PDA

Zobrazit normální verzi : Nové módy na JailBreak - návrhy



Strany : 1 [2]

The Frisco
15-08-14, 18:32
ty už fakt píšeš do threadů jenom z principu :D

Grakon2702
15-08-14, 18:53
Já bych chtěl gangster udělat zábavnější. Každý by si v menu vybral zbraň s jakou chce hrát. A 5x - 10x zvýšená rychlost pohybu. 200 HP nechat. HH, jen si to představte, jak to bude při takovém módu vypadat :).

Killer Bee
15-08-14, 19:33
jenom z principu ... ne jenom vyjadřují svůj názor každý na to má právo :D

Grakon mno taky není špatný nápád :D + gravitaci 200 :D

Volume
15-08-14, 20:30
JailBreak by měl být spíše na FunMód ... nežli SkillMód (jestli chápeš jak to myslím)a podle mě to hunger game moc FUN jako nebude ale jestli by se to tady udělalo na zkoušku WHY NOT ... sice práce s tím bude a možná to nebude špatný ... ale nevím nevím, nebude to moc dobrý podle mě ale zkusit se to může :)

A přestřelka je moc fun mód. Podle toho co píšeš, tak žádnej mód podle tebe neni fun, při každým ten skill potřebuješ.

Killer Bee
16-08-14, 00:20
Přestřelka je Fun :D ale mohlo by se zavést když při přestřelce zabiješ CT tak se ti nabije HP na max. (100hp) abys měl šanci zabít další CT ... to jsem zrovna chtěl sem napsat.

+Sparta taky docela Fun mód hlavně když CT zdrhá a neumějí přez štít trefovat :D atd.

Volume
16-08-14, 00:26
No tak když bezúčelné střílení mezi vězni a dozorci je FUN, tak kde je problém u Hunger games ?

Killer Bee
16-08-14, 10:53
Mno tak jestli Kotel to udělá ... i když podle mě je zbytečný ten HGame mód .. proč rovnou teda neudělát server celý o HGame jak už tu někdo psál myslím (nevím jestli se už to dělat bude či ne ... )

KeYo
16-08-14, 11:29
Mno tak jestli Kotel to udělá ... i když podle mě je zbytečný ten HGame mód .. proč rovnou teda neudělát server celý o HGame jak už tu někdo psál myslím (nevím jestli se už to dělat bude či ne ... )

HG server je.. ale na GO:)

Tensa Zangetsu
16-08-14, 13:18
No, rozhodne by se melo pri gangsterovi alespon zakazat ty dohody o nezabijeni mezi 2 Tcky, protoze kdyz na tebe treba vybehnou 2 nebo 3 najednou, tak nemas sanci.

Toreto
16-08-14, 13:50
Najlepsi navrh na upravu gangstra je jednoznacne Texov. Zbytocne to riesite tu v jednotlivych nic nehovoriacich postoch, ked vtom threade od Texa je to vsetko pekne popisane.

Dalej by sa mohol zvazit nejaky gungame mod.

Grakon2702
20-08-14, 12:41
Nebudu zakládat zbytečné téma, tak to dám sem. Napadlo mě, že by bylo cool povolit při boxu mezi vězni vězeňský pomůcky a stejnou sílu dmg při kopnutí jako u PP. Co na to říkáte?

SGP_
20-08-14, 14:10
Zdá se mi to zbytečné.
Nikdo si na to nestěžoval a nikdo to nechtěl měnit, tak bych to tak nechal.

Box by byl příliš rychlej a hráč by si mohl počkat a potom na ránu, při štěstí zabít i 3 vězně po 45hp.

Nakladana Okurka
21-08-14, 17:57
Podle mě to zbytečný není:) Dobrej nápad od Grakona:)

Michal
28-08-14, 19:17
čo tak jail_jungle ? Mylsim si že tam je vela atrakciii super mapa a myslím si že by uspela len keby ste to skúsily

Afr3ak
28-08-14, 20:08
Nebudu zakládat zbytečné téma, tak to dám sem. Napadlo mě, že by bylo cool povolit při boxu mezi vězni vězeňský pomůcky a stejnou sílu dmg při kopnutí jako u PP. Co na to říkáte?

Výbornej nápad, tohle bych hned zavedl. Aktuální box je celkem o ničom.

Mr.ADIO
28-08-14, 21:47
Grakone, to bude o ničem. Ten box bych nechal jako teď. (můj názor)

Brain_Legend
22-09-14, 21:27
Meno módu : Hunting CT Zone
V móde „Hunting CT Zone“ by šlo o to, že cieľom CT týmu by bolo zabrániť Teroristom dostať sa do CT Zóny a naopak Úlohou Teroristov by bolo sa snažiť tam dostať. Fungovalo by to asi nasledovne vo výbave CT by bol len gulomet a Väzni by mali len štíty, väzni by mali 40 sekúnd na schovanie po mape (ako pri Schovke) po tomto čase by všetci Ct hráči začali hľadať Väzňov a jediný kto by mohol kempiť v alebo pri Ct zone by bol Simon(ktorý ten mód spustil), Väzni, ktorí sa dostanú do Ct zóny automaticky mód prežívajú a CT ich nesmie zabiť. Po uplynutí určitého času povedzme 2 minút (je to len orientačne to som ešte nedomyslel) by väzni, ktorí sa dostali do CT zony dostali prežili a hralo by sa normálne ďalej normálne kolo a tí ktorí by to nestihli tých by to automaticky zabilo....

