PDA

Zobrazit normální verzi : Jb - fk - Hectsssssssss



Volume
28-01-13, 17:25
Hráč : Volume_[PS] *P4F*
Typ banu : IP adresa
SteamID : VALVE_0:0:1205162170
IP adresa : 78.102.178.98
Udělen : 28-01-2013 - 17:04
Délka BANu : 10080 minut
Vyprší : 04-02-2013 - 17:04 (0 měsíců 0 týdnů 6 dní 23 hodin 43 minut ještě zbývá )
Důvod : [zakaz k CT] NEustalej FK
BAN dal Admin : Hectsssssssss (Hectsssssssss)
BAN dal Server : csko.cz | Jailbreak 2 (jb_mountains)

Ahoj. Nyní jsem dostal ban k ct na serveru JailBreak za 1 nebo 2 FK... 1. fk nevím kde jsem dal ale 2. jsem dal když Hectsssssssss běžel do zbrojky a těsně před ní se zastavil a já mu dal HS z AWPčka. Tak bych chtěl požádat o unban k ct, byl trošku moc "rozjetej" protože jsem kecal s někým na skypu a nedošlo mi že dělám hlouposti. Už jsem se uklidnil :)

Smooke
29-01-13, 09:14
Jak jsi sám napsal: "...byl trošku moc "rozjetej" protože jsem kecal s někým na skypu a nedošlo mi že dělám hlouposti." Nevím co přesně jsi dělal za hlouposti, ale zřejmě toho bylo více, když jsi dostal zákaz. To musí odůvodnit sám Hectssss.

Volume
29-01-13, 12:53
Byl jsem na skypu s kamarádem (skunkem) a kecali jsme, já se nesoustředil... a už jsem si vzpoměl přesně... jeden kill jsem dal na fotbale hráči co prohrál (nebyl FK), dalšímu co neposlechsl simona a utekl z areálu cel a schoval se (nebyl FK), pak na DR se mi u HEctssssse neukazala barva a Simon zakázal blokovat dveře, on je blokoval tak jsem ho jenom střeli [upozornění] tak mi vynadal a další kolo měl HVD protože všechny zabil, běžel do zbrojky a těsně před ní se zastavil, a já ho střelil do heady, tak mi dal banned na 7 dní k Ct, já se samozřejmě takhle nechovám, jen jsem byl až moc vysmátej :D jinak jsem si jinak proti pravidlům hry vůbec nevzepřel (nevím jak jinak napsat) a dostal jsem teda ban no po tom FK co jsem mu dal před zbrojkou...včera mi řekl ještě že prej mi ten ban zkrátí na 3 dny a nezkrátil... byl bych rád i za ty 3 dny.

Tupelko
29-01-13, 13:04
Byl jsem na skypu s kamarádem (skunkem) a kecali jsme, já se nesoustředil... a už jsem si vzpoměl přesně... jeden kill jsem dal na fotbale hráči co prohrál (nebyl FK), dalšímu co neposlechsl simona a utekl z areálu cel a schoval se (nebyl FK), pak na DR se mi u HEctssssse neukazala barva a Simon zakázal blokovat dveře, on je blokoval tak jsem ho jenom střeli [upozornění] tak mi vynadal a další kolo měl HVD protože všechny zabil, běžel do zbrojky a těsně před ní se zastavil, a já ho střelil do heady, tak mi dal banned na 7 dní k Ct, já se samozřejmě takhle nechovám, jen jsem byl až moc vysmátej :D jinak jsem si jinak proti pravidlům hry vůbec nevzepřel (nevím jak jinak napsat) a dostal jsem teda ban no po tom FK co jsem mu dal před zbrojkou...včera mi řekl ještě že prej mi ten ban zkrátí na 3 dny a nezkrátil... byl bych rád i za ty 3 dny.
Když ti ho má zkrátit tak počkej až přijde z práce.

Volume
29-01-13, 13:14
Už včera mi to říkal, doufám že ho zkutečně zkráti :/

Hectsssssssss
29-01-13, 17:42
No aby bylo jasno Neustale jsi daval FK , nemel jsi zadne vyjadreni nic jen tak jsi daval tak jati dal zas jen tak ban . mas ho na 3 dny pro Priste

Volume
29-01-13, 17:47
Dobře děkuji moc aspon za to zkrácení :)

Tak můžete lock ;)