PDA

Zobrazit normální verzi : AWP - Moje nápady na zlepšenie



MarcelloR
28-01-13, 23:03
Prajem pekný večer, takže moje nápady na vylepšenie, začnem s awp:

Mapy : máte obyčajné ako aj iné awp servery a myslím, že to hráča už po dlhšej dobe hrania tých istých obyčajných máp aj už až tak nebaví a hlavne čo sa týka veľkých priestranných máp ako awp_bycastor, fy_awp_rush, ktoré by som navrhol na zmazanie.

Ďalej by som navrhol na zmazanie ešte mapu awp_map2, pretože to je to isté ako awp_map len je tam priekopa, kde akurát tak hráči campia a tým pádom sa aj celé kolo zbytočne naťahuje a stráca to potom nejaké to " zábavné tempo " a ďalej by som zmazal awp_map_v4, ktorá sa ani moc nehráva čiže nie je obľúbená a ak sa hrá tak akurát hráči campia v podzemí čož je zasa nuda.

A ako poslednú mapu na zmazanie je awp_park2005, ktorá je podľa mňa nezáživná a hlavne terroristické skiny sú tam zle viditeľné, a ten neustále krivý terén je fakt hrozný.


Mapy na pridanie:
awp_metro - myslím, že je to zaujímavá mapa a medzi hráčmi na portály kde som pôsobil to bola aj dosť obľúbená mapa.
awp_snowfun2 - pravdu povediac nechápem prečo táto mapa nie je na serveri. Táto mapa je myslím, že jedna z najzábavnejších a nie len kvôli tomu, že sa tam dá jazdiť na rôznych predmetoch. Taktiež medzi hráčmi veľmi obľúbená.
awp_dunes - jednoduchá a celkom obľúbená mapa
awp_india2011- myslím,že celkom vydarene vynovená india, čiže zasa niečo iné nie furt a všade stará ohraná india
awp_snowsk337 - na túto mapu si veľmi dobre pamätám a aj hráči ju mali radi a pri tejto mape by som aj povolil padáky, ktoré túto mapu spravia ešte zaujímavejšiu

Ďalej možnosť hrania so scoutom: pred rokmi, keď som začínal ako každý iný teda na ns, tak som natrafil na nemecký server, ktorý mal vlastne awp/scout server a dosť sa mi to teda zapáčilo a myslím, že je to good idea, ak by sa to spravilo aj tu. Nemyslím úplne awp/scout server, ale aby napr. každá 5ta mapa bola nejaká zaujímavá, kde by sa hralo so scoutom na odreagovanie [ v prípade súhlasu mapy so scoutom dodám] a podľa môjho názoru je so scoutom oveľa väčšia prdel ako s awp [ hlavne ak hráte 5n5 cw a všetci mate scout xD ].


A môj posledný nápad je, aby každému kto sa vlastne napojí na server, tak pozmenilo config hlavne čo sa týka príkazov rate 25000, cl_cmdrate 101, cl_updaterate 101, fps_max 100 a ex_interp 0.01. Tým pádom by ste hneď pomohli " noobom " čo ani nevedia čo to je a hralo by sa im lepšie, mali by viac fps a aj by bola kvalita hitboxov na serveri a nie, že streli niekto meter od hráča a ho zabije.


Ospravedlňujem sa ak som sa trošku rozpísal, ak to celé prečítate a vyjadrite svoj názor tak vám ďakujem. Ak nie , tak nič sa nedeje.


MarcelloR

caHor
29-01-13, 14:34
Takze k mapam: fy_awp_rush je good mapa, mne osobne sa velmi paci, ja by som ju nechal, bycastor sa nehrava, nevidim ju hravat na serveri.. ale som za vymazanie, lebo ak pridem na tuto mapu tak mam K:D ihned 0:20 a pod.. neda sa tam hrat, sami kemperi.. ohladne awp_map_v4 tu by som aj nechal, mapa taka na vycvicenie reflexov a fz hlavne v tuneli dole pod vodou.. ale niekedz sa stane, ze dole sa zakempia a pod. ale nechat ju.. awp_map2 sa mi celkom paci, zacinal som na nej, celkom vydarena mapa, je o presnosti a tak.. Awp_Metro> pamatam si ju, niekedy som ju hraval rad, aj ked som bol vzdy posledny.. dobra mapa, oblubena... Awp_dunes by som pridal tiez, paci sa mi, o presnosti, take mapy chcem mat na awp serveroch, nie take na kempenie...
server so scoutmi: osobne nepoznam vela map, ale poznam jednu: scoutknivez.. na gamester.avonete okdial prisiel Duska, madve-tec, sa tam hravala skoro vzdy, sranda bola odreagovanie super mapa, ale ak uz scout server, tak to nemiesat k awp...
s tymi ratami by som barz nehybal no, lebo kazdy hra na takych rates ako je zvyknuty a podla mna to bude len zbytocna zataz servera

gre
01-02-13, 10:56
Nesúhlasím. Nie každý má dosť rýchly internet na rate 25000 a updaterate na 101.

