PDA

Zobrazit normální verzi : Nové módy na JailBreak - návrhy



Strany : [1] 2

Smooke
03-02-13, 20:09
Zde prosím vložte návrhy na nové módy do hry.

Držte se prosím těchto bodů:
1. srozumitelný název módu;
2. stručný popis módu.

Po uvážení pro a proti by se měli nové módy objevit na jb serverech.

:happy:

Master Yoda
03-02-13, 20:33
Famfrpál
Jistě znáte hru Famfrpál..Museli by být na serveru vždy 2 a více adminů na to aby mohly slapovat hráče.. (nebo by se změnila gravitace na 100 místo obvyklé 800)Ts by měli míč a CTs by dělali rozhodčí..Hráči by se rozdělily do 2 týmů a pak by hra začla na počet gólů který určí Simon.. kdyby jste měly nějaké dodatky tak pište

Smooke
03-02-13, 20:39
Zní to zajímavě, ale bohužel když budeme hráče spalovat, tak to bohužel neurčujeme směr, kam poletí. Takže takto ne. Kdyby se snížila gravitace, tak by to už šlo, ale jak ovlivníme, že T neutečou? Na to by se musela vytvořit přímo konkrétní místnost, což nevím jestli by ve hře šlo. Zní to to pěkně, ale bohužel to se asi udělat nedá. A pokud dá, tak by to bylo velmi složité. Tento návrh na mód bych zavrhl.

After =(^.^)=
03-02-13, 22:16
Votrelec vs. Predátor mód
Ct : sú predátori na ramene majú plazmové delo s ktorým môžu vystreliť len 1o krát a uberá 1oo hp ct majú 25o hp a 5o ap keď dójdu náboje v plazmovom dele môžu mať ešte Deagla 7/35 nábojov a ked im dojdu aj vtom náboje môžu ešte vytiahnuť obrovskú šabľu ktorá bude uberať 5o hp ct majú skin predátora a majú 30 sek náskok na nájdenie úkrytu pred Ts. Ts : Ts sú votrelci a majú len sekáčik ktorý uberá normálne no keď behajú robia za sebou simonské stopy keď idú vo walku alebo v čupe stopy zmiznú a Ts sú neviditelný. Ts majú 15o hp a žiadne ap takto si myslím že to je vyrovnané tento mód sa bude dať hrať len keď bude 4 a viac ct. Poznám film a neni to presne všetko rovnaké používal som aj fantáziu xDDD

slepice
03-02-13, 22:22
Slepice Mod
Tenhle mod by byl o tom že Teroristi by měli 300 Hp a dostali by daleko větší speed něco jako když mají drogy a zmenšila by se o trochu gravitace já nevim třeba na 500 a účel této hry je že ty "slepice" (teroristi) Musí utíkat Ctčkům a která "slepice" (terorista) by přežil nejdéle tak by měl PP. Teroristi by nemohli zabíjet Ctčka jen Ctčka by mohli zabíjet Teroristy. :)

After =(^.^)=
03-02-13, 22:56
Toto mi príde neférové voči ct viac by ma to bavilo hrať za Ts. Mohli by sme s furienu dať gravitty tam a aj rýchlosť.

slepice
03-02-13, 23:22
Ale Teroristy to má Bavit a ano mohla by sem Tckum dat gravitace jako na furienech a stejnej speed :)

D!!!!n3r [MaMLas] :x
03-02-13, 23:48
votrelec vs. Predátor mód
ct : sú predátori na ramene majú plazmové delo s ktorým môžu vystreliť len 1o krát a uberá 1oo hp ct majú 25o hp a 5o ap keď dójdu náboje v plazmovom dele môžu mať ešte deagla 7/35 nábojov a ked im dojdu aj vtom náboje môžu ešte vytiahnuť obrovskú šabľu ktorá bude uberať 5o hp ct majú skin predátora a majú 30 sek náskok na nájdenie úkrytu pred ts. ts : ts sú votrelci a majú len sekáčik ktorý uberá normálne no keď behajú robia za sebou simonské stopy keď idú vo walku alebo v čupe stopy zmiznú a ts sú neviditelný. Ts majú 15o hp a žiadne ap takto si myslím že to je vyrovnané tento mód sa bude dať hrať len keď bude 4 a viac ct. Poznám film a neni to presne všetko rovnaké používal som aj fantáziu xddd

pro

Smooke
04-02-13, 17:15
Byl bych pro vyzkoušený toho Votrelec vs. Predátor mód, ale i Slepice Mod. Má se zkusit všechno. Oba módy zní zajímavě.

After =(^.^)=
04-02-13, 17:24
Nj ale neviem ci by sa to pozdavalo aj hracom dufam ze j ale myslim ze si to oblubia kedze ct maju plazmove delo xDD to plazmove delo by mohla byt bazuka zo zombie modu.

Fhacker
04-02-13, 22:15
Votrelec vs. Predátor by sa mohol vyskúšať zabijacký mód :D

slepice
05-02-13, 15:39
Hele tak co teda budou se dělat nějaký ty nový módy ?

Smooke
05-02-13, 16:31
Budou, ale musí se do toho pustit Kotel, který na to už určitě dělá. Bohužel to není za den hotové. Takže strpení "děcka" :happy:

slepice
05-02-13, 18:57
Hele chápu že to chvíli trvá jen tu nikdo nenapsal zakončení dík :)

After =(^.^)=
05-02-13, 19:06
Hele mód spuste až v sobotu keď sa vrátim keďže som ho navrhol xDDD to preto lebo som odcestovaný.

After =(^.^)=
05-02-13, 19:14
Ozaj a ešte chcem dodať čo som navrhol Ten V vs. P no tak tam by sa mohol dať skin s Deathrunu na predátora neviem či tam ešte ten skin je ale odtial by sa tam mohol dať. Ten votrelec skin sa mi zdá že som to už niekde videl na csku ale dufam že to Kotel najde. Ospravedlňujem sa že mi to nedošlo skôr.

F:O:X
05-02-13, 21:19
VETŘELCI vs. PREDÁTOŘI zní zajímavě. Slepice mod uš sem někde viděl na JB ale nevadí taky zajímavý.

slepice
05-02-13, 21:33
Foxiku to není možný ten mod jsem si vymyslel z hlavy :DD

kono159
06-02-13, 14:31
Ja by som bol za HRY do /menu, modov je az az. Keby bol Smooky taky laskavy a premenoval to na "Nove mody a hry".
Ja sa chcem s vaznami zahrat, nie im dat mod a aj tak ich killnut. Mod je len raz za 5 kol, takze to nema zmysel. Hru mozete dat kedykolvek.
Mody maju menej moznosti ako hry, pravidla v hre mozete poupravovat a niecim obzvlastnit.

After =(^.^)=
07-02-13, 15:18
Ale to su len na skusku mody ak to hracov zaujme tak sa to tam da.

Toreto
07-02-13, 15:32
After nemusiš komentovať a huntiť posty na všetkom na čo ti padne zrak.

Fhacker
07-02-13, 15:50
After nemusiš komentovať a huntiť posty na všetkom na čo ti padne zrak.

musí :D :D lebo chce byť asi atmyn :D :D ale daktoré jeho odpovede sú.. :D :D :D

kono159
08-02-13, 10:25
Tie mody su proste na hovno, hracov chcem zabavit, nie ich zabit v mode... Potom Jailbreak straca vyznam... Princip je zabavit Hracov (to je jedno ci T ci CT), nie sa ich zbavit...
Ja si uz pripadam jak 5-rocny idiot, ked neviem ako ich zabavit. Sa hanbim ked im musim davat reakcie, nahody, alebo otazky len preto, ze nemam napad ako ich zabavit.

Toreto
08-02-13, 10:30
Neviem niekto kto vie trochu improvizovať,tak niečo snaď vymyslí..Nechaj 2 T naskákať si na hlavy a daj im na určitom menšom useku zavod :D ...alebo rozne sprostosti sa dajú vymyslieť :)Naposledy tu niekto vymýšlal tú horucu loptu..neviem prečo sa to prestalo hrať,ked to bolo celkom podarené.Hects a Smooke snami skúšali nejaký šach,ale v toľkych ludoch to nešlo,kedze sa vždy nasiel expert,čo spravil vzburu.

Smooke
10-02-13, 18:58
Pokud s tím tedy souhlasíte, tak bych požádal Kotla, jestli by zkusil přidat tyto dva módy co se tu napsaly. Uvidíme jak se to ujde.

To kono: jsem stejného názoru, ale je mnoho ňumíků co to vyžadují ...

Mr.Brown
10-02-13, 19:06
Hele mód spuste až v sobotu keď sa vrátim keďže som ho navrhol xDDD to preto lebo som odcestovaný.
Oh my god, why?

Smooke
10-02-13, 19:29
Mr.Browne je to potřeba nějak komentovat? :happy:

Aspir3
11-02-13, 17:39
Puky zni to zajimave ale bylo by to nadrzovani,spis ze by se vybiralo reakci s vyhodou

kono159
17-02-13, 10:30
Ked je zapnuty box, T nemozu vytiahnut pomocku.

Piner
17-02-13, 17:16
AWP mód ? CTčka by dostali 500 hp a awp, T by zůstali na 100 ( možná 150 ) hp a dostali by scouta

Volume
17-02-13, 20:28
Na honěnou

Vězni (T)
- Po spuštění modu by měli náskok 20sek.
- Měly by 250hp a zvýšenou rychlost
- Bez možnosti vzít zbran
- Můžou pěstma zabít Cts
- Nesmí kempit (zařídil by nějaký camp-metter)
- Poslední živý by měl /pp

Dozorci (Ct)
- Po spuštění modu by dostali MP5 nebo TMP
- Měli by freeze 20sek. po spuštění modu
- Měli by normální rychlost i HP

Tato hra mě jen tak napadla když jsem procházel tento thread, vymyslel jsem ho během chvilky a nezdá se mi to jako špatný nápad. Prostě by to byla vražedná hra na honěnou kdy by Ct měli zabíjet T, nebylo by to jako schovka, Tčka by měli běhat po mapě jako štvaná zvěř a Ct by byli jako lovci :D

S úctou Volume

Cream.
18-02-13, 15:29
Na honěnou

Vězni (T)
- Po spuštění modu by měli náskok 20sek.
- Měly by 250hp a zvýšenou rychlost
- Bez možnosti vzít zbran
- Můžou pěstma zabít Cts
- Nesmí kempit (zařídil by nějaký camp-metter)
- Poslední živý by měl /pp

Dozorci (Ct)
- Po spuštění modu by dostali MP5 nebo TMP
- Měli by freeze 20sek. po spuštění modu
- Měli by normální rychlost i HP

Tato hra mě jen tak napadla když jsem procházel tento thread, vymyslel jsem ho během chvilky a nezdá se mi to jako špatný nápad. Prostě by to byla vražedná hra na honěnou kdy by Ct měli zabíjet T, nebylo by to jako schovka, Tčka by měli běhat po mapě jako štvaná zvěř a Ct by byli jako lovci :D

S úctou Volume

Lepšie by to bolo kebyze Ts nemôžu zabíjať ct..inak bi si počkali v zbrojke a po skončení freezu by ich zabili :)

Master Yoda
18-02-13, 16:10
to me nenapadlo :D :D

Volume
18-02-13, 17:02
No, to byl původní plán, ale připadalo mi to blbé protože by to pak vypadalo že navrhuji mod při kterém se Cts jen nafraguje, samozřejmě je to lepší aby Ts nemohli zabít Ct :)
Jen ten návrh ještě nějak dokopak ke Kotlovi :D

slepice
18-02-13, 17:29
Na honěnou

Vězni (T)
- Po spuštění modu by měli náskok 20sek.
- Měly by 250hp a zvýšenou rychlost
- Bez možnosti vzít zbran
- Můžou pěstma zabít Cts
- Nesmí kempit (zařídil by nějaký camp-metter)
- Poslední živý by měl /pp

Dozorci (Ct)
- Po spuštění modu by dostali MP5 nebo TMP
- Měli by freeze 20sek. po spuštění modu
- Měli by normální rychlost i HP

Tato hra mě jen tak napadla když jsem procházel tento thread, vymyslel jsem ho během chvilky a nezdá se mi to jako špatný nápad. Prostě by to byla vražedná hra na honěnou kdy by Ct měli zabíjet T, nebylo by to jako schovka, Tčka by měli běhat po mapě jako štvaná zvěř a Ct by byli jako lovci :D

S úctou Volume
Hele to je skoro stejný jak můj mód až na nějaký maličkosti.

Volume
18-02-13, 17:36
Já jsem nečetl všechny návrhy, takže nevím co jsi navrhoval :D

Edit// Už jsem to četl, a je to fakt skoro to samé :D

slepice
18-02-13, 17:42
Já jsem nečetl všechny návrhy, takže nevím co jsi navrhoval :D

Edit// Už jsem to četl, a je to fakt skoro to samé :D
Příště si přečti to co už tu je a místo toho aby si vymýšlel skoro ten samý mód tak radši napiš jak by si ho vylepšil :) .

Trey
18-02-13, 18:04
Tak to spravit tak aby nemohli pocas freezu a 10 s po nom zabijat

Volume
18-02-13, 18:17
třeba...

Aspir3
16-03-13, 13:33
Nová zbran v přestřelce = Bazuka jako je na ZM
A dal bych CampMeter na všechny přestřelky protože když třeba na jb_snow si CT zalezou na DR a SURF a sotva tam vlezeš si dead...

Volume
16-03-13, 13:41
No nevim, ta bazooka se mi zdá celkem silná, to by ten mod moc dlouho netrval, si vezmi kdyby T párkrát střelili na Surf/DR tak by ctčka byli dead :D Ono se z toho DR/surfu nedá střílet nahoru, jen když vlezeš k žebříku, ale je pravda že by je to odnaučilo kempit :)

Aspir3
16-03-13, 13:47
nebo taky je docela pěkný Pinerovo AWP mod ale to bych dal radši jenom do přestřelky jako novou zbran

F:O:X
17-03-13, 18:40
Knife Mod (Rytířský)
Jde o to že by Ct mněli na začátku kola přilbližně tak 400 hp, a teroristi normal 100 hp.Mod spočívá v tom že na začatku kola by mněli všichni hráči nějaky pěkný skiny nožů na meče a bojovali by Ct proti T .... A mohl by se spustit když je víc jak 5 ct.Kdyz tak napiste nějaky doplnky PS:je to spíše mod pro knife hráče.

Toreto
17-03-13, 18:47
Ct by nemali šancu proti 20 veznom..
Edit: Možno dať Ct nejakú neviditeľnosť,boli by priesvitný napríklad alebo niečo podobné,aby to mali vezni tažšie.

F:O:X
17-03-13, 18:50
tak by se zvisilo hp

F:O:X
17-03-13, 18:51
a nebo by ubirali 70 hp ctecka

Toreto
17-03-13, 18:54
Myslím,že tá neviditeľnosť je lepšia..aj keby mali Ct 700 hp,tak proste maju malú šancu..ak sa okolo Ct zoradí 5-6 T,tak má len minimálnu šancu.Ak by tá neviditeľnosť bola spravená ako na Furienoc(pri zastavení ťa nevidno),tak by Ct mohli T dostať postupne..

kono159
17-03-13, 18:59
keby mali T 100hp a stit a CT 400hp a normal knife, tak by to bolo vyrovnane.
Sak ak bude Tcko nepozorne a CT mu da backstab to sa rovna smrt.

F:O:X
17-03-13, 19:03
no jo ale to uš by byl spise furien ja jen chci podotknout ze to nebude lehky mod takovy spise pro skilly

Toreto
17-03-13, 19:05
Potom sa ludia budu sťažovať načo im je štít,ked proti knifu je ajtak k ničomu ..

kono159
17-03-13, 19:38
T maju to ten pocet.
HS do hlavy s nozikom ked ma niekto stit ubera 50 hp + CT moze trafit stit a nie T.
20 T vs 6 CT je dost vyrovnane. Ak CT nebudu spolupracovat su ded ani nevydu zo zbrojky. Tcka su jak zraloci, po jednom pojdu jak cigani po zeleze.

