PDA

Zobrazit normální verzi : Otázky



Nixvan
27-01-13, 13:36
Když něco o lolku nebudete vědět napište to sem.

Začnu. Jak dostanu takovou tu pásku za helpful?

karl0b
27-01-13, 13:56
musíš hodně žebrat o honor na konci hry

Trey
27-01-13, 14:02
A za kolko sa to dava? Je to asi u kazdeho individualne ci?

Nixvan
27-01-13, 14:03
já už jich mám 40 helpful.

karl0b
27-01-13, 14:28
Je tam nějakej protižebráckej systém, takže s PLZ HONOR to dotáhneš akorát tak k banu, jo a honory od kámošů maj skoro nulovou hodnotu.
Stejně ta páska je úplně k prdu, o ničem to nevypovídá, 2300 elo streameři taky nemaj pásky a nijak je to netrápí.

Já červenou dostal asi při 70 HO, od tý doby se nic nestalo.
http://i45.tinypic.com/dy7f7.png

Bezdak
27-01-13, 14:32
Já dostal honorable pásku asi při 32.

Sometypes
27-01-13, 19:07
Dá se nějak prodat postava, když už jsem vyčerpal ty 3 free prodání? Nebo za RP koupit možnost refund?

karl0b
27-01-13, 19:10
ne

Nixvan
15-02-13, 16:39
Jak ze hry udelám screenshot, a kam se mi uloží?? /popřípadě dá se ten screen nastavit na nejakou klávesu?

karl0b
15-02-13, 17:59
F12

...\Riot\League of Legends\Screenshots

Nixvan
15-02-13, 18:14
F12

...\Riot\League of Legends\Screenshots

Tak a sme u toho zmáčknu F12 a screen to neudělá, a ani složku screenshots sem tam neměl..

karl0b
15-02-13, 18:20
tak se koukni do key bindings, tam to bejvá všechno

Nixvan
15-02-13, 18:32
Nevím , ale tak nic ze screenshotem neni.

Kotel
18-02-13, 23:04
Dej screenshot, otevri malovani, dej ctrl+v. Uloz obrazek.

Lynviy
18-02-13, 23:07
Ono to je prej ňák procentuálně udělaný. Já sám mám 38 Friendly, 55 Helpful, 355 Teamwork, 126 Honorable Opponent a mám jenom červenou pásku.

Slunicko
28-03-13, 18:13
Dej screenshot, otevri malovani, dej ctrl+v. Uloz obrazek.
když to uděláš takhle, tak se ti v malování otevře jen černá obrazovka..

Nixvan
15-04-13, 19:32
Ahoj , kámoš se mnou hraje betu a vždy když hraje za ashe , ezreala a nebo za jakou koliv postavu pvp nebo cokoliv klidne i custom tak mu celé lolko lagne a ukáže se mu jen černá obrazovka může se pohybovat ale nemůže to videt :D neví někdo co s tím?

ixtyn
16-04-13, 19:06
taky mi to delalo, me postacil reconnect a bylo v to vpohode

Nixvan
17-04-13, 17:14
Jemu bohužel reconnect nestačí. Proto bych to tu asi nepsal ;)

ixtyn
17-04-13, 17:40
mozna zkusit repair. otevre lolko u obrazovky s play si najde settings a da repair. je pravda ze nevim jak to funguje na pbe ale jak je to podobnej login tak by to mozna pomohlo

Nixvan
17-04-13, 21:18
Nepomohlo zkoušel to ;)

vedouci venny
20-04-13, 01:43
wooden pc

Nixvan
20-04-13, 13:33
Díky za tvůj příspěvek který strašně dobře vyřešil problém.

Idea
27-05-13, 16:15
Nema niekto ucet na bete ktory nepouziva? registrovat sa tam teraz neda...

Nixvan
30-05-13, 21:52
Registrovat se dá první 2dny na každého začatku měsíce ;)

Company
18-06-13, 21:08
Ahojte, ja mam zas problém so Shopom aj internetom.
1. Shop

Vždy keď otvorím shop trvá to nejakú chvíľu, niekedy sa vôbec neotvorí a musím relog. Ide o to že mi nejde otvoriť okno s "PURCHASE RP", proste kliknem a nič sa nedeje nič sa neotvára, len raz sa mi stalo že mi vyskočilo okno, ktoré som nechával načítavať snáď 5 minút a nič sa nestalo.

2. Internet

Keď hrám LOL alebo mam len zapnuté úvodne menu, žiadna stránka sa mi nechce v browseroch načítať. Keď pozriem do stavu siete všetko ide jak má, skype a steam v pohode ale už ani taký chat na Facebooku mi nejde a žiadnu stránku mi nenačíta. Skúšal som Mozzilu, chrome, IE a robí mi to pri všetkých. Všetko to skončí keď vypnem v procesoch Pando Media Booster -pmb.exe-

Inač mam ping v hre okolo 40-50.

Idea
23-06-13, 10:17
Neviete co by mi pomohlo ked sa lognem nejde mi chat ani sa reconectnut do neho nejde dost mi to vadi v champ selecte ked nemozem nic napisat...

BiA Fz
30-07-13, 13:22
http://666kb.com/i/cg8azw67j8uydfkir.jpg

To si ten Riot už dělá prdel, že dá soupeře s průměrem o 100 výher víc a já s nejméně výhrama i když vyhraju lajnu 3-1 turreta down za 15 minut, tak protože to posr* suport nafeedí na botu, mě to sebere 20 LP??? Může mi to někdo vysvětlit ten jejich "systém" ?? A odkázat mě na stížnosti, protože za spoluhráče bych ten Riot kopal do koulí už měsíce, ale že mi dá do týmu hov** a pak mi sebere pětinu ligy, to už mě začíná fakt dost sr* a uvažuju že to přestanu hrát, co je moc to je příliš kur** !!


