PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na JB servery, Dust2



mija.
30-01-13, 16:31
Ahoj, tímto by som chcela požiadať o práva na servery Dust2 a JB 123.
Niečo o mne: Volám sa Mirka mám 17 rokov, bývam v Bardejove.
Chodím na strednú školu v Bardejove, 7 rokov hrám aktívne Basketbal.
Záľuby: Basketbal, priatelia a samozrejme Cs 1.6
Cs 1.6 hrám približe 8 mesiacov.
Skúsenosti s JB mám, dlhšiu dobu mam spesla, na Dust hlásim Cheaterov buď na forku ale väčšinou cez steam adminom, ani v jednom hláseni som sa nesplietla.
S adminovaním skúsenosti nemám, ale to by nemal byť problém.
Nick : Miruska.
SteamID: STEAM_0:0:22408237
Asi všetko keby boli nake otázky odpoviem.
Ďakujem za odpovede. :)

Slunicko
30-01-13, 16:39
Tady je provoz :D na steamu mi posílal toto http://forfairplay.com/STEAM_0:0:22408237 můžu za ní dát ruku do ohně že to není její, koupila si steam od kámoše, znám jí od doby co byla ještě NS takže to vím, s AMX jsem jí také přislíbil pomoc kdyby práva dostala, pár cheaterů mi na dust 2 taky hlásila a hlavně je seksi jako já tak proč ne :D jsem PRO

grEy
30-01-13, 16:40
Som pre, lebo ju milujem.

E: To bol joke, ale kludne palcujte dole, aspon vidim, kolko z vas to nepochopilo. :mml:

SliZo
30-01-13, 16:41
Pro :D

Mr.Brown
30-01-13, 16:49
No jo, Miruška. PRO!

ZEUS
30-01-13, 16:52
Můžu se zeptat, proč nemáš vlastní steam ? Jestli si dobře pamatuju, tak před nějakým rokem si psala thread a tam nějaký admin postl tvůj FFP status a SFT že je banned. Jestli si dobře vzpomínám, tak si psala, že ti steam dal kámoš.

sorry už to mám, našel sem link.

http://csko.cz/forum/showthread.php?12207-Wallhack

Gipsy.
30-01-13, 16:55
Pro:)

mija.
30-01-13, 16:56
To už je moj vlastný steam.

Piner
30-01-13, 16:57
Ne.

DarkAspecT
30-01-13, 16:58
Tady je post na zamyšlení, teď to není nic proti Mirusce, ani jí nechci zkazit žádost, jestli si to někdo myslí, ALE. Jakožto já že jí znám jako dobrýho spešla, tak bych nebyl proti. Ale někteří by se mohli zamyslet, připomíná mi to Pegusku, kteří taky všichni dali pro a dnes pokud by jí prošel plán by měla práva a cheatovala na MP. Jestli jí dáváte pro jen z důvodu, že je to holka, tak se zamyslete nad jinými věcmi. Nelíbí se mi váš přístup, že když je to holka, tak prostě práva musí dostat, aby jste měli oslintanej monitor. Někdo má na to jiný názor, ale ode mě máš PROTI. Navíc, za chvíli ti to přeleze přes hlavu jestli práva dostaneš, tak tě budou otravovat dvojnásobek, jakožto dívku. Haters gonna hate.

vikernes
30-01-13, 17:02
Miruska má spešl Dlouho práva by měla dostat zaslouží si je ....sice s ní moc často nehraju ale Za me ANO. //Vikernes

Hectsssssssss
30-01-13, 17:04
Jak jsem psal v druhe zadosti u Easyho , jsem PROTI dejete tomu cas na JB uz nas je dost ...

Flash
30-01-13, 17:07
Admin s FFP banem? Ne, sem proti... at je jakakoliv, neznam ji, je to nestrannej nazor. Kazdopadne nechci aby nekdo po googleni jejiho SID rek, ze tu adminujou proflakli cheateri. Vim, ze za to nemuze ale na to se nikdo nepta... stejne tak se neptame my, jestli ten ban na Kotelne dostal dotycnej nebo jeho kamarad, od kteryho ma steam, proste jednou ten ban je a je za nej odpovednej majitel - tady nechapu, jak si nekdo muze vzit zabanovanej steam, btw, ale to uz je jeji vec. Navic, co si budem povidat, je to holka, takze to bude cekovat kazdej druhej vocas, tak to proste chodi.