F:O:X
17-03-13, 19:46
přesně

Toreto
17-03-13, 20:11
Čo ja viem..mne príde zaujímavejší ten na sposob Furiena.Štíty už máme pri Sparte..možno by bolo vhodné spraviť anketu a rozhodnúť sa podľa toho. :)

After =(^.^)=
17-03-13, 21:48
Mne sa viac paci ten konov napad lebo keby to bolo ako na furiene tak Ct by chceli byt furt neviditelny podaktory napr. taky noob-i ktory by to hrali 1. krat by furt kempily a Ts by mohli len tak behat po mape a hladat ich.

Cream.
18-03-13, 09:17
After kempiť bude furt niekto :)

Toreto
18-03-13, 21:27
Aky dovod má Ct kempiť ? Ct žiadne PP nečaká.

Cream.
19-03-13, 11:49
To neviem skús ísť na jb niekedy a spítaj sa ich prečo sa napr na snow zakempia na dr alebo pri sparte idú na texturu :)

kono159
19-03-13, 22:13
To neviem skús ísť na jb niekedy a spítaj sa ich prečo sa napr na snow zakempia na dr alebo pri sparte idú na texturu :)

Asi stale dufaju, ze posledny vazen ma pp :)

nFko^
22-03-13, 17:52
Doufat můžou ale pravda je jiná..

slepice
25-03-13, 20:59
Hele přidal se tam vůbec nějaký ten mód odsud ?

Passion.
26-03-13, 15:07
Hele přidal se tam vůbec nějaký ten mód odsud ?

Myslim že ne :D

brat brata
16-04-13, 19:45
T maju to ten pocet.
HS do hlavy s nozikom ked ma niekto stit ubera 50 hp + CT moze trafit stit a nie T.
20 T vs 6 CT je dost vyrovnane. Ak CT nebudu spolupracovat su ded ani nevydu zo zbrojky. Tcka su jak zraloci, po jednom pojdu jak cigani po zeleze.zaujmave prirovnanie :D

Aspir3
16-04-13, 20:36
SPIDER-MAN
Vězni by byli Spider-mani a měli by takové ty hooky ze surfu které by vydrželi třeba jen 3 vteřiny.
Také by měli takovej ten paprsek ze SuperHero,ale bílej a hmotnej (jestli by to šlo :-) ) a měli by mít 250 HP
CTčka by byli normálně policajti a měli by normální zbraně co si vezmou.

Skiny = http://cs.gamebanana.com/skins/109833

Baron
22-04-13, 08:05
Nečetl jsem to celé, ale rád bych navrhl zombie mód

AssAssin|CZ
26-04-13, 20:08
NOČNÍ SCHOVKA

Noční schovka je úplně stejná jako klasická,akorát by všude byla tma a CT by měli baterku.
Už jsem to na nějakém portálu hrál a docela mě to bavilo :)

Cream.
26-04-13, 20:29
NOČNÍ SCHOVKA

Noční schovka je úplně stejná jako klasická,akorát by všude byla tma a CT by měli baterku.
Už jsem to na nějakém portálu hrál a docela mě to bavilo :)

40 minutove kolo ?

Toy
26-04-13, 20:51
NOČNÍ SCHOVKA

Noční schovka je úplně stejná jako klasická,akorát by všude byla tma a CT by měli baterku.
Už jsem to na nějakém portálu hrál a docela mě to bavilo :)

http://jpeg.cz/images/2013/04/26/A01hR.png (http://jpeg.cz/obrazek/Dfj)

''Rumcajs''
22-05-13, 20:24
Já jako nováček do toho nemám co zasahovat, ale dneska sme šli na výlet, a bavil sem se o tom s kámošem, a on měl docela (podle mě) dobrej nápad....
Takže; že by měli T na výběr (jako CT zbraně na začátku) na výběr 1. Klasické 100 HP štít a knife 2. 200 HP 100 AP knife speed+

Airsoft
23-05-13, 19:56
Já jako nováček do toho nemám co zasahovat, ale dneska sme šli na výlet, a bavil sem se o tom s kámošem, a on měl docela (podle mě) dobrej nápad....
Takže; že by měli T na výběr (jako CT zbraně na začátku) na výběr 1. Klasické 100 HP štít a knife 2. 200 HP 100 AP knife speed+

Zajmavé

^Luky.
11-06-13, 17:23
Slepice i Alien vs. Predator by slo ale u ty Slepice bych dal CT taky o neco rychlejsi beh jen oneco ale T by bylo rychlejsi... :)

Milk
11-06-13, 18:08
Zkusím tu dát návrh na furien mód:

T samozřejmě velkou rychlost, nůž, který ubírá normálně (nebo míň), 100 HP, menši gravitace, neměli by neviditelnost

CT Nějaká zbraň, 150-xxx HP

After =(^.^)=
11-06-13, 21:47
Zkusím tu dát návrh na furien mód:

T samozřejmě velkou rychlost, nůž, který ubírá normálně (nebo míň), 100 HP, menši gravitace, neměli by neviditelnost

CT Nějaká zbraň, 150-xxx HP
Hmmm... Dobrej nápad ale ja by som tam dal ako na Furiene keď je poslední, tak by som mu dal na výber AK-47 and M4A1-pre CTčka.

Milk
11-06-13, 23:02
Však to by měli Ctčka od začátku

Neznamy123
12-06-13, 13:10
Zdravím :)
No ja som sem prišiel z Zombie módom. CT: By mali 200 HP a 200 Armor. V rukách by mali M4 a Deagle. Cieľom CT je zabiť všetkých Zombie.
T: By boli Jump Zombie. Mali by 3200 HP a jasne že väčšiu Gravitáciu. A ich cieľom by bolo zabiť všetky CT

Dúfam že sa vám môj návrh páči s pozdravom Neznamy :)

Airsoft
12-06-13, 15:13
Zdravím :)
No ja som sem prišiel z Zombie módom. CT: By mali 200 HP a 200 Armor. V rukách by mali M4 a Deagle. Cieľom CT je zabiť všetkých Zombie.
T: By boli Jump Zombie. Mali by 3200 HP a jasne že väčšiu Gravitáciu. A ich cieľom by bolo zabiť všetky CT

Dúfam že sa vám môj návrh páči s pozdravom Neznamy :)

CT nemají šanci, nepáčí.

***WARNER!K***
12-06-13, 15:51
CTčka nemají šanci nikoho zabít když je např: 25T každy bude mít 3200HP, menší gravitaci proti nim by bylo 7CT ti mají jen 200HP a normální zbraň. Kdyžuž tak dát Tečkám míň HP třeba 1000 a CT by nemuseli přebíjet nebo něco takového jinak jsem PROTI

Despe
14-06-13, 19:15
No můj mod je srozumitelný, Chtěl bych tzv. Nemesis mod, kdysi sem ho tady navrhoval, ale byl úspěšný jen Gangster mod, který se mi už nelíbí. No přemýšlel jsem a tak mě napadlo jak to vylepšit. Jednou za 5 kol by tzv. "simon" vybral Nemesis mod, no jednoho Ct by to vybralo nahodně, ne vždy jen simona ! A ten by měl cca 35k hp ostatní by byli classic zombie jen z Ct a měli by asi dejme tomu 3,5 k Hp a 200 armoru. Úkol Teček by byl jednoduchý, zbavit se Zombiku, aniž by byli zabiti. Ale je tu menší háček, dejme tomu že je 2:00 ráno a lidí tam nebude přece jen 26-29, tak by ten nemesis musel mít míň hp.. Je to můj návrh a doufám že se vám bude líbit.


E: A ještě, byl bych rád kdyby se odebral "Gangster mod" a dali by ste místo něj tento, ale jen když bude úspěšný.


S pozdravem kNAz ~ :think:

Eust.
15-06-13, 17:45
No můj mod je srozumitelný, Chtěl bych tzv. Nemesis mod, kdysi sem ho tady navrhoval, ale byl úspěšný jen Gangster mod, který se mi už nelíbí. No přemýšlel jsem a tak mě napadlo jak to vylepšit. Jednou za 5 kol by tzv. "simon" vybral Nemesis mod, no jednoho Ct by to vybralo nahodně, ne vždy jen simona ! A ten by měl cca 35k hp ostatní by byli classic zombie jen z Ct a měli by asi dejme tomu 3,5 k Hp a 200 armoru. Úkol Teček by byl jednoduchý, zbavit se Zombiku, aniž by byli zabiti. Ale je tu menší háček, dejme tomu že je 2:00 ráno a lidí tam nebude přece jen 26-29, tak by ten nemesis musel mít míň hp.. Je to můj návrh a doufám že se vám bude líbit.


E: A ještě, byl bych rád kdyby se odebral "Gangster mod" a dali by ste místo něj tento, ale jen když bude úspěšný.


S pozdravem kNAz ~ :think:

Nápad vypadá dobře a s odděláním Gangstera také souhlasím.

Toy
15-06-13, 18:29
No můj mod je srozumitelný, Chtěl bych tzv. Nemesis mod, kdysi sem ho tady navrhoval, ale byl úspěšný jen Gangster mod, který se mi už nelíbí. No přemýšlel jsem a tak mě napadlo jak to vylepšit. Jednou za 5 kol by tzv. "simon" vybral Nemesis mod, no jednoho Ct by to vybralo nahodně, ne vždy jen simona ! A ten by měl cca 35k hp ostatní by byli classic zombie jen z Ct a měli by asi dejme tomu 3,5 k Hp a 200 armoru. Úkol Teček by byl jednoduchý, zbavit se Zombiku, aniž by byli zabiti. Ale je tu menší háček, dejme tomu že je 2:00 ráno a lidí tam nebude přece jen 26-29, tak by ten nemesis musel mít míň hp.. Je to můj návrh a doufám že se vám bude líbit.


E: A ještě, byl bych rád kdyby se odebral "Gangster mod" a dali by ste místo něj tento, ale jen když bude úspěšný.


S pozdravem kNAz ~ :think:


Nezní to zle, nějákej novej mod by JB oživil si myslím, ale jsem proti odebrání gangsteru, jediný mod, kdy můžou porovnat i Tčka "síly" mezi sebou.

Eust.
15-06-13, 19:11
Nezní to zle, nějákej novej mod by JB oživil si myslím, ale jsem proti odebrání gangsteru, jediný mod, kdy můžou porovnat i Tčka "síly" mezi sebou.

Nebo porovnání toho, kdo nejlíp spolupracuje :D

Grakon2702
16-06-13, 21:04
Jméno módu: Furien mód

Ct:
HP: 500
AP: 500
Zbraň: Nůž
Vlastnosti: Větší rychlost, kroky by nebyly slyšet, snížená gravitace a měli by možnost se zneviditelnit při delším stání na místě ovšem s tím, že by se jejich energie při delším stání na místě ubírala a pokud by došla na nulu, byli by znova viditelní a jejich HP by se ubíralo samo, dokud nenačerpají novou energii (paradoxně chozením). Zkrátka jako na klasických furien serverů.

T
HP: 100
Zbraň: M5
Vlastnosti: Normální

Cíl: Zůstat naživu se svým týmem.

Jednoduché, prosté, možná to tu dokonce i jednou bylo.

kono159
16-06-13, 21:07
ja by som im dal skor devinky alebo noslowdown, 20 m5 vs 6 ct nemaju sancu, alebo im dat inv ked stoja + nejaky cas na vyjdenie zo zbrojky

Grakon2702
16-06-13, 21:12
Tak možná místo M5 stačí obyčejné pistolky, i tak mají ale CT obrovskou výhodu s neviditelností a 500HP AP je docela dost.

vikernes
16-06-13, 21:27
No můj mod je srozumitelný, Chtěl bych tzv. Nemesis mod, kdysi sem ho tady navrhoval, ale byl úspěšný jen Gangster mod, který se mi už nelíbí. No přemýšlel jsem a tak mě napadlo jak to vylepšit. Jednou za 5 kol by tzv. "simon" vybral Nemesis mod, no jednoho Ct by to vybralo nahodně, ne vždy jen simona ! A ten by měl cca 35k hp ostatní by byli classic zombie jen z Ct a měli by asi dejme tomu 3,5 k Hp a 200 armoru. Úkol Teček by byl jednoduchý, zbavit se Zombiku, aniž by byli zabiti. Ale je tu menší háček, dejme tomu že je 2:00 ráno a lidí tam nebude přece jen 26-29, tak by ten nemesis musel mít míň hp.. Je to můj návrh a doufám že se vám bude líbit.


E: A ještě, byl bych rád kdyby se odebral "Gangster mod" a dali by ste místo něj tento, ale jen když bude úspěšný.


S pozdravem kNAz ~ :think:

A ti vězni(T) by měli klasicky 100 HP a nějakou zbraň na výběr ?

kono159
16-06-13, 21:35
Tak možná místo M5 stačí obyčejné pistolky, i tak mají ale CT obrovskou výhodu s neviditelností a 500HP AP je docela dost.

myslel som to tak, ak by mali t m5, tak ct by mali inv a ak t by mali devinky tak ct by mali iba noslowdown, nie obe naraz.

Despe
16-06-13, 23:02
A ti vězni(T) by měli klasicky 100 HP a nějakou zbraň na výběr ?

No Vikernesi, snažím se to promyslet. A zatím mě napadlo že by měli 250 hp a 250 armor + Ak47 a + k tomu M4. Mohli by být obě dvě dohromady, nebo jedna z toho. :)

Grakon2702
17-06-13, 19:57
Napadl mě ještě jeden mód :)
Název: Terminátor

CT
HP:5000
Zbraň:M5
Vlastnosti: Pomalejší chůze

T
HP:100
Zbraň: AK nebo M4
Vlastnosti: Normální

A aby to bylo fér, kdyby tam bylo méně vězňů, tak bych dal limit na spuštění toho módu. Třeba minimálně 20 T

Zoyer
17-06-13, 20:02
5000 hp je moc

Grakon2702
17-06-13, 20:17
Proti 20T? Tak ok, tak třeba 2000HP?

Zoyer
17-06-13, 21:17
ber to tak, ze tech CT je 5 mozna 6, kdyz musi byt 20 T a kazdej by mel 5 000 hp. 6x5000=30000 a T je 20x100=2000 . i kdyz budou mit CT m5 a budou spomaleni, tak budou met porad vetsi vyhodu. Kdyztak bych pridal Tckam neco takoveho, ze jim nebude ubirat headshot hp a treba vetsi rychlost, ale stenak tem CTckam snizit ty hpcka mozna tech 2000 by uz slo :D

Grakon2702
17-06-13, 21:21
Tak nebo spíš dát CT obyčejnou pistolku nebo deagle a ostatním T možná dát větší rychlost a sníženou gravitaci, ovšem v tom případě bych změnil název módu :D.

***WARNER!K***
19-06-13, 10:25
Nezní to zle, nějákej novej mod by JB oživil si myslím, ale jsem proti odebrání gangsteru, jediný mod, kdy můžou porovnat i Tčka "síly" mezi sebou.
Myslím že to není o tom kdo je silnější nebo kdo má lepší aim, je to spíš o tom kdo spolupracuje s více lidmi a nebo kempí v cele na záchodě a pak to celé vyhraje. Takže jsem PROodstranění GANGSTERA a nahrazením ho nemesis módem.

Grakon2702
19-07-13, 17:58
Název: Divoký západ

CT
HP: 250
AP: 100
Zbraň: Deagle v obou rukách (Měl by stejné vlastností jako elitky, ale skin a damage pozměněný na vlastnosti deaglu)
Vlastnosti: Normální

T
HP: 100
AP: 0
Zbraň: Glock (možná by se mohlo zvýšit trochu damage)
Vlastnosti: Větší rychlost

Mr.N0b0dy
19-07-13, 18:58
Název: (Nechám na vás.)

Popsání: Podobný Shark Mod ale s prohozením rolí.

CT: HP: 500-1500 (Záleží na počtu T)
Vybavení: Obyčejný Nůž možná s malinkým pozvednutím DMG.

T: HP: 100
Vybavení: Scout

Celkový úkol: Ať už hrajeme za jakýkoliv team znamená to zabít všechny z protějšího.

Podle mě je dobrý nápad zkusit Shark mod naopak. Za pokus nic nedáš.