Mr.ADIO
22-09-14, 21:32
Meno módu : Hunting CT Zone
V móde „Hunting CT Zone“ by šlo o to, že cieľom CT týmu by bolo zabrániť Teroristom dostať sa do CT Zóny a naopak Úlohou Teroristov by bolo sa snažiť tam dostať. Fungovalo by to asi nasledovne vo výbave CT by bol len gulomet a Väzni by mali len štíty, väzni by mali 40 sekúnd na schovanie po mape (ako pri Schovke) po tomto čase by všetci Ct hráči začali hľadať Väzňov a jediný kto by mohol kempiť v alebo pri Ct zone by bol Simon(ktorý ten mód spustil), Väzni, ktorí sa dostanú do Ct zóny automaticky mód prežívajú a CT ich nesmie zabiť. Po uplynutí určitého času povedzme 2 minút (je to len orientačne to som ešte nedomyslel) by väzni, ktorí sa dostali do CT zony dostali prežili a hralo by sa normálne ďalej normálne kolo a tí ktorí by to nestihli tých by to automaticky zabilo....

Mně osobně by se to líbilo.

Pat_
22-09-14, 22:54
Meno módu : Hunting CT Zone
V móde „Hunting CT Zone“ by šlo o to, že cieľom CT týmu by bolo zabrániť Teroristom dostať sa do CT Zóny a naopak Úlohou Teroristov by bolo sa snažiť tam dostať. Fungovalo by to asi nasledovne vo výbave CT by bol len gulomet a Väzni by mali len štíty, väzni by mali 40 sekúnd na schovanie po mape (ako pri Schovke) po tomto čase by všetci Ct hráči začali hľadať Väzňov a jediný kto by mohol kempiť v alebo pri Ct zone by bol Simon(ktorý ten mód spustil), Väzni, ktorí sa dostanú do Ct zóny automaticky mód prežívajú a CT ich nesmie zabiť. Po uplynutí určitého času povedzme 2 minút (je to len orientačne to som ešte nedomyslel) by väzni, ktorí sa dostali do CT zony dostali prežili a hralo by sa normálne ďalej normálne kolo a tí ktorí by to nestihli tých by to automaticky zabilo....
Vypadá to zaujímavo :)

CH.A.O.S
15-12-14, 21:28
Takže chtěl bych navrhnout 3 nové mody, které se Vám snad budou líbit :

1.Koulovačka(klidně jen ted, po dobu zimy)
Pravidla: Bylo by to ve smyslu klasické přestřelky ALE, místo zbraně by byla ruka, která by házela sněhové koule(které by se dali lehce naprogramovat z paintball modu) s tím , že by CT měli 600 HP a T 100 , protože 1 koule by ubrírala po 50 HP(ale na tom nezáleží)

2.Grab mod
Pravidla: Všem Tčkúm(popripade i CT) by se povolil grab na písmeno E ,s tím , že by ho mohli použít jednou za 10 sekund.Nasledovně by se mezi sebou grabovali a zabijeli. Vítezem by byl ten,který přežije jako poslední.

3.Hoňka (pouze pro T)
Pravidla: Na začátku kola by se náhodně vybral jeden vězen , který by měl červenou barvu a měl"babu" ,vězni by měli 20 sekund na to aby se mu někam schovali popřípadě utekli. Poté,ten kdo má babu , začne honit ostatní a každého,,terého chytí a boxne do něj,tak ten se označí taky na červenou a pomáhá mu v chytání,takže postupně se přidávájí všichni chycení a poselední chycený by měl bud pp nebo dalši kolo VD:)

4.Plus bych chtěl ještě navrhnout RANK u terosistů , aby šlo vidět , jak je hráč dobrý ve vzpourách nebo v pp:)

ImGustak
15-12-14, 21:36
Ta koulovačka mi přijde jako hodně dobrý nápad :) Pro

Brain_Legend
15-12-14, 21:44
Všetky tri módy sa mi páčia, ak by niekto mal čas a vychytal muchy o pár mesiacov by sa mohli stať už rutinními....Jedine čo sa mi nepáči je ten rank ale čiastočne aj s ním súhlasím...Zúžil by som ho len na PP pretože inak by sa zbytočne podnecovali vzbury
PS: viem že cieľ módu je zabiť dozorcov ale toto by bolo moc...

CH.A.O.S
16-12-14, 14:43
Ahoj, chtěl bych ještě přidat další mody, které mě napadly,některé jsou možná slabší ale napíšu je všechny:

1.Vánoční mod(pro T)
Pravidla: Po dobu vánočních prázdnin , klidně i déle, by se mohl přidat tenhle mod. Jde ho udělat dvěma možnostmi:

->Hráč by si mohl 2x za mapu vybrat nějakou věc z T shopu zadarmo(jsou Vánoce!!)
->Jedno náhodné kolo by se všem náhodně přiřadilo něco z T shopu aniž by si to sami vybrali

2. Mafiánská přestřelka(pro T)
Pravidla: Na začátku kola,by se rozdělili náhodně hráči do dvou týmů - rozdělených podle barev, se svým hlavním Gangsterem,který by vybral hned na začátku hromadnou zbran pro svuj tým(AK,M4A4,Famas,Galil), následovně by mod probíhal normálně jako gangster mod(mod by simuloval přestřelku dvou Mafiánských gangů).