edit: skvělé, prostě skvělé! od rána sem ztratil 3 hodiny času hraním 4 her LoLka, přičemž jednu hru zde vidíte a ve vsech ostatních hrách, nevymýšlím si, jsme hráli 4 proti 5 a pokaždé byl v týmu - mezi těma 3 co se vůbec připojili- alespon 1 hráč, který dal enemy 2 free killy během prvních pěti minut. Zní to neuvěřitelně, ale prostě se to stalo. Končím s touhle * hrou, mám jenom jedny nervy tohle je fakt moc. Ráno sem si řekl: zahraju si jednu normální hru a pudu něco dělat. Ne prostě Riot mě nenechá zahrát si JEDNU hru 5 vs 5 bez toho aby měl nějakej "spoluhráč" 0:10. To je fakt moc.

ixtyn
30-07-13, 15:28
co se da delat no. http://sd.keepcalm-o-matic.co.uk/i/keep-calm-and-uninstall-lol.png

BiA Fz
30-07-13, 15:40
Dík, to sem potřeboval :-D Stejně jako sem dostal radu "co bys chtěl, je úterý.." to mě taky sundalo :-D ale stejně pošlu Riotu tenhle screen a napíšu jim "U think its fair?" sem zvědavej co odpoví... je*at lolko, du hrát countra (aneb: jak zabít jediný volný den mezi dvěma pracovními) xD

Bezdak
30-07-13, 15:42
Neodpoví ti vůbec.

BiA Fz
30-07-13, 15:50
Neodpoví ti vůbec.

to máš asi pravdu...nebo přečtou a dostanu ban, to by jim sedělo.. jsou to burani, prostě burani a já je nemam rád -.- jako by byl problém napsat na to scripty, aby spolu bojovali vyrovnaný týmy a byla ta hra aspoň trochu fér a o něčem, ne jenom o náhodě kdo dostane do týmu větší hovada...

vedouci venny
30-07-13, 16:39
Jenze nemuzes porovnavat normalku s rankedem kdyz to ma svuj mmr system

E: Ja jsemto nikdy nestudoval nevim ani jak to bezi treba ti to tu nekdo casem vysvetli ale tim si projde kazdy vyhodou je ze kdyz clovek hraje tak se vytaha

dtr
31-07-13, 03:13
Dík, to sem potřeboval :-D Stejně jako sem dostal radu "co bys chtěl, je úterý.." to mě taky sundalo :-D ale stejně pošlu Riotu tenhle screen a napíšu jim "U think its fair?" sem zvědavej co odpoví... je*at lolko, du hrát countra (aneb: jak zabít jediný volný den mezi dvěma pracovními) xD

Jde o MMR aneb match making rating. Když máš dobrý mmr, dostáváš proti sobě solidní enemy, ale zase dost bodíku za winy. Když máš špatný mmr, tak dostáváš průměrný hráče do hry a víc bodu za defeat, než za win. Prostě tě to skoro nepustí do další divize. To že máš špatný spoluhráče to je pičovina. Když máš koule tak to potahat jde, i když někdy velmi těžce. Ale když ty koule nemáš, tak ty rankedy nehraj a hraj normalky. Když máš 300 winu na normálech, tak nemůžeš čekat, že budeš někde v platině.

Jinak ti určitě neodpoví, protože takových sraček je plnej google. Tímhle si ale prošel každej a ty jestli se teď nerozbrečíš a nevyjebeš se na to, tak možná budeš i někde výše, než v silvru 3 O:)

Nixvan
01-08-13, 23:01
Jde o MMR aneb match making rating. Když máš dobrý mmr, dostáváš proti sobě solidní enemy, ale zase dost bodíku za winy. Když máš špatný mmr, tak dostáváš průměrný hráče do hry a víc bodu za defeat, než za win. Prostě tě to skoro nepustí do další divize. To že máš špatný spoluhráče to je pičovina. Když máš koule tak to potahat jde, i když někdy velmi těžce. Ale když ty koule nemáš, tak ty rankedy nehraj a hraj normalky. Když máš 300 winu na normálech, tak nemůžeš čekat, že budeš někde v platině.

Jinak ti určitě neodpoví, protože takových sraček je plnej google. Tímhle si ale prošel každej a ty jestli se teď nerozbrečíš a nevyjebeš se na to, tak možná budeš i někde výše, než v silvru 3 O:)
Jde to potahat? Sorry, ale nevím jestli jde potahat když se brand na midu nafeedí na skore 25/2 asi ve 26 minutě protožesi běhá z lajny na lajnu a killuje si co se mu zachce myslíš, že se to dá potahat? to fakt ne.

Rixie
01-08-13, 23:26
Jde to potahat? Sorry, ale nevím jestli jde potahat když se brand na midu nafeedí na skore 25/2 asi ve 26 minutě protožesi běhá z lajny na lajnu a killuje si co se mu zachce myslíš, že se to dá potahat? to fakt ne.

Proboha, systém je udělanej tak, že každej je tam, kde patří. Když patříš vejš, seš schopnej potahat hru a ano, seš schopnej to udělat i sám.

EDIT: Nejmenuje se to soloque jen tak, je to hlavně o individuálním skillu. Taky jsem si dřív myslel že patřim vejš a že mě tam drží špatný teamy, ale tak to prostě nefunguje.

dtr
02-08-13, 00:26
Jde to potahat? Sorry, ale nevím jestli jde potahat když se brand na midu nafeedí na skore 25/2 asi ve 26 minutě protožesi běhá z lajny na lajnu a killuje si co se mu zachce myslíš, že se to dá potahat? to fakt ne.

Jo dá se to potahat, a jako názornou ukázku si můžeš vzít hru toho tvýho branda. Vyhral linku, roamoval. Čili svůj tým dokonale potahal. Kdyby si hrál jak brand každou hru, byl by jsi někde v diamondu a ne v bronzu.

A největší chyba u hráčů v soloQ je ta, že 90% flamuje jak to jen jde. Když někdo zahraje špatně, tak se s tím vždycky dá něco dělat. Většinou místo toho aby s tím někdo něco dělal tak se do něj pustí.

vedouci venny
02-08-13, 00:31
tell me more.. lidi co koukaji obcas na stream a maji 100 normal winu a mysli si jak jsou dobri flejmujou stejne jako ostatni a vsechno svedou na druheho.. to ze enemy midar beha po vsech lajnach a dostava killy svedci uz o tom ze je lepsi jak vy v te divizi co je protoze normalni clovek ma wardy nebo vi jak muze zahrat takze asi tak

ixtyn
02-08-13, 11:03
25/2 v 26 minute? to ste mu na ten mid chodili snad dobrovolne, zjistit kdy da pentu ne?