Eidam
20-07-13, 16:31
Název: (Nechám na vás.)

Popsání: Podobný Shark Mod ale s prohozením rolí.

CT: HP: 500-1500 (Záleží na počtu T)
Vybavení: Obyčejný Nůž možná s malinkým pozvednutím DMG.

T: HP: 100
Vybavení: Scout

Celkový úkol: Ať už hrajeme za jakýkoliv team znamená to zabít všechny z protějšího.

Podle mě je dobrý nápad zkusit Shark mod naopak. Za pokus nic nedáš.
Jsem PRO.

ZeMi7
20-07-13, 17:41
Název: (Nechám na vás.)

Popsání: Podobný Shark Mod ale s prohozením rolí.

CT: HP: 500-1500 (Záleží na počtu T)
Vybavení: Obyčejný Nůž možná s malinkým pozvednutím DMG.

T: HP: 100
Vybavení: Scout

Celkový úkol: Ať už hrajeme za jakýkoliv team znamená to zabít všechny z protějšího.

Podle mě je dobrý nápad zkusit Shark mod naopak. Za pokus nic nedáš.

Podle mě by T měli velkou výhodu... Než by se CT dostali k Tčkům blíže, tak by byli mrtví, protože Tčkům by stačilo je třeba 7x trefit, a bylo by...

Nevim, nápad dobrý, ale za mně by tam byl ten mod zbytečně navíc...

Mr.N0b0dy
21-07-13, 14:52
Podle mě by T měli velkou výhodu... Než by se CT dostali k Tčkům blíže, tak by byli mrtví, protože Tčkům by stačilo je třeba 7x trefit, a bylo by...

Nevim, nápad dobrý, ale za mně by tam byl ten mod zbytečně navíc...

Uvědomil jsem si že jsem tam napsal možná trochu málo HP. :)

VenomXxL
21-07-13, 15:03
Mod Motorovka
V tímhle mode by se jednalo o to že by CT měl Sekaček a T (Vězni) by měli MOTORVKU!!! a prostě by se zabíjely jednoduché ale dobré a myslím že by se to mohlo někomu líbit :D díky za pozornost mam s toho v ruce křeč :D

:D Dal Ta Bhoper:D
21-07-13, 15:11
Uvědomil jsem si že jsem tam napsal možná trochu málo HP. :)

Tam nejde o HP.Strela ta spomalí a stačí ak by T boli v diaľke a len strieľali.Proste Knife proti nejakej zbrani nemá šancu stačí streliť a odstúpiť.To je všetko.Bol by to strašný over pre tie T.

Mr.N0b0dy
21-07-13, 18:51
Vy jste to asi pořád nepochopili..... Shark mod je že přecházíte přes zdi... myslel jsem, že to pochopíte ale tak co už.... Vysvětlím to teda znova:

CT: Budou přecházet přes zdi stejně jako v normálním Shark modu, akorát že budou mít víc HP a možná pozvednutý DMG.

T: Budou mít Scouta a prostě normálně běhat po mapě, zatím co je CT budou sekat ze země....
¨
Jinak to už vážně vysvětlit nejde... myslel jsem že to pochopíte

Ponozka
21-07-13, 21:21
Vy jste to asi pořád nepochopili..... Shark mod je že přecházíte přes zdi... myslel jsem, že to pochopíte ale tak co už.... Vysvětlím to teda znova:

CT: Budou přecházet přes zdi stejně jako v normálním Shark modu, akorát že budou mít víc HP a možná pozvednutý DMG.

T: Budou mít Scouta a prostě normálně běhat po mapě, zatím co je CT budou sekat ze země....
¨
Jinak to už vážně vysvětlit nejde... myslel jsem že to pochopíte

Nechápu co na tom nechápou :D, jinak jsem PRO .

Ponozka
21-07-13, 21:23
Tam nejde o HP.Strela ta spomalí a stačí ak by T boli v diaľke a len strieľali.Proste Knife proti nejakej zbrani nemá šancu stačí streliť a odstúpiť.To je všetko.Bol by to strašný over pre tie T.

Trochu over by to možná byl , ale myslím si že by ve většině případů vyhráli CT, přece jenom procházet zdí je dobrá "vlastnost" :D a CT by jí využívali na 100% :)

Eidam
22-07-13, 14:56
Vy jste to asi pořád nepochopili..... Shark mod je že přecházíte přes zdi... myslel jsem, že to pochopíte ale tak co už.... Vysvětlím to teda znova:

CT: Budou přecházet přes zdi stejně jako v normálním Shark modu, akorát že budou mít víc HP a možná pozvednutý DMG.

T: Budou mít Scouta a prostě normálně běhat po mapě, zatím co je CT budou sekat ze země....
¨
Jinak to už vážně vysvětlit nejde... myslel jsem že to pochopíte
Já jsem to pochopil, líbí se mě to a souhlasím. Ale bylo by lepší kdyby T měli 50 hp aby stačilo jednou seknout pravým a byli by mrtví aby to bylo vyrovnaný. A CT 300 - 500. Víc bych nedával.

Grakon2702
25-07-13, 20:39
Tak mě tak napadlo, co kdyby se zavedla druhá schovka akorát s tím rozdílem, že by se vězni mohli měnit v různé věci. Určitě by to mnohem více zlepšilo zážitek z tohoto módu :)

ImGustak
25-07-13, 20:40
Tak mě tak napadlo, co kdyby se zavedla druhá schovka akorát s tím rozdílem, že by se vězni mohli měnit v různé věci. Určitě by to mnohem více zlepšilo zážitek z tohoto módu :)

Přesně jak si to teď popsal tak takový je server. Ale myslím si že by to mohla být zábava. Ale nevím jak to uspěje tady u ostatních hráčů.

Grakon2702
25-07-13, 20:54
No právě já na tom serveru někdy hraju a dost se mi to líbí :D. Jen škoda, že tam nechodí moc lidí. Určitě po přidání na jb se to trochu oživí i tam. kdo neví, jak to funguje a chtěl by si to zkusit tak směle do toho.
Server od kotelny: csko.cz:27068

Ponozka
26-07-13, 14:35
No právě já na tom serveru někdy hraju a dost se mi to líbí :D. Jen škoda, že tam nechodí moc lidí. Určitě po přidání na jb se to trochu oživí i tam. kdo neví, jak to funguje a chtěl by si to zkusit tak směle do toho.
Server od kotelny: csko.cz:27068

Na tom serveru občas hraju a líbí se mi to, určitě by schovka byla o dost zábavnější, PRO

Fhacker
26-07-13, 14:42
Přesně jak si to teď popsal tak takový je server. Ale myslím si že by to mohla být zábava. Ale nevím jak to uspěje tady u ostatních hráčů.

Tak povedzme že servr je plný. Takže si predstavte že 24 ľúdí by sa zmenilo na niake veci a z toho by určite aspoň 7 ľudí zmenilo na niečo veľmi malé. To by potom kolo trvalo jedno kolo? Aj celú mapu. Podľa mňa nie najlepší nápad.

Grakon2702
26-07-13, 15:06
Tak povedzme že servr je plný. Takže si predstavte že 24 ľúdí by sa zmenilo na niake veci a z toho by určite aspoň 7 ľudí zmenilo na niečo veľmi malé. To by potom kolo trvalo jedno kolo? Aj celú mapu. Podľa mňa nie najlepší nápad.

Až na to, že mód schovka má časový limit a pak se jede zase normálně :D.

Ponozka
26-07-13, 17:08
Až na to, že mód schovka má časový limit a pak se jede zase normálně :D.

Asi tak, Fhackere, neříkej že se ti to ještě nestalo (že se schovka nedohrála)..

Fhacker
26-07-13, 22:09
Asi tak, Fhackere, neříkej že se ti to ještě nestalo (že se schovka nedohrála)..

Tak asi sa vám to zdá jednoduché tak povedzme že dákej jednej tretine to dá dáke veľké veci ako napríklad gauč, počítať a pod. a tým ostatným to dá minivecičky ako napríklad myš, kvetinač a pod. Tak to bude mať aký zmysel že 10 zabijí hneď na začiatku a tí budú musieť čakať kým sa skončí schovka a ešte k tomu simon dajme tomu z ďalšími 10 ľudmi. Podľa mňa tento mód je úplne zbytoční stačí tá schovka aká je teraz.

Grakon2702
26-07-13, 22:26
Když se dají všem stejné věci na výběr...

Fhacker
26-07-13, 23:16
Ale aj tak nepodstatný mód. Boli tu už lešpie a aj tak sa ešte ani jeden nepridal.

Grakon2702
27-07-13, 09:34
To je věc názoru. Však se ještě uvidí, kolik lidí tu napíše :).

Ponozka
28-07-13, 22:04
Tak asi sa vám to zdá jednoduché tak povedzme že dákej jednej tretine to dá dáke veľké veci ako napríklad gauč, počítať a pod. a tým ostatným to dá minivecičky ako napríklad myš, kvetinač a pod. Tak to bude mať aký zmysel že 10 zabijí hneď na začiatku a tí budú musieť čakať kým sa skončí schovka a ešte k tomu simon dajme tomu z ďalšími 10 ľudmi. Podľa mňa tento mód je úplne zbytoční stačí tá schovka aká je teraz.

Ale tak to je přeci jasný že by se dali každému stejné věci.. Hned 1. den by tu bylo 100 stížností,že on měl tamto a já ne atd..

Kašpi
28-07-13, 22:33
jj nebo by mohli T hledeat CT

Grakon2702
29-07-13, 09:48
Na serveru se schovkou si můžeš každé kolo vybrat myslím že kolem 5-9 věcmi. Na JB by těch věcí mohlo být podstatně víc, dejme tomu 15-20. Bylo by ještě vhodné, kdyby se automaticky daly na výběr ty věci, které byly použity v dané mapě. Nebylo by trochu blbé, kdybyste na mapě snow měli na výběr palmu? :D. Tento mód se mi hodně líbí a určitě by to trochu oživilo tu starou schovku (teda alespon podle mne). Avšak nevím jak ostatní.

Ponozka
29-07-13, 10:44
Na serveru se schovkou si můžeš každé kolo vybrat myslím že kolem 5-9 věcmi. Na JB by těch věcí mohlo být podstatně víc, dejme tomu 15-20. Bylo by ještě vhodné, kdyby se automaticky daly na výběr ty věci, které byly použity v dané mapě. Nebylo by trochu blbé, kdybyste na mapě snow měli na výběr palmu? :D. Tento mód se mi hodně líbí a určitě by to trochu oživilo tu starou schovku (teda alespon podle mne). Avšak nevím jak ostatní.

Souhlasím, schovka by byla o hodně zábavnější než doposud.. Ale jsem i pro zanechání té normální schovky.

The Frisco
31-07-13, 14:26
Je to asi blbost, ale napadl mě mód s lm :D

CT: 500 hp
3 miny
Nůž

T: 100 hp
1 mina
Nůž

V každém týmu by se náhodně zvolili 1-2 hráči, kteří by miny uměli zneškodnit.
Když vaše mina vybouchne, přidá vám to další dvě miny (max. 3 celkem)
Když vaši minu někdo zneškodní, dostanete jen jednu minu.
Gravity snížit o 100.

Mina by měla dmg 100.

http://media1.mypage.cz/images/media1:4d048626d8f3d.png/laser.png

Třeba to ještě nějak doladit..

Fhacker
31-07-13, 14:51
Zaujímavé :) a keby že sa stretnú CT a TT mohly by sa zabíjať knifom? Alebo to máš inak premyslené? Lebo keby že ide 10 TT na 2 CT tak by sa tam mohol pozmeniť aj dmg knifu u CT.

The Frisco
31-07-13, 14:52
Mohli by se zabíjet i nožem. A tam bych nechal dmg default.

E: Ale je to jen návrh. Veškeré údaje by se mohly změnit.

Despe
31-07-13, 16:31
A stím nožem by se sekat mohli ?. Jelikož známe kempery..

The Frisco
31-07-13, 17:02
No mohli. Protože když dojdou obou stranám miny, tak je na řadě knife.

Beat
31-07-13, 19:57
Môžu míny pri odpálení ubrať hp aj tomu kto ich položil, ak je v dostatočnej blízkosti?

The Frisco
01-08-13, 12:11
Mělo by to hitovat jen toho, kdo přes ně vstoupí ..

Fhacker
01-08-13, 13:06
A keď napríklad pôjdu viacerí vedľa seba tak to hitne len toho prvého? Nebolo by lepšie keby hitlo celú skupinku?

The Frisco
01-08-13, 13:13
Dal bych to jen na prvního. Protože takhle tam může nějaký kid schválně vlézt a pak by to zabilo třeba 5 lidí.

ImGustak
01-08-13, 13:16
Ale ono by bohatě stačilo kdyby to ty ostatní odhodilo a nemuselo by jim to ubrat plný počet HP.

The Frisco
01-08-13, 14:37
Jo, to by nebylo vůbec špatné.

Legonen
06-08-13, 15:21
Deratizéři vs. Bakterie

Deratizéři(Deratizátoři, ti co hubí hmyz atd.)(CT) by měli za úkol zabít všechny bakterie(T).
Deratizěři mají nůž, který levým ubírá 10hp a pravím ubírá 40hp.
Bakterie mají jen pěsti kterými ubírají cca po 7HP.
Mód se může spustit když je 5 a víc CT.
Doufám že je to tak nějak vyrovnané, když tak napište co změnit atd.

Despe
06-08-13, 16:11
Lol?:D Ale tak to je mocný navrh..:D Tak tohle by mě fakticky nikdy nenapadlo, stím tedy velice souhlasím !:D

Grakon2702
06-08-13, 16:18
Já bych to spíš upravil tak, že by ct měli normálně 250 HP a 100 AP, sníženou rychlost pohybu a v ruce plamenomet. T by byla malá stvoření (například švábi) měli by větší rychlost a měli poškození zhruba 10 dmg tím, že by po ct skákali a kousali do nich. Alespon to mě napadlo z tohoto názvu :D.

Legonen
06-08-13, 17:06
Já bych to spíš upravil tak, že by ct měli normálně 250 HP a 100 AP, sníženou rychlost pohybu a v ruce plamenomet. T by byla malá stvoření (například švábi) měli by větší rychlost a měli poškození zhruba 10 dmg tím, že by po ct skákali a kousali do nich. Alespon to mě napadlo z tohoto názvu :D.

S tím souhlasím, ale ten plamenomet by se musel nastavit na cca 40 dmg

Neznamy123
07-08-13, 20:40
A prosím vás povedzte mi ako by ste do cska chceli dať plameňomet :D:D:D:D:D

Cream.
08-08-13, 00:57
A prosím vás povedzte mi ako by ste do cska chceli dať plameňomet :D:D:D:D:D
ešte si nebol na serveru schovka že ?

Neznamy123
08-08-13, 10:44
Nie ešte som ho nehral :)

Legonen
08-08-13, 11:25
Nie ešte som ho nehral :)

Mno tak právě na té schovce ten plamenomet je :)

Despe
08-08-13, 11:59
Když Kotel zvládne dát do hry minigun, nebo bazuku, tak tohle pro něj bude jistě hračka.. Stou úpravou bych taky souhlasil, ale spíše by to mohlo vydývat nějaký zelený plyn, něco v tomto smyslu.

Kubelas
09-08-13, 18:09
Měl bych takový návrh, že CT by měli kulomety a T AK nebo M4. CT by měli 200 HP a T normálně 100. Myslím že by to byl zajímavý mod sem zvědav na vaše názory. :)

Shit Pro ^_^
09-08-13, 18:36
TERMINÁTOR WAR
V móde ide o to ze pri spusteny módu sa vylosuju od CT 2 hráčy ktory budu tzv. terminatory a od TT iba 1
CT:Terminátor-500Hp
Zbrane-nôž z dmg cca 60
Rychlosť behu by bola spomalena o trochu



Normálne Ct:160Hp
zbrane-nôž dmg 30

TT:terminator ako u C
Normal TT 110Hp
zbrane:nôž dmg 20

toje všetko

Despe
13-08-13, 23:32
Nesmysl, tak od Ct 2 a od T 1 ?. Co když na serveru bude 6Ct a 21 T?.. Tak ostatní T to zabije jo ?-.- Nesmysl, tedy pro mě.