3.Chytačka
Pravidla:Na začátku kola se zvýší rychlost T o 15% a CT o 20%(aby to nebylo tak nudné a pomalé), následovně mají T náskok 20 sekund na útěk,po 20 sekundách začínají CT chytat T, tím že do nich boxnout(a zabijou ho),k dispozici by měli pouze paralyzér. Na chycení by měli CT 3 minuty, ti kteří by nebyli chyceni,by se vrátili nazpět do boxu a kolo by dál pokračovalo.

4.Náhodná přetřelka
Princip je v tom , že při zapnutí náhodné přestřelky,by se každému náhodně přidala jedna jiná zbran ,se kterou by přestřelku hrál.Tuhle možnost bych přidal do modu PŘESTŘELKA.

5.Pokémoni
Tenhle mod je složitější. Každému CT by se přiřadilo pár náhodných T(ti by byli jeho pokemoni) ,takže každé CT by mělo svoje pokemony.Problém je v tom , že mod by šel spustit pouze tehdy když by byl určitý počet CT a T,takže :
Počet CT a počet T a počet pokemonu pro jedno CT
- CT=2 T=2,4,6,8,10,12... 1,2,3,4,5,6
- CT=3 T=3,6,9,12,15... 1,2,3,4,5
- CT=4 T=4,8,12,16... 1,2,3,4
- CT=5 T=5,10,15,20.. 1,2,3,4
- CT=6 T=6,12,18,24 1,2,3,4
Poté by si každé CT vybralo jednoho svého pokemona,který by se pak utkal s dalšími v boxu,ten jeden pokemon by přežil a vrátil se zpátky k týmu.Boxu by se učastnil vždy jeden z týmu.Vítězem by se stal buď jedinec(poslední pokémon) nebo více hráču z týmu

Děkuji za váš čas a za přečtení, za každý názor budu rád...S Pozdravem So'oN ChaoS.
P.S.: V zásobě mám plno dalších modu :P:D

Brain_Legend
16-12-14, 15:04
Módy sa mi páčia najma Mafiánska prestrelka je super alebo prestrelka a každý má náhodnú zbraň ale aj ostatné sú super mňa osobne však najviac oslovili tieto dva navrhy.

muzikant
25-12-14, 00:13
ahoj, navrhl bych mód jménem: KDO JE KDO ?
Jedná se o to, že Terroristům by se zamlžilo před očima 10sekund ( něco jako při schovce, ale ta má 40sekund ) během toho by se CTčkům dali skiny Terroristů ( VŠICHNI CT i T by měli stejnou barvu kombinézy, a vypadali by jako Téčka ) jakmile by se odehrálo těch 10 sekund dala by se všem o něco větší rychlost ( aď to odsejpá ( trošku ) ) A CTčka ve skinech Téček by je museli killovat. Tož znamená, že Téčka by nevedeli behem těch deseti sekund, kdo je CT lebo měli zamlžíno a nemohli videt že vyšli ze zbrojky a kam. TERRORISTI BY BYLY ZMATENÍ.
+ Dal bych ještě, že po každých 10sekundách se vymění rychlost ( hodně mala, střední, normalní, super, mega, ultra, atd.. )
+ Terroristi by CT ubírali 20hp, CT terroristům 50hp (půlka, tudíž by je dávali na 2 rány)

St3ny
29-12-14, 14:39
ahoj, navrhl bych mód jménem: KDO JE KDO ?
Jedná se o to, že Terroristům by se zamlžilo před očima 10sekund ( něco jako při schovce, ale ta má 40sekund ) během toho by se CTčkům dali skiny Terroristů ( VŠICHNI CT i T by měli stejnou barvu kombinézy, a vypadali by jako Téčka ) jakmile by se odehrálo těch 10 sekund dala by se všem o něco větší rychlost ( aď to odsejpá ( trošku ) ) A CTčka ve skinech Téček by je museli killovat. Tož znamená, že Téčka by nevedeli behem těch deseti sekund, kdo je CT lebo měli zamlžíno a nemohli videt že vyšli ze zbrojky a kam. TERRORISTI BY BYLY ZMATENÍ.
+ Dal bych ještě, že po každých 10sekundách se vymění rychlost ( hodně mala, střední, normalní, super, mega, ultra, atd.. )
+ Terroristi by CT ubírali 20hp, CT terroristům 50hp (půlka, tudíž by je dávali na 2 rány)

Něco jako TTT v Gmodu ? To je myslím dost podobné.. zní to zajímavě.

LaMM3r
29-12-14, 15:08
ahoj, navrhl bych mód jménem: KDO JE KDO ?
Jedná se o to, že Terroristům by se zamlžilo před očima 10sekund ( něco jako při schovce, ale ta má 40sekund ) během toho by se CTčkům dali skiny Terroristů ( VŠICHNI CT i T by měli stejnou barvu kombinézy, a vypadali by jako Téčka ) jakmile by se odehrálo těch 10 sekund dala by se všem o něco větší rychlost ( aď to odsejpá ( trošku ) ) A CTčka ve skinech Téček by je museli killovat. Tož znamená, že Téčka by nevedeli behem těch deseti sekund, kdo je CT lebo měli zamlžíno a nemohli videt že vyšli ze zbrojky a kam. TERRORISTI BY BYLY ZMATENÍ.
+ Dal bych ještě, že po každých 10sekundách se vymění rychlost ( hodně mala, střední, normalní, super, mega, ultra, atd.. )
+ Terroristi by CT ubírali 20hp, CT terroristům 50hp (půlka, tudíž by je dávali na 2 rány)

jj úplne dobrý, zdar. (For you Kuky :P:D)

Ale nie, teraz vážne.. Nápad lepší než ten predošlý, to musím uznať. :D Dávam tomu svoje PRO, btw. je to niečo úplne iné, super-duper, a môže to byť zábava.