Slunicko
30-01-13, 17:08
Tady je post na zamyšlení, teď to není nic proti Mirusce, ani jí nechci zkazit žádost, jestli si to někdo myslí, ALE. Jakožto já že jí znám jako dobrýho spešla, tak bych nebyl proti. Ale někteří by se mohli zamyslet, připomíná mi to Pegusku, kteří taky všichni dali pro a dnes pokud by jí prošel plán by měla práva a cheatovala na MP. Jestli jí dáváte pro jen z důvodu, že je to holka, tak se zamyslete nad jinými věcmi. Nelíbí se mi váš přístup, že když je to holka, tak prostě práva musí dostat, aby jste měli oslintanej monitor. Někdo má na to jiný názor, ale ode mě máš PROTI. Navíc, za chvíli ti to přeleze přes hlavu jestli práva dostaneš, tak tě budou otravovat dvojnásobek, jakožto dívku. Haters gonna hate.

ehm, promiň ale nějak mi uniká proč si jí teda lákal aby šla k vám na ten váš server když ti tak vadí? Schodou náhod mi zrovna předtim posílala váš chat :)

Tupelko
30-01-13, 17:10
Tady je post na zamyšlení, teď to není nic proti Mirusce, ani jí nechci zkazit žádost, jestli si to někdo myslí, ALE. Jakožto já že jí znám jako dobrýho spešla, tak bych nebyl proti. Ale někteří by se mohli zamyslet, připomíná mi to Pegusku, kteří taky všichni dali pro a dnes pokud by jí prošel plán by měla práva a cheatovala na MP. Jestli jí dáváte pro jen z důvodu, že je to holka, tak se zamyslete nad jinými věcmi. Nelíbí se mi váš přístup, že když je to holka, tak prostě práva musí dostat, aby jste měli oslintanej monitor. Někdo má na to jiný názor, ale ode mě máš PROTI. Navíc, za chvíli ti to přeleze přes hlavu jestli práva dostaneš, tak tě budou otravovat dvojnásobek, jakožto dívku. Haters gonna hate.
Proti viz aspectovo + ten zabanovanej steam.Jenak jako spešl super.

_AnGeL_
30-01-13, 17:11
Nemám nič proti tebe PRO.

DarkAspecT
30-01-13, 17:27
ehm, promiň ale nějak mi uniká proč si jí teda lákal aby šla k vám na ten váš server když ti tak vadí? Schodou náhod mi zrovna předtim posílala váš chat :)
Tohle beru zaprvý jako podraz a zadruhý od doby co jsi admin slunce, tak se chováš jako arogantní kretén s prominutím + jsi se zastával pegusky, navíc s tím nápadem jsem nepřišel já, ale majitel a tobě do toho může bejt úplný hovno, to jak se v poslední době chováš nemá hranice a už by ses měl probrat, že se to tu netočí jen okolo tebe. Vybudoval jsi si pozici, ze který není úniku, pokud se tak budeš dál chovat. PEACE

Slunicko
30-01-13, 17:57
Tohle beru zaprvý jako podraz a zadruhý od doby co jsi admin slunce, tak se chováš jako arogantní kretén s prominutím + jsi se zastával pegusky, navíc s tím nápadem jsem nepřišel já, ale majitel a tobě do toho může bejt úplný hovno, to jak se v poslední době chováš nemá hranice a už by ses měl probrat, že se to tu netočí jen okolo tebe. Vybudoval jsi si pozici, ze který není úniku, pokud se tak budeš dál chovat. PEACE

Můžu se zastávat koho chci, myslím si že svojí práci plním dobře a nevím jestli je dobrý něco mluvit o podrazech po tom co si udělal tady na kotelně, nevim co na tomto postu co jsem předtím napsal je arogantní a sobecké jak mi to z tvé další zprávy vyznělo, tu na forku mi píšeš toto a každou chvíli mi píšeš na steamu jestli si s tebou jdu zahrát, tak na mě ser úplně a nedělej si vrásky, napsal jsem to jen kvůli tomu že tady píšeš toto a na steamu jí přemlouváš ať jde dělat admina k vám na server.
Mirus bude mít novej steam bez banu takže jestli by někdo změnil názor, co ho měli takový jen kvůli banu tak to můžou editnout, ale to vám pak řekne sama a editne SID..

