PDA

Zobrazit normální verzi : oblíbení championi



karl0b
25-01-13, 15:07
Napiště své 3 nejoblíbenější championy pro každou roli podle mety (top, mYd or feed, jungle, adgerry a support) a proč jsou vaší oblíbení, jsem zvědav.

Slunicko
25-01-13, 15:26
Na topu jsem vetsinou z Dariusem protoze je to OP hovado, na midu z veigarem hlavne kvuli ulti, kdyz je souper ad tak jsem v pici a na bot z carry ezraela ani nevim proc, prijde mi nejlepsi, supporta blitze hlavne kvuli grabu a do jungle shaca, ma nej gangy, vic oblibenych jich nemam ale kdyz mame premade team tak se to bere casto podle toho co jsem napsal.

grEy
25-01-13, 16:55
Top - Riven (moj main, dobry champion na potahanie z low ela, dobry escape, harras, knockback, stun), Malphite, Shen (ultimatky, ktore dokazu otocit hru)
(inak je to aj Vi, ktoru ale zatial nemam kupenu, ale hralo sa mi za nu velmi dobre, ked bola free)

Jungle - Lee sin (zabavny gameplay, dobre ganky, mobilita), Amumu (ultimatka, ktora dokaze otocit hru, dobre ganky), Cho'Gath (dobre ganky, tanky aj bez itemov vdaka ultimatke)

Mid - Orianna (ultimatka, ktora dokaze otocit hru, dobry poke, escape, dokaze pomoct teamu shieldom a speedom na engage/disengage), Ryze (harras, sustain, lahka farma, velky dmg a zaroven tanky), Ahri (dobry harras, sustain, dobra ultimatka)

AD - Corki (hram len vtedy, ked naozaj musim, inak casom urcite kupim Gravesa)

Support - Blitzcrank, Taric, Nunu

Idea
25-01-13, 17:19
Top- Nidalee ako offtank ale AD nie Ap teemo ap/as Shen a Malph obajaka kvoli ultine a celkom dobremu harassu
Jungle- Lee kedze mi pride strasne zabavny :)
Mid- Velmi nehram ale ked hram tak Katarina lebo je to proste Kata
Ad- Ezz dobra mobilita aj haras globalna ulti...
Supp- Nunu lahky na zahratie a vo fighte vie urobit peklo s ultou :D

Lazik
25-01-13, 23:16
Top - KhaZix - proste ma to zanho bavi a dobre sa snim da vytrikovat a damage uplne neskutocny
Jungle - Amumu - hooky, ultina, plac a trieskanie hlavou dokazu urobit niekedy dobre peklo
Mid - Brand, Kassadin, Katarina - too much op
Adc - Draven - aj ked adc nehram ked nemusim lebo neviem dobre farmit ale chytat sekery ma dost bavi
Support - Soraka - u mna jednoznacne soraka, pretoze s jej healom sa da dobre trollit a proste BANANA TOO STRONG!

BiA Fz
25-01-13, 23:37
Tak to já hraju nejvíc MID- Mordekaiser :-) 1 vs 1 jsem s nim snad nikdy na midu lajnu neprohrál, ale tak sem teprve level 21

jungler mě totálně nebaví, největší opruz....jinak hraju ted tu Kayle, přijde mi trochu OP? dál mam rád NuNu, Soraku, AShe....to je asi všechno :-D když si vzpomenu, editnu

Nixvan
26-01-13, 09:27
Top - Nidalee - Dobře se mi za nu hrá a v levlu 6 s ultinou cougara je to op.
Mid - Katarina, Akali - Obě dvě sou dost dobré na mid a skoro pokaždé to s nimi na mide vyhraji :) (1v1)
Jungler - Amumu nemusím dále popisovat souhlasím s Lazikem
Support - Zilean,Soraka Prostě supportka k pohledání zatím sem nedošel k lepším
@Bia Fz Máš pravdu Kayle je op kámoš na ní má urobené masterky a dost dobré runy takže to za ní umí jako kráva. ;)

Sometypes
20-02-13, 11:05
Napíšu jich jen pár.
Top-Darius (op ultina) ; Garen (ten je snad nesmrtelný a ta jeho pasivka dobře dobíjí)


Mid- Katarina (Nemá manu a má refresh spellů) ; Karthus (Hodně pěkná ultia baví mě s ním farmit) ; Lux (plošná uti a má stun i slow)


Bot-Miss fortune ( Strašně se mi líbí její pasivka na rychlost a dobře se mi ji ovládá)

wejn
21-02-13, 10:17
shyvana - counterjungle a skvěla ultina,když je v teamu orianna uplně gg
lee sin - mobilita , silna early game a ulti
maokai - <3