MrJack
29-12-14, 16:08
Ahoj, chtěl bych ještě přidat další mody, které mě napadly,některé jsou možná slabší ale napíšu je všechny.
1. Vianočný mód - Zdarma vec? Ok..
2. Namiesto Gangsteru by som dal
3. Neviem, či by to malo úspech, dopracuj ale inak fajn.
4. Jeden behá s TMP a druhý s AK-47?
5. To môžeš spraviť počas simonovania, ako mód by to bolo zložité spraviť.
Tá mafiánska prestrelka je super.

Grakon2702
30-01-15, 08:02
Název: Speedhackers

Všichni by dostali do ruky nůž a měli speedhack. CT by killovali na jednu ránu pravým, T by ubírali po 25 HP.

Mr.ADIO
30-01-15, 18:15
ahoj, navrhl bych mód jménem: KDO JE KDO ?
Jedná se o to, že Terroristům by se zamlžilo před očima 10sekund ( něco jako při schovce, ale ta má 40sekund ) během toho by se CTčkům dali skiny Terroristů ( VŠICHNI CT i T by měli stejnou barvu kombinézy, a vypadali by jako Téčka ) jakmile by se odehrálo těch 10 sekund dala by se všem o něco větší rychlost ( aď to odsejpá ( trošku ) ) A CTčka ve skinech Téček by je museli killovat. Tož znamená, že Téčka by nevedeli behem těch deseti sekund, kdo je CT lebo měli zamlžíno a nemohli videt že vyšli ze zbrojky a kam. TERRORISTI BY BYLY ZMATENÍ.
+ Dal bych ještě, že po každých 10sekundách se vymění rychlost ( hodně mala, střední, normalní, super, mega, ultra, atd.. )
+ Terroristi by CT ubírali 20hp, CT terroristům 50hp (půlka, tudíž by je dávali na 2 rány)

Tohle se mi hodně líbí.

Volume
30-01-15, 18:24
Stejně jsou ty návrhy k ničemu protože se nikdy nezrealizujou :thumsup4:

Mocho
30-01-15, 18:26
ahoj, navrhl bych mód jménem: KDO JE KDO ?
Jedná se o to, že Terroristům by se zamlžilo před očima 10sekund ( něco jako při schovce, ale ta má 40sekund ) během toho by se CTčkům dali skiny Terroristů ( VŠICHNI CT i T by měli stejnou barvu kombinézy, a vypadali by jako Téčka ) jakmile by se odehrálo těch 10 sekund dala by se všem o něco větší rychlost ( aď to odsejpá ( trošku ) ) A CTčka ve skinech Téček by je museli killovat. Tož znamená, že Téčka by nevedeli behem těch deseti sekund, kdo je CT lebo měli zamlžíno a nemohli videt že vyšli ze zbrojky a kam. TERRORISTI BY BYLY ZMATENÍ.
+ Dal bych ještě, že po každých 10sekundách se vymění rychlost ( hodně mala, střední, normalní, super, mega, ultra, atd.. )
+ Terroristi by CT ubírali 20hp, CT terroristům 50hp (půlka, tudíž by je dávali na 2 rány)
Hele menší chyták co bys udělal s radarem jelikož jako spravný vezeň sleduju kde jsou zabití moji spoluhráči? :think:

Adolfak
13-02-15, 15:46
Ahoj
Měl bych taky návrh na jeden mod. Zavedli jsme s pár hráči hru které říkáme Fighty. To si prostě téčko vybere ctéčko se kterym chce dát fight sekáč proti tsseru. Je to docela sranda a spoustu lidí to bavilo, jedinej problém spočívá v tom že dotyčné téčko které vyhraje je hledané, tak kdyby se to tu chytlo tak jed by to chtělo dořešit tento detail a je další atrakce na světě.

Exot
28-06-15, 12:37
ja k Tomu Votrelec VS Predator modu račej by som dal CT tych 50 AP ked sa vybyje tak sa bude pomaly dobyjať toho deagla by som im nedal nieje to predator gun:D potom by maly tie pestné nože kdo vydel film tak vie :D CT by som dal 500 HP a T by maly pazúre a to stými stopami je dobrý nápad ale to s nevydiťelnosťou je blbosť predstav si že na servery je 17 T a všetci kempia spolu a su nevidiťelný:Ddalej by maly second atack chvostom co by uberal 80 a drapy by uberaly 60 a CT pestny nôž by uberal 100 a T by maly 200 HP a mohlo by sa tam aj dať pre T evoluciu z Filmu napríklad že polka T by boly ludia a polka Facehuger a alieny by sa vyvyjaly jak z filmu :D samozrejme CT by boly zamrazený na spawne asi tak 30 sec aby mohly alieny pochytať ludí ale ludia sa budú môcť brániť a jak to bolo aj vo filme vyhráva len najsilnejší:D

bagroid
02-09-15, 20:27
Freeze

Šlo by o to, že Tčka by utíkali před CT - než jej zmrazí
Když CT boxne do Tčka - tak ho zmrazí - Tčko může zachránit jiné T tím že též do něj boxne a tím ho odmrazí, ale s tím že když to nestihne do 20 - 25 sek to T které bylo zmraženo zahyne
+ gravity by se o trochu zvedla, ale zase né moc

ImGustak
02-09-15, 22:31
Ještě větší hovna vymyslet nedokážete?

