PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Unban - číst prosím vás ... ( hráč: Joshua )



Joshua
03-02-13, 15:29
[AMXBANS] Zabanovan adminem NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'urazka admina'
[AMXBANS] Delka: '3 dnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:885481861'
[AMXBANS] Tvoje IP: '89.176.152.127'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.

Probehlo mensi nedorozumneni,neurazil jsem stěrače ,ale tu paní,či slečnu adminku která tam hraje a používá permanentně cheaty,
zajimalo by me jak se to tu muze tolerovat?hracum se davaj bany,ci perma bany za tohle a ona je jeste k tomu admin a chlubi se tim?
Co na to říct ... udělejte si v tom chlapci pořádek ,když už tak ať je server čistej ,člověk se pak lehce vytočí a dopadne to takhle ...
Rád bych požádál o očištění jmého jména a zbavení banu ,popřípadě udělal pořádek u Admins teamu,děkuji s pozdravem Joshua.
PS: NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE ,pokud sis myslel že to patřilo tobě tak sry,nepatřilo ;)

Trey
03-02-13, 15:47
Mega pub 03-02-2013 15:21:30 VALVE_0:0:885481861 89.176.152.127 Joshua ja se jen chtel zeptat jak je mozny ze ta kurev ska picka co dela admina ,pouziva hacky?

Urazka admina to bola, mozno nie mierena na stieraca ale bola, takze UB necakaj. Ak si myslis ze niekto pouziva cheaty tak ho natoc a daj na forum.

hladik
03-02-13, 16:07
Výmluvy , kolikrát vám mám říkat abyste se chovali slušně. proti unbanu.

Joshua
03-02-13, 17:15
Pohodička borci :-),já si ty tři dny počkám ,hraju to pro zábavu když mám volnej čas a nemám co dělat ,nechtěl jsem cíleně někoho urazit ,ale pouze mě to vytočilo toť vše ,myslím že jsem to dostal právem ... a omlouvám se. :-)

Tohle mě občas vytočí kluci :D

R3S
03-02-13, 19:48
kurevska picka si říkáte i doma v rodině ? předpokládám že to bylo na luccy , ode mě bys to kamaráde dostal na měsíc , abys náležitě vychladnul!
Kdybys měl v banlistu nějakej prohřešek jsem pro prodloužení , máš štěstí třeba ti to jen ulítlo

Joshua
03-02-13, 22:18
Taky jsem se omluvil no ,co už ... propříště si dám pozor na svůj slovník a pokusím se to vyjádřit inteligentněji. :-)

kashpi
04-02-13, 00:30
Predpokladam ze adminkou myslis Luccy. Ver ze ona kdyz ma den tak je hodne dobra :-)
Preci jen to hraje uz nejakej ten patek :-)

Joshua
05-02-13, 18:39
Pohodicka,kaslem na to hosi :D,uzivejte dal :-)