PDA

Zobrazit normální verzi : Nejspíš malé nedorozumění....



Grakon2702
29-01-13, 16:34
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 54526)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 54 minut a 38 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Doplnovani pri modu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): *LSD*Grakon2702
[AMXBANS] Tvuj nick: *LSD*Grakon2702
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:6013605
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:6013605
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.209.47.42
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.209.47.42
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Hectsssssssss
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jb_snow)

Ano, je to sice BAN na jeden den, takže je to asi zbytečné sem psát. Vysvětlím vám to asi takto. Jako každý den se připojím na Jailbreak a jdu hrát. Dalo mě to k T. Zrovna, jak jsem se připojil, tak nejspíš začala nová mapa, protože jsem začal hrát hned. CT dali mód na odstřelovačky (nevím teď jak se to mu říká), tak jsem šel zabíjet. Šel jsem ven a najednou slyším, že někdo tam mluvil, jak jsem si doplňoval. Jak jsem to slyšel, měl jsem pusu otevřenou dokořán a vlastně už jen čekal až mi ten BAN dají, protože něco tam psát by stejně nemělo smysl. Proč to ale píšu? Protože jsem si v žádném případě nedoplňoval! A je mi jedno jestli je ten BAN na den či na hodinu. Ikdyby byl třeba na minutu, stejně bych sem napsal, protože se mi nelíbí, když mě někdo zabanuje bezdůvodně. Víc vám k tomu ani napsat vlastně nemohu, protože vlastně ani nemám víc důkazů k tomu, abych dokázal, že jsem si nedoplňoval. Takže si to srovnejte v hlavě, prosím. Ale já se opravdu bezdůvodně banovat nenechám!

Děkuji za vyřízení.

Hectsssssssss
29-01-13, 17:48
Mas pravdu hraci psaly ze jsis doplnoval ja te nevidel , zadnej dukaz nemam ...UNBAN...