PDA

Zobrazit normální verzi : steam promlém



Thebeginner58
26-01-13, 20:04
Čaute lidi, mám problém se steamem.Mám steam a mám na něj koupený csko 1.6.A normálně du na steam dam knihovna dam vidim svoje hry kliknu na csko 1.6 a dam hrát.Normálně se mi to spustí a hraju.Ale tet jsem byl na jailu a tak jsem psal proste konecne steam... atd.Pak mi CT řekne že proč mahruju když steam vůbec nemám a zarazilo mně to a řekl jsem že steam mám.A on že ne že tam mám jmeno valve atd..

No ale já steam opravdu mám, protože já jsem na normalní hře cko 1.6 tak jsem dostal perma ban za to že někdo si dal stejnou IP adresu a dostal perma za AB a WH a v tom případě mám ban i já.Ale pak jsem si koupil na steamu csko 1.6 a když jsem to zaplatil a nainstaloval tak jsem se tam normálně připojil na kotelnu a žádný ban jsem nemněl.

3necky
01-02-13, 16:13
Takže nám chceš říct, že sis koupil originální cs, udělal sis účet na steamu a aktivoval sis na něm to cs a někdo na serveru ti řekne, že ho nemáš a ty mu uvěříš ?!! Musíš mít snad svůj rozum...

To, že jsi měl napsáno, že máš VALVE_ID, je způsobeno bugem v příkazu "status". Tady na kotelně používejte amx_ip.