BiA Fz
15-08-13, 11:30
tohle sem sem musel prostě dát :-D za celou hru mi nepřišel na mid ani jednou spoluhráč, enemy byli jen ve 4- mf hrála soloadc a náš bot proti ní prohrál 13:4 :-DDD how bad some players can be. všichni ty hráči měli přes 600 výher :-DD jedinej muj kill mi vyžral jarvan, když darius umíral na muj ignite po tom co sem přišel bránit top, kterej už měl za 18 minut poslední turetu xD s tím sem zabil navzájem a první chcípnutí bylo když mi v 15. minutě přišli na mid 4 enemy bez jedinýho ss :-D
http://666kb.com/i/cgog67sxv64rstv1n.jpg


Když někdo zahraje špatně, tak se s tím vždycky dá něco dělat. Myslim, že né :-D Dvakrát sem tý druhý orianě na midu nechal asi 200 hp, ale to by musel přijít jungler; když budeš dostávat 4 hovna do týmu a proti tobě není stejný hovno jaký máš v týmu, neuděláš nic :-D Btw tento problém sem vyřešil tak, že v rankedu už NIKDY nehraju soloqueue a dycky beru aspon někoho schopnýho jedině do dua. Páč ranked a normal se neliší vůbec v ničem, kromě toho, že v rankedu mi za takovýhle * ubejvaj body do ligy.

vedouci venny
15-08-13, 11:48
tady rikas jak jsou tvoji spoluhraci spatni ale ze by si vyhral linku ty sam to taky ne.. To tu bude vzdycky ze nekdo kdo je chytrej jak radio bude kazdyho flejmit za to ze to proste neumi i kdyz sam nedokaze vyhrat linku

karl0b
15-08-13, 13:44
Za všechno můžou ostatní, je mi to jasný, hlavně že jsi stačil všechny si mutnout a reportnout, mimochodem co to dělá v otázkách?

BiA Fz
15-08-13, 14:28
tady rikas jak jsou tvoji spoluhraci spatni ale ze by si vyhral linku ty sam to taky ne.. To tu bude vzdycky ze nekdo kdo je chytrej jak radio bude kazdyho flejmit za to ze to proste neumi i kdyz sam nedokaze vyhrat linku


Za všechno můžou ostatní, je mi to jasný, hlavně že jsi stačil všechny si mutnout a reportnout, mimochodem co to dělá v otázkách?

Ptal jsem se, kde můžu nahlásit Riotu, že nedokáže udělat fair matchmade a že každej zápas je jen o tom, kdo dostane do týmu větší feedery a proto je ta hra o ničem :-)
Když ti na lajnu choděj od desátý minuty jungleři s 3-1 tak bych tě chtěl vidět, jak tu lajnu vyhraješ, když tobě za celou hru nepomůže nikdo :-) Věř mi že sem dělal maximum a dvakrát se mi enemy Oriana vyflashnula z killu s 200 hp. Ale to je jedno jak si dobrý, když máš v týmu hovna, neuděláš nic a můžete tu 10000000X tvrdit, že dokážete sami potahat celou hru, je to k smíchu. :-)

Hru můžete potahat v případě, když ostatní neprohrávají svoje lajny, stačí, když je jen drží 0:1, max 0:2. Ale když máš tři lidi v týmu co mají po patnácti minutách 1:5 a tři turety dole k tomu, tak můžeš říkat jak to potaháš, ale když se do tý situace dostaneš, tak neuděláš vůbec, ale vůbec nic a to je prostě fakt. A to chci napsat riotu. + ani nemluvím o tom, že v každý druhý hře je typ, který je pul nebo celou hru afk.

Funguje to i opačně, když hraju třebas dariuse na topu a pl powa naproti mi dá turetu a 4 kily aniž by mu jungler pomohl, to vše za 12 minut, tak je jasný že pak pudu pomoct na ostatní lajny a je to taky gg, prakticky už jen otázka času. Mid top jungle hrajou třeba 0:0 a ti 3 enemy za to taky nemůžou. ;) Všechno rozhodne nejslabší článek řetězu a riot nedokáže spojit do hry stejně silný hráče a dá třeba gold 4 gold 4 bronze 5 proti třem silver 1. silverové se nafeeděj na lamce páč mezi nima a goldama neni takovej rozdíl a je to bg.

ixtyn
15-08-13, 16:28
mozno by nebylo na skodu popremejslet nad roamovanim linek, ktere na tom nejsou az tak dobre :) navic kdyz prohravas i svoji vlastni lajnu

kazdopadne report a mute je taky moznost, jen je to divny ze takovej nervak dela admina(moderatora)

vedouci venny
15-08-13, 16:32
jasny no tak to svedeme na to ze mela flash a ty ne potom to svedeme na riot protoze se nezajima o to jak ti hraci ve skutecnosti hraji jestli na to maji ten "skill" pak vlastne prisel jungler co se nafeedil nekde na botu a jelikoz wardy jsou useless nedavaji dmg tak dal fre gank takze report all this team suck i am pro takze vlastne jde o to ze "ja jsem ten co dostane vzdy ty spatny spoluhrace"

dtr
15-08-13, 18:45
Víš jde o to, že pokaždý musí ve hře být někdo, kdo je lepší než ten proti němu :DD. Přece když hraju hru v goldu a dostanu do hry silver 1 hráče, tak je jasný, že v tom silvru nemá co dělat protože má tak dobrý mmr, že hraje s gold hráči. Nejde to potahat ? Tak mi vysvětli, z jakého důvodu s tím taháním dost lidí nemá problém ? Proč třeba dost lidí boostuje lol účty kreténum, kteří si myslí, že v tý divizi nemaj co dělat a že je v ,,elo hellu" drží poláci ?

Mrkni se na froggena. Ten teď poslední týden boostil svůj smurf acc egg of froggen (http://www.lolking.net/summoner/euw/44256793#profile). Za tejden je v platině 1. Čím to je ? :o Je to tím, že ten acc je na westu a že na westu nehrajou poláci ? Povedz pls.

