PDA

Zobrazit normální verzi : Counter přes Steam



=Zalagany
30-01-13, 11:01
Zdar, mám ban za WH. Když si koupím Csko přes Steam Key, půjde mi hrát i přes to, že jsem měl ban na verzi stažené z www.csko.cz? Vyřeší se to nebo ne?

tyger103
30-01-13, 13:39
JandyCZ: FAIL
Zalagany: Pokud máš ban na NS verzi a koupíš se originální hru,tak zde budeš moct hrát.Bere se to jako "druhá šance".

hladik
30-01-13, 13:44
Přesně jak píše tyger103 . Když dostaneš ban na NONSTEAM a pořídíš si steam tak můžeš hrát. Pokud ovšem dostaneš ban na STEAMU a pak budeš hrát na NONSTEAMU tak je to obcházení banu.

=Zalagany
30-01-13, 13:44
Takže když si to koupím, budu moct hrát, dík moc, protože to co psal JandyCZ mě celkem vyděsilo :D

Ještě jedna otázka. Až budu hrát přes Steam, nevíte jesli musím mít Steam zaplý při hraní taky, protože nemám tak silný PC a Steam by s cskem asi neutáhl..?

hladik
30-01-13, 13:48
Jandyho příspěvek sem smazal protože neměl pravdu a zbytečně mate.
Zaplý klient je podmínkou.

ZombieBot
30-01-13, 21:25
Nemáš pravdu! Na ostatních Thratech je, že je obcházení banu i když hraješ přes steam... nevím, kde to bylo, ale už jsem to tu viděl

Já ti něco povím. Podívej se na datum mojí registrace, a to je můj druhý účet, měl jsem jeden před tím -> jsem tu od roku 2010 registrovaný a myslím, že mám dost velké povědomí o tom, jak to tady chodí a jak co funguje. Tím mám na mysli to, že to co tady píšeš za sračky, které nejsou pravda a nikde se to tak nepsalo a ještě když ti další dva admini řeknou, že to tak neni a ty si meleš stále to svoje, tak si tady znepřátelíš dost lidí, to mi věř. Když si na NONSTEAMU zabanovaný cheater koupí steam, je to "druhá šance", kterou si holt už nesmí posrat. Když zapne na steamu, tak další steam je obcházení - takhle to tady chodí.

Takhle to je hlavně ze dvou důvodů. Cheater, který si KOUPÍ steam, tak je u něj vysoká šance, že už nikdy nezapne, protože si tu hru koupil za peníze, takže o to víc si toho bude vážit.
A ten druhý důvod je ten, že pro lidi se zabanovanou sdílenou IP nebo sdíleným steamid platí také nějake presumpce neviny, protože je někdy nemožné určit, zda-li to dotyčný opravdu byl nebo ne.

hladik
30-01-13, 23:04
Děkujeme Zombie botovi za objasnění a zamykám