Koprakek
02-09-15, 22:34
Mě se to i libí, ale těžký by bylo to i naprogramovat...

The Frisco
02-09-15, 22:47
Zas takové hovno to není

Exot
06-12-15, 02:13
Mám návrh na nový JB mod volal by sa ALIENS
CT by začínali ako Facehugers s 300 HP ked sa "pricucne" na T tak T sa rozleti ako ked ho prejde auto a CT sa zmeni na Runera teraz má 500 hp ak dá ct 5 kilov tak sa zmení v Quen ktora ma 800 hp

T sa premenia na marinakov budú mať UMP ciel je jasny zlikvidovať Alienov




teraz vyzbroj:Ct jako facehugery budú mať len speed gravitacia a lezenie po stenách
CT jako Runery budú mať pazúre, speed lezenie po stenách gravitácia a pravým tllacidlom dajú uder chvostom 2xdmg z knifu CT jako Quen bude mať pazúre speed chvost a odolnosť

T jako marináci budu mať 200 hp: mačetu- posledná zachrana
deagle- dobrá ked dôjdu náboje
UMP- primárna zbraň u marinákov
Granát -plnený napalmom môze zabiť aj team!!!!

Vip ak sú Ct tak sa spawnú hned jak Pretorian (ro isté jak runner len bude mať zo SH scorpion)
VIP ak sú t tak sa spawnú s MP5 miesto UMP

Latins
06-12-15, 10:39
Jestli jsem to pochopil, tak tenhle mod je založen na Aliens vs. Predator? Jako samostatná hra je to skvělá zábava. Mohlo by to stát za to, akorát se bojím balance... +Kotel nemá čas ohledně JB

Exot
06-12-15, 10:53
ano sám som ju par krat prešiel paráda

Volume
06-12-15, 10:55
Přidal se už nějakej mod od založení tohohle tématu ?

Exot
06-12-15, 10:59
ne:D

Smackk
06-12-15, 20:05
Čau,
Přejdu rovnou k věci
Mód by se nazíval "Spider"
A mohl by vypadat asi takto:
Po spuštění módu, by dostali Vojáci (ct) nějakých těch 10 sekund, aby se rozmístili po mapě a poté je začnou hledat Pavouci (vězni) kteří by se mohli pomocí např. hooku přitahovat ke stěnám a začnou "hledat" dozorce... Mód skončí až jeden z teamů zemře..

Výbava:
Ct (vojáci): 200hp, TMP, gravitaci a speed bych nechal jako normal..
T (pavouci): 100hp, klasický knife, hook na přitahování ke stěnám, trochu zvýšený speed (nemusí být)
Skiny bych nechal normální, kdybyste chtěli další podrobnosti napište.
SmacK.

Giussepe
01-02-16, 18:28
Vzpomněl jsem si na jednu hru, kterou jsme hrávali na CS:S JB.

Jmenuje se to KOHOUTÍ ZÁPASY

Pointa hry spočívá v tom, že se vybere x hráčů, všichni si čupnou a snaží se skočit někomu na hlavu. Komu někdo skočí na hlavu, dostane kill.

Potíž je v tom, že v CS 1.6 z čupu nejde skočit na hlavu, takže by se musela dotyčným hráčům upravit gravitace, což podle Kotla by neměl bejt do Simon menu problém přidat.

EDIT: hehe, ted jsem si uvědomil, že to není MÓD. Ale ta gravitace do simon menu by se šikla. Aspoň by se toto dalo hrát.

EDIT2: Abych nebyl uplně offtopic, tak jsem si vzpomněl ještě na jednu hru, která by mohla být i mód.

Zombie mód:
Vězni jsou zombie, mají pouze nůž a před zraky CT musí chodit walkem. Samozřejmě mohou běhat i před zraky CT, ale vystavují se nebezpečí, že budou zastřeleni. Jejich ukol je zabít CT.

CT musí přežít a utíkat před zombie. Když uvidí nějakého zombie běžet mohou ho zastřelit. toto je jediná situace, kdy mohou po zombie pálit.

Aby to bylo zajímavější, dal bych zombíkum vic HP a CT omezeny počet munice.


možná to tu už někde zaznělo, nevím. nepročítal jsem to celé.

Leilloo
08-03-16, 13:32
Čau,
Přejdu rovnou k věci
Mód by se nazíval "Spider"
A mohl by vypadat asi takto:
Po spuštění módu, by dostali Vojáci (ct) nějakých těch 10 sekund, aby se rozmístili po mapě a poté je začnou hledat Pavouci (vězni) kteří by se mohli pomocí např. hooku přitahovat ke stěnám a začnou "hledat" dozorce... Mód skončí až jeden z teamů zemře..

