PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva - Mirous - PŘIJATÝ



mirous
03-02-13, 20:06
Zdravím Kotelnu,

rád bych se na Vás obrátil s žádostí o práva admina. Jmenuji se Mirek (nick Mirous), věk 26 let. Minulý rok jsem dostudoval VŠ a nyní jsem v pracovním procesu, co by vedoucí obchodního oddělení. Bydlím v Říčanech.

CSko hraju od počátku věků, co mám počítač :). Už jako 13-letý smráďě jsme hráli po síti v herně. Na kotelně hraju asi tři nebo dva roky, přesně si to už nepamatuju. Za tu dobu mě jistě někteří znáte. CSko je pro mě forma odreagování, zábava ale člověk tu i potká fajn lidi a ,,virtuálně" se tu potkávám s kamarády, se kterými se tak často nevídám osobně :).

Teď přejdu k té samotné žádosti, proč vlastně chci být jedním z admin-teamu. Celou tu dobu, co zde hraji, jsem věrný serveru Gungame. Nic jiného praktiky nehraju, vyjímečně AWP, deadhmatch nebo klasiku. GG hraji pravidelně, prakticky každý den na chvíli večer, o víkendu déle do noci a i přes den. Poslední dobou, na GG admini chodí častěji, především Bezda a Nekromancer, ale ani oni nemůžou být vždycky všude. Obzvláště v nočních hodinách se pomoci člověk dovolává beznadějně. Mnohokrát jsem již cheatery, spamery a podobné ,,neřády" nahlásil přes chat a pokud nikdo nepřišel, udělal jsem demo. Zatím vždy byl cheater usvědčen a to i když se těžko odhaloval. Žádám Vás tedy o práva na gg servery. Může se stát, že mi někdy nějaký cheater unikne, ale zatím se mi stalo jen jednou, že jsem hrál společně s cheaterem a nevšiml si toho. Stejně tak mi vadí hráči, kteří jsou přes příliš vulgární.

Protože v podmínkách je mít origoš hru, dnes jsem si jí přes Steam pořídil, steam ID: STEAM_0:0:61436721.

Nikdy jsem admin nebyl, tudíž amx neznám. Ale nejsem počítačový analfabet a věřím tomu, že to nemůže být problém se rychle naučit.

Koukám, že se Vám žádosti hromadí a pochopím, když dáte přednost někomu, kdo už adminem byl. Přesto bych rád, po takové době hraní na kotelně, přispíval k čištění serverů, od nežádoucích osob.

Děkuji za přečtení žádosti.

S pozdravem Mirek (mirous).

hladik
03-02-13, 20:11
Konečně slušná žádost.
Amx se nauč , je to jednoduchý , popřípadně ti dám rychlokurz.
Nahlaš prosím pár cheatrů
Odemně máš ANO

mirous
03-02-13, 20:19
Děkuji, pochopil jsem tím, že chceš jména cheaterů, které jsem nahlásil? Například Mr.Directioner, nahlásil jsem ho jako cheatera, ca což dostal ban. Následně hrál za pár dní znovu, takže jsem ho hlásil za obcházení banu. viz: http://csko.cz/forum/showthread.php?13158-Obch%E1zen%ED-banu-WH-Mr-Directioner

Toho si pamatuji, jinak ostatní nicky už ne, ale většinou je banoval Nekromancer, Jerry, nebo Bezdák tak snad mi to potvrdí :)

3k a Jerry
03-02-13, 20:32
Tak když si mě tu napsal tak se ti ktomu vyjádřím..
Pamatuju si tě ješte tak před 2 rokama co jsem na gg seděl každý den a střílel o život.
Něco si mě nahlásil to si pamatuju, taky že těch cheateru tam extra néni..Jde tam spise o nějake nadavky, spamy, reklamy a občas příletí někdo z nějakym cheatem, ale extra zátěž tam néni, proto bych ti doporučil si přibrat aspon ješte jeden server.
Když to shrneme:
+Slušnej hráč, beru ho mezi 5 lidi se kterýma se dá i během hry něco napsat :)
+http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=players&game=gungame hodně naseděnýho času a většinou vyhrává mapu když tam je
+S cheatarama se nepletl
+Na GG už hraje hodně dlouho a za tu dobu dostal 1 ban na 30 min, podle toho co jsem našel
- Že sis koupil steam kvuli pravum
Ja jsem rozhodně PRO je to člověk, ktery si na GG ty práva nejvíc zaslouží.
E. Hladík to myslel nejspíš tak, abys hlásil více cheateru a dával je na forko.
Jinak amx je uplná hračka..Najedeš jen na menu a néni co řešit.

mirous
03-02-13, 20:57
Díky Jerry, vážím si toho. O amx jsem už hledal na netu info a vypadá to snadně. Server si klidně přiberu, dle potřeby. Nejraději nějaký z těch, so hraji alespoň občas. Akorát mi to nedá a vyjádřil bych se k tomu banu. Za celou tu dobu co tu hraju, si absolutně nejsem vědom, že bych někdy nějaký ban dostal. Občas jsem asi zanadával, to asi ano, ale opravdu to je pro mě novinka :). Co se cheaterů týče, hlásim vždy, když nějaký je, ale většinou přes cheat volám admina a až pokuď nepříjde, hlásím to sem. A s tím steamem máš pravdu, k tomu se upřímně hlásím. Zatím jsem neměl potřebu ho mít, jelikož verze zde ke stáhnutí mi postačovala a vyhovovala.