BiA Fz
15-08-13, 19:31
nevim co to meleš, páč seš úplně OT. já tady řikam,že riot neumí dělat matchamade. nejsem děcko abych brečel co dostavam za spoluhráče, vubec nečteš co píšu a asi mě soudíš podle sebe nebo nevím. já sem se už taky dostal na post toho feedera, měl sem v týmu 2 platiny a 2 goldy, to samý u enemy a v tý době já SIlver 4 sem samozřejmě měl 0:10 protože to je jiná liga, tak už to do pí* pochop, protože já tady píšu že riot neumí udělat matchmade a ukazuju to na příkladech a vy tu ze mě děláte kreténa co brčí na poláky, tak na to radši nereagujte když nevíš vubec o čem mluvim.

lvl 30 30 29 15 20 neni stejný jako 25 26 27 27 27, protože když má někdo už 30 tak je to rozdíl jak prase, a matchmade dává pořád proti sobě hráče z úplně jiných lig klidně s průměrem 300 víc výher a mají to prostě totálně na houby

ixtyn
15-08-13, 19:40
"nejsem děcko abych brečel co dostavam za spoluhráče,.."

v poradku, je mi to jasny

Flash
15-08-13, 19:45
Jasny no, napis riotu, jak je to unbalanced, urcite svolaj celej tribunal aby vyresili cry message od fantozela ze silveru 2, kterej vlastne vubec nebreci, co dostava za spoluhrace, akorat 5 postu predtim bylo o tom, jak ti to bot failuje, jungler nejungli a top feeduje. Pak prijde enemy jungler s 3/1 a ty chcipnes, pac beztak nemas wardu a uz to vsechno reportujes a des brecet na kotelna forum. Tell me more, HOW BAD CAN PLAYERS BE!
Osobne nejvetsi idiot v tyhle hre si pro me ty, protoze to xD je fakt na pest a celkove lidi, co takhle maj potrebu vubec neco psat, sou vypatlany a to je fakt, kterej zas nikdo nevykeca me. :3 :-) :-D ;-) xD

BiA Fz
15-08-13, 20:14
Jasny no, napis riotu, jak je to unbalanced, urcite svolaj celej tribunal aby vyresili cry message od fantozela ze silveru 2, kterej vlastne vubec nebreci, co dostava za spoluhrace, akorat 5 postu predtim bylo o tom, jak ti to bot failuje, jungler nejungli a top feeduje. Pak prijde enemy jungler s 3/1 a ty chcipnes, pac beztak nemas wardu a uz to vsechno reportujes a des brecet na kotelna forum. Tell me more, HOW BAD CAN PLAYERS BE!
Osobne nejvetsi idiot v tyhle hre si pro me ty, protoze to xD je fakt na pest a celkove lidi, co takhle maj potrebu vubec neco psat, sou vypatlany a to je fakt, kterej zas nikdo nevykeca me. :3 :-) :-D ;-) xD

fleška level 26 tý hře rozumí líp, zapomněl sem. 5 postu predtim sem psal co se dělo ve hře, aby mi ty skileři mohli tvrdit, že by to potahali a já se jim mohl smát :-) stejně jako sem postnul screeny kde enemy měli 300 víc výher, mohl sem postnout, jak pět lidí ze silveru hrajeme proti jednomu goldu a čtyřem bronzum. tam bych měl ale zase dobrý skore a moc bych se vytahoval, že jo. haters gonna hate. všichni ste chytrý ale abyste mi napsali, když se ptam, kde má Riot suport co vyřizuje zprávy, to ne, radši do mě začnete rejpat, přitom 1 vs 1 bych vás pobotil všechny :-) teda asi kromě dTra, tomu to celkem jde. pokud se chcete hádat a hrát ty paralympijské hry, pokračujte, nebo mi můžete odpovědět na otázku a tím to ukončit ;)

ixtyn
15-08-13, 20:21
najit si support na lol strankach je hodne high meta o tom zadna. http://www.usethefuckinggoogle.com/

http://www.lolking.net/summoner/eune/34727168#history

slusna matchhistory s tema retardama co hrajes

BiA Fz
15-08-13, 20:24
najit si support na lol strankach je hodne high meta o tom zadna. http://www.usethefuckinggoogle.com/

http://www.lolking.net/summoner/eune/34727168#history

slusna matchhistory s tema retardama co hrajes

ty vole tys to zabil :-D o čem tu asi celou dobu mluvim... xD napadlo mě že třeba v týhle komunitě bude někdo kdo už tam zkoušel psát a dá mi sem prostě adresu nebo odkaz s tim, že dostal nebo nedostal odpověd. zapomněl sem, že přijdou takový, co musí komentovat všechno, ačkoliv tázána byla jedna jediná věc ^^ a že s nima mám tu čest

e:
lidi, co takhle maj potrebu vubec neco psat, sou vypatlany a to je fakt, kterej zas nikdo nevykeca me.

e2: to venny, to neni závěr, ale východisko.

jinak pánové flash a ixtyn, měl sem tu čest před chvílí s vámi hrát, a je sice hezké, že vyhrajete lajny, a je špatný, že sem prohrál mid 1:3 + turreta na mojí straně k dobru (s annie proti leblanc, což je nejhorší co na mě mohl mít) po tom co sem se připojil do hry o dvě minuty později a leblanc, která pak měla level na víc přežila se 72 hp, ano tím jsem opravdu týmu nepomohl, ale když sem viděl vaši hru v later game, musím přestat reagovat na vaše narážky a jen popsat, co jsem viděl: po opuštění lajn běhání sem a tam bez jediný známky toho, že by to mělo nějaký účel. i když jsem pětkrát psal ward baron, def baron, stejně ho nakonec měli enemy úplně free.