Výbava:
Ct (vojáci): 200hp, TMP, gravitaci a speed bych nechal jako normal..
T (pavouci): 100hp, klasický knife, hook na přitahování ke stěnám, trochu zvýšený speed (nemusí být)
Skiny bych nechal normální, kdybyste chtěli další podrobnosti napište.
SmacK.

PRO celkom sa mi lubi tento napad.

davidh18
11-05-16, 20:02
Obrácená schovka. Snadný rychlý mód, nezabere více jak 2 minuty (lepší jak gangster, kdy si hráči pomáhají ve dvojicích a někdy takový mód trvá až 10 minut).

Klasika, 30 sekund na schování a pak Téčka hledají (CT nemůže hitovat/zabíjet). Jak říkám, rychlovka, ale jednou za čas, proč ne.

B!g 5m0k3
11-05-16, 22:51
Freeze

Šlo by o to, že Tčka by utíkali před CT - než jej zmrazí
Když CT boxne do Tčka - tak ho zmrazí - Tčko může zachránit jiné T tím že též do něj boxne a tím ho odmrazí, ale s tím že když to nestihne do 20 - 25 sek to T které bylo zmraženo zahyne
+ gravity by se o trochu zvedla, ale zase né moc

Síce JB nehrám, ale freeze kolo je super (teda ak je to dobre naprogramované).
niečo v tom zmysle, tam bol shop kde si hráči mohli kupovať: speed, gravitáciu a neviditelnosť
https://www.youtube.com/watch?v=87l8VCkHgiI

Britny
12-05-16, 12:05
Já stále navrhuji mod - only knife

CT - ? hp (max50) - bez helmy a vesty - zde se bude HP redukovat při počtu hráčů na serveru, jak to bývá při přestřelce
T - 1hp - bez helmy a vesty

ízi fast game :D

Chosen1
12-05-16, 13:08
já stále navrhuji mod - only knife

ct - ? Hp (max50) - bez helmy a vesty - zde se bude hp redukovat při počtu hráčů na serveru, jak to bývá při přestřelce
t - 1hp - bez helmy a vesty

ízi fast game :d

pro

martinvalouch
26-05-16, 13:49
Nemohli by jste sem přidat mod ve kterém by si mohl Teroristi posílat peníze mezi sebou.... přemýšlel jsem o tom dříve ale nijak mě nenapadlo to se vložit....

bol raz jeden král
20-09-16, 22:41
Navrh bych furien mod - ct mají 200hp + jakoby "lasta" T mají 100hp + 100 armor, super rychlost, vyšší skoky, neviditelnost při zastavení. Kvůli kempu bych dal časový limit na kolo 3-5 min. Mohla by to byt na takových mapách sranda.

rudikles
15-11-16, 02:51
Navrhol by som nič o mode ale dal by som pre Tčka vybrať si mod aký oni chcú lebo dakedy dajú ctčka taký mod ktorý sa Tčkam nepáči.... nevymyslel som to ale skúsil som sa pozrieť aj na zahraničné veci a mali to tam super keď si aj oni mohli občas vybrať aj mod.... nemusí to byť vždy ale dal by som to tak za 7 kôl aspoň raz.....

a ešte mam návrh na mod... ale iba pre Tčka dal by sa nejaký skin nejakých boxerských rukavíc a hit by ubral pravým príklad 7 hp a ľavé 5 aby to nebolo zase rýchle kolo a zase ani dlhé.... Dal by som max čas 4-pol minúty.viem že mame jeden box ale ten je už keď už je málo Tček ... tak by sa tento môj návrh mohol dať ako mod pre všetkých Tčok.... ( TAK ISTO SOM TO NAŠIEL NA ZAHRANIČNOM SERVERY ) Ďakujem za prečítanie príspevku... ak sa vám to nebude páčiť tak nevadí :)

okih.CZE
26-11-16, 21:35
Pánev
CT budou mít pánev, budou menší, rychlejší a budou mít za úkol všechny zabít Téčka. V tom stylu že téčka budou mít Glocka

rudikles
21-04-17, 15:25
Navrhol by som mód snow war dal by to tak kazdy má vezen 100 HP budú to snehové guľôčky nie čo ako granat keď hodíš do osoby zobere to 15 HP ct by mali HP podľa počtu veznov A nevybuchlo by to proste ako V cod trowing knife A kto vyhrá tak vyhrá. ...... VAnIsH

Grakon2702
19-08-17, 11:43
Deathmatch mód:

Simon by vybral zbraň, se kterou by všichni hráli.
Dozorci i vězni by měli 100 HP a 0 AP.
Po smrti by se hráč opět spawnul na náhodném místě na mapě se stejnou zbraní.
Dozorci by museli zabít vězně celkem 75x.
Vězni by museli zabít dozorce celkem 100x.
Aby se předešlo zdržování, mód by se hrál maximálně 3 minuty a strana s největším počtem zabití by vyhrála.


Knife mód:

Dozorci by měli 100 HP a 0 AP.
Vězni by měli 1 HP a 0 AP.
Pokud by dozorce zabil stabem vězně zásahem do hlavy, obnovilo by se mu HP na 100.
Pokud by dozorce zabil slashem vězně zásahem do hlavy, obnovilo by se mu 10 HP.
Maximální počet HP dozorců by byl v každém případe 100.