Áno Tupelko je to pravda že jen kvůli právům ale nevím proč ne? Když lidem vadí ban tak si pořídí steam bez banu co je na tom zlého?


Nemám nic proti Mirušce, ale myslím si, že nemáš dostatečnou autoritu na to, aby si to tam dokázala zklidnit. Už jenom proto že jsi holka... ( Luccu nepočítám, z té měli strach i někteří admini :harhar: )

Já zní mam strach i teď po tolika letech :D

Tupelko
30-01-13, 17:58
Můžu se zastávat koho chci, myslím si že svojí práci plním dobře a nevím jestli je dobrý něco mluvit o podrazech po tom co si udělal tady na kotelně, nevim co na tomto postu co jsem předtím napsal je arogantní a sobecké jak mi to z tvé další zprávy vyznělo, tu na forku mi píšeš toto a každou chvíli mi píšeš na steamu jestli si s tebou jdu zahrát, tak na mě ser úplně a nedělej si vrásky, napsal jsem to jen kvůli tomu že tady píšeš toto a na steamu jí přemlouváš ať jde dělat admina k vám na server.
Mirus bude mít novej steam bez banu takže jestli by někdo změnil názor, co ho měli takový jen kvůli banu tak to můžou editnout, ale to vám pak řekne sama a editne SID..
Pro práva cokoliv.Inak vůbec nevíš.
E:To jo Lucka byla přísná no :D už nikdy nebudu radit barvy.

TheFinrod
30-01-13, 18:01
Nemám nic proti Mirušce, ale myslím si, že nemáš dostatečnou autoritu na to, aby si to tam dokázala zklidnit. Už jenom proto že jsi holka... ( Luccu nepočítám, z té měli strach i někteří admini :harhar: )

The Frisco
30-01-13, 18:10
Jailbreak už nějakou dobu moc aktivně nehraju, ale i tak jsem proti. Myslím si, že tam jsou lepší adepti než ženská, která je vzrušená z toho, že ji nadržené děti lezou do prdele. K dustu se vyjádřit nemůžu.

Piner
30-01-13, 18:17
Můžu se zastávat koho chci, myslím si že svojí práci plním dobře a nevím jestli je dobrý něco mluvit o podrazech po tom co si udělal tady na kotelně, nevim co na tomto postu co jsem předtím napsal je arogantní a sobecké jak mi to z tvé další zprávy vyznělo, tu na forku mi píšeš toto a každou chvíli mi píšeš na steamu jestli si s tebou jdu zahrát, tak na mě ser úplně a nedělej si vrásky, napsal jsem to jen kvůli tomu že tady píšeš toto a na steamu jí přemlouváš ať jde dělat admina k vám na server.
Mirus bude mít novej steam bez banu takže jestli by někdo změnil názor, co ho měli takový jen kvůli banu tak to můžou editnout, ale to vám pak řekne sama a editne SID..


Však ty vlastně vůbec nevíš. Nechci se zastávat kroxyho nebo jeho portálu. Ale ty asi nevíš jaký to je, když přijdeš na server jako admin a všichni na tebe začnou pičovat, dáš ban a pak se ti sem přijde vybrečet na forum do žádosti o UB, všechno překroutí a nakonec jsi za kokota ty. Ano, znám toto moc dobře, protože pokud ti není 16 + tak tě tu všichni akorát fuckujou a bůh-ví co dalšího. Neznám člověka, co by před tvým nastoupením do admin teamu si myslel, že si arogantní kretén, teď si to myslí snad každý druhý. Byl si fajn, tvoje LP pro mě byli fajn, ale pak sis to dojebal tím, že si začal chránit pegynu. Možná je i dobře, že si stojíš za svými názory, ale z mojí vlastní zkušenosti vím, že někdy je lepší držet hubu a krok a vysrat se na to. Sorry ale to co tu poslední dobou předvádíš je fakt hardcore. Předpokládám že na steamu se tě ptá na gather nebo na mix, tomu se totiž říká shánění lidí. A pokud miruška roznáší zprávy z chatu, tak jak si můžeš být jistý, že nezačne svým " kamarádům " roznášet věci z admin fora ? To je podraz jak prase. No a že jí psal ať jde k nim na portál ? Jak ho tak znám osobně, tak ten nikoho nepřemlouvá. Buď podá návrh a nebo se na to vysere. Tím, že jsi to tady vytáhl jsi u mě spadl hodně nízko.