Lynviy
21-02-13, 16:01
Top - Akali, Pantheon (dobré hopsání s ulti :D), Kha Zix

Jungle - Fiddle, Kha Zix, Lee Sin

Mid - Talon, Katarina, Akali - hodně OP champové

AD Carry - Draven, Sivir

Support - Soraka - umí doplňovat manu a celkově je OP supp

STARKQQQ
06-03-13, 12:28
top Pantheon , Darius

jung. - Shaco

mid.- Katarina - akali a brand

ADC - Draven-

Support - Soraka , Blitz

akka~
24-03-13, 12:36
Top- Darius- dobrá ulti, OP ikdyž je tank, Nidalee- oštěp, dobrá ulti bez many, Tryndamere- Až je full build, což je u něho celkem brzo, je tak OP jako snad nikdo a jeho ulti, no prostě slast.
Mid- Akali- Q, R a je dead, easy, dal jsem si s ní Penta, Syndra- Těžká, ale zároveň OP jako svině, Q má 3 sec cooldown, takže pohoda a ulti- OP, Lux- stun, slow, ulti.
Bot- Ez- zvětšený range na Q a W, double flash, ulti, v pohodě champ, Caitlyn- ulti na "3" kilometry, dobré na dorážení:D
Jungle- Xin- Nejlepší jungler, jakého mám.

Aspir3
11-04-13, 10:49
Já to takhle nerozděluju já hraju pouze na Twisted Treeline a tam hraju bud za Jaxe,Tryndamera nebo Mastera Yi ale ten hodně málo

bloodykill
11-04-13, 15:12
Top-Kha'zix(perfektní pasivka a velký dmg), lee sin(takové všechno v jednom)
Mid-Katarina(nemá manu a celkově se mi její styl líbí),Anivia(Pasivka a velkej dmg)
Bot-Lux

Only_Lucker^^
14-08-13, 21:08
Koukám samej pro hráč :o

Top: malph,trynda,poppy (ulti pro každý případ :))
Mid: Master Yi,nidalee
Bot: ashi,sivir
Supp: soraka (op heal -.-)
Jungle: Warwick,občas trynda (oba dokážou potáhnout hru,když je třeba)

vedouci venny
14-08-13, 22:22
http://i.qkme.me/3u7euc.jpg

BiA Fz
15-08-13, 10:46
top: darius, jax cho-gath, garen, teemo (mam vlastní op build:D ) nunu, jax
jungle: nunu, tryndamere, evelyn, amumu, xin, fiddle, cho, aatrox, jax, výjimečně fiddle
mid: lux, annie, kassadin, teemo, mordekaiser
adc: vayne,ezreal, MF
sup: blitz, thresh, gaytaric, soraka, zilean, nunu, (nidalee/lux když chci dělat dmg i za suport)

tohle sou ted momentálně jediny champové který hraju. ještě možná koupím zaca a volibeara do jungle nebo na top až budou ip, ale jinak ostatní mi nějak nesedí a asi ani nebudu kupovat, aby se mi nevylosovali na aramce; hraju ted jenom tyhle :D

trew
11-09-13, 19:12
Když si někdy zapnu lolko, tak jen hraju za ahri. Jestli hraju s ní top, mid a nebo bot, natom mi nesejde, pořád hraju stejně, ikdyž je lepší bot a mid. Ty její skilly jsou prostě najs. Nejvíc si pomáhám charmem.
http://s24.postimg.org/6g6hlleup/image.jpg (http://postimg.org/image/6g6hlleup/)

http://s24.postimg.org/8ys6ma0kx/image.jpg (http://postimg.org/image/8ys6ma0kx/)

Rixie
11-09-13, 19:28
Ahri lichbane, strašně využitelný :D

trew
11-09-13, 19:44
Ahri lichbane, strašně využitelný :D
mimochodem, všechno jsem kupoval co bylo v abilitech, jestli myslíš ty meče :D tak ty měli 80. Na rank nehraju... pouze for fun, když není pivo a hlavně z nudy....