Kotel
04-02-13, 13:26
Zatim jsem pridal 2 mapy.
Spis bych udelal scout server zvlast.

Alergik
04-02-13, 19:40
Podla mna by ten scout server bol zaujimavy ale myslim si ze vela ludi by tam nehravalo...

MarcelloR
04-02-13, 19:49
Podla mna by ten scout server bol zaujimavy ale myslim si ze vela ludi by tam nehravalo...

no toho sa obávam aj ja a myslím, že nie som sám, ktorý by sa občas rád vybláznil aj so scoutom. Podľa mňa by stačilo, ak by sa to hodilo na awp server ako som vyššie spomínal, aby sa napr. každá 5ta mapa hrala scout mapa so scoutom na vybláznenie a na odreagovanie:thumsup4:

Alergik
07-02-13, 13:33
Napad neni zly.ja by som tam obcas ztasiel lebo scout je sranda.ale ako tam dostat ostatnych??

Qip
07-02-13, 16:54
Napad neni zly.ja by som tam obcas ztasiel lebo scout je sranda.ale ako tam dostat ostatnych??

Asi nijak. Já bych to udělal tak, že se scoutem by se hrálo né co 5 kol, ale prostě kdy hráči chtějí. Přidal bych třeba 2,3,4 scout mapy a pokud by se hráči chtěli "odreagovat", prostě by si ji nominovali a zvolili.

MarcelloR
07-02-13, 17:04
Asi nijak. Já bych to udělal tak, že se scoutem by se hrálo né co 5 kol, ale prostě kdy hráči chtějí. Přidal bych třeba 2,3,4 scout mapy a pokud by se hráči chtěli "odreagovat", prostě by si ji nominovali a zvolili.

alebo tak

Alergik
07-02-13, 19:13
ako napr. scout_gowenna :)

Lakaj
07-02-13, 19:56
scoutzknivez a malu gravitaciu :)
http://www.youtube.com/watch?v=2yQt1K-dJjU
tam by sa zas nikto so mnou nechcel hrat

Alergik
22-02-13, 00:01
tak ako to pokracuje s tym scout? :)

MarcelloR
27-02-13, 18:46
tak ako to pokracuje s tym scout? :)

myslím, že nijak :D

MarcelloR
16-03-13, 00:46
Tak to napíšem ešte raz sem. Všimol som si, že ten cs:go server je non-stop prázdny. Nemohol by sa miesto neho radšej zaviesť ďalší awp server alebo ten spomínaný scout server? Myslím, že aj druhý awp server by bol zaplnený a na tento awp server je celkom zložité sa napojiť.

caHor
17-03-13, 11:42
Tak Marcello, ten GO server je prázdny, lebo o ňom ešte nik nevie.. Podľa mňa tomu treba nechať ešte nejaký ten čas. Možno ten server rozposlať kamošom ktorí GO majú a hrajú ho, aby keď budú hrať prišli tam, možno by aj oni rozposlali server ďalej.. Neviem či je to len moja predstava, ale mohli by ste ho posielať kamošom a tak..
btw. som za ďalší awp server

MarcelloR
17-03-13, 11:57
no tak moja parta s ktorou som mastil cs, tak buď skončila s hraním alebo prešla na LoLko/Dotu2, čiže ja to nemám komu poslať. Veľa z nich skúsilo cs:go, ale keď som sa ich spýtal, že aké to je " je to píčovina " takto znela skoro odpoveď od každého(je to aj môj názor, tiež som si to skusil.

caHor
21-06-13, 21:02
v poslednej dobre je awp server dosť často plný... a mne to dosť lezie na nervy, lebo nemám na vip.. ale to sú moje problémy..
bude niečo s tým 2. awp serverom? Alebo s tým Scout Serverom? veľmi rád by som sa s nimi vyšantil :) a určite nie som jediný

MarcelloR
21-06-13, 21:57
Ja nemienim podporovať CS:GO :D:D a áno hral som to a áno myslím si, že je to píčovina:) 1.6 forever

Benjur
22-07-13, 22:55
Určite by som radšej prijal awp2 a tak ako pisal MarcelloR , každu 5. mapu nech sa hraje so scoutom . Bola by to celkom zábava :)