PDA

Zobrazit normální verzi : novy zombie mod



davico1
01-02-13, 12:06
ahoj,
ja jsem davico1 a chtel bych se zeptata jestli byste nemohli udelat novy zombie mod...
kdysi byval na strankach cservers, ktere ale zkoncily.
mam dost kamosu a hracu co tento mod meli radi a snad nikde na zadnych serverech neni k nalezeni!!!
sice neumim delat pluginy,pravidla a atd... ale vim presne co a jak tam bylo.
takze, pokud by jste meli zajem o zcela jedinecny server tak mi tu odepiste.. rad bych s vami spolupracoval :-)
mapy, pravidla, skiny, vip vyhody apod. vsechno vim...
jedine co nevim je, jak se presne jmenuje zombie mod

no co, pokud by jste meli zajem o novy server na zombiemodu, odpovezte... zacali bychom na tom delat :-)
zdravi davico1

Kotel
01-02-13, 12:21
Zkus ho nejak popsat. Vim asi o 3 typech zm, co tu nejsou.

davico1
01-02-13, 13:41
no.. popsat... :D
max lidi 15-20 (podle mapy)
vsichni hraci zacinaji na 2,3,4 stanovistech (priblizne rovnomerne rozdeleni) a maji (myslim) 10 sekund na najiti kempu...
po 10 sekundach je se nekdo stane nahodne

zombie, (muze nakazit ostatni lidi) ma vic hp, a dela takove obri skoky...
nemesis (je sam a zabije hrace na ranu - hp se pocita podle mnozstvi hracu -)
survivor vsicni zm + 1 survivor (zas hp podle poctu hracu...) a ma neomezeny rotacni kulomet
mnohonasobna infekce: 15% z hracu se nakazi (vetsinou 2-4 zombie)

dale zde idou padaky jak pro zm, tak pro CT (T - zombici, CT - lidi)
dále kdyz se zabije zombie, uz je mrtvy do konce hry (delka hry je asi 2,5 minuty)
zombie a hraci se mezi sebou nemuzou prochazet.. tedy musi jit hezky 1 hrac za druhym a ne aby bylo 5 hracu v sobe... (caste problemy s blokaci)
rozdeleni zombiku:
skakaci 2x vic
jumper rychlost cca 320 od normalnich 250
tank (velke mnozstvi hp)
dobyjeni se hp za zabity hrace
classic - prumer mezi vsemi
(hp si bouzel nepamatuji)

hraci:
maji na vyber normalni zbrane krom. shieldu, rotacniho kulometi a sniperek (byvaji rozmisteny po mapach tyto 3 veci)
neni mozne se navzajem zabijet
normalni skiny zbrani, a normalni pocet naboju v zasobniku - ovsem neomezeny pocet zasobniku.. (munice)

granaty:
flash -zmrazi
he granat - zapali (postupne ubyva hp - jen chvili)
smoke - osvetleni (cca 1 min) - ovsem ide zapnout baterka...

zadne laserminy!!!!

vyhody: za zabity zombie jsou 2 body, zabiti hrace 1 bod, ti cop prezijou do konce kola - hraci 2 body (neni nutne)
za body lze nakupovat veci jako treba:
hraci:
granaty: 6 bodu,
scout: 6bodu
automaticke sniperky: 25 bodu
rotacak: 10 bodu
kill granat: 35 bodu
motorovka 80bodu (je to vlastne knife se skinem motorove pily co ubira na ranu 2000 hp (jde s tim zabit zombie na nekolik ran)
antigranat: uzdravi zombiky v lidi
antiscout: do koho se trefite, je CT - jen 10 naboju
neomezane munice: 35 - neprebiji se, automaticke, nezastavitelna palba
a jeste par veci na ktere si nevzpominam

zombici:
zurivost: 15 pozdeji 17 bodu (bylo na cservers) - nesmrtelnost zombika 2-3 sekundy, neprijima rany ani nic, nic ho nemuze oslabit ani zabit v te dobe
granat: 30 - vsechny promeni na zombiky
a jeste jedna vyhoda uz nevim ktera :-(

na pravidlech bychom by jsme se dohodli :-)