je to divný, když jsou všichni enemy na živu, ale nikdo na mapě ve 23. minutě není vidět, zatímco si se zbytkem týmu junglíte a zabijíte miniony že? :) alespon trochu zkušenýmu hráči to dojde, nezkušený tam musí dát na toho barona wardu. a když nejsou zkušenosti ani warda, tak je to pak gg :-) lajny ste hráli pěkně, ale v later game totálně nepoužitelní. více informací o čem je later game podávat nebudu, protože je ode mě stejně nepřijmete a tímto tedy končím s reagování na příspěvky od těchto k tomuto tématu ;)

ixtyn
15-08-13, 20:28
presne xD

urcite, ve hre kde mame turrety jen pri inhibitorech se urcite oplati nabehnout splasile owardit barona jen aby sis mohl pocheckovat jak rychle jde dolu/dobrej pocit. cistej suicide v te hre se nedalo nic jineho delat jen cekat kto udela chybu.

vedouci venny
15-08-13, 22:04
takze jsme se dostali k zaveru kdy jsme zjistili ze za vsechno muze riot protoze neumi vybalancovat hry protoze nemaji na to system dekuji ted vim na co se vymlouvat az zase pofeedim "enemy too strong i am low unbalanced"

dtr
15-08-13, 22:44
ty vole tys to zabil :-D o čem tu asi celou dobu mluvim... xD napadlo mě že třeba v týhle komunitě bude někdo kdo už tam zkoušel psát a dá mi sem prostě adresu nebo odkaz s tim, že dostal nebo nedostal odpověd. zapomněl sem, že přijdou takový, co musí komentovat všechno, ačkoliv tázána byla jedna jediná věc ^^ a že s nima mám tu čest

e:

e2: to venny, to neni závěr, ale východisko.

jinak pánové flash a ixtyn, měl sem tu čest před chvílí s vámi hrát, a je sice hezké, že vyhrajete lajny, a je špatný, že sem prohrál mid 1:3 + turreta na mojí straně k dobru (s annie proti leblanc, což je nejhorší co na mě mohl mít) po tom co sem se připojil do hry o dvě minuty později a leblanc, která pak měla level na víc přežila se 72 hp, ano tím jsem opravdu týmu nepomohl, ale když sem viděl vaši hru v later game, musím přestat reagovat na vaše narážky a jen popsat, co jsem viděl: po opuštění lajn běhání sem a tam bez jediný známky toho, že by to mělo nějaký účel. i když jsem pětkrát psal ward baron, def baron, stejně ho nakonec měli enemy úplně free.

je to divný, když jsou všichni enemy na živu, ale nikdo na mapě ve 23. minutě není vidět, zatímco si se zbytkem týmu junglíte a zabijíte miniony že? :) alespon trochu zkušenýmu hráči to dojde, nezkušený tam musí dát na toho barona wardu. a když nejsou zkušenosti ani warda, tak je to pak gg :-) lajny ste hráli pěkně, ale v later game totálně nepoužitelní. více informací o čem je later game podávat nebudu, protože je ode mě stejně nepřijmete a tímto tedy končím s reagování na příspěvky od těchto k tomuto tématu ;)

Je pěkný, že jsi tu začal vytahovat ingame skill a zkušenosti. Taky jsem měl tu čest si s tebou dát hru (:3) a pocit jsem z tebe měl stejný jako ty z těch dvou. Už jen to, že si mě flejmoval za to, že jsem ti stealoval killy a ty si nemůžeš koupit žádný item, protože nemáš žádný goldy. Tehdy už jsem věděl, že tobě ty goldy jsou stejně k ničemu, když stavíš na vaynu jakož to hyper carry 2x bt a cdr botky. No offense, to je jen něco k těm zkušenostem a skillu O:). Možná je dobré být natolik zkušený, aby sis našel aspoň správný build na zkurveném mobafiru, protože na správném buildu docela záleží bych řekl O:). Přece jen je attack speed a armor penetráž na vaynu přeceňovaný :p.. Jinak děkuji za lichotku :3 cením.

Teď zase k tomu, že je to unbalanced. Teraz jsem hrál hru, kdy proti mě byly 3 platiny a 2 goldy. V týmu jsem měl 4 goldy a jeden silvr. Taky to zní docela hrůzostrašně a unbalanced, jak jsem viděl ten lolnexus, tak jsem skoro dostal infarkt :o. Ale nakonec to byl easy win s mým milovaným fizzem a se skore 21/7/5. Jojo přiznávám, pár killu jsem stealnul mýmu ad carryčku :(.

BiA Fz
15-08-13, 22:56
dyž stavíš na vaynu jakož to hyper carry 2x bt a cdr botky.
no, druhej bt sem postavil proto, že jsem neměl money na tu rybu* jestli víš co myslim ;D a že se schylovalo k poslednímu fightu ve hře, takže sem nějakej item potřeboval

nákup bot byl samozřejmě misslick, páč sem předtim hrál ezreala, no nebudu je pak už prodávat, když sem byl s penězma tak na štíru. mít skore 2-5-10 za adc je fakt něco, no byly to těsný fighty takže za ty lasthity sem suportu ani junglerovi nenadával a byl sem rád i za ten assist..

ALE

co se týče toho žes mi nenechával fragy, zrovna sem to říkal Pampelišákovi, když máš 20 fragů z celkem 35 v týmu a skoro full build, je op, když je někomu necháš, pokud to jde* (například pokud huntím po figtu s půlkou svojí hp enemy s 100 hp na našem spawně a nikde nikdo- kromě tebe, který vyšel ze spawnu a suveréně mu zasadil ten lasthit) - nenechat kill adcéčku a pak říkat že je na nic nebo nedělá damage, to se nezlob, to je na pěst a čekal bych že to pochopíš.

další hru kde si byl ty adc a já teemak na midu sme carriovali spolu, prakticky stejná dmg nepřátelum a bylo to myslím pro nás oba i pro tým víc než easy, jestli si to pamatuješ

ještě poznámku k těm buildům, vždycky stavim build podle soupeře a vlastních možností a vývoje hry, dělat si nějakej stabilní build a stavět pořád to samý, neuznávám

ixtyn
15-08-13, 23:11
http://www.upnito.sk/0/yqn2qmmfbtjzmzkd7bw6cjptj59amu89.jpg je mi to jasny, ten vyvoj hry u ezreala musel byt fakt hodne zajimavej


ještě poznámku k těm buildům, vždycky stavim build podle soupeře a vlastních možností a vývoje hry, dělat si nějakej stabilní build a stavět pořád to samý, neuznávám

dtr
15-08-13, 23:21
no, druhej bt sem postavil proto, že jsem neměl money na tu rybu* jestli víš co myslim ;D a že se schylovalo k poslednímu fightu ve hře, takže sem nějakej item potřeboval

nákup bot byl samozřejmě misslick, páč sem předtim hrál ezreala, no nebudu je pak už prodávat, když sem byl s penězma tak na štíru. mít skore 2-5-10 za adc je fakt něco, no byly to těsný fighty takže za ty lasthity sem suportu ani junglerovi nenadával a byl sem rád i za ten assist..

