PDA

Zobrazit normální verzi : zneuzivani prav



Voj
30-01-13, 17:23
Ahoj !
Dostal jsem ted ban za camp... byl jsem na miste 10 sec. a zabil jsem admina, a proto si myslím že jsem dostal NEOPRAVNENY ban :) jmeno admina: michal hladky
Nechapu to ale tak trošku mi to připadá že je admin 1 den a zneužívá práva :-)
Děkuji za vyřízení
:Parecek

hladik
30-01-13, 17:26
proč dostali ban 4 hráči a zbylých 10 ne?
Zamysli se , já ti unban nedám

The meatfly
30-01-13, 17:28
Hladik by jsi měl dát asi pěkne studenou sprchu.Takže důvod banu je toto "Dema na 30 minutový bany netočím.
Stežovali ste si že na furien nechodí admin , teď si stěžujete že sem tam byl a banoval campery.
Neboj nejsi jediný kdo to schytal.
LOCK "
Budto máš komplexy nebo se snažíš za jeden den nahonit ego.
Nezlob se ale na furien nechod, když si myslíš že kempi je chodit po mapě z rohu na roh po 3-4 sec tak se prober

CeRtiK
30-01-13, 17:30
myslim si teže....nelez nám tam

hladik
30-01-13, 17:33
2 Campeři co si honí killy se ozvaly.

The meatfly
30-01-13, 17:34
2 Campeři co si honí killy se ozvaly.
Můžeš přestat odpovídat tvojím egem pane admin co si honí bany za nic?

Lynviy
30-01-13, 17:38
Ježiši nebrečte furt, buďte rádi, že vám tam chodí admin... Nemáte porušovat pravidla.

Voj
30-01-13, 17:39
zamýšlím se pořad dokola a nechápu ... protože těch 10 hráčů te nezabilo :) a 7 z tech co ho nedostali ban byli v tvojem tymu ? :)

hladik
30-01-13, 17:40
Tak nějak , a jak se máš brácho? Dlouho sme nekecali , jedu teď do města ale stahnu steam do mobilu a můžem popsat :-)

apach29
30-01-13, 18:16
Ono to je vyhoda admina moderatora, neobhajit svoje bany a nepodat ani vysvetleni a hned zamknout.
Uz to tu nekdo tak zkousel a neujalo se to. GJ hladiku

hladik
30-01-13, 18:40
Kempili dostaly ban za 30 co jim k tomu mam objasnit odemykam a davam zpet ikdyz to povazuju za hotovo

The meatfly
30-01-13, 18:43
Takže ti ruplo v kouli.

hladik
30-01-13, 18:49
Ne , vy ste kazily hru kempenim a já vám dal krátký ban jestli to znamena ze mi ruplo v kuli tak ano , ruplo

Ejo
30-01-13, 18:51
Admin je v práve, choďte na vzduch :)

Montty non skill
30-01-13, 19:26
Přesně Ejo. Pokud jsi porušil pravidla ( kempením ) byl admin v právu. Zneužití by bylo, kdyby jsi ho třeba zabil a on se naštval a banoval jen tebe. Pokud jsi kempil a podle všeho asi ano a ne sám. Admin jednal podle pravidel. Kdyby jsi byl zabit hráčem třeba na respu enemy a byl tam admin, pak by jsi si tu stěžoval, že admin nic nedělá. Uklidni se, jdi ven na procházku, aby se ti schladil tvůj naštavný mozeček a zítra si jdi zase zahrát a nekempi. Já banuju třeba i takové, co kempí někde pod respem, když je třeba položeno a on tam čeká místo aby kryl bombu, nebo šel defuse. Jednou upozorním a jde... Je taky možné, že si na tebe někdo stěžoval, že tam kempíš delší dobu a opakovaně... Admin svá práva nezneužil.

apach29
30-01-13, 19:52
Server Furien. Furieni jen knife, rychlost, gravity a kdyz se nehejbou, tak invisible. Zadna bomba, jedina vyhoda Furienu je neviditelnost a rychlost.
Proti kempu by tam mel bejt adrenalin, cili kemp je prirozenej pro F. AF maji chodit a hledat.

kono159
30-01-13, 21:17
Pokial si pamatam tak AF dostanu adrenalin ked uvidia F alebo ho zabiju.