VIP vyhody:
ukladani bodu: + slevneni nekterych veci za body...
pripojeni se na server ikdyz je mas lidi

na zacatku si muze vybrat VIP
nebude na nej fungovat headshot - jak CT, tak zm
50 vesty + 150 hp (kdyz zombie utoci zatim do vesty hrac se muze normalne pohybovat, jak uz utoci na hp hrace szpomaluje (jako na BB serveru na kotelne)
75 vesty 100 hp (hp normal, ale vice vesty)
kratsi ban za: nadavky a atd.. misto 2 hodin treba 30 minut...

myslim ze je toho dost a porad by slo neco dopisovat.. ovsem myslim ze toto staci, prosim vyjadrete se k tomu :-)

davico1
01-02-13, 13:43
jeste dodam forum byvaleho fora cservers...
http://forum.cservers.cz

Kotel
01-02-13, 14:04
Takze staci vypnout laserminy a respawn hracu a je to uplne stejne.

davico1
01-02-13, 14:17
vcelku ano.. taky to bodovani a taky jine mapy a druhy zm budou jine... trochu to pozmenit no :-) a co? myslite ze by to slo?

davico1
01-02-13, 14:27
vsechny mapy mam ulozene.. ne svem pc.. dystak reknete :-)

davico1
01-02-13, 15:51
no... pokd by jste byly tak hodni, a server pomali delali a pak zapli, rad bych byl pri tom, muzete mi prosimvas dat nejaky kontakt na vas? :-)

Kotel
01-02-13, 16:06
Ja v tom velky rozdil nevidim. Staci kdyz vypnu treba na zombie 4 miny, respawn a prochazeni.

davico1
01-02-13, 16:17
no.. zombie jsem taky zkousel hrat ale ty mapy... nic proti ale na tam to se to nehodi nekde bych vam je preposlal... mam je vsechny :-) dale tam jsou jen 4 druhy zm a na zombie jich mate vic... dale by to treba chtelo k tomu dat padak - nevim jestli tam je)
nic mene... pokud to udelate mohl bych to s vama nekolikrat vyzkouset co a jak? at je to vcelku dost presne? a taky by se to muselo nejak prejmenovat.. protoze by tam ostatni hraci nesli protoze by se to jmenovalo stejne...
no.. proste neco vytvorte -pokud se va mchce - a ja bych to vyzkousel, ale aby to slo rychleji, navrhuji aby jsme se spojovali pomoci neceho jineho, nez fora...
take vam preposlu ty mapy :-) napiste kde je mam poslat

koNan
01-02-13, 17:02
No a zachvilu to bude jak na GS kde mají 54852 serverů zombie a každý se jmenuje jinak jenom proto že na jednom něco není nebo je...podle mě je tohle blbost a zbytečnost...k těm mapám bych řekl asi to že jsou dobré ale ohrané, nějaká změna v podobě balíku nových map by rozhodně neuškodila...padák? naco?...neznám mapu kde je tak vysoky kemp že se rozsekáš když spadneš+máš 130HP a double jump...bez min?..běž na ZM Hard tam miny nejsou a to s tim zkracenim banu je největší blbost...ban mají všeci stejný a je jedno jesli je to VIP , noVIP nebo admin....................sem pro motorovku a nové mapy

davico1
01-02-13, 17:13
ta m mas 100 hp a doublejump by tam nebyl... proste jde o jeden typ modu zombiku ktery ale snad nikde jinde na serverech neni... a padak tam je ze s tim doletite dal a kdyz umite bhop a mate padak.. to je proste parada...
jak rikam je to na vas.. zombie je dostr obsazeny a nemyslim ze ze uskodi kdyz se prida 1 servr...