Dzeus
14-08-13, 19:27
Mod "Zijeme len raz!"

Ten mod je o tom, ze kazdy bude mat scouta.. CT budu mat 100 hp a 2 naboje v scoutu.. ked im naboje dojdu tak im to da automaticky kill, ale ked trafia T tak im to da +2 naboje :)
*T budu mat len 1 Hp a tiez 1 naboj v scoutu.. ked ten jeden naboj vystrelia a netrafia Ct tak maju kill.. ale ked trafia tak im to da +1 naboj... :)

Tak som zvedavy ako ten moj navrh pojde.. Hej a este ked bude ten mod tak by sa mohla spustit neaka pesnicka od Ega "Zijeme len raz". tak dakujem no :) dufam ze to pochopite..

Nieco take ako prestrelka Ale nemoze sa camp...

Mr.N0b0dy
14-08-13, 19:40
Zeusi zajímavej nápad, ale když se domluví 2 T na 1 CT tak asi fakt nemají CT šanci, nápad dobrý, ale promíň jsem PROTI :)

Dzeus
14-08-13, 19:42
No ale pocitaj s tim ked T netrafi Ct tak ma kill
a T ma iba 1 naboj

+ked vas nieco napadne dodat k tomu tak napiste. :)

Leryx
14-08-13, 19:48
No to zní reálně, mě to přijde docela fajn, aspoň budou pořádně aimit a ne střílet všude kolem sebe :D Jen asi budou hodně všichni kempit.

Dzeus
14-08-13, 19:50
:D:D

Toreto
14-08-13, 20:47
No ale pocitaj s tim ked T netrafi Ct tak ma kill
a T ma iba 1 naboj

+ked vas nieco napadne dodat k tomu tak napiste. :)

Hlavne,ked sa pusti ta pesnička,kde to začina "Nesed doma pri kompe" ..a 30 ludi pritom bude mať scouta v ruke a pariť csko.Ten song vynechajte :D

Grakon2702
15-08-13, 00:00
Já bych byl pro, ale vynechání toho songu.

Beat
15-08-13, 00:08
Stavím sa, že polka T skape po 20 sekundách hry, :D ale nápad je to v celku dobrý + pridať campmeter.

Swagrid
15-08-13, 15:17
Ten Campmeter i k Spartě když už :D

Despe
15-08-13, 15:29
Proč vynechání songu ?:D Byla by to prdel.. :D Jako byl bych pro.. :D

Grakon2702
15-08-13, 17:24
Mě se ten song nelíbí.

Despe
15-08-13, 17:38
Kdo píše, že mě ano ?:D Ale bylo by to originální ! :D

Dzeus
18-08-13, 20:59
Mě se ten song nelíbí.

Aspon original

Cream.
18-08-13, 21:09
nápad dobrý, ale tú pesničku už fakt ne :D

Fhacker
18-08-13, 23:09
S tým songom by to bolo lepšie ako už zmienili ORIGINÁLNE :)

Dzeus
19-08-13, 21:35
S tým songom by to bolo lepšie ako už zmienili ORIGINÁLNE :)

Presne ja khovori Hacker..Bolo by to original

Swagrid
31-08-13, 20:05
Bylo by to dobré jak při PP, nějakej časovej úsek cca 5 vteřin songu, to by potom šlo.

Grakon2702
01-10-13, 15:54
Název módu: Hledání min
O co jde: Po spuštění módu by se stali všichni vězni a dozorci nesmrtelní vůči střelám ze zbraní. Po celé mapě by se náhodně roztrousily malé průhledné červené (nebo jiné barvy) bloky o počtu stejném jako je vězňů v dané hře. Jenom jeden blok je správný cíl. Ostatní bloky budou pasti, do kterých-li nějaký vezeň vstoupí, tak vybuchnou a zabijí daného vězně. Pokud se stane, že jeden vězeň stoupne na správný blok, tak všechny ostatní vězně to zabije a ten jeden bude mít pp.

Fhacker
03-10-13, 20:07
Název módu: Hledání min
O co jde: Po spuštění módu by se stali všichni vězni a dozorci nesmrtelní vůči střelám ze zbraní. Po celé mapě by se náhodně roztrousily malé průhledné červené (nebo jiné barvy) bloky o počtu stejném jako je vězňů v dané hře. Jenom jeden blok je správný cíl. Ostatní bloky budou pasti, do kterých-li nějaký vezeň vstoupí, tak vybuchnou a zabijí daného vězně. Pokud se stane, že jeden vězeň stoupne na správný blok, tak všechny ostatní vězně to zabije a ten jeden bude mít pp.

Podľa mňa je to blbosť, TT budú cempiť, a je to dosť nezáživné.

Dr.Wolfix
11-10-13, 23:06
Název: Frog
Popis: V tomhle modu je cílem zabit protivníka. Dozorci jsou vyzbrojeni 250 HP, glockem a ,,jazykem" (jazyk by v tomhle případě mohl být hook nebo ze zombie serveru smokerův jazyk), který by mel třeba cooldown 8 sec. Jazyk by zabíjel vězně na 1 ránu. Vězni by mohli mít u sebe sekáčky a smoke granát a měli by upravenou gravity aby se co nejvěrohodněji podobali hmyzu. A aby se k nim mohli vězni přiblížit tak bych dozorcům snížil viditelnost.

ZeMi7
12-10-13, 00:07
Název: Frog
Popis: V tomhle modu je cílem zabit protivníka. Dozorci jsou vyzbrojeni 250 HP, glockem a ,,jazykem" (jazyk by v tomhle případě mohl být hook nebo ze zombie serveru smokerův jazyk), který by mel třeba cooldown 8 sec. Jazyk by zabíjel vězně na 1 ránu. Vězni by mohli mít u sebe sekáčky a smoke granát a měli by upravenou gravity aby se co nejvěrohodněji podobali hmyzu. A aby se k nim mohli vězni přiblížit tak bych dozorcům snížil viditelnost.

Přijde mi, že čím dál tim více se snažíte vymýšlet nové módy, až už mi přijdou (většina) ty návrhy celkem nepřínosné, a hloupé, tedy i zbytečné.

Swagrid
12-10-13, 00:30
Módů nemá být moc, ale zase né málo. Přijde mi že je to teď optimální.
E: Přidat jeden dobrý mod neuškodí :)

Toy
12-10-13, 00:54
Nevím, ale podle mě by to určitě chtělo par modů přidat, třeba by se mi libilo toto . . pokud by to šlo technicky, tak by se mi líbila představa toho, přenest Snowball jako mod na JB

Modu by se učastnili jen T . Ct by během něj nemohli nijak napadnout, hitnout T (a naopak), vyjimkou je však to, kdyby ho zajeli autíčkem, to by se však bralo jako Fk a hrač by další kolo dostal Volný den.

Po zapnutí modu by naskočil určitý časový limit (dejme tomu 30 sec.) aby se vězni rozmístili po mapě, zároveň po spuštění modu by se vězňům objevila v ruce sněhová koule, kterou by mohli hodit po uplynutí těch 30 sec. tímhle by se předešlo tomu, aby si T během toho limitu nevzali zbraň a nepozabíjeli CT, prostě by se tím předešlo vzpouře. Po uplynutí tohoto času, by už vězni mohli začít házet po sobě sněhové koule, kterými by měli zabit ostatní vězně, k dispozici by každý vězeň měl neomezený počet koulí.

1 zásah koulí do jakekoliv časti těla, 100dmg -> smrt , pokud by si hrač koupil drogy (200 hp) tak by samozřejmě umřel až po 2. zásahu koulí. ( pokud by si hráč koupil kevlar tak by mu byl k ničemu, koule by ubírala jen čistě HP )

Hráčům by se po zabití protihráče přidalo dejme tomu 200 $, hrači by tak měli větší motivaci plnit mod.

Zavedl by se kemp metr, pokud by hráč přiliš kempil tak by dostal slay (kill)

Poslední vězeň má nárok na poslední přání.

Co vy na to ?

ZeMi7
12-10-13, 01:31
Nevím, ale podle mě by to určitě chtělo par modů přidat, třeba by se mi libilo toto . . pokud by to šlo technicky, tak by se mi líbila představa toho, přenest Snowball jako mod na JB

Modu by se učastnili jen T . Ct by během něj nemohli nijak napadnout, hitnout T (a naopak), vyjimkou je však to, kdyby ho zajeli autíčkem, to by se však bralo jako Fk a hrač by další kolo dostal Volný den.

Po zapnutí modu by naskočil určitý časový limit (dejme tomu 30 sec.) aby se vězni rozmístili po mapě, zároveň po spuštění modu by se vězňům objevila v ruce sněhová koule, kterou by mohli hodit po uplynutí těch 30 sec. tímhle by se předešlo tomu, aby si T během toho limitu nevzali zbraň a nepozabíjeli CT, prostě by se tím předešlo vzpouře. Po uplynutí tohoto času, by už vězni mohli začít házet po sobě sněhové koule, kterými by měli zabit ostatní vězně, k dispozici by každý vězeň měl neomezený počet koulí.

1 zásah koulí do jakekoliv časti těla, 100dmg -> smrt , pokud by si hrač koupil drogy (200 hp) tak by samozřejmě umřel až po 2. zásahu koulí. ( pokud by si hráč koupil kevlar tak by mu byl k ničemu, koule by ubírala jen čistě HP )

Hráčům by se po zabití protihráče přidalo dejme tomu 200 $, hrači by tak měli větší motivaci plnit mod.

Zavedl by se kemp metr, pokud by hráč přiliš kempil tak by dostal slay (kill)

Poslední vězeň má nárok na poslední přání.

Co vy na to ?

Minimálně za zkoušku to stojí :) Mě se to líbí...

Gregyy
12-10-13, 09:23
Nevím, ale podle mě by to určitě chtělo par modů přidat, třeba by se mi libilo toto . . pokud by to šlo technicky, tak by se mi líbila představa toho, přenest Snowball jako mod na JB

Modu by se učastnili jen T . Ct by během něj nemohli nijak napadnout, hitnout T (a naopak), vyjimkou je však to, kdyby ho zajeli autíčkem, to by se však bralo jako Fk a hrač by další kolo dostal Volný den.

Po zapnutí modu by naskočil určitý časový limit (dejme tomu 30 sec.) aby se vězni rozmístili po mapě, zároveň po spuštění modu by se vězňům objevila v ruce sněhová koule, kterou by mohli hodit po uplynutí těch 30 sec. tímhle by se předešlo tomu, aby si T během toho limitu nevzali zbraň a nepozabíjeli CT, prostě by se tím předešlo vzpouře. Po uplynutí tohoto času, by už vězni mohli začít házet po sobě sněhové koule, kterými by měli zabit ostatní vězně, k dispozici by každý vězeň měl neomezený počet koulí.

1 zásah koulí do jakekoliv časti těla, 100dmg -> smrt , pokud by si hrač koupil drogy (200 hp) tak by samozřejmě umřel až po 2. zásahu koulí. ( pokud by si hráč koupil kevlar tak by mu byl k ničemu, koule by ubírala jen čistě HP )

Hráčům by se po zabití protihráče přidalo dejme tomu 200 $, hrači by tak měli větší motivaci plnit mod.

Zavedl by se kemp metr, pokud by hráč přiliš kempil tak by dostal slay (kill)

Poslední vězeň má nárok na poslední přání.

Co vy na to ?

Zní to dobře, možná by se podobný mód mohl udělat i jako přestřelka (T vs. CT)
Každopádně nápad dobrý

Mr.N0b0dy
12-10-13, 13:34
Mám takový menší nápad na MÓD, jenž jsem se inspiroval z Call of Duty: Black Ops II.
One in the Chamber (Jeden v zásobníku)

Tohle je mód, který by podle mě mohl nahradit Gangster Mód, ale nechám to na Vás.

Tohohle módu se můžou účastnit jenom Vězni (T)

Jakmile se spustí tento Mód, tak mají vězni cca 30 sec na to, aby si našli své místo.

Stručné vysvětlení: Po těch cca. 30 sec. se do "rukou" vězňů dá Glock s POUZE 1 NÁBOJEM!! (Který dává automaticky kill což znamená, že i kdyby měl drogy) Po úspěšném zabití dostane další 1 Náboj, což znamená, že pokud se netrefí musí zabíjet nožem, čímž se dostáváme k dalšímu bodu.

Hráči mají samozřejmě v záloze nůž, který dává taktéž "Instakill". Tímto nožem můžete zabíjet kdykoliv. Pokud máte Glock s tím 1 Nábojem a zabijete další T nožem, tak se vám přičte +1 náboj!! Takže máte celkově 2 (Takto můžete pokračovat až do nekonečna)

Tenhle mód by potřeboval Camp meter, to už všichni známe.

Ptejte se, je to jenom nápad :)

E: Samozřejmě za kill se přičte mezi 300-800 Dolarů :)

Tupelko
12-10-13, 13:37
Mám takový menší nápad na MÓD, jenž jsem se inspiroval z Call of Duty: Black Ops II.
One in the Chamber (Jeden v zásobníku)

Tohle je mód, který by podle mě mohl nahradit Gangster Mód, ale nechám to na Vás.

Tohohle módu se můžou účastnit jenom Vězni (T)

Jakmile se spustí tento Mód, tak mají vězni cca 30 sec na to, aby si našli své místo.

Stručné vysvětlení: Po těch cca. 30 sec. se do "rukou" vězňů dá Glock s POUZE 1 NÁBOJEM!! (Který dává automaticky kill což znamená, že i kdyby měl drogy) Po úspěšném zabití dostane další 1 Náboj, což znamená, že pokud se netrefí musí zabíjet nožem, čímž se dostáváme k dalšímu bodu.

Hráči mají samozřejmě v záloze nůž, který dává taktéž "Instakill". Tímto nožem můžete zabíjet kdykoliv. Pokud máte Glock s tím 1 Nábojem a zabijete další T nožem, tak se vám přičte +1 náboj!! Takže máte celkově 2 (Takto můžete pokračovat až do nekonečna)

Tenhle mód by potřeboval Camp meter, to už všichni známe.

Ptejte se, je to jenom nápad :)
To vypadá v klidu
A to od JiŘíHo Z KrNoVa se mě to taky líbí

sQueR~^
12-10-13, 15:00
Mám takový menší nápad na MÓD, jenž jsem se inspiroval z Call of Duty: Black Ops II.
One in the Chamber (Jeden v zásobníku)

Tohle je mód, který by podle mě mohl nahradit Gangster Mód, ale nechám to na Vás.

Tohohle módu se můžou účastnit jenom Vězni (T)

Jakmile se spustí tento Mód, tak mají vězni cca 30 sec na to, aby si našli své místo.

Stručné vysvětlení: Po těch cca. 30 sec. se do "rukou" vězňů dá Glock s POUZE 1 NÁBOJEM!! (Který dává automaticky kill což znamená, že i kdyby měl drogy) Po úspěšném zabití dostane další 1 Náboj, což znamená, že pokud se netrefí musí zabíjet nožem, čímž se dostáváme k dalšímu bodu.

Hráči mají samozřejmě v záloze nůž, který dává taktéž "Instakill". Tímto nožem můžete zabíjet kdykoliv. Pokud máte Glock s tím 1 Nábojem a zabijete další T nožem, tak se vám přičte +1 náboj!! Takže máte celkově 2 (Takto můžete pokračovat až do nekonečna)

Tenhle mód by potřeboval Camp meter, to už všichni známe.

Ptejte se, je to jenom nápad :)

Supr. 100x lepší než ganster.. jednoznačně PRO!

Grakon2702
12-10-13, 15:14
Mám takový menší nápad na MÓD, jenž jsem se inspiroval z Call of Duty: Black Ops II.
One in the Chamber (Jeden v zásobníku)

Tohle je mód, který by podle mě mohl nahradit Gangster Mód, ale nechám to na Vás.

Tohohle módu se můžou účastnit jenom Vězni (T)

Jakmile se spustí tento Mód, tak mají vězni cca 30 sec na to, aby si našli své místo.

