltv a to už bohužel nemám, moc míříš do zdí a schodou náhod míříš přesně tam kde jsou protihráči za mě i tu jde celkem poznat že si zaplej http://csko.cz/dema/upload/dir/nikol.dem

jestli můžu požádat i vyjádření ost. adminů budu za to rád :)

ZombieBot
25-01-13, 18:01
Demo stačilo mít vždy jen týden, bylo to tak, ještě než jsi dostal práva Nekromancere.

Nekromancer
25-01-13, 18:11
Netvrdím že ne, jen jsem (pokud to bylo zmíněno) v žádostech četl o měsíci, nikdy o týdnu....
Což je jedno, když ho budu mít déle, nic se nestane.

kashpi
25-01-13, 18:26
moc se s ním serete. Demo má být týden, max 14 dní projistotu.
Pokud je zabanovanej neprávem podá žádost hned.

Akorát tu lže

edit:

Ahoj :( Byl jsem zabanován na tomhle serveru za :


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 51799)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Nicolka :* <3
[AMXBANS] Tvuj nick: Kazdy dela chyby
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1425930705
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1425930705
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 176.102.144.10
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 176.102.144.10
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Slunicko
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k

Každý děla chyby . Já určitě ban neprávem nedostal . Ale i tak prosím o Druhou šanci na tomhle serveru vím že si to nezasloužím neměl sem cheatovat .
Miluju váš knife kvůli tomu tu také hraju . Nechápu jak mě mohlo napadnout tu cheatovat . A ted mě to moc mrzí :(

Boužel steam nemám . Nelze mi koupit jak finančně. Tak mi nejdou posílat sms do platících stránek . Žádnou klub kartu nemám :(.
Tohle je vše skončil jsem .

Slunicko
25-01-13, 18:36
a na demo někdo koukal :D?

kashpi
25-01-13, 18:39
srat na demo, přiznal se a věřím tobě :)

Slunicko
25-01-13, 20:07
srat na demo, přiznal se a věřím tobě :)

ok, díky lock :)

Montty non skill
25-01-13, 20:38
Pokud někdo dostane ban, měl by se hlásit hned. Zvláště, když ho dostane ve hře. Hráč hřešil právě na tohle, že admin už nemusí mít demo a tak si říkal, bude ub, když ho nedodá. Povinnost mít demo max 14 dní!!!! Jeho problém, že si nepodal žádost ihned. Lock a neřešit. Kashpi má pravdu.

Slunicko
25-01-13, 20:48
Jako, demo tam je a i na nem si myslim ze je wh videt ale mel jsem jeste hltv a to uz jsem bohuzel smazal..a kdyz se priznal, neni co resit.