PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na server Jailbreak



-=Easy.CZ=-
30-01-13, 13:16
Zdravim Jmenuju se Michal.Je mi 21 let Bydlím v Českých Budějovicích.Pracuji jako operátor.
Měl bych zájem o pozici postu admina na serverech jailbreak.Hraji tam již nákou dobu a mám i spešla.Hru bez problémů zvládám.Jak pravidla tak udržení na uzdě hráčů kteří dělaji bordel.
Bohužel jako spešl můžu jen přesouvat.Někdy je prostě to přesunutí od CT málo za věci které sou schopní hráči udělat.
Myslím si že bych pozici admina zvládl.Samozřejmě bych si nechal poradit od starších a zkušenějších adminů.
Sem tu momentálně dost často.A vždy po práci mám čas.
Konkrétně na server jailbreak už nějakou dobu jsem.Dřív sem hrával hodně Zombie na tomto portálu.

Díky za vaše vyjádření.

Toto je moje steam ID : STEAM_0:1:58431758 (asi vás zarazí počet odehraných hodin.Ale steam nemám tak dlouho a hraji co to de)
Ještě jednou díky.


DoEditováno :

Tak jsem vyučenej truhlář. Csko hraju asi od 14ti let.
Povětšinou sem hrával aim servery protože v době kdy sem začal tak moc modů nebylo.Pak sem asi na dva roky přestal hrát .Opětovně se vrátil k csku a začal hrát mody.Právě sem se díky tomu dostal k adminování na zombie.Nevím jestli tu můžu psát název portálu abych nedělal reklamu..
No zájmy sou takový že čtu,většinou fantasy knížky...Hraju Baseball.Samozřejmě csko..
Sem obyčejnej člověk jako každej jinej.

Slunicko
30-01-13, 13:50
editnuto: Jsem pro když říkáte že není adminů dost i když si to nemyslím, jak jsem psal nic proti tobě nemám ale přijde mi JB adminy přeplněné.

Tupelko
30-01-13, 13:52
Já jsem pro , ale jak psal Sluníčko , že ted je jich tam dost když se přidal ještě Milk.

hladik
30-01-13, 14:05
Pár otázek.
Jak dlouho hraješ csko
Jaké máš skušenosti s adminováním , popřípadně s amx x módem.
A celkově se můžeš trochu rozepsat , jakou školu jsi studoval , oblíbené zájmy atd.
Klidně to editni do prvního příspěvku.

Neber si to jako nějaký útok na tebe , naopak tvoje žádost mě zaujala a rád bych věděl víc.

Ejo
30-01-13, 14:23
Vieš čo, môj prvotný názor bol taký že sa na admina hodíš (ved som bol predsa z tích čo ťa navrhovali na spešla), ale že je tam adminov moc...Srať na to...nechávaš si poradiť,si normálny,vek na to máš,spešl tak isto...

E: s odôvodnením na ďalšej strane mením zatiaľ na nerozhodne..Ani proti ani pro

_AnGeL_
30-01-13, 14:30
Niekedy na JB zájdem a keď vidím, že sú dementné CTčka rak mám sto chutí ich nakopať. Pomoc sa stále hodím, dávam ti moje bezvýznamné ​PRO.

grifin
30-01-13, 14:42
Tak za me mas pro pravidla znas jsi v pohode hrac a na jb bych rek ze adminu nebude nikdy dost:)

Burton
30-01-13, 15:02
Easy je super hráč/spešl vždy si vie spraviť poriadok a je s ním sranda, hráva často - skoro stále poobede :D takže odo mňa určite ÁNO :)

-=Easy.CZ=-
30-01-13, 15:15
Díky za vaše názory.

hladik
30-01-13, 15:22
Děkuji za dopnění info.
Jsem pro aby dostal práva.