davico1
01-02-13, 17:16
a muzete mi pls dat skype nebo tak neco...? pres toto se moc domlouvat nechci.. je to casove narocne

davico1
01-02-13, 17:25
dalsi vyhody pro VIP: 2primarni zbrane + sekundarni - automaticky
a aura: 1bod -velke svetlo kolem sebe
jinak todkaz co jsem se jen tak dival na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=1bby8pKNTi0

koNan
01-02-13, 17:32
Časově náročné?...mysliš že Kotel bude skákat jak pískáš?...on má má starosti 60 serverů na kterých furt něco dělá, nemá čas jenom na tebe a Zombie...padák mi příjde jako totálni kravina na normalni Zombie...hodil by se spíš na ZE...to stěma HP je to uplně jedno stejně se nezabiješ když spadneš...Tady jsou 4 servery ZM uplně narvané právě kvuli tomu jaké jsou a myslim že by se nikomu nechtělo čekat až skončí kolo...Neříkám že se to nesmí zkusit, to je na Kotlovi ale prostě mi to příjde jako blbost...toď muj nazor už sa do toho nebudu michat :)
//Ta aura se mi líbí a 2 primárky taky nejsou špatný nápad

davico1
01-02-13, 17:35
ja nerikam ze by to tak melo byt.. ja rikam ze by se to mohlo zkusit... mam par kamosu co chteji vylozene tento server a nerikam ze tady musi byt... rikam ze by bylo dobre ze by tu byl a zesi myslim, ze by na ne j lidi chodily... a kdyby ne, tak se zrusi no...

davico1
01-02-13, 20:15
kdyz se podivate tak existujou desitky zombiemodu a vsechny se rozlisuji v malickostech, ale ty malickosti delaji ty mody tim, cim jsou... podle me by se to mohlo zkusit..

The meatfly
01-02-13, 20:22
Je tu 6 stejných ZP serverů, a přijde mi to docela ohraný.Taky bych si rád zahral jiný ZP

Romisak
01-02-13, 21:34
S pár vecami by som súhlasil, ale myslím že vytvorenie serveru tohto módu je zbytocnost... Po prípade kotel by mohol na zm 4 poupravit a tam sa "vysantit" s napadmi ako motorovka,padáky atd..

After =(^.^)=
01-02-13, 21:39
No ten zombie 4 tam by som to dal aspon na skusku viem ze Kotel ma dost inych starosti ale chcel by som si to vyskusat na Gamesites som jraval no tam fajne air kempi ked ta dobili az hore mohol si vyskocit s padakom ako pre mna to vyzera ako dobri napad na Zm4 ako povedal Romisak.

davico1
01-02-13, 21:41
no.. jako met 4 stejne zm servery... ja bych tu 4 pozmenil ted na tu moji verzi a kdyby nebyla uspesna... tak by se to vlastne ruzne zmenovalo a byl by to takovy "pokusny servr"
ale rozhodnuti je na kotlovi, tak nevim...

After =(^.^)=
01-02-13, 21:48
Ale ako napad to neni zli davico ale ves Kotel ma vela povinnosti ak by si nekdy nasel cas tak by to na Zombie 4 dal.

davico1
01-02-13, 22:09
no.. popravde to chce jen nekolik mencich zmen a je to :-) a ja bych ovsem pomohl jak by to slo ale nejradeji bych byl kdyby si kotel nasel treba hodinku cas poslal skype, Ts apod. abychom by jsme se mohli domlouvat a pri tom udelat servers
PS: byvam hore pozde do noci dystak :-)

davico1
02-02-13, 01:04
no.. nevim jestli tu jste... ale dneska jdu spat dost pozde tak dystak odepiste.. dnes mam cas :-)

davico1
02-02-13, 13:21
sice vim ze mate dost prace.. ale chci vedet jestli se to vyzkousi a nebo jestli se nic nebude dit... pokud se to ale bude delat reknete kdy a kde abychom dystak vychytali nejake ty chybky.. :D

Cream.
02-02-13, 13:56
Totalna zbytočnosť.. :)

davico1
02-02-13, 14:27
tvuj nazor beru.. ale rekni proc? toto je jedinecny server ktery nikde jinde nebyl... a ani neni a navic za vyskouseni nic nedas a mam par kamosu coto chcu a podle me by si to vyzkouset mohlo.. a mysdlim ze by si to oblibylo dost lidi :-)

brat brata
16-02-13, 16:14
tvuj nazor beru.. ale rekni proc? toto je jedinecny server ktery nikde jinde nebyl... a ani neni a navic za vyskouseni nic nedas a mam par kamosu coto chcu a podle me by si to vyzkouset mohlo.. a mysdlim ze by si to oblibylo dost lidi :-)
nikde jinde ?? poznam 6 takich serverov a byva tam cca 6 hracov denne