Deda z Depa
19-08-17, 20:51
U deathmatche bych asi ubral ten počet zabítí na nějaký rozumný počet

U knifu bych zase dal více hp věznum alespoň na 10hp,jelikož když na serveru bude 10 T s 1hp a 3 nebo cT se 100hp so myslím,že Tcka nemají žádnou šanci.

replika
19-08-17, 22:08
suhlas s dedom

Grakon2702
20-08-17, 02:03
Stačí dva slashe do hlavy, aby si T sundalo CT. Naopak, aby CT sundalo T na dva hity slashem, tak by muselo mít víc jak 15hp, ne 10. To všechno by však nebyl problém vybalancovat. Základ je vymyšlený.

Burak1
20-08-17, 09:51
Ten knife mód není špatný nápad.

Turnan.
21-08-17, 04:42
Nightware mod

Po zapnutí modu se všechny světla na mapě zasnou a T bude mít na výbět ze 3 kombinací zbraňí (M4+Deagle - AK47+Deagle - AWP+Deagle). Otevřou se cely a každá zbraň bude mít před sebou na dálku zelené čáry.

CT budou neviďitelná. Když se 1 z více zelených čar přebarví na červenou, znamená to, že T zahlédlo CT a bude ho muset zabít.

CT budou neviďitelná a budou mít default knife. CT má o 10% rychlejší speed než T.
T budou mít zbraně na dálku a jejich úkol je pomocí zelených čar najít CT.

E:
prvni udelejte ty mody, ktere maji uz byt, stejnak se nic neudela...

...

Kotlys
21-08-17, 07:31
prvni udelejte ty mody, ktere maji uz byt a nevymyslejte dalsi :D stejnak se nic neudela... jen se pridavaji mapy

darkkk
21-11-17, 22:50
Furien mod

Normál Furien len na JB :)
CT by boli tí čo maju zbrane a téčka by mali nožíky ako normal furien :)

Grakon2702
21-11-17, 23:02
Párty mód

Klasicky by byl na obrazovce nastaven časovač, jako je u HVD/Schovce/Chicken. Vězni by byli odolní vůči pádům a zraněním ze zbraní. Pokud by je i přesto zabila nějaká entita, spawnuli by se hned opět na spawnu. Po napsaní např. /party do chatu by se jim otevřelo menu se různými funkcemi: Uložení místa, teleportování na uložené místo, zprůhlednění ostatních hráčů, semi-slip aj.

Už mě to napadlo dřív, ale jaksik jsem na to vždy zapomněl. Díky Darku za připomenutí. :D

Kalerab
21-11-17, 23:37
Klasicky by byl na obrazovce nastaven časovač, jako je u HVD/Schovce/Chicken. Vězni by byli odolní vůči pádům a zraněním ze zbraní.

HVD s no-damage uz bolo a zrusilo sa to asi po 2 tyzdnoch lebo to bola nuda. Chapem, ze tu je pridana hodnota to teleportovanie a respawn ale nemyslim si,
ze by to nejak ozivilo tu hru. Bol by to akurat mod, ktory by davali CTcka ked by boli vzbury kazde kolo, lebo by pocas neho nemohli zomriet.

Vice1
30-04-18, 08:26
Třeba hns mód.

ThePoison
20-05-18, 12:36
Firma Mod
-Simon rozdelí Veznou do teamu (Muselo by byť aspoň 4 CT a viac) V každom teame musia byť vezni na rovnako CT a Simon Sú šefovia svojho teamu
-CT alebo T si vybere kde by maly mať "Firmu" Napríklad: Autíčka sprayujú autíčka,premiestnujú|Trampolína sprayujú okolo trampolíny,vylepšujú to tam,atd.
-(Firma nemôže byť zbrojka) (Rozmýšlal som nad tým že by to bolo nefér voči ostatným lebo T ktorý by maly zbrojku by sa v TeamChate dohovorili že 1 bude zabavovať CT a niekdo zobere gunu a odstriela všetkých)
-Na vylepšovanie alebo robenie svojej firmy by bolo max.: 6-7 minút.
-Ked skončí čas tak by sa všetky teamy (aj s CT) stretli u/v boxu a z každého teamu sa môže chodiť po hocijakých firmách.
-(Vezni môžu podla simona byť označený farebne aby sa nepomiešali)
-Ked mod skončí tak sa firmy vyhodnotia a kdo bude mať najviac bodov od 0-20 (Poprípade viac podla hráčou), tak má ten team výhodu že sa môžu dohovoriť,aká firma bude,tam sa už bude hrať o život.
-Podla mňa to je dosť zábavný mod nikdo sa nikoho nezbavuje.(Teda až na konci).

Dakujem za vaše odpovede :P

Fast212
20-05-18, 13:09
Ked takyto mod prejde tak sa odstrelim :happy: Ale teraz vazne: pochybujem ze by sa takyto mod dal nastavit medzi mody, maximalne by to mohla byt atrakcia, ale aj tak by to neislo z par dovodov...
1. Kedze vezni sa tam mozu volne pohybovat mali by lahky pristup k ctckam a maju na to 7 minut aby zabili aspom 1 ct čo si myslim ze by bol pripad ktorý by sa vykonaval nonstop.
2. spray mozes dat tusim 1 za minutu= 7 sprayov. co tam mám robit 7 minut? podla mna uplna strata casu a na konci by aj tak mozno zomreli len tak 4 vezni. Potom zase behat po vsetkych atrakciach aby to ctcka zhodnotili, cize kolo na pol mapy.
3. Celkovo si myslim ze je toto nerealne vytvorit bolo tu ovela viac lepsich modov ktore nepresli, alebo presli a aj tak su tam neni.
4. toto som si musel aspom 2 krat precitat aby som to pochopil, a myslim si ze keby chces toto vysvetlit 20 veznom tak by si nad tym stravil dlhu dobu lebo su tam aj hraci vekovej kategorie pod 11 rokov ktory by to nakoniec aj tak nepochopily.