ALE

co se týče toho žes mi nenechával fragy, zrovna sem to říkal Pampelišákovi, když máš 20 fragů z celkem 35 v týmu a skoro full build, je op, když je někomu necháš, pokud to jde* (například pokud huntím po figtu s půlkou svojí hp enemy s 100 hp na našem spawně a nikde nikdo- kromě tebe, který vyšel ze spawnu a suveréně mu zasadil ten lasthit) - nenechat kill adcéčku a pak říkat že je na nic nebo nedělá damage, to se nezlob, to je na pěst a čekal bych že to pochopíš.

další hru kde si byl ty adc a já teemak na midu sme carriovali spolu, prakticky stejná dmg nepřátelum a bylo to myslím pro nás oba i pro tým víc než easy, jestli si to pamatuješ

ještě poznámku k těm buildům, vždycky stavim build podle soupeře a vlastních možností a vývoje hry, dělat si nějakej stabilní build a stavět pořád to samý, neuznávám

Ten můj last hit si pamatuju moc dobře, byla to kurvárna to jo, smal jsem se tomu ještě dlouho, ale stejně na normalkach je něco takovýho úplně jedno :D (y)

Flash
15-08-13, 23:25
Bio, ty si vetsi picus, nez sem cekal... tu hru si hral a sam si moh videt, jak to vypadalo. Ze si kokot a hned po spawnu, kterej si mel btw. este pred minionama a hovno v druhy minute, napises cry bullshit o tom, ze je proti tobe LeBlanc a ty si proti ni slabej aby si mel pak vymluvu, az to nafeedis, viz. http://s10.postimg.org/owt01dci1/Screen02.png a v trinacty minute mas skore 0/2, s tim ze mas polovicni farmu, viz. http://s11.postimg.org/5rdc8uvr7/Screen01.png za to ja nemuzu. V prubehu hry sme meli solidni vision, na botu byli pushnuty az k base turrete. Jenze teamfighty byly fail a to i kvuli tomu, ze ta LeBlanc mela damage jako svine. Wardy byli po cely nasi jungly, dokud to slo, pak si zacal picovat, at wardnu draka/barona, jenze jestli sis ty idiote nevsim, tak sme v ty chvili uz meli jen 3 base turrety nahore, oni meli dva oracly a vsichni sme byli zalezly vevnitr baze a dostali by sme se maximalne k nasim buffum. Takze se prober a nehraj to, protoze flamujes ostatni, pritom radis uplny blbosti a akorat spamujes chat nesmyslama s iksdeckama.
Howgh, domluvil sem, protoze s tebou to nema cenu.

Rixie
16-08-13, 00:01
Bio sorry, ale tohle je fail. O ty hre vis ocividne absolutni hovno, pac na normalkach ma clovek individualni elo, ktery se soloq elem nema nic spolecnyho, takze to ze si stezujes na matchmaking je picovina. V rankedech ti to nehleda spoluhrace/enemy podle divize, nybrz podle MMR. Muze se ti stat ze budes hrat v bronzu s diamond V hracem, protoze ho nekdo vytahal a on tam proste nepatri, tak jen prohrava. Nechapu jak si muzes tak nehorazne srat do huby. Zalozis QQ topic na kotelne o tom jak jsou vsichni spatni a jak se s tim neda nic delat a pak napises "nejsem děcko abych brečel co dostavam za spoluhráče" ... Kdyby si misto toho breceni tady prestal stavet frozen mallety na ezreala a uvedomil si ze spatnej, tak by vsem bylo lip. Peace

BiA Fz
16-08-13, 11:48
Leblanc měla damage, vůbec ne jejich adc, který ste nafeedili na botu :-D to proč naše adc neudělalo dmg, páč jeho ochrana od tanka a suporta byla nulová, to už sem ti psal ve hře. já to sám potahat nemůžu :) Kluci, s váma 1 on 1 kdykoliv, a pak sem postujte ty screeny, jak dostanete na prdel jo? :D

http://666kb.com/i/cgph8b1249v0detlw.jpg

nějaká flashka co nedonese wardu k baronovi mi tu bude psát, že leblanc dělala v tf damage :-D

edit: co se týče ezreala a screenu, který ixtyn tak zkušeně vygooglil a rixie tak bronze V league skilersky okomentoval- jak vy zkušení hráči víte, bez ward later game vyhrát nejde :) jelikož v týmu nebyl nikdo kdo by je kupoval a namísto supporta se trollpicknul doubletop, hrál sem solobot ezreala adc + suportoval sám sebe i team a nakonec jsme to vyhráli :) možná i proto, že sem wardoval barona a draka, kterýho nám nesebrali :-)

Flash
16-08-13, 11:59
ADcko odeslo z lajny s 1/3, ty idiote a ten jeden, koho zabil, byl ten Volibear, tak se prober. Vsichni sme se ti vcera na tom tsku vysmali, jakej si dement... nemam k tobe komentar. Jestli si zapomel, tak nase lajna byla pushnuta az k jejich base turrete. Celou dobu sme z tebe meli prdel, protoze sme cekali, jak budes brecet a budeme ty spatny my, coz tak nakonec bylo a ted budeme mit este vetsi, kdyz tu nakonec zabijes, ze to sam nepotahas. To, ze si tam do nich pokazdy nabeh jak nejvetsi hero, dal damage a zas umrel, to je fakt worth no. Si k smichu a pise ti to tu kazdej... co uz, dementovi demenci nevymluvis. Ocividne i kdyby nas bylo dalsich dvacet, tak se nam to nepovede, takze to nema cenu. Necham te v tom, ze si skill a ostatni ti to kazej, asi to tak bude no. Napis tomu riotu a pri nejlepsim jim i rekni, ze vzdycky kdyz picknes annie, tak je proti tobe leblanc, s tim by taky meli neco delat, protoze pak vlastne nemas sanci. xD

btw, ten Draven byl platina 3 a tvoje LeBlanca silver 2, takze i kdybych to nafeedil, tak se muzu vymlouvat na matchmaking, jako to delas ty... jenze se tak nestalo ale ty sis uz na zacatku pripravil vymluvu aby ses z toho pak moh vykecat. Uz celkem klasika po tom, co sem si precet vsechny tvoje posty v tomhle threadu, co si budem povidat.