Btw naprosto souhlasím s Friscem. Děláš na tom serveru bordel i přesto že jsi spešl, prase tam 10x za mapu předvede svůj " tryk " a ty jen stojíš a čumíš jak chleba z tašky, pochybuji, že člověk jako ty dá ban zrovna praseti nebo někomu dalšímu z té jejich " tryk bandy ".


No super. Som rád, že sem môžu písať tardi ako je darkaspect. Hneď som rád, že sa znovu otvoril nábor a riešia sa mega dôležité veci.

Říká ten, co ke každýmu tématu hledá svoje debilní obrázky a myslí si jak bůh ví co to není vtipné, ale není.

Charon35
30-01-13, 18:24
No super. Som rád, že sem môžu písať tardi ako je darkaspect. Hneď som rád, že sa znovu otvoril nábor a riešia sa mega dôležité veci.

Tupelko
30-01-13, 18:26
No super. Som rád, že sem môžu písať tardi ako je darkaspect. Hneď som rád, že sa znovu otvoril nábor a riešia sa mega dôležité veci.
Tard je proto , že odešel na kroxyho portál.

3k a Jerry
30-01-13, 18:31
Jsem pro zavedení aby do žádostí o prava mohli psát jen admini a pár vybraných hráču z řad normálních lídí, tady se snad neřeší žádost ale nějaka totalni blbost, která ze žádosti nemá nic společného a pak každý musí číst 5 stránek o ničem, kde je k použití asi tak 6 postů..

Charon35
30-01-13, 18:31
Tohle beru zaprvý jako podraz a zadruhý od doby co jsi admin slunce, tak se chováš jako arogantní kretén s prominutím + jsi se zastával pegusky, navíc s tím nápadem jsem nepřišel já, ale majitel a tobě do toho může bejt úplný hovno, to jak se v poslední době chováš nemá hranice a už by ses měl probrat, že se to tu netočí jen okolo tebe. Vybudoval jsi si pozici, ze který není úniku, pokud se tak budeš dál chovat. PEACE

Toto nech si riešia v PMkách. Nepotrebujeme tu 5406 stranove slohy o blbostiach. To sa týka aj adminov, ktorí tu píšu OffTopik, nie len jeho. Dark mal šancu byť admin. Už nie je a nikto tu nepotrebuje jeho prechytralé rady do života. Majú sa tu riešiť žiadosti, nie riešiť veci medzi hráčmi a adminmi.

Aspoň Jerry to pochopil. Jupí.

DarkAspecT
30-01-13, 18:31
No super. Som rád, že sem môžu písať tardi ako je darkaspect. Hneď som rád, že sa znovu otvoril nábor a riešia sa mega dôležité veci.
Myslel jsem, že už si normální člověk, no asi ne. Pokud mě soudíš podle toho, že jsem odešel z místa kde ty si zakempenej den co den, tak si to mysli dál. Já mám na tebe takovejch věcí, že snad většího tarda tady nevidno.

Charon35
30-01-13, 18:34
Myslel jsem, že už si normální člověk, no asi ne. Pokud mě soudíš podle toho, že jsem odešel z místa kde ty si zakempenej den co den, tak si to mysli dál. Já mám na tebe takovejch věcí, že snad většího tarda tady nevidno.

Vidíš čo píšem? Tak ti to zväčším.

Píšete a riešite veci mimo žiadosti a vyvolávate zbytočný flejm, ktorý nepovedie k ničomu, akurát tu bude 564 strán hovadín. Bol si admin, mal by si to vedieť. Preto ten "tard".