ThePoison
24-05-18, 05:53
Tiež som si myslel že to je blbosť ale zas niekomu sa to môže páčiť šak ak tebe sa to nepáči tak v pohode

T3RM1NAT0R
08-03-20, 01:55
Zdravím! Poprosil by som pri PP pridať 2 ďalšie zbrane aby to nebolo jedno a to isté...takže 1. By bola M4a1 na jeden výstrel (ako každý duel)a 2. AK-47 (taktiež na 1 náboj) ďakujem za pouvažovanie nad týmto prídavkom do kategórie PP Ďakujem

Hunted
08-03-20, 09:30
zdravím! Poprosil by som pri pp pridať 2 ďalšie zbrane aby to nebolo jedno a to isté...takže 1. By bola m4a1 na jeden výstrel (ako každý duel)a 2. Ak-47 (taktiež na 1 náboj) ďakujem za pouvažovanie nad týmto prídavkom do kategórie pp Ďakujem

200 iq
+1

T3RM1NAT0R
19-04-20, 01:08
Mám nápad na mód ktorý by bol len pre Téčka. Bol by to furien mód kde by T dostali čas sa rozmiestniť a všetci by mali gravitáciu a nôž a bolo by to ako u furienu len bez A-furien teamu (Max HE Granát armor a zvýšenie HP o 10 za kill) Ďakujem za prehodnotenie návrhu

Hunted
19-04-20, 09:39
Mám nápad na mód ktorý by bol len pre Téčka. Bol by to furien mód kde by T dostali čas sa rozmiestniť a všetci by mali gravitáciu a nôž a bolo by to ako u furienu len bez A-furien teamu (Max HE Granát armor a zvýšenie HP o 10 za kill) Ďakujem za prehodnotenie návrhu

Trochu nechápu, to by hráli Furieni proti furienům?

T3RM1NAT0R
19-04-20, 13:25
Jo

Hunted
19-04-20, 14:00
Jo

To je trošku nereálné ne? Byl jsi někdy na furienu? Pokud by na serveru bylo jen pár schopných "straferů" to kolo by ani nemuselo skončit tak jak by mělo(zbyde poslední furien). Nebo právě naopak na serveru budou "špatní hráči" tak pochybuju že budou schopní se pozabíjet..
Za mě bych toto nepřidával a raději bych přidal klasický furien mod. Vypadalo by to takto (poměry ct/t by se doladily) Jsou 2 CT a 10 vězňů Ctčka by zapli mod a server by random pickl 2 tčka, které by byly AF spolu s ctčkama jen na mod.
Shop by byl za money které si hrači stihli našetřit a tudíž aby CT neměli vyhodu mod by šel až po 3 kolech na dané mapě. SK vůbec nedávat a nechat nejpotřebnější armor, noslowdown 1x He a Flash, hp nekonečno ( ke koupi u T) a AF by mohli klasicky všechny guny a 1x HP a noflash. Pokud by se to zrealizovalo, což se nestane tak se to samozřejmě doladí.

T3RM1NAT0R
19-04-20, 14:17
Ja byl už na furienu ja vím jaké to tam je ale diky za zpětnou odpověď cením si to

Souhlasil bych i já...CT vs. T není zlej nápad

Hunted
19-04-20, 14:20
Souhlasil bych i já...CT vs. T není zlej nápad
To není můj nápad je to prostě klasický furien mod.

T3RM1NAT0R
21-05-20, 15:23
Názov módu crab invasion
Popis: CT by mali knife s odrazením súpera poprípade nejaku gunu ale to sa dá ešte upraviť a Ts by boli rýchle kraby primeraný dmg a nejakú schopnosť či armor a tak... a úlohou módu by bolo zabiť jeden z teamov T by mali gravitáciu a rýchlosť. Ak sa vám páči môžte pouvažovať

LANGER
21-05-20, 15:33
Za mňa nie.

T3RM1NAT0R
16-01-21, 00:48
Gangster mód na teamy aby sa zabránilo teaming dohodám taktiež by mali po móde šancu aj iní hráči... možno HE granát VIP pre nejaký DMG. Ďakujem za vaše hodnotenia pro a proti... nič by sa nemenilo len by to bolo na teamy random hráčov a boli by označení červená a modrá aura.

T3RM1NAT0R
16-01-21, 00:50
Poprípade štandard furien mód CT Vs. T na časový limit aby sa nezdržoval mód.

T3RM1NAT0R
12-03-21, 20:14
Mám 2 návrhy. 1. Gangster mód že by si každý väzeň vybral výbavu a akú sám chce... myslím zbraň HP a Armor by mal každý rovnaký. A druhá varianta gungame mód medzi Téčkami a víťaz by získal PP. Je to len návrh tak pouvažujte