Hlavně rychlost pohybu potřebuje, manu a ability, tahle věc to má. Každou hru mám jiny itemy, ale pouze s dost ab.
Neřídím se příručkama ale i tu je :D http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/ahri-guide-for-year-2013-334258

Johny Pampeliska
12-09-13, 18:32
Asi ani nemusim zmiňovat pro Karlose, ale........"Teemo" - všude kam se podíváš ho hraju :-D a když tanky tak nej Singed :o)

SliZo
12-09-13, 22:48
TOP - Darius, Renekton, Malphite, Nasus, Vi
MID - Lissandra, Fizz, Lux, Orianna
ADC - Graves, Varus, Vayne
JUNGLE - Často ho nehraju, ale když musím tak J4, Lee Sin
SUPP - Taky to moc nemám rád a tudíž to nehraju a když už tak Morganu, Karmu, Jannu

Company
30-09-13, 22:20
ADC Thresh <3

Connor
06-11-13, 17:26
Top - Darius
Mid - Teemo
ADC - Lucian
Supp - Nami
Junngle - WW

SomTu/sefk_O
06-11-13, 21:38
Top - Zed
Mid - Diana
ADC - Vayne
Supp - Tresh
Jungle - Lee Sin

Bager258
01-12-13, 12:27
Top - Darius
Mid - Katarina,Lux
ADC - Ezreal
Jungle - Lee Sin, Nocture

ePiK007
23-02-14, 11:39
Top - Akali, Pantheon, Kha Zix

Jungle - Fiddle, Kha Zix, Lee Sin

Mid - Talon, Katarina, Akali - hodně OP champové

AD Carry - Draven, Sivir

Support - Soraka - umí doplňovat manu a celkově je OP supp

Nixvan
27-02-14, 22:46
Top - Renekton
Mid - Yasuo,Ahri
Jungle - Vi,Hecarim
Adc - Vayne,Caytin,Sivir
Support - Taric :D

exfib0
28-02-14, 18:46
Top - Renekton
Mid - Lux,Kata
Jungle - Hecarim
Adc - Tristana
Support - Blitz :)

Shinigami
28-02-14, 19:34
Top- Swain, Vladimir(AP/TANK)
Warwick, Alistar(AD/TANK)
MID- Cassiopeia, Syndra
Jungle- Lee Sin, Warwick
ADC- Ashe, Draven
Support- Thresh, Leona

bloodykill
28-02-14, 20:42
TOP- Rene, Aatrox- dokáží rozmixova téměř každého
Mid- Yasuo, talon, kata- taktéž pěkný mixík
ADC- Draaaaaaaaaaaven, Ez- Dra...ven má parádní damáž a Ezzy krásně kituje + doubleflash
Supp- Trash, trash a trash- pull, shield, CC+ ult= GG WP
Jungle- Kha'ziggs, critda nebo Vi

Mr.N0b0dy
01-03-14, 17:13
TOP - Jarvan, Malph, Singed
MID - Kassadin, Talon, Fizz, Le Blanc
ADC - Ezreal, Caitlyn
Supp - Blitz, Morgana
JUNGLE - Jarvan, Kha, Gragas

Only_Lucker^^
01-03-14, 21:22
Btw po delší době.. Musím znova napsat novou sestavu :D

Top: Nasus,Garen,Soraka... bcs. nasus soooooooo big slow,garen ulti tons of damaže..
Mid: Soraka :D,fiddleskill,katarina... bcs. soraka :3,fiddle krásný teamfight,katarina tons of dmž
Bot: tristana only :3
Supp: trollcrank,soraka.. trollcrank lebo first blood pool pod turret :D
Jungle: trynda,soraka... trynda lebo critik,soraka.. no ta se dá hrát jako cokoliv :DD

bloodykill
02-03-14, 00:37
Ja nevim, ale podle me neni soraka nejlepsi ADC.

Only_Lucker^^
02-03-14, 12:12
Jako když si to vezmeš tak,že jsem psal,že já osobně ji za adc hraju.. :D Jako není to nic extra,ale na fungame to stačí :D

zavo
03-06-14, 16:51
TOP-hraval som ho velmi aktivne, v poslednej dobe sa sustredim na mid: Renekton, Nasus, Teemo
MID-teraz som ho zacal hravat velmi aktivne: Nidalee, Zed, Le Blanc, Fizz
JUNGLE-tak tuto som posobil 1rok, este na EUNE, no nepreferujem tuto lajnu: Lee Sin, Jax, Sejuny
ADC-nemam rad tuto lajnu, nebavi ma: Draven, Caitlyn, Graves
SUPPORT-tuto lajnu som neznasal, no zacala ma v poslednej dobe bavit: Thresh, Morgana

bloodykill
04-06-14, 23:02
TOP- Xin(sice prohraju na killy třeba 2-8-0, ale v 10 minutě vzít 2turretu a ve 12 inhibitor je k nezaplacení+ farmou doženu vše)
Mid- Kata(nádherný carry), yasuo
Jungle- udyr(proostě nastackovat FF a enemy /FF)
ADC- Draaaaven, homoušek a jinx
Supp- Leona, Karma, BrauN, Morgan Freeman