EDIT: Jasne, kde by si ty nechýbal Piner. Každá príležitosť zarýpať do niekoho z adminov a hneď si tam naklusaný.

Tie Image a blbosti píšem a dávam len tam, kde to nevadí a nie je to OT. Nič od toho neočakávam. Ty radšej nič nepíš potom čo si tu predviedol.

Piner
30-01-13, 18:37
Vidíš čo píšem? Tak ti to zväčším.

Píšete a riešite veci mimo žiadosti a vyvolávate zbytočný flejm, ktorý nepovedie k ničomu, akurát tu bude 564 strán hovadín. Bol si admin, mal by si to vedieť. Preto ten "tard".

Podívej se na svoje posty, kamkoli napíšeš, tam je nějakej sračka image nebo se snažíš trollit. Očekáváš nad každým postem 1515613156165 t-up, ale ve většině je to t-down. Neříkej o někom že je tard, když se neohlížíš na sebe. Nejde ti to, neumíš to. Přenech to jiným.

Edit : Stejně má 4/23 - thumbs, jestli ty práva dostane tak je to zázrak.

DarwiN
30-01-13, 18:39
Podívej se na svoje posty, kamkoli napíšeš, tam je nějakej sračka image nebo se snažíš trollit. Očekáváš nad každým postem 1515613156165 t-up, ale ve většině je to t-down. Neříkej o někom že je tard, když se neohlížíš na sebe. Nejde ti to, neumíš to. Přenech to jiným.

Ako Charon povedal riešte prosím Vás žiadosti ..
E-Dark : Každý má svoj názor a má právo ho vyjadiť ..a keď si myslí že si "tard" , tak Oukej je to jeho vec.

Ejo
30-01-13, 18:43
Tak poprosil by som Hladika alebo nejakeho ineho schopneho moderatora aby hracov co pisali veci off topic upozornil, CHCEM POPROSIT HRACOV KTORI NEMAJU CO POVEDAT K ZIADOSTI NECH MLCIA...a este jedna pripomienka ktoru by ste si mohli zapamatat:Prava sa nedostavaju na zaklade palcov ale na zaklade toho ako sa vyjadria admini z toho servera a ci Kotel suhlasi,takze vase palce su uplne zbytocne :)

E: Hej Prasacko tie palce by mali nejaky efekt ak by palec dolu nemohol dat kazdy tard co si spravil thread s nazvom ziadost o spesla,spesl,whitelist na jb a podobne.Takto sú tie palce úplne irelevantné :)

trew
30-01-13, 18:44
- už za to, že bonzuje. Přeposílání konverzace. =/

Prasacko
30-01-13, 18:46
Ako Charon povedal riešte prosím Vás žiadosti ..
E-Dark : Každý má svoj názor a má právo ho vyjadiť ..a keď si myslí že si "tard" , tak Oukej je to jeho vec.

No kurva, ešte ty sa tu pridaj..... Zeus tie posty aj tak premaže takže to je v celku jedno...

E: Mňa tie palce náhodou dosť zaujímajú, kto sa tu nemôže vyjadriť aspoň dá palec ako si myslí.

mija.
30-01-13, 18:55
Zaujimave odpovede na moju žiadost :)

Slunicko
30-01-13, 19:01
Prej se to má locknout

DarkAspecT
30-01-13, 19:01
Práva změní člověka, exemplářů je tu dost, Ejo poprosil bych te abys držel hubu. Ty posty nejsou offtopic, ale poukazuje to na její povahu a jak se chová mimo srvr, takhle ukázala, že by vynášela vše, včetně odpadkáče z af. Já sem mám co kecat, tak se starej o sebe a povely si dávej doma psovi, ale i ten te pošle do prdele.

Charon35
30-01-13, 19:01
No kurva, ešte ty sa tu pridaj..... Zeus tie posty aj tak premaže takže to je v celku jedno...

E: Mňa tie palce náhodou dosť zaujímajú, kto sa tu nemôže vyjadriť aspoň dá palec ako si myslí.

Jo, super. Kým začneme riešit nejakú žiadosť, bude sa každá musieť premazať od somarín. Good idea... A kludni slovník.

