PDA

Zobrazit normální verzi : Furien Servery



Leco
29-01-13, 11:09
Ahoj ľudia

neviem či ste si to všimli ale FURIEN (niekedy veľmi dobrý server , žiadny iný portál taký nemal ) , žačal upadať , proste samí cheatery a novinkou je že Ct majú SH , podstata je v tom že to strašne málo strážený server , je to doje*ané , lebo sú tam cheatery a nikto stým nič neurobí . A neviem koľko máte adminov na tieto 4 servery , ale ja tam vidím len jedného co dal pár banánov za kempenie volal sa nejak taklen alebo nejak tak , podľa mňa na 4 servery je 1admin málo .

Skúste stým niečo spraviť , + mohli by ste pridať nejake nové mapy ...je to o tom istom furt len d2 ...
síce game**** maju na chu*a furien ale majú veľa dobrých máp .
)Dakujem

The meatfly
29-01-13, 11:49
Trochu si pobavil stím že ct mají sh a je tam samí cheater, s tím že tam admini nechodí máš pravdu.Taklen je marsoun, toho jsem tam týden neviděl.Frackore tam teď začal chodit ale dlouho tam nevydrží, a noirbun na to uplně kašle.A nábor momentalně není :D, tak nevím co stím bude.

Leco
29-01-13, 12:16
Taklen je marsoun ? a ja že čo tak vie hrať :D malo by sa to nejako poriešiť , lebo veľa hráčov odchádza na ine f portaly , a to len preto že tu nieje nikto kto by spravil poriadok . ( Ja som nechcel naznačiť že ja by som poriadok spravil)

Kotel
29-01-13, 14:20
Mapy tam jsou takove, jake si hraci zvoli. Kdyz voli jen dust, tak se hraje dust. Na 4-tem serveru uz dusty nejsou. Admini se nabiraji ale pomalu, protoze admin musi splnovat urcita kriteria, ktere kdyz nesplnuje, tak toho pak resim vic, nez kdyz tam admin neni.

Leco
29-01-13, 18:39
Tie mapy , neviete poprosiť nejakých ľudí z tvorbamap.cz (inak je to super stránka) , alebo niekto z kotelny aby nejaké 2-3mapy spravil?
A tých adminov je tam viac?

noirbun
29-01-13, 19:22
ja na to kaslem?

Leco
29-01-13, 22:18
ty si admin noirbun ... pod akým fake nickom hraješ furiena . LEbo žiadneho noirbuna som tam esšte vo svojom živote nevidel .

Ale chápem že hraje pod fake nickamy aby ste načapali haxxorov pri čine.

The meatfly
29-01-13, 22:54
Podle chatlogu jen noirbun.

SliZo
29-01-13, 23:01
ja na to kaslem?
Dá se to tak rict

Leco
30-01-13, 07:20
Podle chatlogu jen noirbun.
Tak toho som tam potom už dllllllho nevidel . Ale určite keď má práva tam chodí , určite na to nekašle. Verím tomu že tam chodí , či?


ja na to kaslem?
Dúfam že nie :X

marsoun
30-01-13, 10:55
Já teď hrotil školu na pololetí, teď už bych se měl zas na furienu objevovat.

btw. projeďte si kdo má kolik na serveru nahráno a pak házejte špínu

SliZo
30-01-13, 11:57
Já teď hrotil školu na pololetí, teď už bych se měl zas na furienu objevovat.

btw. projeďte si kdo má kolik na serveru nahráno a pak házejte špínu
Na vsech 4 furien serverech ma nahrano 2541 a jen na jb 3 ma nahrano 3x tolik min. co na vsech 4 furienech.
btw. Tohle je jen pro info :)

DarwiN
30-01-13, 15:24
Na vsech 4 furien serverech ma nahrano 2541 a jen na jb 3 ma nahrano 3x tolik min. co na vsech 4 furienech.
btw. Tohle je jen pro info :)

Ale nemyslíš marsouna lebo toho ja tam stretávam dosť často , teraz som bol chorý a ráno som chodil na furiena a skoro furt tam bol :)

hladik
30-01-13, 16:14
další takový co si myslí jak je adminování sranda , většina z nás je na střední , nebo na vysoké , tady jde o to že když musí tak se vykašlou na csko a jdou se učit protože csko jim dá radost ale nenají se a nezaplatí nájem z cska. Až dospějete tak to pochopíte.
BTW: Na vaši žádost tam dneska zajdu a uvidíte že budete raději abych se do furienu nepletl.

The meatfly
30-01-13, 16:28
další takový co si myslí jak je adminování sranda , většina z nás je na střední , nebo na vysoké , tady jde o to že když musí tak se vykašlou na csko a jdou se učit protože csko jim dá radost ale nenají se a nezaplatí nájem z cska. Až dospějete tak to pochopíte.
BTW: Na vaši žádost tam dneska zajdu a uvidíte že budete raději abych se do furienu nepletl.
:D, ámen.