BiA Fz
16-08-13, 12:02
To, ze si tam do nich pokazdy nabeh jak nejvetsi hero, dal damage a zas umrel, to je fakt worth no.

aha, proto sem 2x jako jedinej přežil v těch teamfightech a sám pak bránil base proti 2-3 enemy co to přežili :-) to je zajímavý jak se ti v hlavě pletou vzpomínky na tu hru a nemáš co říct, když vidíš, že tu dmg nedělala LB ale Draven :-) aha ted za to může jungler, předtím já, nakonec to bude daduška? :-)


EDIT:

btw, ten Draven byl platina 3 a tvoje LeBlanca silver 2, takze i kdybych to nafeedil, tak se muzu vymlouvat na matchmaking, jako to delas ty... jenze se tak nestalo ale ty sis uz na zacatku pripravil vymluvu aby ses z toho pak moh vykecat. Uz celkem klasika po tom, co sem si precet vsechny tvoje posty v tomhle threadu, co si budem povidat.

aha, a kdo byl platina 3 u nás? nikdo pokud vím, určitě, co jsem viděl. u nás nebyl nikdo ani z goldu. a jsme u toho co tu píšu, že riot neumí udělat matchmade, protože rozdíl úrovně mých spoluhráčů a protihráčů byla víc než liga.
k tý výmluvě jsem si přizval dalších 600 lidí, jenom abych se měl na co vymluvit, že annie je slabá proti LB, bravo, tys mě odhalil!
http://666kb.com/i/cgphr1kik7o5msz1g.jpg

budu ignorovat tvoje komentáře ke mě, ale rád tě vyvedu ze všech ostatních omylů, ve kterých žiješ, a to že se spolu smějete na ts za to vám tleskám, smích dělá přátele a prohlubuje lidské vztahy, asi tak.. :D směj se třeba od rána do večera, mam tvuj smích víš kde, protože se směješ vlastní blbosti :)

ixtyn
16-08-13, 12:14
Lolcounter rika za vse proste te countruje takze nemame sanci. Nafarmim si 140 cs za 40 minut a budu doufat ze to nekdo potahne, sem jen annie ktora dostala countra (myslenkove pochody na urovni moderatora) :( kazdopadne z goldu sem tam byl ja.

Flash
16-08-13, 12:15
Kde sem ty kretene rek, ze za to muze jungler? Ze tam jednou umrel a dali sme dva killy za jednoho neznamena, ze neco posral. Lajnu si posral jen ty, top ixtyn vyhral a bot sme taky vyhrali. Vzpominky se mi rozhodne nepletou, smali sme se ti celou hru, protoze ty mas fakt potrebu jen brecet a svadet to na ostatni. Ze sme to pak posrali byla chyba nas vsech, jen idiot jako ty to muze svist na wardy, kdyz meli dva oracly a my sme byli nacpany v nasi base a nemeli jinou sanci nez defovat a fightit pod turretama. Kdyz si tak chytrej, tak priste tu wardu k baronovi dej ty aniz bys v ty jungly umrel. V ty chvili sme si na ts fakt rekli vsichni to samy... jak nekdo muze bejt tak blbej a picovat do ward, kdyz sme 5 minut nevylezli z baze. Nechapu tvoje herni mysleni... ocividne zadny nemas, nebo nevim. Jestli takhle pises kazdymu v kazdy hre, tak se fakt nedivim, ze mas potrebu psat Riotu. Ses presne jeden z tech, co se celou hru budou vymlouvat na ostatni ale vlastni chybu si nepriznaj. Ja nerikam, ze sem v mid gamu zahral dobre, failnul sem tam v jednom teamfightu ultinu, moh sem zastunovat vsechny, dostal ho jen jeden ale do vision picuj, az budes vedet, o cem ta hra je. Meli sme wardu jak u barona, tak stejne po cely nasi jungly ale proti dvema orcalum a takovymu zergu to fakt nejde a rikej si co chces. Vcera sme presne tohle resili... ze se budes hadat o hovnu a je to tu. Ses neuveritelnej idiot a ma z tebe prdel kazdej, kdo tu ty tvoje hovna cte. Asi ti to je jedno a zijes si ve svym svete ale na vsech tvych postech se ujebavame uz peknou dobu... at uz v tomhle topicu, nebo v ty epicky Lasce. Na zaver ti sem prdnu xD a tim to pro me konci. Je to presne tak, jak to mas v tom podpisu... s tebou se ale klidne muze hadat 10 lidi a stejne budou dementi oni a ty mas svuj nazor, kterej je vzdycky pravdivej.

E: Jeste k tomu screenu... kazdej dobrej hrac ti rekne, ze je to prvne o skillu a az pak o counteru, jenze ty si radsi najedes na net a vyscreenujes picovinu, kde ty sipky stejne odklikavaj jen stejne ubreceny retardi jako si ty, protoze dobrej hrac tohle nema zapotrebi, jen aby si mel vymluvu, takhle se nikdy vejs nedostanes, kdyz porad budes uz predem rikat, ze to nejde. Mel si polovicni farmu, dostal si na lince 1/3 a budes mi tu psat neco o counteru. Kdyz vis, ze je to tak spatny, tak to muzes porad hrat uplne defenzivne. Farmu budes mit minimalne porad stejnou a aspon nenafeedis. Jenze tvoje herni mysleni je uplne mimo, jak sem rek, takze se radsi budes dal vymlouvat a brecet, chapu. Opakuju, ze v lolku jeste nemam takovej skill abych se tu s nekym rovnal, na 1v1 vubec ale s klidnym srdcem muzu rict, ze na to, jak mas silny kecy, hrajes uplny hovno a jen brecis, ze sou vsichni spatny, jen fantozel carry hard, coz ti tu potvrdi kazdej, kdo to cte i z o mnoho vyssich divizi nez si ty.

