PDA

Zobrazit normální verzi : Ban neprávom - FanaTick



FanaTick
02-02-13, 20:43
[AMXBANS] Duvod banu: 'Reklama ve jmene'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Gamesites.cz|stanis
[AMXBANS] Tvuj nick: FanaTick
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): STEAM_0:1:15339866
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:713987293
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.105.193.229
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.105.193.229
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: LuSSy
[AMXBANS] Server: Kotelna - Mega pub 2 | csko.cz (de_dust4ever)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
FanaTick se pripojil k Teroristum
*** I Am Legend killed H_2_O with a headshot from m4a1 ***
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

Neviem aka je reklama v mene FanaTick prosím o unban . Stýmto menom hrajem csko uz 4 roky a ziadny ban som v zivote nedostal . Prosím o unban ďakujem

FanaTick
02-02-13, 20:54
a chcem este podotknut ze Zabanovany nick(0): Gamesites.cz|stanis takyto nick som v zivote nemal urcite doslo k nedorozumeniu

Milk
02-02-13, 21:11
S/Zdílená ip adresa s cheaterem, připojíš se jen se steamem (originální hrou).

FanaTick
02-02-13, 21:29
S/Zdílená ip adresa s cheaterem, připojíš se jen se steamem (originální hrou).

a nemozete mi dat unban ? sak to je nespravodlive aktivitu som mal na tom servery 3dni aj dneska som tam sedel pri tom 5 hodin len aby som si zlepsil ranj (rank 19) uplne zbytecne zabite dni co som pri tom sedel zbytecne penize vyhodene za VIP . Je to nespravodlive :/

matis
03-02-13, 08:42
a nemozete mi dat unban ? sak to je nespravodlive aktivitu som mal na tom servery 3dni aj dneska som tam sedel pri tom 5 hodin len aby som si zlepsil ranj (rank 19) uplne zbytecne zabite dni co som pri tom sedel zbytecne penize vyhodene za VIP . Je to nespravodlive :/

ak by ti dal UB, tak by UB dostal aj ten co sa previnil a to je zial nepripustne.....kup si original hru a nemoze sa ti to stat