Stručné vysvětlení: Po těch cca. 30 sec. se do "rukou" vězňů dá Glock s POUZE 1 NÁBOJEM!! (Který dává automaticky kill což znamená, že i kdyby měl drogy) Po úspěšném zabití dostane další 1 Náboj, což znamená, že pokud se netrefí musí zabíjet nožem, čímž se dostáváme k dalšímu bodu.

Hráči mají samozřejmě v záloze nůž, který dává taktéž "Instakill". Tímto nožem můžete zabíjet kdykoliv. Pokud máte Glock s tím 1 Nábojem a zabijete další T nožem, tak se vám přičte +1 náboj!! Takže máte celkově 2 (Takto můžete pokračovat až do nekonečna)

Tenhle mód by potřeboval Camp meter, to už všichni známe.

Ptejte se, je to jenom nápad :)

Dobrý nápad, to by semi také hodně líbilo, určitě by se ten aim o hodně zlepšil. Podle mě lepší než gangster.

The Frisco
28-10-13, 19:18
Furien mód

Dozorci:

250 hp
Knife
Po zabití vězně + 20 hp (max. 100)
Zvýšený rychlost, jako na furienu

Vězni:

100 hp
Na výběr mezi glockem/usp

halelujah
28-10-13, 21:16
Furien sa nehodi na jail ale tieto dva mody predtym su super.

See me
28-10-13, 22:57
Mě se líbí i ten furien.

BranKO
31-10-13, 12:29
Zní to dobře, možná by se podobný mód mohl udělat i jako přestřelka (T vs. CT)
Každopádně nápad dobrý

Keď to tam bude, tak hram už iba za vezňov :D

Mr.N0b0dy
12-11-13, 13:38
Frisco u té rychlosti platí i Gravitace?

UNHCZ
13-11-13, 13:54
Sekana
Cau ja mam takovej navrh ze by meli CT i T noze ale kdo by mel vice many tak na sakacek .
takze prubeh by byl takovej mod by se zapl a vsichni by se jeli tratak Mimochodem i mezi CT tak ze by skoncil jeden CT a jedno t a ty by si dali Duel . v pripade vyhry tecka by dostalo VD a v pripade Ct by dostal takove jako VD nemohl by ho nikdo kilnout ani on nikoho proste by mel napr 360 sekund volno. tatko atrakce by se mohla davat jen v urcitem poctu CT i T dekuji za vas Cas vas Unihoc Z :D

ImGustak
13-11-13, 15:25
Unihocu ten tvůj mod se mi vůbec nelibí :D

Downhill.
14-11-13, 03:05
Mám takový menší nápad na MÓD, jenž jsem se inspiroval z Call of Duty: Black Ops II.
One in the Chamber (Jeden v zásobníku)

Tohle je mód, který by podle mě mohl nahradit Gangster Mód, ale nechám to na Vás.

Tohohle módu se můžou účastnit jenom Vězni (T)

Jakmile se spustí tento Mód, tak mají vězni cca 30 sec na to, aby si našli své místo.

Stručné vysvětlení: Po těch cca. 30 sec. se do "rukou" vězňů dá Glock s POUZE 1 NÁBOJEM!! (Který dává automaticky kill což znamená, že i kdyby měl drogy) Po úspěšném zabití dostane další 1 Náboj, což znamená, že pokud se netrefí musí zabíjet nožem, čímž se dostáváme k dalšímu bodu.

Hráči mají samozřejmě v záloze nůž, který dává taktéž "Instakill". Tímto nožem můžete zabíjet kdykoliv. Pokud máte Glock s tím 1 Nábojem a zabijete další T nožem, tak se vám přičte +1 náboj!! Takže máte celkově 2 (Takto můžete pokračovat až do nekonečna)

Tenhle mód by potřeboval Camp meter, to už všichni známe.

Ptejte se, je to jenom nápad :)

E: Samozřejmě za kill se přičte mezi 300-800 Dolarů :)

Povedený :)) o.

UNHCZ
14-11-13, 13:25
dekuji za názor ja vím vymejslel jsem to ve stoje :happy:

Burton
18-11-13, 11:09
Ako to tu vyzerá? Myslím že tu je viacero celkom dobrých nápadodov na nové módy, už len aby sa nejaké pridali :)

ZeMi7
18-11-13, 12:33
Ten mod od N0b0dyho bych vymenil za nynejsi Gangster mod :)

Ten "Rumcajs"
21-11-13, 21:57
Vím že do toho nemám právo co kecat ale je to na 100% super. N0b0dy fakt super nápad :)

vikernes
21-11-13, 22:00
Vím že do toho nemám právo co kecat ale je to na 100% super. N0b0dy fakt super nápad :)

Nemáš ty náhodou na forku už jeden učet ?

Ten "Rumcajs"
21-11-13, 22:02
Kdyby ses podíval na můj účet (nemyslím urážkou), tak bys věděl že sem k minulému ztratil heslo... A i email :/ (z vašeho pohledu vtipné :D)

Dzeus
24-11-13, 04:23
Prosim ta...

SomTu/sefk_O
26-01-14, 21:30
Mám takový menší nápad na MÓD, jenž jsem se inspiroval z Call of Duty: Black Ops II.
One in the Chamber (Jeden v zásobníku)

Tohle je mód, který by podle mě mohl nahradit Gangster Mód, ale nechám to na Vás.

Tohohle módu se můžou účastnit jenom Vězni (T)

Jakmile se spustí tento Mód, tak mají vězni cca 30 sec na to, aby si našli své místo.

Stručné vysvětlení: Po těch cca. 30 sec. se do "rukou" vězňů dá Glock s POUZE 1 NÁBOJEM!! (Který dává automaticky kill což znamená, že i kdyby měl drogy) Po úspěšném zabití dostane další 1 Náboj, což znamená, že pokud se netrefí musí zabíjet nožem, čímž se dostáváme k dalšímu bodu.

Hráči mají samozřejmě v záloze nůž, který dává taktéž "Instakill". Tímto nožem můžete zabíjet kdykoliv. Pokud máte Glock s tím 1 Nábojem a zabijete další T nožem, tak se vám přičte +1 náboj!! Takže máte celkově 2 (Takto můžete pokračovat až do nekonečna)

Tenhle mód by potřeboval Camp meter, to už všichni známe.

Ptejte se, je to jenom nápad :)

E: Samozřejmě za kill se přičte mezi 300-800 Dolarů :)

Chcel by som navrhnúť upravenú verziu tohto módu z dôvodu, že s obyčajným glockom mi príde niekoho trafiť až príliš jednoduché. Taktiež by sa ho mohli účastniť len väzni a mali by po začiatku kola 30 sekúnd na rozmiestnenie sa po mape. Priebeh módu by bol presne taký istý ako písal nobody, jediná zmena by bola taká, že glock by strieľal paintballové guličky ako na paintball servery.

P4ndaP4nda
26-01-14, 22:45
Já bych byl pro mód scoutknivez se správnou gravitací

Gregyy
26-01-14, 22:50
Na scoutknivez máš zvláštní server, přestřelka se scouty je, tak nevím..
co přesně myslíš tím "Správnou gravitaci"?

Killer Bee
02-02-14, 19:49
Hm...mě jenom tak napadlo spustí se mod název teď nevymyslím a Tečka budou mít na začatku knife za 1 kill dostanou třeba deagl za 2 mp5 atd atd za každý kill lepší zbraň podobně jako GG ale jelikož je tu GG server tak nevím nevím ale mohlo by se to udělat ne ? ^_^

Swagrid
02-02-14, 19:59
Mě se spíš líbí to, co napsal tehdá jirka a nedávno i N0body.. stálo by to za to. :happy:

Passion.
05-02-14, 11:40
Tak da se tu ten One in the chamber nebo ne? Opravdu super napad.

Mr.N0b0dy
05-02-14, 16:35
Jsem rád za pozitivní posty a také nápady jak to předělat, díky :)

Passion.
06-02-14, 14:55
Název modu: Juggernaut (Inspirace z COD:MW3)

Průběh: Po zapnutí modu, by to vybralo 1 náhodného hráče (Juggernauta), ostatní by dostali blind na 20s. Juggernaut by měl možnost si vybrat místo, kde by se campnul. Cílem T by bylo zabít Juggernauta. Kdo by zabil Juggernauta měl by PP. A kdyby Juggernaut zabil všechny T, měl by PP on.

E: Výbava a zbraně: Juggernaut: M249, Deagle, 500HP, 100AP
T: TMP, Glock, 100HP, 0AP, No-slowdown

Skin pro Juggernauta: http://www.mediafire.com/?0zm903fmbm4x4ng

Kuzli
06-02-14, 15:14
Název modu: Juggernaut (Inspirace z COD:MW3)

Průběh: Po zapnutí modu, by to vybralo 1 náhodného hráče (Juggernauta), ostatní by dostali blind na 20s. Juggernaut by měl možnost si vybrat místo, kde by se campnul. Cílem T by bylo zabít Juggernauta. Kdo by zabil Juggernauta měl by PP. A kdyby Juggernaut zabil všechny T, měl by PP on.

Výbava a zbraně: Juggernaut: M249, Deagle, 500HP, 100AP
T: MP5, Glock, 100HP, 0AP

Skin pro Juggernauta: http://www.mediafire.com/?0zm903fmbm4x4ng

Nápad dobrej, ale dal bych pryc ty zbrane. Víc by se mi líbilo, kdyby měl zbraň jenom Juggernaut. Třeba jenom deagle 150HP. Teroristé 100hp a obyč knife/box. Ale toť můj názor, i takhle to vypadá na dobrej mod. Hlavně trochu změna, ne jenom přestřelka.

KaVoPiC
06-02-14, 15:32
Výborný nápad na toho Juggernauta ale dal by som buď Tečkam menej HP alebo Juggernautovi viac ! keď bude Juggernaut VS 15 T napr. tak som zvedavý ako to dá ! :D

Gregyy
06-02-14, 18:17
Vypadá to pěkně, možná by se to mohlo udělat tak, jako je to při spartě, když bude víc T měl by Juggernaut více HP.
Například do deseti vězňů by měl 150 HP.
10-15, nebo 10-20 by měl o něco víc,..
A nebo to udělat stylem zombie, kdyby někoho zabil, přidal by se k němu, ale měl by například minimum HP, ale spíš to dát tak, jak píše kuzli případné chyby by se mohly časem upravit.

Kuzli
06-02-14, 18:24
Když nejsi lempl a budeš mít dgl, tak si myslim, že neni problém sejmout 15 T se 150hp. Nesmíš se kempnout a čekat až na tebe naběhnou. Musíš bejt v pohybu a až za tebou poběží, hlava za hlavou. Jinak výbornej nápad na mod, fakt se mi to zamlouvá.

Mr.N0b0dy
07-02-14, 09:40
Příklad toho Juggernauta na Snowu, Oasis, Mountains : Zaleze si na DR s kulometem... s tím Slowdownem by už to bylo moc OP, nemyslíš?... Zbraně odstranit nebo přidat No-Slowdown k T.

halelujah
13-02-14, 21:46
Ja mam nápad na NIGHT MOD
Mám dve verzie ale neviem ktorá by bola lepšia.

Prvá verzia je o tom že by bolo normalne svetlo (deň) potom by na nejakých 10 sekund prišla (možno) uplna tma.T hráči by nič nevideli ale zase ct hráči ano , cez deň by nič nevideli ct ale t by videli .Išlo by o to že ak hráč počas tmy (ct) niekoho zabije tak mu to budúce kolo dá neviditeľnosť ak by ct nikoho nezabil pravdepodobne by zomrel.Každý kill naviac u ct by mu pridalo hp čo by zvýšilo šancu prežiť ak by ho našli tčka ,ktoré by mohli ct hladať cez deň cez ct by sa dalo prechádzať takže by hráči museli boxovať všade aby ich našli.Za každý kill za ct by sa vam odomkýnali (možno ak by sa kotlovi chcelo) nové vlastnosti ako napr. že by hráčovi ct cez deň blikalo svetlo takže by chvílu videl a mohol sa vzdalovať od t , zas t-väzni ak by zabili ct dostali by bonusove healthy (50 napr.) a blikalo by im svetlo cez noc a mali by možnosť utiecť pred ct.Aj t aj ct by svetlo blikalo aj cez noc aj cez deň počtom prestriedaní deň-noc veľmi rýchlo .Jeden deň by mohol trvať 20 sekúnd noc to isté.T by mali aj niečo ako žiarovku ktorá by len krátko vydržala preto by si ju nemuseli toľko míňať.

Druhý nápad je mestečko palermo
Ide o podobný princíp ako night.Išlo by o to že by nastala tma a ct by mali len jeden úder alebo výstrel z pištole pre každú tmu t by nič nevideli ani by sa nemohli hýbať.Každý ct by uberal po 50 hp a t by mali 100 hp ct by sa mohli dohodnúť že koho zabijú.Potom by zas nastal deň ale všetci by vypadali ako t-väzni a tečka by museli hlasovať že kto asi koho zabil, keď nejaky ct zabije hráča tak automaticky bude pod ním krv-alebo za ním ale ak nejakého hráča zranili taktiež bude okolo neho krv takže hráči budu musieť dobre zväžovať.Keď t zahlasujú že kto je asi vrah (to by boli ct) tak by by ho to zabilo a hráčom by vypísalo či to bol ct alebo t . Jeden z t by bol vybraný ako sudca a ten by mohol každé kolo na jedného hráča buď dať ochranu (že ak ct do neho buchne tak mu nič neubere) ale ak by to bol ct tak by mu to napísalo že to je ct.Mohlo by byť aj jedno zrkadlo do ktorého ak by ct buchlo tak by bola okolo neho krv a zrkadlu by sa nič nestalo.

Určite by to bola hra plná klamstiev intríg a zábavy kedže každý by sa snažil zhodiť na toho druhého a zas niekto keď by mal okolo seba krv nahovoriť ostatným že neni vrah ale obeť, zas sudca by musel obhajovať to že zistil že niekto je ct-vrah a vrahovia by sa zas snažili dokázať že je klamár-nikomu by neukazovalo že je sudca len tým ktorým už dal ochranu takže len tý by mu verili taktiež by nemohol odhaliť že je sudca priskoro lebo by skončil (sudca by mohol mať dvojnásobne hp) .

sQueR~^
13-02-14, 22:04
Ja mam nápad na NIGHT MOD
Mám dve verzie ale neviem ktorá by bola lepšia.

Prvá verzia je o tom že by bolo normalne svetlo (deň) potom by na nejakých 10 sekund prišla (možno) uplna tma.T hráči by nič nevideli ale zase ct hráči ano , cez deň by nič nevideli ct ale t by videli .Išlo by o to že ak hráč počas tmy (ct) niekoho zabije tak mu to budúce kolo dá neviditeľnosť ak by ct nikoho nezabil pravdepodobne by zomrel.Každý kill naviac u ct by mu pridalo hp čo by zvýšilo šancu prežiť ak by ho našli tčka ,ktoré by mohli ct hladať cez deň cez ct by sa dalo prechádzať takže by hráči museli boxovať všade aby ich našli.Za každý kill za ct by sa vam odomkýnali (možno ak by sa kotlovi chcelo) nové vlastnosti ako napr. že by hráčovi ct cez deň blikalo svetlo takže by chvílu videl a mohol sa vzdalovať od t , zas t-väzni ak by zabili ct dostali by bonusove healthy (50 napr.) a blikalo by im svetlo cez noc a mali by možnosť utiecť pred ct.Aj t aj ct by svetlo blikalo aj cez noc aj cez deň počtom prestriedaní deň-noc veľmi rýchlo .Jeden deň by mohol trvať 20 sekúnd noc to isté.T by mali aj niečo ako žiarovku ktorá by len krátko vydržala preto by si ju nemuseli toľko míňať.

