PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na furien



After =(^.^)=
03-02-13, 13:15
No ahojte volám sa Adam a za mesiac je mi 14 viem, že vek večšinou robí problém na adminstvo ale ajtak žiadam o práva. Bývam v okrese Martin v zapadákove v malej dedinke. Moje záľubi sú : Hrávam fotbal za ŠK Turč. Štiavnička rád sa smejem a mám rád zábavu. Chodím na Gymnázium v Martine. Možno ma už niekto pozná občas hrávam JB. Teraz som tu 2 týždne nehral lebo som bol bohužial odcestovaní mal som prístup iba ak tak na fórum a keďže chodím na gymnázium veľa učenia to je ďalší týždeň čo som nehral. Na Csku som asi 3-4-5 hod cez prázky alebo výkendy aj 6. Keďže idem zase preč prídem až v sobotu ale budem v kontakte na fórume.
SteamID : STEAM_0:0:60180920
Nick v hre: After :) idem si zmeniť na After bez smajla a začať od znova
Skype meno: rockysvk
Amx ovládam dobre.
Prečo práve ja a prečo furien: Na furiene chcem byť admin preto lebo hráči porušujú pravidla napr. používajú vulgarizmy,chodia do textury,zdržujú hru,ab,ak nie dokonca reklama na cheaty na fórume som nahlásil jedného a v hre sa to už nedá spočítať lebo furiena hrám už rok a pol. Ako viem Wh na furiene nefunguje o starosť menej. Ďakujem, že ste ma pochopili.

Milk
03-02-13, 13:59
Huntíš víc posty, než když sem huntil já :D Jinak trochu menší věk, za admina si tě prostě nedokážu představit.

Proti

noirbun
03-02-13, 14:03
Proti
Dôvody tu napísalo mlieko ale aj tak tu je lepší kandidát

Tupelko
03-02-13, 14:05
Taky jsem proti.

Trey
03-02-13, 14:30
Chodím na Gymnázium v Martine

Mozno ze neklames ale ked si pozrem tvoje posledne posty nechce sa mi verit ze clovek, ktory chodi na gymnazium moze pisat tak hrozne. O hunteni postov ani nehovorim. Inak v hre som ta par krat videl. Hrat to mozno vies no ako admina si ta predstavit neviem. Mas nizky vek a nenahlasils i ziadneho cheatera takze za mna PROTI.

hladik
03-02-13, 16:00
proti , věk

DarwiN
03-02-13, 19:04
Je to len moj nepodstatný názor ale :

1.Hrať to vieš , ale musím súhlasiť s Treyom (1.krát čo sme sa zhodli)
2.Malý vek (LODZIK-ovi napísali že mám malý a to má 15 )

Takže sorry ale proti .

After =(^.^)=
03-02-13, 19:32
Nevadí život není len o výhre dakedy sa aj prehrá škoda, že mám malý vek až za mesiac mám národky xDD

ZombieBot
04-02-13, 08:41
I těch 14 let je málo. Proti.

Charon35
02-03-13, 18:33
Dosť bolo napísané. Teraz nie.