Gipsy.
30-01-13, 16:54
Som PRO na jb vieš spravit poriadok , si tam skoro stále a je stebou sranda :)

Hectsssssssss
30-01-13, 17:02
Jak psal Tupelko a Slunicko nemam proti tobe nic jsi vpohode spesl mas a dokazes udelat poradek ale na JB je nas dost ... Dej tomu cas ja jsem zatim PROTI

Piner
30-01-13, 17:03
Na nějakým tom gatheru mě občas solidně sereš, ale jsem PRO. Je sice pěkný že je vás na 3 JB servery hodně ale stejně to nestačí, adminů na servery jako je JB, furien a knife nikdy není dost.

Lazik
30-01-13, 17:49
Ano mas sice spesl ale pokial viem asi pred 2 tyzdnami si prestal adminov na kroxyho servery a to len preto ze ti Hectssss nieco povedal.. Nemyslim si, ze tu ma mat prava niekto kto lieta zo serveru na server kvoli pravam.. Ked ti to nevyde tu tak pojdes zas tam... som proti

hladik
30-01-13, 17:52
někde musí získat zkušenosti , já sem taky přešel

Ejo
30-01-13, 17:53
Toto vážne? Aj ty?...S týmto Kroxyho serverom ste si to viacerí dosť posrali...Hmm zatiaľ editnem moje PRO na nerozhodný sorry...

ZEUS
30-01-13, 17:58
Ze začátku to vypadalo, že velmi slušná žádost... Škoda, že se dostalo na povrch to s kroxyho serverem...

Toreto
30-01-13, 19:19
Nechápem prečo všade rozoberáte Kroxyho a jeho server...je to jeho vec.
K žiadosti.Miruška má spešl dlhšie a prácu si vykonáva dobre..myslím,že by mala dostať prednosť.Nevravím,že si ako spešl zlý..ale máš ho zatial krátko.Podľa mna by si mal počkať :)

Ejo
30-01-13, 19:23
Nechápem prečo všade rozoberáte Kroxyho a jeho server...je to jeho vec.
K žiadosti.Miruška má spešl dlhšie a prácu si vykonáva dobre..myslím,že by mala dostať prednosť.Nevravím,že si ako spešl zlý..ale máš ho zatial krátko.Podľa mna by si mal počkať :)

Z chatu okopirovane fešák :)

30/01/2013 20:21 <Ejo> Asi preto ze kopec dobrych hracov a ludi odislo na ten server pod vidinou prav...a okopiroval toto forum,alebo stranku to uz neviem presne...

Lazik
30-01-13, 21:01
Nechápem prečo všade rozoberáte Kroxyho a jeho server...je to jeho vec.

Pretoze tam bol admin aj napriek tomu ze tu bol spesl a odisiel len preto ze mu hectsss nieco povedal..

-=Easy.CZ=-
30-01-13, 21:59
Všem děkuji za jejich vyjádření..
Abych uvedl na pravou míru s tím "kroxyho serverem"
Je to asi takhle je to zhruba dva měsíce možná víc.Přišel kroxy na kotelnu kde sem hrál.Přidal si mě na steam a řekl mi že bude rozjíždět Jail server...Že schání adminy...V té době sem neměl ani spešla prostě nic.Byla to pro mě dobrá vidina(nechápu co je na tom špatnýho,když slušně požádal o výpomoc.) V pohodě asi 4x rozjel jail server kterej nefungoval.(nic proti kroxymu) Nakonec řekl že na Jail prdí..Okamžitě sem mu psal že na jinej server bych práva nechtěl.Týden na to mi psal Hectssssssss že ste mě přijali mezi spešly.Říkám pohodička.Byl sem samozřejmě rád.Druhý den na to mi napsal hects že prej je nákej problém že "VY" nechcete aby měl člověk práva jinde.Pouze kotelna(I když to byl jen spešl)Obratem sem psal kroxymu že chci aby mi vzal veškeré práva.Že se budu věnovat kotelně.A třeba časem bych chtěl být i admin.Kroxy souhlasil a práva mi vzal.

Pokud v tom vidíte tak velký problém.Což asi jo podle reakcí některých v pohodě.Todle lockněte. A já strácím možnost se stát adminem.A pokud by vám to tak extrémně vadilo.Seberte mi i spešla..
Díky za váš čas. Zbytečně sem ho marnil.