Druhý nápad je mestečko palermo
Ide o podobný princíp ako night.Išlo by o to že by nastala tma a ct by mali len jeden úder alebo výstrel z pištole pre každú tmu t by nič nevideli ani by sa nemohli hýbať.Každý ct by uberal po 50 hp a t by mali 100 hp ct by sa mohli dohodnúť že koho zabijú.Potom by zas nastal deň ale všetci by vypadali ako t-väzni a tečka by museli hlasovať že kto asi koho zabil, keď nejaky ct zabije hráča tak automaticky bude pod ním krv-alebo za ním ale ak nejakého hráča zranili taktiež bude okolo neho krv takže hráči budu musieť dobre zväžovať.Keď t zahlasujú že kto je asi vrah (to by boli ct) tak by by ho to zabilo a hráčom by vypísalo či to bol ct alebo t . Jeden z t by bol vybraný ako sudca a ten by mohol každé kolo na jedného hráča buď dať ochranu (že ak ct do neho buchne tak mu nič neubere) ale ak by to bol ct tak by mu to napísalo že to je ct.Mohlo by byť aj jedno zrkadlo do ktorého ak by ct buchlo tak by bola okolo neho krv a zrkadlu by sa nič nestalo.

Určite by to bola hra plná klamstiev intríg a zábavy kedže každý by sa snažil zhodiť na toho druhého a zas niekto keď by mal okolo seba krv nahovoriť ostatným že neni vrah ale obeť, zas sudca by musel obhajovať to že zistil že niekto je ct-vrah a vrahovia by sa zas snažili dokázať že je klamár-nikomu by neukazovalo že je sudca len tým ktorým už dal ochranu takže len tý by mu verili taktiež by nemohol odhaliť že je sudca priskoro lebo by skončil (sudca by mohol mať dvojnásobne hp) .

Nápad dobrý,ale jak bys to chtěl zrealizovat?.. To by asi nebylo tak jednoduché,ba jestli by to vlbec nějak šlo.

Mr.N0b0dy
22-02-14, 15:16
Zdravíčko, mám návrh na mód zase z Call of Duty: Black Ops II.

Název: Sharpshooter (Ostrostřelec)

Stručné popsání: Tenté mód se zapne, hráči mají 30 sec čas, aby se zakempili. Poté se hráčům dá do "ruk" stejná zbraň, dejme tomu M4. Po intervalu 30 vteřin, se tato zbraň změní na další zbraň například AK. Pak z AK na P90 atak dále atak dále.

Návrhy: Camp meter

Vaše rozhodnutí by bylo, kdyby to bylo jenom pro T (Nahradit za Gangster mód), nebo jako Přestřelku.

Předem díky za nápady a komentíky, díky :wub:

Passion.
22-02-14, 17:18
Zdravíčko, mám návrh na mód zase z Call of Duty: Black Ops II.

Název: Sharpshooter (Ostrostřelec)

Stručné popsání: Tenté mód se zapne, hráči mají 30 sec čas, aby se zakempili. Poté se hráčům dá do "ruk" stejná zbraň, dejme tomu M4. Po intervalu 30 vteřin, se tato zbraň změní na další zbraň například AK. Pak z AK na P90 atak dále atak dále.

Návrhy: Camp meter

Vaše rozhodnutí by bylo, kdyby to bylo jenom pro T (Nahradit za Gangster mód), nebo jako Přestřelku.

Předem díky za nápady a komentíky, díky :wub:

Pěkný :)..bral bych to jako přestřelku.

Bastien
03-04-14, 20:05
Název:hon na simona
Pruběh:simon by se někam schoval a za 30 sekund by ho šli hledat T a ti co by ho našli do něho boxnou a budou neviditelní a po tom až uběhne čas 2 minuty nebo víc tak by se zviditelnili a ti co našli simona budou mít žlutou barvu(nebo i jinou barvu) a ti co mají bílou se automaticky killnou
Zakázané:psát do chatu aby se náhodou nemohlo napovídat kde je(jako je u schovky)
střílení po CT(jako u gang)

Název:hledaní věcí
Pruběh:nahodně se někde objeví věci za 10 sekund se otevřou celi a T je pujdou najít(seberou je ale věc zůstane na tom místě)byl by i seznam věcí které máte a kolik vám jich zbývá ten kdo první najde všechny věci má pp ostatní se automaticky killnou
Zákaz:radění kde jsou věci
střílení po CT(jako u gang)

Passion.
03-04-14, 20:18
Název:hon na simona
Pruběh:simon by se někam schoval a za 30 sekund by ho šli hledat T a ti co by ho našli do něho boxnou a budou neviditelní a po tom až uběhne čas 2 minuty nebo víc tak by se zviditelnili a ti co našli simona budou mít žlutou barvu(nebo i jinou barvu) a ti co mají bílou se automaticky killnou
Zakázané:psát do chatu aby se náhodou nemohlo napovídat kde je(jako je u schovky)
střílení po CT(jako u gang)

Název:hledaní věcí
Pruběh:nahodně se někde objeví věci za 10 sekund se otevřou celi a T je pujdou najít(seberou je ale věc zůstane na tom místě)byl by i seznam věcí které máte a kolik vám jich zbývá ten kdo první najde všechny věci má pp ostatní se automaticky killnou
Zákaz:radění kde jsou věci
střílení po CT(jako u gang)

Oba nápady se mi líbí. Ale už dlouho tu smrdí ty 2 módy. (One in the chamber a Juggernaut)

Swagrid
03-04-14, 20:30
Název:hon na simona
Pruběh:simon by se někam schoval a za 30 sekund by ho šli hledat T a ti co by ho našli do něho boxnou a budou neviditelní a po tom až uběhne čas 2 minuty nebo víc tak by se zviditelnili a ti co našli simona budou mít žlutou barvu(nebo i jinou barvu) a ti co mají bílou se automaticky killnou
Zakázané:psát do chatu aby se náhodou nemohlo napovídat kde je(jako je u schovky)
střílení po CT(jako u gang)

Název:hledaní věcí
Pruběh:nahodně se někde objeví věci za 10 sekund se otevřou celi a T je pujdou najít(seberou je ale věc zůstane na tom místě)byl by i seznam věcí které máte a kolik vám jich zbývá ten kdo první najde všechny věci má pp ostatní se automaticky killnou
Zákaz:radění kde jsou věci
střílení po CT(jako u gang)

Teď si představ, že nějakej šupák si vezme simona jen proto, aby se mohl schovat a zabavit se na pár minut.

MrJack
12-05-14, 19:48
ZDRAVÍM
Chcel by som navrhnúť mód a prispieť do threadu.
Názov módu: Jack Mod
Pravidlá: Jeden dozorca (náhodne vybraný) by bol Jack. Jack by mal 500 HP a 100 AP Jack by mal tri zbrane: Colt M4A1 Carabine, SIG P228 a Knife, ktorý by na pravé tlačidlo odoberal 150 HP a na ľavé 75 HP (skin by mohol byť ako skin SuperKnife na Furienoch) Pri Tčkach by sa stmavila obrazovka na 25 sekúnd, aby mali CTčka čas skryť Jacka a potom ochraňovať, pretože sa potom nebude po vypršaní času môcť veľmi pohybovať (5-6 krokov) Mohol by sa pohybovať iba minimálne, napr. takých 5-6 krokov od svojho spawnu. Úlohov ostatných CTčiek je kryť Jacka. CTčka by sa mohli voľne pohybovať. CTčka môžu mať zbraň podľa svojho výberu (výber so zbraní: Scout, M4A1, AK47, MP5, P90, M3 alebo M249. CTčka by mali 180 HP a 50 AP. Úlohou väzňov je zabiť dozorcov a Jacka. Budú mať zvýšenú rýchlosť o 25% a zbrane si nemôžu voľne určovať: Budú mať Fiveseven ako sekundárku a ako primárku budú mať Galil. Čo sa týka životov, mali by 100 HP a 25 AP. Je to vlastne taký mód o spolupráci, vyhráva tým, ktorý povraždí tú druhú stranu čo najskôr. (Tčka zabijú Jacka, CTčka zabijú všetkých väzňov.)

To bol môj návrh. Prosím o vyjadrenie hráčov aj adminov :-)

ImGustak
12-05-14, 19:53
ZDRAVÍM
Chcel by som navrhnúť mód a prispieť do threadu.
Názov módu: Jack Mod
Pravidlá: Jeden dozorca (náhodne vybraný) by bol Jack. Jack by mal 500 HP a 100 AP Jack by mal tri zbrane: Colt M4A1 Carabine, SIG P228 a Knife, ktorý by na pravé tlačidlo odoberal 150 HP a na ľavé 75 HP (skin by mohol byť ako skin SuperKnife na Furienoch) Pri Tčkach by sa stmavila obrazovka na 25 sekúnd, aby mali CTčka čas skryť Jacka a potom ochraňovať, pretože sa potom nebude po vypršaní času môcť veľmi pohybovať (5-6 krokov) Mohol by sa pohybovať iba minimálne, napr. takých 5-6 krokov od svojho spawnu. Úlohov ostatných CTčiek je kryť Jacka. CTčka by sa mohli voľne pohybovať. CTčka môžu mať zbraň podľa svojho výberu (výber so zbraní: Scout, M4A1, AK47, MP5, P90, M3 alebo M249. CTčka by mali 180 HP a 50 AP. Úlohou väzňov je zabiť dozorcov a Jacka. Budú mať zvýšenú rýchlosť o 25% a zbrane si nemôžu voľne určovať: Budú mať Fiveseven ako sekundárku a ako primárku budú mať Galil. Čo sa týka životov, mali by 100 HP a 25 AP. Je to vlastne taký mód o spolupráci, vyhráva tým, ktorý povraždí tú druhú stranu čo najskôr. (Tčka zabijú Jacka, CTčka zabijú všetkých väzňov.)

To bol môj návrh. Prosím o vyjadrenie hráčov aj adminov :-)
Nápad docela pěkný, ale pokuď jsem pochopil správně tak by Jack dával Tčka na 1 hit (pravým tlačítkem) ?

MrJack
15-05-14, 18:44
Nápad docela pěkný, ale pokuď jsem pochopil správně tak by Jack dával Tčka na 1 hit (pravým tlačítkem) ?

Máš pravdu, to som nedomyslel... Tak OPRAVA: Knife, ktorý by dával na ľavé 40 HP a na pravé 80 HP, pri HeadShote 160. :-)

Grakon2702
15-05-14, 19:30
Vybíjená

Hráli by buď všichni hráči proti sobě nebo jenom všichni vězni proti sobě. Na začátku módu dá jednomu náhodnému hráči balón (ten co se normalně spawnuje z football menu). Úkolem toho, co má balón, je strefit nějakého hráče a tím ho zabít, pokud tak neudělá do 10 sekund, míč zabije toho, co to drží. Pokud míč někoho zabije zůstane stát na místě, dokud ho nevezme jiný hráč. Hráč může před uplynutím časového limitu 10 sekund míč odhodit, aby ho nezabil.

FizzyBubble
15-05-14, 21:59
Konečně by se mohl odstranit GANGSTER!!! a přidat nějáký z navrhovaných módu. Některé jsou opravdu moc dobře promyšlené a daly by se možná přidat. Navíc GANG se dává pouze, když CT nezvládají T a nebo když se simon překlikne.

Tupelko
15-05-14, 22:19
mek deset je super

Alcapone
16-05-14, 21:43
ZDRAVÍM
Chcel by som navrhnúť mód a prispieť do threadu.
Názov módu: Jack Mod
Pravidlá: Jeden dozorca (náhodne vybraný) by bol Jack. Jack by mal 500 HP a 100 AP Jack by mal tri zbrane: Colt M4A1 Carabine, SIG P228 a Knife, ktorý by na pravé tlačidlo odoberal 150 HP a na ľavé 75 HP (skin by mohol byť ako skin SuperKnife na Furienoch) Pri Tčkach by sa stmavila obrazovka na 25 sekúnd, aby mali CTčka čas skryť Jacka a potom ochraňovať, pretože sa potom nebude po vypršaní času môcť veľmi pohybovať (5-6 krokov) Mohol by sa pohybovať iba minimálne, napr. takých 5-6 krokov od svojho spawnu. Úlohov ostatných CTčiek je kryť Jacka. CTčka by sa mohli voľne pohybovať. CTčka môžu mať zbraň podľa svojho výberu (výber so zbraní: Scout, M4A1, AK47, MP5, P90, M3 alebo M249. CTčka by mali 180 HP a 50 AP. Úlohou väzňov je zabiť dozorcov a Jacka. Budú mať zvýšenú rýchlosť o 25% a zbrane si nemôžu voľne určovať: Budú mať Fiveseven ako sekundárku a ako primárku budú mať Galil. Čo sa týka životov, mali by 100 HP a 25 AP. Je to vlastne taký mód o spolupráci, vyhráva tým, ktorý povraždí tú druhú stranu čo najskôr. (Tčka zabijú Jacka, CTčka zabijú všetkých väzňov.)

To bol môj návrh. Prosím o vyjadrenie hráčov aj adminov :-)

No myslím si, že to je skoro přestřelka jenom je o tom, že ctčka chraní jedno ctčko, takže podle mě zbytečný mod, ikdyž to je jen můj názor.

A ten nápad od Grakona se mi libí, je to uplně něco jiného než ostatní mody.

Gangster bych zatím ještě nechal.

MrJack
17-05-14, 09:48
Gangster bych zatím ještě nechal.

Ja neviem, ten Gangster Mod má len jedno využitie: Keď je neschopný CT tým, a nedokáž dostať na určené miesto ani 5 ľudí.
Okrem toho, CTčka pri tom nič nerobia a je to za ne pri Gangsteri nuda.
Tčka kempia a kemper najsamväčší ma PP, a je to na dlho keď sú dvaja na mape ako temple (ktorá je neskutočne veľká) tak sa tam hľadajú...
Keby už aj CTčka poradili že kde je ten druhý, tak buď sú to rady typu: No TAM je... TAM pri TOM neviem ČO TO JE...
alebo sú furt v pohybe... Celkovo Gangster mi vadí a asi ani niesom jediný, ja by som ho už nenechával.

Mr.ADIO
22-05-14, 23:55
Zdravím, nevím jestli tento návrh tu už proběhl, ale četl jsem to v jiném threadu, tak to hodím sem, jestli to tu už náhodou někdo psal, tak napište. Slender mod --- Podle toho kolik by bylo T - třeba 2x tolik by bylo rozmístěno po mapě papírků, které musí Teroristi najít rychleji, než k nim přiběhne Slenderman ( CT ), který má možnost se 1x za ( nevím, dejme tomu 10 sekund ) teleportovat a má větší gravitaci ( na těch ostatních maličkostech, např: speed, neviditelnost, atd.. by se potom domluvilo ), který je na 2 hity ( klasické hity pravým tlačítkem ) nožem zabije. Jakmile budou všechny papírky úspešně sebrány, tak by to zabilo všechny CT a když zabijou CT všechny T, tak automaticky vyhráli CT. Jinak bych přidal ještě teroristům adrenalin ( je to věcička, která je na furienech a slouží to k tomu, aby ti dotiční nekempili, něco jako campmetr, ale když bude adrenalin na 0, tak se jim pomalu, třeba po 5hp odečítá život. Takže se to zamezí kempu, tím pádem budou T sbírat papírky a nebudou někde v rohu, aby je slenderman nechytil.) Při tomto modu nebude mít PP nikdo. Je to mod pro pobavení a trošku na lekačku. Díky za odpověď.