DarwiN
30-01-13, 21:33
Přesně Ejo. Pokud jsi porušil pravidla ( kempením ) byl admin v právu. Zneužití by bylo, kdyby jsi ho třeba zabil a on se naštval a banoval jen tebe. Pokud jsi kempil a podle všeho asi ano a ne sám. Admin jednal podle pravidel. Kdyby jsi byl zabit hráčem třeba na respu enemy a byl tam admin, pak by jsi si tu stěžoval, že admin nic nedělá. Uklidni se, jdi ven na procházku, aby se ti schladil tvůj naštavný mozeček a zítra si jdi zase zahrát a nekempi. Já banuju třeba i takové, co kempí někde pod respem, když je třeba položeno a on tam čeká místo aby kryl bombu, nebo šel defuse. Jednou upozorním a jde... Je taky možné, že si na tebe někdo stěžoval, že tam kempíš delší dobu a opakovaně... Admin svá práva nezneužil.

Nechcem dotoho nejak zapárať , ale: Keď je Ct tým silnejší ako Furien team tak asi aspoň trocha kempím , nehodím sa im rovno do naruče a darujem fragy "zadara"
A stým že sa máte ukľudniť je to pravda : neprežijete pol hodky bez cs? :D

Trey
30-01-13, 22:13
Nechcem dotoho nejak zapárať , ale: Keď je Ct tým silnejší ako Furien team tak asi aspoň trocha kempím , nehodím sa im rovno do naruče a darujem fragy "zadara"
A stým že sa máte ukľudniť je to pravda : neprežijete pol hodky bez cs? :D

Darwin prečo tá zmena nicku?
E: Aby som nebol OT.. najskor sa stazujete ze tam nik nechodi a ked tam niekto pride stazujete sa ze banuje
http://theprepperdude.com/wp-content/uploads/2012/10/jackie-chan-wtf-meme.jpg

DarwiN
30-01-13, 22:26
Takže už týždn nehuntím posty takže v krátkosti :
1. Zmena mena , lebo sa my to viacej pači ako darwin
2. K téme , neviem či si videl že som tam napísal niečo iné ja sa nestažujem , len som napísal že ak kempiť tak mať dovod kempiť :D
Ja som rád že tam hladik zašiel dúfam že ho ta,m stretnem aj zajtra , takže namňna neviskakuj ja som tu napísal len jeden príspevok ..(prosím nebuď ako Dark , ten "tard")

E: Ja som ani jednu vec proti tomu že tam je hladik , no myslím si že viem čitať čo som napísal (a ani z konceptu to nevyplinulo)

hladik
30-01-13, 23:05
Už bych to asi zamčel , už je to jen o zbytečným flame , ban jim vypršel 8x

DarwiN
30-01-13, 23:07
Už bych to asi zamčel , už je to jen o zbytečným flame , ban jim vypršel 8x

Jasne je to zbytočnéé .

Kotel
30-01-13, 23:10
Kemp se banuje, kdyz tim hrac zdrzuje hru (je posledni a ceka se jen na nej, nebo je jeden z poslednich apod.).

hladik
30-01-13, 23:13
Furien je na tom jinak než jakýkoliv classic , speciálně u nás na furienu je 80% CTček kemperů co si zalezou od začátku kola někam do kouta a čekají až jim tam Furieni naběhnou.

DarwiN
30-01-13, 23:16
Furien je na tom jinak než jakýkoliv classic , speciálně u nás na furienu je 80% CTček kemperů co si zalezou od začátku kola někam do kouta a čekají až jim tam Furieni naběhnou.

a to vie nastať keď máš fullku a nejak kempa ťa da z kempu .. už som kupoval 3 myšku :D
Hladik zajtra na furiene , ok?

hladik
30-01-13, 23:29
Uvidíme , nevím jak na tom budu s časem.

The meatfly
31-01-13, 09:24
Furien je na tom jinak než jakýkoliv classic , speciálně u nás na furienu je 80% CTček kemperů co si zalezou od začátku kola někam do kouta a čekají až jim tam Furieni naběhnou.

Co to měleš? já jsem rozhodně nekempil, prošel jsem skoro celou mapu, chodil jsem po stranach což je strategický aby ti nedaly záda, a jen vejdu na schody tak mi dáš ban.Podle mě nejsi normalní hh, dovolím si řict že nejsem sám co si to myslí.Jasně si využil práva, kempy sou ty hračí ve chvíly kdy furieni rushjou a vyhravají kolo za kolem a ctcka kempi např. ve widlakove v kanalech, na dust4ever od ct spawnu do tunelu si vleze do beden..a ne že chodí po mape :D
Edit/ Apach má uplnou pravdu, měl by se ještě doupravit camp meter(adrenalin) Dal bych to na 100 u furienu a na 50(80) u ctcek stím že když budou mít 50 nebo 80 tak bude regenerace hp..