Kuzli
01-02-13, 07:50
Miruška má spešl dlhšie a prácu si vykonáva dobre..myslím,že by mala dostať prednosť.Nevravím,že si ako spešl zlý..ale máš ho zatial krátko.Podľa mna by si mal počkať :)

Tvle já už tu hraju od založení prvního serveru JB a mam (měl sem, jak sem se dočetl, takže asi prosím o odebrání spešla) jenom debilního spešla. Práva už sem tu měl mít tolikrát, ale díky schopnému, moudrému týmu modrých lidí odsud mam velký ho*no. Toť důvod proč sem odešel.

Taky nechápu proč furt Kroxyho server. Ano i já sem na něj přešel jak už jistě víte. To co tam včera předvedli vaši vyslanci z Kotelny, bylo docela trapný. Portál se rozjíždí, takže se proberte.

Jinak Sem pro práva Easymu, jenom protože bydlí v ČB. BTW měl si zůstat.

Leryx
01-02-13, 09:13
Kroxyho server na něm mi vadí to, že všem jeho přátelům na steamu psal ať jdou hrát k nim. Mně osobně dokonce 4x. Když už nic, tak je to jistá konkurence, která úmyslně z našeho portálu tahala lidi za nějakým hloupým příslibem, že se budou mít dobře a bude to tam lepší, a taky není.

K žádosti: Práce operátora se k tomuhle dobře hodí, přece jen je potřeba mít nějakou zkušenost s vycházením s lidmi. Znám tě a hrát to jistě umíš, taky ten věk je hezký. Operátor asi více mluví než píše co? Nějaké ty stylistické prvky tam jsou.. no gramatika no, na tom určitě zapracuješ když budeš častěji chodit na fórum, to je docela škoda že nejsi na fóru aktivní, více by si pochopil jak to tady chodí. Přes to všechno bych byl toho názoru, že zatím ne. Je nás tam hodně, když se začneš více zapojovat do dění na fóru a počkáš s tím až nás ubude, pak možná budu pro.

DarkAspecT
01-02-13, 13:38
Nějak se lidi nahnat musí, nevěřím, že Kotel tohle dříve nedělal taky. To jakým způsobem se na adresu Kroxyho portálu vyjadřujete je značná závist, že už vám tu hrají jen kidi. Jestli vám to přijde normální, tak nechápu co tu děláte. Jasně to poukazuje na dementní adminy. Ne všechny, ale většina. Kroxy nic slibovat nemusel , přišli sami. Pokud se podíváš na to, co v posledních dnech provádí na fóru ivoros, darwin, slunce, tak ti to dojde, kvůli takovým ztratíte lidi. K žádosti: Nejsem proti.

Kroxy
01-02-13, 16:07
Ke mně: Netahám lidi s kotelny, oni tam chodí sami. Ale připadámí že každý kdo tady nedostane šanci jde ke mně. Já zato nemůžu.

K žádosti: Easy je dobrý člověk i hráč, myslím si že má inteligenci větší než všichni admini na jailu, kromě pár lidí. Já jsem určitě pro!!

hladik
01-02-13, 21:04
mě nezájímá jak je na tom kroxyho server , mě zajímá charakter lidí , jak jsou spolehlivý , jak jim to myslí a jestli se na to hodí.

Ejo
09-02-13, 13:38
Ak vážne len chcel nabrať skúsenosti a hned po upozorneni odtial odisiel tak je mi to jedno...Tupelo odisiel..som PRO

Milk
09-02-13, 19:22
Je fakt v poho, má brain, tak PRO

-=Easy.CZ=-
09-02-13, 20:41
Ejo : Nebudu nikoho přemlouvat,já svůj názor napsal,rozhodnutí je čistě na vás.
Nejsem člověk kterej by neustále,někoho spamoval,ptal se,řešil atd.Prostě buď budu vyhovující nebo ne. :bruce_h4h:

Všem díky za jejich názory

Charon35
10-02-13, 18:56
Zatiaľ to necháme tak ako to je.