Kebabko
23-05-14, 13:27
Zdravim uzasny mod menom hns mod [poupravene ] ct maju zvysenu speed na 320 [zaklad 250] Tcka kazdy ma 1 smook [smook je premeneny na frost ] hodi smooke ct zmrzne na 5 sekund T skoci na hlavu ctcka [1sekunda] = 25hp minus cize nekdo zmrzne nejake ctcko skoci nanho bude na nom 4 sekundy a ct skape ct maju len knife t iba 1 smooke [frost] to je asi vsetko :D princip = Ct musia vykuchat vsetky T T musia utekat + trikovat tie ct cez nejake rebriky to uz je na ich taktike komu vyjde ze skoci na hlavu ctcka jeho + mozno nejake to ct zabije zakazany kemp dlzka tohto kola max 5 minut potom sa to ukonci ako klasicka schovka a ten co prezil prezil


E: jeden z mala napadov ktore sa daju zrealizovat na server ))

Mr.ADIO
23-05-14, 14:33
Zdravim uzasny mod menom hns mod [poupravene ] ct maju zvysenu speed na 320 [zaklad 250] Tcka kazdy ma 1 smook [smook je premeneny na frost ] hodi smooke ct zmrzne na 5 sekund T skoci na hlavu ctcka [1sekunda] = 25hp minus cize nekdo zmrzne nejake ctcko skoci nanho bude na nom 4 sekundy a ct skape ct maju len knife t iba 1 smooke [frost] to je asi vsetko :D princip = Ct musia vykuchat vsetky T T musia utekat + trikovat tie ct cez nejake rebriky to uz je na ich taktike komu vyjde ze skoci na hlavu ctcka jeho + mozno nejake to ct zabije zakazany kemp dlzka tohto kola max 5 minut potom sa to ukonci ako klasicka schovka a ten co prezil prezil


E: jeden z mala napadov ktore sa daju zrealizovat na server ))
No nevím, to bude asi rychlej mod, půjde 5 T na 1 CT, každej na něj hodí smoke a je po něm, takhle by mohli Teroristi čekat před zbrojkou než CT vyleze, podle mě tento mod nikam nevede. Můj názor, jestli to bude mít nějaké vychytávky a vyvedeš mě z omylu, tak why not ?

Kebabko
23-05-14, 15:35
No nevím, to bude asi rychlej mod, půjde 5 T na 1 CT, každej na něj hodí smoke a je po něm, takhle by mohli Teroristi čekat před zbrojkou než CT vyleze, podle mě tento mod nikam nevede. Můj názor, jestli to bude mít nějaké vychytávky a vyvedeš mě z omylu, tak why not ?


a co ze nanho 5 t hodi smook ? pocka 5 sekund a nahana dalej a 5 tcok uz nemoze zmrazit :D
ale tak sekundy sa daju upravit .. keby to je na servery tak by sme videli stacilo by aj 2 sekundy zamrazenie..

ale ct maju zas velku speed takze takto by som to nechal speed za ct je taka jak kebyze nejaky pro hrac bhopuje ..

a jeste k tomu a co ze budou cekat ? ten granat jenom zamrzne na ucitou dobu kdyz mu budou chcet ubrat HP musia mu stat na JEHO HLAVE inac sa mu nic neubere .. takze malo hracov dokaze vyskocit na hlavu inemu hracovi .. takze to neber tak tragicky :D

Mr.ADIO
24-05-14, 00:43
a co ze nanho 5 t hodi smook ? pocka 5 sekund a nahana dalej a 5 tcok uz nemoze zmrazit :D
ale tak sekundy sa daju upravit .. keby to je na servery tak by sme videli stacilo by aj 2 sekundy zamrazenie..

ale ct maju zas velku speed takze takto by som to nechal speed za ct je taka jak kebyze nejaky pro hrac bhopuje ..

a jeste k tomu a co ze budou cekat ? ten granat jenom zamrzne na ucitou dobu kdyz mu budou chcet ubrat HP musia mu stat na JEHO HLAVE inac sa mu nic neubere .. takze malo hracov dokaze vyskocit na hlavu inemu hracovi .. takze to neber tak tragicky :D

Dobře no, chci to vidět zrealizované :D

Indian0
24-06-14, 07:26
A co skusit urobit opacne mody? CT budu sharkove a T lovci.. :) alebo pri sparte :)

UNHCZ
24-06-14, 07:28
mastere ty už nevíš co z tej hlavy vymyslíš...:D Hele jak by si to chtěl udělat, kdyby bylo 15 T a 4 CT, T by měli brokádu a Ct jenom štít. BLBOST.

Mr.N0b0dy
24-06-14, 09:14
A co skusit urobit opacne mody? CT budu sharkove a T lovci.. :) alebo pri sparte :)

S tou spartou by museli mít CT větší rychlost, a T menší, aby něco šlo, a s tím Sharkem jsem to navrhoval už celkem dávno, třeba číst! :/

Indian0
24-06-14, 15:10
S tou spartou by museli mít CT větší rychlost, a T menší, aby něco šlo, a s tím Sharkem jsem to navrhoval už celkem dávno, třeba číst! :/

:) Nobody nemam cele forum precitane :) a slo by to, tak ako pisal nobody aby bola vyssia rychlost a ct by zabilo T jednym seknutim a hp CTcok menilo podla mnozstva t ako je to teraz pri inych modoch :) nieco na sposob furiena a comandera z CODu

Mr.ADIO
24-06-14, 15:40
Ta sparta se mi zdá jako nesmysl, to bych nekomplikoval, ale ten shark by nebyl špatnej.. Udělat to tak, že by CTčka dali Tčka na 2 rány ( defalutní ), tudíž by Tčka měla 100hp a CT Např: 200-400, to už by se muselo domyslet.

Indian0
24-06-14, 16:53
A toto by sa vám páčilo?
CT by boli furieni a na jeden sek by dali T, T by mali bud secondarne zbrane aneb Ct by mali viac hpčok aneb ak T zasiahne Ct tak ho to nespomali. A na zaciatku kola by boli cely zavrete 20 sek aby sa ct rozmiesnili. Co vy na to? A jasne ak Ct bude stat je neviditelne a tu rychlost a jump uz by sa dohodlo :)

Fropo
25-06-14, 15:18
Slepice Mod
Tenhle mod by byl o tom že Teroristi by měli 300 Hp a dostali by daleko větší speed něco jako když mají drogy a zmenšila by se o trochu gravitace já nevim třeba na 500 a účel této hry je že ty "slepice" (teroristi) Musí utíkat Ctčkům a která "slepice" (terorista) by přežil nejdéle tak by měl PP. Teroristi by nemohli zabíjet Ctčka jen Ctčka by mohli zabíjet Teroristy. :)

Příjde mi to zbytečné jeto něco jako schovka.

Mr.N0b0dy
25-06-14, 16:01
Furieny tady vůbec nepleť, několikrát se to tu zamítalo...

Mr.ADIO
03-07-14, 16:04
A toto by sa vám páčilo?
CT by boli furieni a na jeden sek by dali T, T by mali bud secondarne zbrane aneb Ct by mali viac hpčok aneb ak T zasiahne Ct tak ho to nespomali. A na zaciatku kola by boli cely zavrete 20 sek aby sa ct rozmiesnili. Co vy na to? A jasne ak Ct bude stat je neviditelne a tu rychlost a jump uz by sa dohodlo :)

To by nebylo zas tak špatný, akorát nevím jestli by se to dalo zrealizovat. Určitě by to chtělo i nějaký ten camp meter.

Volume
04-08-14, 22:08
Uvítal bych ve výběru zbraní na přestřelku i HE granáty. CT by aspoň nekempili.

Rush mód.

T 100hp, CT dle počtu T (max. 250).
Každý by měl na výběr ze setu zbraní - XM1014 + P228/Five seven, M3 + Deagle/Usp; zaplý campmeter

E: Tak si hraj Dildomód..

Tensa Zangetsu
05-08-14, 20:57
Volume zas zapl mozek na 100% a prisel s necim dobrym

Tensa Zangetsu
09-08-14, 00:53
Me taky napadl mod HUNGER GAMES:
-Tcka by meli tak 30-45 sekund na sebrani zbrane v CT zone, nebo na nejakem spawnu zbrani a potom by se zapljakoby box a museli by se postrilet. Kdyby se do toho mohli zapojit I CT nebylo by to celkove spatne.

Kalerab
09-08-14, 01:42
Tensa ty si tiez ocividne zapol mozog na plne obratky a vymyslel si nieco co tu uz je, a vola sa to Gangster. Akurat s tym rozdielom, ze by hraci mali rozdielne zbrane resp. polke by sa nijaka zbran zo zbrojky uz neusla. A viem si predstavit ako prvy v zbrojke zacne odhadzovat zbrane aby sa zbytku neuslo.

The Frisco
09-08-14, 02:26
Zas tak špatnou myšlenku neměl.. jen by se to mohlo udělat ve stylu gungame.. zabiješ hráče - dostaneš lepší zbraň, to by mohlo zamezit kempu. Nebo jestli hunger games tak s tím, že by každý dostal scout s jedním nábojem jako při pp a knife, po zabití hráče +50hp (max 100).

Kalerab
09-08-14, 19:44
Tak to potom zmenit gangstra na styl gungame aby bol aspon trochu zaujimavejsi, ale celkovo podla mna nie je moc vhodne pridat mody ktore su cisto pre Tcka. CT z toho maju nulovu zabavu a tym padom spustia ten mod len v pripade, ze nevedia ustrazit vaznov.

Kalerab
10-08-14, 01:28
Tak aby ste nepovedali ze tu len zbieram ciselka do kolonky "prispevky" tak aj ja prispejem niecim. Konkretne to budu 4 mody pricom vsetky dam do jedneho postu aby som nehuntil!
Som takmer presvedceny ze mod 1 a 2 su istotne nezrealizovatelne.


Mod "Zijeme len raz!"
...
Tak som zvedavy ako ten moj navrh pojde.. Hej a este ked bude ten mod tak by sa mohla spustit neaka pesnicka od Ega "Zijeme len raz". tak dakujem no :) dufam ze to pochopite..

Som aj za to aby sa presadil Dzeusov navrh a pesnicka Zijeme len raz hrala pri vsetkych modoch nie len pri tom jeho, tak isto som aj za ten skvely Dildo mod ktory tu bol pred nedavnom navrhnuty.

1. Mod
Meno: Hutututu (pripadne Kalerabtututu)
Popis: Predpoklad na tuto hru je poznat hru Hutututu Pravidla tu! (http://www.hranostaj.cz/hra170) ,ak sa vam to nechce citat preskocte rovno na dalsi mod a usetrite par minut zivota. Ak ste si to vsak precitali pripadne to poznate tak viete ze uz z prveho pravidla vyplyvaju problemy v podobe ze sa to hra na ploche 10x5 metrov atd. Tym padom by bol tento mod hratelny iba na mape kde je futbalove ihrisko s tym ze neviem jak by sa tam dali vsetci hraci nejak rozumne dopravit na dane ihrisko a tiez by bolo treba obmedzili hranice aby sa nedalo vychadzat. Ked by bolo toto zmaknute princip hry by bol nasledovny:
Jedna polovica by bola strana CT timu a druha by bola strana T timu. Kazdy tim by cely stal na svojej polovici pricom postupne by to vyberalo hraca z jedneho a potom druheho timu a takto sa to striedalo. Vybrany hrac oznacmeho ho "hrac H" dostane nejaky casovy limit (napr. 7 sekund) a jeho ulohou je prebehnut na superovu polovicu pricom musi boxnut do co najviac ludi, ked do nich boxne tak ich to zafarbi. Ak do hraca H boxne zafarbeny hrac tak sa odfarbi, ak do hraca H boxne nezafarbeny hrac tak hrac H strati cast zivota - napr 2 zivoty. Ked sa vsak hrac H vrati do tychto 7 sekund na svoju polovicu vsetci zafarbeni hraci by stratili vacsiu cast zivota CT napr. 20 a Tcka 50 ak sa nestihne vratit tak by mu to strhlo 50 hp a zafarbenym by to nic neubralo a automaticky by bol teleportovany do brany na svojej polovici. Vyhra tim ktory ako posledny prezije resp. prehra ten ktory ako prvy cely zomrie.
Pevne verim, ze tento mod je nemozne zrealizovat ale aj tak som vam o nom napisal.


2. Mod
Meno: Boj o vlajku (pripadne Boj o sväté Kaleráby)
Popis: Mod by sa tak ako v predchadzajucom mode mohol ale nemusel hrat na ihrisku. Ako uz z nazvu vyplyva je to nieco na styl Capture the Flag respektive Capture the Holy Kohlrabi(ak sa chcem hrat na spravnych inglismanov).
Verzia na ihrisku: Opat ma kazdy tim svoju polovicu a v brane nejaku tu vlajocku (napr. pre rozputanie vascich bojov cesku a slovensku alebo sparty a baniku alebo modru a cervenu.. no proste kazdy tim bude mat svoju).
Ulohou timu je ulopkovat superovu zastavu a doniest ju uspesne do svojej brany. Ak vsak stojite na superovej polovici a super do vas boxne, tak zamrznete a nemozte nic robit.
Rozmrazili by ste sa po 5 sekundach alebo vtedy ked do vas boxne vas spoluhrac. Ak by ste niesli vlajku nemohli by ste do nikoho boxovat. Ak nesiete vlajku a boxne do vas protihrac vlajka by sa automaticky vratila naspat tam kde bola na zaciatku a vy zamrznete este na par sekund. CT by mali zvysenu rychlost kedze maju znacnu nevyhodu kvoli nepomeru CT a T.
Verzia bez ihriska: +- to iste ako na ihrisku s tym ze zamrznut by ste mohli hoci kde nie len na superovej polovici a boli by nejake 2 random miesta kde by boli tie vlajky.
Vyhrava tim ktory by ako prvy ziskal 3 body.


3. Mod
Meno: "Tazici Kalerabov a krutoprisni ochrancovia rastlin" alias "Lovci a zberaci" pripadne "Banici a zlodeji"
Popis: Jedno CT napr Simon by bol obri Kalerab - to znamena ze by obsahoval 100 jednotiek kalerabu. Zvysne CTcka by boli ti krutoprisni ochrancovia. Jedno Tcko by bol dedina a zvysni vazni by boli sedlaci. Ulohou sedlakov je vytazit obri Kalerab a to tak ze by do neho boxli a tym by sa im do "ruksaku" pridala jedna jednotka kalerabu a tomu obriemu by sa logicky jedna odobrala - kazde T by mohli mat pri sebe maximalne jednu jednotku kalerabu. Nasledne by tento kalerab co by mali v ruksaku museli dopravit do svojej dediny, boxnutim do dediny by mu odovzdali svoj kalerab z ruksaku. Avsak v tomto dopravovani by sa im snazili zabranit Greenpeace-aci alias CT ktory ked by boxli do vezna ktory ma plny ruksak by mu zobrali obsah ruksaku.
Vyhrava tim ktory by ako prvy ziskal 51 kalerabov - Tcka prenesenim do dediny a CTcka okradanim sedliakov. Obri Kalerab aj Dedina by mohli behat lubovolne po mape. Okolo Obrieho Kalerabu aj Dediny by bola nejaka ochranna zona do ktorej by CTcka nemohli vojst aby nekempili okolo jedneho alebo druheho. Vsetky CT by mali zvysenu rychlost, aj Obri Kalerab aby vedel utiect Dedine, pretoze logicky cim blizsie by bola dedina ku obriemu kalerabu tym lahsie by to mali T a naopak cim dalej tym lahsie pre CT. Tato hra je najme o taktike.


4. Mod
Meno: Bombardujuce Kaleraby a.k.a. Lietadla
Popis: K tomuto modu ma inspirovala tato ziadost o UNBAN (http://csko.cz/forum/showthread.php?30887-Waffen-SS-Sm0kE-(nick)-gt-Byznis). Teroristi by boli lietadla a ich ulohou by bolo bombardovat CTcka. Predstavujem si to nejak nasledovne. Tckam by sa znizila gravity na tolko, ze by stale lietali. Kazdych 10 sekund by dostali bombu (granat do ruky). CTcka by dostali nejake slabe zbrane a snazili sa zostrelovat lietadla. Teroristi by mali stale otvorene menu a tam by mali 2 moznosti jedna by ich premenila na lietadlo a druha by sluzila na presun. Ak by zvolili presun tak by ich to spustilo nejak na zem pod nimi a dostali by na par sekund nesmrtelnost ale tak isto by aj stratili moznost hadzat bombu. Po tychto par sekundach by ich to zase samo automaticky premenilo na lietadlo. Tato featura by sluzla najme na to ak by CTcka usli niekam dnu, aby sa vedeli Tcka k nim dostat. A ak by mali Tcka skin lietadla malo by to este vacsie grady. To iste plati aj v mode 3, ze ak by simon vyzeral ako obri Kalerab a Tcko ako behajuci domcek tak by si to rychlo naslo svojich fanusikov.