BiA Fz
16-08-13, 12:20
Lolcounter rika za vse proste te countruje takze nemame sanci. Nafarmim si 140 cs za 40 minut a budu doufat ze to nekdo potahne, sem jen annie ktora dostala countra (myslenkove pochody na urovni moderatora) :( kazdopadne z goldu sem tam byl ja.

taková otázka ot: tebe do toho goldu vytáhl kdo? :-) ne, ted vážně, gold a platina je pořád rozdíl a hráč z platiny neměl v tý hře co dělat, to byla úplně jiná úroven. musím frčet, čeká mě spousta práce, ještě dodam, že ze 17 kilů co sme za tu hru dali, jsem 6 udělal sám a na 5 jich asistoval, ale jak říkám, hru nemůže carry jeden člověk, ale minimálně dva (pokud to momentálně není master Yi) - od toho jsou AP a AD carry.

Slunicko
16-08-13, 12:31
Divize skill neurcuje, to je naprosta picovina, kterou si mysli vsichni deti do 12 let hrajici lolko, predevcirem jsem hral na topu s kennenem proti plat 2 nebo 3 rengarovi, dostal ani nevedel jak, mezi tim byl na botu jeste diamant 5 a byl to naprostej easy win I kdyz jsem se do ty hry vazne bal jit..

Btw kde si. Domlouvate ty hry? Taky bych se obcas zapojil kdyby to nevadilo.

vedouci venny
16-08-13, 12:38
bohužel gold a platina není takovej rozdíl

karl0b
16-08-13, 12:46
ale máš rámeček a to se počítá

vedouci venny
16-08-13, 12:49
tak ja mam ramecek ze silveru a kdyz dostanu teda za tuto sezonu z platiny kdyz se tam dostanu tak vlastne budu mit ego boost protoze pres divizu a to se vyplati

ixtyn
16-08-13, 13:06
do goldu me nepotreboval vytahat nikdo, kazdopadne ty na tom budes jinak.
porad obdivuju jak musis byt retardovanej ze ti jednu a tu samou vec musi vysvetlovat 6-7 lidi a ty porad jedes svoje hovna
1v1 si nas tady ovsem vsechny rozetres, tak nevim proc se tady nejakou kotelnou vubec zaobiras. highway to lcs

taková otázka ot: tebe do toho goldu vytáhl kdo? :-) ne, ted vážně, gold a platina je pořád rozdíl a hráč z platiny neměl v tý hře co dělat, to byla úplně jiná úroven. musím frčet, čeká mě spousta práce, ještě dodam, že ze 17 kilů co sme za tu hru dali, jsem 6 udělal sám a na 5 jich asistoval, ale jak říkám, hru nemůže carry jeden člověk, ale minimálně dva (pokud to momentálně není master Yi) - od toho jsou AP a AD carry.

eXeee
16-08-13, 14:31
csko.cz | Bia 'fantozel' Fz zelenyyyyyy *(fantomas)*: Proc tu vubec argumentujes nejakym debilnim lolcounterem, kdyz si na Annie postavis Rylais... Ale tak ty to asi celkove nejak neresis, akoze co postavit, right? http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=1e4b5da24647f3f9ced83205251 93539

Ale tvoje zelenaaaaaaaaaaaaaa taktika je samozrejme dostatecne zkokotnena a ma vic vrstev, takze dal - chces kontaktovat riot, ze ma spatne udelanej matchmaking? Protoze tak maly studio s lidma, ktery to delaj poprvy se urcite mohlo v necem seknout, ze jo.. No zkus jim napsat dopis, urcite ti podekujou za napad a poslou ti firemni propisku... Vidis, aky sarkasticky som? Takovy som, ked je nekdo takovej kokot, ze si prohru oduvodni shitstormem jako tohle... K tomu screenu, aby to nebylo uplne offtopic (je to offtopic, jenom ti seru na hlavu, kretene, hé), Draven jako adc ma uplne jinou formu dmg, nez LeBlanc.. Ta na svoje kombo musi cekat, Draven az na positioning muze davat dmg neustale... Takze yeb, LeBlanca dala dost dmg na to, jak ma udelanej kit... Ale pointa je, ze bys mel prestat psat takovyhle sracky, mozna prestat hrat a urcite prestat dejchat, pls?

Slunicko: Divize skill urcuje az po vetsim mnozstvi odehranejch her, jelikoz se odviji od mmr (velky mmr = vic bodu za win = vetsi skok v divizi). Elo bylo presnejsi, ale i tohle funguje, kdyby to bylo jakkoliv rozbity, tak by to tam nebylo (A pokud se to zna jednomu cloveku z tisice jako rozbity, tak ma smulu, lebo tak)

/e: Lebo je zelenyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy fantomas debilni moderator, nejdou attachmenty, takze jsem prisel o 50 sekund zivota editovanim. Diky moc, zmrde

BiA Fz
16-08-13, 15:12
vidim že máte hodně kamarádů, jste skvělá parta, a když si něco mezi sebou navzájem říkáte, tak tomu začnete i věřit, ačkoliv čísla vypadají tak jak vypadají. další diskuse je zbytečná.
závěrem, s lidma co sem viděl hrát si to rád rozdám 1 vs 1, pak uploadneme screenshoty a můžeme se bavit o skillu. nemám zapotřebí poslouchat něčí neopodstatněné urážky :-) já nikoho neurážel, položil sem otázku a takové naprosto bezpředmětné reakce jsem nečekal. jelikož došlo k porušování pravidel a exeee, kterej vůbec nevim kdo je, tu začal být příliš vulgární, vlákno zavírám, aby nebylo potřeba rozdat více banů.