PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na Aim server



ZeMi7
31-01-13, 15:30
Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, jestli bych mohl dostat práva na server Aim.
Nebudu chodit okolo horké kaše, a nebudu se vymlouvat na to, že steam si koupím zítra... Steam mi na PC nějak blbne, takže originální hru budu mít asi až během tohoto roku, kdy bych měl dostat nový notebook.

Ve hře mám nick : ZeMi7

PROČ ZROVNA JÁ?
-Myslím, že skill na Aimu mám celkem dobrý. V tabulce (fragy na mapě) jsem většinou na konci mapy 1. nebo 2. a tak si myslím, že toto by problém nebyl.
-Cheaterů jsem taky pár nahlásil, jak už přes Hlášení na forku, tak už ve hře pomocí AdminSay.
-O práva bych rád požádal, protože si myslím, že na tomto serveru není dost adminů. Na aimu, narážím každý den na nějaké cheatery, a moc se mi nechce kvůli každému cheaterovi uploadovat video, a ještě obtěžovat další adminy, aby posoudily, jestli daný člověk podvádí, a případně ho zabanovali.
-Snažím se pomáhat adminům, a zbytečně nevyvolávat žádné hádky, a mluvím/píšu slušně.
-Jsem aktivní každý den. K problémům se nikdy nepostavím zády.

KRÁTKÉ INFO O MĚ:

Jmenuji se Michal a je mi 15 let (16 mi bude v březnu).
Bydlím v Praze.
Chodím na gymnázium.
Rád hraji fotbal, závodně hraji stolní tenis a samozřejmě rád hraji také Counter Strike.

Díky za přečtení, a za Váš čas strávený nad touto žádostí.

Předem děkuji za odpověd, a doufám v kladné vyřízení.
I kdyby ne, tak si s Vámi zahraju "aspoň" jako normální hráč.

Váš ZeMi7

Slunicko
31-01-13, 16:05
Bez steamu o prava zadat nemuzes, zazadej si az budes mit steam k dispozici do te doby to nema cenu resit :)

ZeMi7
31-01-13, 16:17
Ok, locknete to... Omlouvam se za zbytecny thread... Psal jsem, protoze mi nekdo rikal, ze ikdyz nemam steam, tak ze pokud v jinych ohledech bych byl dobry, tak ze by se mozna mohla udelat vyjimka..

ted uz vim ze ne :D

*LOCK*

Damon
31-01-13, 16:54
Práva se na tomto portálu dávají pouze na Steam u jinných portálů se dávají i na NS ale to jde mimo nas.