Ak mate nejake otazky k modom pytajte sa!

mrkvicka
10-08-14, 03:29
Tak aby ste nepovedali ze tu len zbieram ciselka do kolonky "prispevky" tak aj ja prispejem niecim. Konkretne to budu 4 mody pricom vsetky dam do jedneho postu aby som nehuntil!
Som takmer presvedceny ze mod 1 a 2 su istotne nezrealizovatelne.


Som aj za to aby sa presadil Dzeusov navrh a pesnicka Zijeme len raz hrala pri vsetkych modoch nie len pri tom jeho, tak isto som aj za ten skvely Dildo mod ktory tu bol pred nedavnom navrhnuty.

1. Mod
Meno: Hutututu (pripadne Kalerabtututu)
Popis: Predpoklad na tuto hru je poznat hru Hutututu Pravidla tu! (http://www.hranostaj.cz/hra170) ,ak sa vam to nechce citat preskocte rovno na dalsi mod a usetrite par minut zivota. Ak ste si to vsak precitali pripadne to poznate tak viete ze uz z prveho pravidla vyplyvaju problemy v podobe ze sa to hra na ploche 10x5 metrov atd. Tym padom by bol tento mod hratelny iba na mape kde je futbalove ihrisko s tym ze neviem jak by sa tam dali vsetci hraci nejak rozumne dopravit na dane ihrisko a tiez by bolo treba obmedzili hranice aby sa nedalo vychadzat. Ked by bolo toto zmaknute princip hry by bol nasledovny:
Jedna polovica by bola strana CT timu a druha by bola strana T timu. Kazdy tim by cely stal na svojej polovici pricom postupne by to vyberalo hraca z jedneho a potom druheho timu a takto sa to striedalo. Vybrany hrac oznacmeho ho "hrac H" dostane nejaky casovy limit (napr. 7 sekund) a jeho ulohou je prebehnut na superovu polovicu pricom musi boxnut do co najviac ludi, ked do nich boxne tak ich to zafarbi. Ak do hraca H boxne zafarbeny hrac tak sa odfarbi, ak do hraca H boxne nezafarbeny hrac tak hrac H strati cast zivota - napr 2 zivoty. Ked sa vsak hrac H vrati do tychto 7 sekund na svoju polovicu vsetci zafarbeni hraci by stratili vacsiu cast zivota CT napr. 20 a Tcka 50 ak sa nestihne vratit tak by mu to strhlo 50 hp a zafarbenym by to nic neubralo a automaticky by bol teleportovany do brany na svojej polovici. Vyhra tim ktory ako posledny prezije resp. prehra ten ktory ako prvy cely zomrie.
Pevne verim, ze tento mod je nemozne zrealizovat ale aj tak som vam o nom napisal.


2. Mod
Meno: Boj o vlajku (pripadne Boj o sväté Kaleráby)
Popis: Mod by sa tak ako v predchadzajucom mode mohol ale nemusel hrat na ihrisku. Ako uz z nazvu vyplyva je to nieco na styl Capture the Flag respektive Capture the Holy Kohlrabi(ak sa chcem hrat na spravnych inglismanov).
Verzia na ihrisku: Opat ma kazdy tim svoju polovicu a v brane nejaku tu vlajocku (napr. pre rozputanie vascich bojov cesku a slovensku alebo sparty a baniku alebo modru a cervenu.. no proste kazdy tim bude mat svoju).
Ulohou timu je ulopkovat superovu zastavu a doniest ju uspesne do svojej brany. Ak vsak stojite na superovej polovici a super do vas boxne, tak zamrznete a nemozte nic robit.
Rozmrazili by ste sa po 5 sekundach alebo vtedy ked do vas boxne vas spoluhrac. Ak by ste niesli vlajku nemohli by ste do nikoho boxovat. Ak nesiete vlajku a boxne do vas protihrac vlajka by sa automaticky vratila naspat tam kde bola na zaciatku a vy zamrznete este na par sekund. CT by mali zvysenu rychlost kedze maju znacnu nevyhodu kvoli nepomeru CT a T.
Verzia bez ihriska: +- to iste ako na ihrisku s tym ze zamrznut by ste mohli hoci kde nie len na superovej polovici a boli by nejake 2 random miesta kde by boli tie vlajky.
Vyhrava tim ktory by ako prvy ziskal 3 body.


3. Mod
Meno: "Tazici Kalerabov a krutoprisni ochrancovia rastlin" alias "Lovci a zberaci" pripadne "Banici a zlodeji"
Popis: Jedno CT napr Simon by bol obri Kalerab - to znamena ze by obsahoval 100 jednotiek kalerabu. Zvysne CTcka by boli ti krutoprisni ochrancovia. Jedno Tcko by bol dedina a zvysni vazni by boli sedlaci. Ulohou sedlakov je vytazit obri Kalerab a to tak ze by do neho boxli a tym by sa im do "ruksaku" pridala jedna jednotka kalerabu a tomu obriemu by sa logicky jedna odobrala - kazde T by mohli mat pri sebe maximalne jednu jednotku kalerabu. Nasledne by tento kalerab co by mali v ruksaku museli dopravit do svojej dediny, boxnutim do dediny by mu odovzdali svoj kalerab z ruksaku. Avsak v tomto dopravovani by sa im snazili zabranit Greenpeace-aci alias CT ktory ked by boxli do vezna ktory ma plny ruksak by mu zobrali obsah ruksaku.
Vyhrava tim ktory by ako prvy ziskal 51 kalerabov - Tcka prenesenim do dediny a CTcka okradanim sedliakov. Obri Kalerab aj Dedina by mohli behat lubovolne po mape. Okolo Obrieho Kalerabu aj Dediny by bola nejaka ochranna zona do ktorej by CTcka nemohli vojst aby nekempili okolo jedneho alebo druheho. Vsetky CT by mali zvysenu rychlost, aj Obri Kalerab aby vedel utiect Dedine, pretoze logicky cim blizsie by bola dedina ku obriemu kalerabu tym lahsie by to mali T a naopak cim dalej tym lahsie pre CT. Tato hra je najme o taktike.


4. Mod
Meno: Bombardujuce Kaleraby a.k.a. Lietadla
Popis: K tomuto modu ma inspirovala tato ziadost o UNBAN (http://csko.cz/forum/showthread.php?30887-Waffen-SS-Sm0kE-(nick)-gt-Byznis). Teroristi by boli lietadla a ich ulohou by bolo bombardovat CTcka. Predstavujem si to nejak nasledovne. Tckam by sa znizila gravity na tolko, ze by stale lietali. Kazdych 10 sekund by dostali bombu (granat do ruky). CTcka by dostali nejake slabe zbrane a snazili sa zostrelovat lietadla. Teroristi by mali stale otvorene menu a tam by mali 2 moznosti jedna by ich premenila na lietadlo a druha by sluzila na presun. Ak by zvolili presun tak by ich to spustilo nejak na zem pod nimi a dostali by na par sekund nesmrtelnost ale tak isto by aj stratili moznost hadzat bombu. Po tychto par sekundach by ich to zase samo automaticky premenilo na lietadlo. Tato featura by sluzla najme na to ak by CTcka usli niekam dnu, aby sa vedeli Tcka k nim dostat. A ak by mali Tcka skin lietadla malo by to este vacsie grady. To iste plati aj v mode 3, ze ak by simon vyzeral ako obri Kalerab a Tcko ako behajuci domcek tak by si to rychlo naslo svojich fanusikov.

Ak mate nejake otazky k modom pytajte sa!

Pijačisko jedno...

Killer Bee
10-08-14, 03:47
Jen tak mě napadlo co udělat když simon dá GMód (Gangster mód) tak by bylo mezi T hlasování jakou Gunu chtějí na Gangstra (pro všechny) a výběr by byl mezi tím co je v přestřelce úplně stejné menu by se objevilo i u T ... ale je to jen taký napád ._. ... :D

Tensa Zangetsu
10-08-14, 13:43
Tensa ty si tiez ocividne zapol mozog na plne obratky a vymyslel si nieco co tu uz je, a vola sa to Gangster.
NO prave, ten gangster je uplne k nicemu,. T dostanou zbran se kterou se neda skoro nic trefit. Prave ten Hunger Games by si museli rychle sbran sehnat, a pokod to nezvladnou maji smulu.
A Beeho napad je taky dobry.

Volume
10-08-14, 14:44
NO prave, ten gangster je uplne k nicemu,. T dostanou zbran se kterou se neda skoro nic trefit. Prave ten Hunger Games by si museli rychle sbran sehnat, a pokod to nezvladnou maji smulu.
A Beeho napad je taky dobry.

jail_endoplazmik_fix, jail_minikule, jb_flyhigh, nejen na těchto mapách neni dostatek zbraní pro. Nebo umíš si představit ten masakr na jail_rehab a dalších mapách kde je menší zbrojka ?

E: Tak to je smutný.

Tensa Zangetsu
10-08-14, 15:19
Nebo umíš si představit ten masakr na jail_rehab a dalších mapách kde je menší zbrojka ?
O ten Masakr jde chapes?

Grakon2702
10-08-14, 15:31
Masakr je to, když dá borec schovku na crimu.

Tensa Zangetsu
12-08-14, 00:37
Nebo napicu je kdyz borec sa spartu a vleze do helikoptery na beachi, nebo na hodne vysokou vez, trehba na minigulich nebo guette.

The Frisco
12-08-14, 01:18
Shrnu ještě jednou ten navrhovaný mód.. když furt máte něco proti zbraním při gansteru.

Hunger games
- mód pro teroristy (stejně jako gangster - zabíjí se pouze teroristi mezi sebou)
- zbraň: scout + knife (norm. dmg)
- 100 hp, bez vesty
- za zabití protihráče +50 hp (maximálně 100)
- scout by měl jeden náboj, poté by se musel přebít (jako při duelu v pp)
- teamkill by se aktivoval po 30 sekundách hry, do té doby mají hráči čas na rozmístění po mapě (aby se nezabíjelo v celách, ale po celé mapě)
- gravitace 700
- +10% speed
- za zabití nepřítele +500/1000 dolarů
- možná hudba (někdo už navrhoval že by se k nějakému módu mohla přidat písnička, to stahování by nebylo zas tak extra dlouhé):

http://s22.postimg.org/yf80a6nj1/image.png (https://www.youtube.com/watch?v=S-Zq92QWyZ4) (klikni)

*kurzivou dobrovolné položky


Další, už méně promyšlený mód..

Gungame mod
- mód pro teroristy (stejně jako gangster - zabíjí se pouze teroristi mezi sebou)
- zbraně: zezačátku glock, po zabití 1. protihráče UMP, po zabití 2. protihráče m4a1 (toto rozložení by zabránilo kempu, jelikož by se hráči snažili co nejrychleji dostat k poslední zbrani)
- 100 hp, bez vesty
- za zabití protihráče +20 hp (max 100)

UNHCZ
12-08-14, 10:03
Shrnu ještě jednou ten navrhovaný mód.. když furt máte něco proti zbraním při gansteru.

Hunger games
- mód pro teroristy (stejně jako gangster - zabíjí se pouze teroristi mezi sebou)
- zbraň: scout + knife (norm. dmg)
- 100 hp, bez vesty
- za zabití protihráče +50 hp (maximálně 100)
- scout by měl jeden náboj, poté by se musel přebít (jako při duelu v pp)
- teamkill by se aktivoval po 30 sekundách hry, do té doby mají hráči čas na rozmístění po mapě (aby se nezabíjelo v celách, ale po celé mapě)
- gravitace 700
- +10% speed
- za zabití nepřítele +500/1000 dolarů
- možná hudba (někdo už navrhoval že by se k nějakému módu mohla přidat písnička, to stahování by nebylo zas tak extra dlouhé):

http://s22.postimg.org/yf80a6nj1/image.png (https://www.youtube.com/watch?v=S-Zq92QWyZ4) (klikni)

*kurzivou dobrovolné položky


Další, už méně promyšlený mód..

Gungame mod
- mód pro teroristy (stejně jako gangster - zabíjí se pouze teroristi mezi sebou)
- zbraně: zezačátku glock, po zabití 1. protihráče UMP, po zabití 2. protihráče m4a1 (toto rozložení by zabránilo kempu, jelikož by se hráči snažili co nejrychleji dostat k poslední zbrani)
- 100 hp, bez vesty
- za zabití protihráče +20 hp (max 100)


Ten prvý je dorej nápad, zabavili by se tím hráči, Ale co by robili Ctéčka? Ten teamkil by asi vyřešil kemp, a co by se stalo s posledním vězněm, měl by normální pp???

Ok, ten Gg mod není dobrej nápad, někdo se rychlej dostane k M4 nebo ke AWP, a vyjebe tam all T.. Jediná možnost by byla dat ty silnijší zbraně ke konci, ne hned na začátek.. Poslední zbraň by bylo HE??

The Frisco
12-08-14, 14:49
Ten prvý je dorej nápad, zabavili by se tím hráči, Ale co by robili Ctéčka? Ten teamkil by asi vyřešil kemp, a co by se stalo s posledním vězněm, měl by normální pp???

Ok, ten Gg mod není dobrej nápad, někdo se rychlej dostane k M4 nebo ke AWP, a vyjebe tam all T.. Jediná možnost by byla dat ty silnijší zbraně ke konci, ne hned na začátek.. Poslední zbraň by bylo HE??

Přečti si to ještě jednou.

Vysvětlení pro unihoce a podobné:
- Oba módy fungují jako gangster mod, tzn. poslední přeživší by měl poslední přání.
- Gungame mod by obsahoval jen tři zbraně, ze začátku glock (ten by měl tedy každý), po zabití prvního nepřítele by hráč dostal UMP a po zabití druhého nepřítele by dostal m4a1, poté už nic. Tedy maximální počet zbraní 3, s tím, že poslední je m4a1. Každý by chtěl co nejrychleji dosáhnout m4a1 tudíž by nekempil a radši vyrazil lovit nepřátele.

Tensa Zangetsu
12-08-14, 16:41
U toho hungeramey by bylo lepsi kldyby si tu zbran museli nejak sehnat, treba by se na jednom miste naspawnovali M4, AK a AWP, Tcka by si museli rychle vybrat.
ten gungame ma muj LIKE

SGP_
12-08-14, 18:00
K HUNGER GAMES:

Myslím si, že tohle by se rozhodně MUSELO přidat.
Už jenom číst, je záživné a hrozně se těším, jestli se to přidá.

The Keox
15-08-14, 18:01
Spíš bych ty mody nějaké vyměnil.Určitě vyměnit Gangster za nějaký jiný např Hunger Games-tohle bych bral
Ale myslím že by se mohly ty mody vyzkoušet ze začátku na 1-2 tejdny a pak počkat na reakci hráčů..Nehrotil bych to :C

Ale novej mod by mohl bejt ONLY HS vlastně dá se /pp-Only HS-výběr zbraně např. AWP,m4,ak47- a jedeš jenom only hs :)

Killer Bee
15-08-14, 19:23
Řeknu narovinu ... HGame úplna blbost ... sry Frisco dál sis s tím práci takhle to vypsat :D ale je to prostě blbost ... scoutem jednu hlavu a hotovo což není ani tak HARD pro skillery i NZ :D ... radši udělat menu zbraní na výběr jak už jsem psal v GModu :D
+ ten GG mód jako jo není špatný nápád ... ale za jedno zabití hned jiná zbraň ... spíše nastavit za 3 killy jedna zbran atd. že by se hrači spawnovali dokud by neměl někdo tu M4 a pak ten kdo jí bude mít a dá s ní 3 killy tak vyhrá GGmód a má PP jedině takhle bych to pak brál protože pak by to bylo jedna hlava další hlava třetí hlava WIN ....

The Frisco
15-08-14, 19:27
a já si myslel že všechny servery jsou o nějakém skillu, tedy i všechny módy.. to že ti někdo dá hlavu se scoutem je tvoje chyba

Killer Bee
15-08-14, 19:31
JailBreak by měl být spíše na FunMód ... nežli SkillMód (jestli chápeš jak to myslím)a podle mě to hunger game moc FUN jako nebude ale jestli by se to tady udělalo na zkoušku WHY NOT ... sice práce s tím bude a možná to nebude špatný ... ale nevím nevím, nebude to moc dobrý podle mě ale zkusit se to může :)