PDA

Zobrazit normální verzi : Dust, Dust2, Aztec



TEX
25-01-13, 19:40
Čau mam dotaz,stížnost, jak to kdo veme. Byl bych rád kdyby to afk hráče necházeli sem aby je to proste kicklo z cska, protože pak si nemůžou normální lidi zahrát protože je to plné AFK hráčů. A jenom bych ještě chtěl připomět jestli by jste nezměnily mapu Aztec za inferno, myslim že Inforna ma radši víc lidi.. myslím že nemluvim jen za sebe. Díky

D!!!!n3r [MaMLas] :x
25-01-13, 19:54
AFK Suhlasim ale tá Výmena Aztec a Inferna Nie

Beat
25-01-13, 20:42
Skôr pridať k tomu ešte inferno, a tych AFk hadzať na Zombie Escape ten server je poloprazdny...

D!!!!n3r [MaMLas] :x
25-01-13, 21:19
presne.

kashpi
25-01-13, 21:54
Jestli chces inferno jdi na classic nebo mega
Presun na zombie server podle me neni idealni, neni to obycejny CS, na ty mody je potreba lidi co to chcou

TEX
25-01-13, 22:44
kashpi Tady jde ale o to ze jste zrušily Only inferno což hodně lidí zamrzelo protože na to začaly hodně chodit. A ten přesun je mi jedno kam klidně kick pryč ze hry.. ono celkově je to na každém serveru na nic protože ty místa se zaplňují a jak já se pak připojim ;)

Kotel
27-01-13, 11:42
Me bylo receno, ze na inferno nikdo nechodi, tak jsme ho zrusil. Inferno vymenim.

Kotel
27-01-13, 15:32
Tak afk hraci jsou pryc a nehraje tam nikdo.

ParadoXX
28-01-13, 19:05
spíš mi příde,že je tenhle server zbytečnej.Bych radši udělal eště jeden classic.Ten je stejně nonstop plnej a dostat se tam chce hezkou řádku trpělivosti a času.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
28-01-13, 20:16
ParadoXX +1 Classic ale D,D2, Aztec Nechať tak ako je ... len zmeniť Inferno za Aztec..

72 Virgins
29-01-13, 16:40
Už se tam začalal tvořit parta lidí a neustále se tam vracelo takových 40-50 hráčů pravda.. každý přišel v jinou dobu, ale chodili tam. Teď už tam nechodí nikdo. Pokud stačí jeden hlas na změnu celého serveru je to smutné a hlavně nefér vůči těm ostatním, kterých se nikdo nezeptal. Jenže to je tady uplně normální, jako když se na žádost jedince změnil zombie server a to hned několikrát, než se to ustálilo.

UnwantedSpam
29-01-13, 17:10
Vždycky je super sebereflexe... Krásně teď vidíš jak bylo druhým když si plakal o změny na zm ty. Ty se teď asi zlobíš že?

72 Virgins
11-02-13, 07:33
Co napsat na takovou hovadinu. Já jsem byl ten co proti změnám bojoval. Je mi tě líto.

Jinak je vidět jak to dopadne, když díky jednomu člověku cca padesát lidí přijde o server. Tahle politika už se tu zkoušela mockrát ... jeden člověch chce změnu a stovky dalších jsou v pr a čokoládě deli. V tomto případě desítky a byli to samí nový hráči. Opravdu taktika na dvě věci. Hned jak se tam lidi začli scházet tak jsme je vyštvali infernem, který se nedá hrát dokola. No co nemá cenu to rozebírat, co ale má cenu rozebírat je právě ta hloupá taktika, měnit pravidla serveru kvůli jednomu nebo dvěma lidem.