Slunicko
30-01-13, 19:04
Práva změní člověka, exemplářů je tu dost, Ejo poprosil bych te abys držel hubu. Ty posty nejsou offtopic, ale poukazuje to na její povahu a jak se chová mimo srvr, takhle ukázala, že by vynášela vše, včetně odpadkáče z af. Já sem mám co kecat, tak se starej o sebe a povely si dávej doma psovi, ale i ten te pošle do prdele.

já bych řekl, že si toho řekl až moc, nic nevynášela, jen mi řekla žes jí tam tahal, tak tu nemel píčoviny, máš vlastní server a furt se motáš sem nechápu proč, dobrovolně sis přešel do tý vaší díry tak tam buď a když tu nehraješ nevim proč se vůbec ozýváš k její žádosti když si snad nikdy na serveru neviděl.
Že já jsem bránil pegusu tak co? Jsem kvůli tomu kurva fix jinej? Admini mi psali že by se zachovali stejně bejt na mém místě takže mi tu nevyčítej toto stále dokola a nevšímam si že bych na serveru někomu vadil to jen vy tady si myslíte že jste nákej odboj nebo já nevim co, už stačí.

DarkAspect byl na serveru admin , když tam ona hrála :D
to je sice hezký ale ted ji minimálně 2-3 měsíce nebo jak dlouho tu neni neviděl tak nevim co se vyjadřuje, svojí cestu si vybral tak ať se nevrací zpátky a ještě tu bude urážet Eja atp..když tu chce bejt tak ať se klidní, já osboně na jeho výlevy nejsem zvědavej, aspoň ať nehraje na všechny strany.


Ne já byl admin, když se u slunce doma otvírali okna, protože se posral. Tohle není odboj, ale hnutí za to, aby ses uvědomil a proč ti píšu, aby si se mnou hrál? Nikdo jiný po ruce nebyl. Navíc, kdo přišel asi před 2 tejdnama sám od sebe na server naší díry? Ty?
Já říkam že jsem furt stejnej, stačí se kounkout na příspěvky před tím než jsem byl admin prostě kdžy se mi něco nelíbí tak nedržim hubu. Do vaší díry jsem se šel kounkout když si mi poslal IP a řekl ať se někdy stavim, jinak jsem tam šel jen kvůli tomu že když rozklikneš servery tak tam máš kde hrají lidi co máš na steamu a jelikož si tam byl jedinej šel jsem se podivat a sám víš že jsem tam byl max 10 minut .)

Tupelko
30-01-13, 19:05
já bych řekl, že si toho řekl až moc, nic nevynášela, jen mi řekla žes jí tam tahal, tak tu nemel píčoviny, máš vlastní server a furt se motáš sem nechápu proč, dobrovolně sis přešel do tý vaší díry tak tam buď a když tu nehraješ nevim proč se vůbec ozýváš k její žádosti když si snad nikdy na serveru neviděl.
DarkAspect byl na serveru admin , když tam ona hrála :D

DarkAspecT
30-01-13, 19:09
Ne já byl admin, když se u slunce doma otvírali okna, protože se posral. Tohle není odboj, ale hnutí za to, aby ses uvědomil a proč ti píšu, aby si se mnou hrál? Nikdo jiný po ruce nebyl. Navíc, kdo přišel asi před 2 tejdnama sám od sebe na server naší díry? Ty?

Toreto
30-01-13, 19:11
Neberte to tak važne.Je to hra.

Nevyjadrujem sa k inym žiadostiam ako JB,pretože inde nehrám.Teraz už k veci..+ body sú určite za dobrú prácu spešla,hráči ťa majú radi,a čo sa týka rešpektu o ktorom tu hovoria..Myslím,že si vieš obhajiť čo urobíš.
- mínus...určite to,že Jb je až prepchatý ludmi s nejakými právomocami a tiež Miri ..tvoja náladovosť.Vtedy neviem,čo od teba čakať :D ..ale si ženam,tak to je pochopitelné.
Možno som pro aj preto,že spolu na Jb hráme už dlho a vychádzame dobre.Z tunajších spešlov si práva zaslúžiš najviac,ale neviem či to bude stačiť.Good Luck Miri..

Bezdak
30-01-13, 19:25
Zavírám na to žádost Mirusky.