PDA

Zobrazit normální verzi : Unban-Slunce



Ejo
31-01-13, 23:17
Chlapec mi napísal PM, nech sa páči :)


Ahoj:)
Nejde mi to napsat na fórum, tak ti to píšu sem.
Jde o to, že existuje, řekněme demokracie, a můj nick je nick.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem HAXXING IS SLUNCE`S LIFESTYLE
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'nick'
[AMXBANS] Delka: '1 den'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:213011713'
[AMXBANS] Tvoje IP: '89.102.116.80'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================
Dle pravidel, cituji: Vulgární nicky a vyjadřování - kick/ban,
Ani jedno z toho jsem neudělal, takže nechápu ban.
Žádám UB a omluvu od admina, který ban dal.
Nebo vysvětlení banu.. Díky!

ByBezdak: Jedná se o tento ban, je tam vidět i ten nick. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=54775

Slunicko
01-02-13, 06:37
Ja mu unban nedam, zmenil si nick a jeste napsal, tak a ted jsem spravny terrorista, napsal jsem mu 3x at si zmeni nick a on neposlechl tak jsem mu dal ban, je psano v pravidlech ze lidi co se provinili nakym cinem proti lidskosti, masovych vrahu a podobne a Breivik je jednim z nich takze ne, cau.

ZEUS
01-02-13, 07:20
Mega pub 31-01-2013 21:24:52 VALVE_0:0:213011713 89.102.116.80 Anders Breivik ted jsem spravny terorista.. :D

Máš štěstí, že si nenarazil na mě, protože bych ti napařil tejden.

Slunicko
01-02-13, 07:45
Ja premejslel ze jestli mu nedat vic ale za tohle jsem banoval poprve a nechtel jsem si tim nak sobe ani jemu uskodit tak ma na 1 den, ted uz to tak necham priste teda jak rikas :)

A klan se Slunci ze je zima a ze ma dobrou naladu jinak prodlouzeni neni tezka vec :D LOCKnete to panove administratori :)

nebo radsi jeste ne, kdyby se chtel jeste vyjadrrit, rad si poslechnu neco o demokracii :)

Ejo
01-02-13, 08:11
Pochybujem ze sa bude vediet vyjadrit ked musel napisat spravu mne lebo mu nesla zalozit tema a neposlal to tebe slunce :) zatváram :)