Facened
03-02-13, 21:10
Ja som Pre a verím, že bude z neho dobrý admin + už tu hras pekny cas a to, ze si si kupil steam iba pre prava je myslim u teba to najmenej

3k a Jerry
03-02-13, 21:12
To máš pravdu mě také víc vyhovovalo NS verze z kotelny.
Jinak nevím jak je to jinde, ale na kotelně stačí jeden příkaz do konzole, ktery se nabinduje a pak se jen hraješ v menu, takže AMX je to poslední.
Aáá moje chyba beru zpět a omlouvám se ten ban nepatří tobě. V reasonu mělo byt i kopirovani nicku přitom tam je uplně jine VID, takže se omlouvám a beru zpět že jsem si to špatně ověřil..Držím ti palce.

Piner
03-02-13, 21:16
Zamyslete se nad tím, co by jste řekli komukoli jinému.




Protože v podmínkách je mít origoš hru, dnes jsem si jí přes Steam pořídil, steam ID: STEAM_0:0:61436721



Cituji " Steam koupený kvůli právům, ne. " Ano, toto by jste jistě řekli, je to jen na zamyšlení. A k žádosti : Žádost pěkně napsaná, je vidět, že v tý kebuli nemá jen piliny. AMX problém není, je to primitivní mačkání čísel na klávesnici. Byl bych pro, kdyby sis nekoupil ten steam jen kvůli právům. Obrovský + je ten věk. Vzhledem k tomu, že spíš převažují + tak nebudu pro ani proti.
Podle mě člověk, co si koupí steam a ihned zažádá o práva na tak velký a kvalitní portál, jako je kotelna, by je dostat neměl. Někteří mají mnohem více zkušeností než on, jak s cheathuntingem, tak s adminováním a ty práva nedostali. Být Tebou, dal bych tomu čas.

Normálně bych se asi nevyjadřoval, ale tou větou že si koupil steam vlastně jen kvůli právům mě přinutil, abych vám " připomněl " ty podmínky o přijetí do AT. Můj názor, tak mě za to prosím neukamenujte.

Slunicko
03-02-13, 21:28
Ha, Mirousek, no tak ja si te pamatuju jen z drivejska, ted uz jsem na GG nebyl poradne dlouho, jediny co mi vadi je ten steam ale jelikoz vim ze uz hrajes hodne dlouho na tom NS uctu tak to nevadi, na amx neni nic tezkyho ale kdyby sis preci jen nevedel rady staci napsat treba me nebo komukoliv z admin teamu, verim ze ti radi pomuzou ten vek no, nebudu mluvit je to hodne velky + a jelikoz je oficialni admin na GG jen nekro ( myslim ) a ostatni globalisti tak bych byl urcite PRO prijeti do klanu modrych pismenek :)

Samozrejme tim myslim i fialova, oranzova a cervena pismenka. :D

Giussepe
03-02-13, 21:36
Já to furt nechápu, co s tím máte, že si koupil steam kvůli právům? Tak koupil je to nějakej problém? Místo abychom byli rádi, že chce pomoci portálu tak si koupí steam aby splňoval podmínky tak ho tu za to (a nejen jeho) všichni vyjebete? Když já jsem žádal o práva taky jsem na steamu začal hrát jen kvůli nim. Jinak jsem se bez něho obešel. Neměl jsem prostě potřebu ten steam instalovat (vlastnil jsem ho už déle).

Jinak co se týče žádosti, má úroveň, věk se mi taky líbí, byť je to z mých úst poněkud ironické konstatování, poněvadž jsem mladší než on. Ohlasy tu na něj taky padají převážně dobré. Ještě bych počkal na vyjádření Nekromancera, ten má GG tak nějak pod palcem, ale zatím nevidím důvod proč ti nedat PRO.

mirous
03-02-13, 21:36
Piner: díky za názor. Vím, že s tím steamem je to probém a asi bych ragoval stejně jako Ty. Ale hraju tu už hodně dlouho, prakticky každý den, takže v mém případě Tě ujištuji, že nejde jen o to, koupit si steam a hned žádat. To by asi bylo v případě, kdy bych hrál na kotelně pár dní :). Na svojí obhajobu řeknu (i když to nemá moc význam, protože takových lidí tu jsou možná stovky), že jsem sice neměl STEAM, ale alespoň těmi ,,drobnými" 30kč přispívám každý měsíc :) A ne jen protože musím být VIP, ale umím si představit, co taková správa serveru stojí úsilí a nejen toho. A když už hraju tolik let, tak chci hrát na kvalitním serveru, za což kotelnu považuji.

Trey
03-02-13, 22:39
Žiadosť pekná, ale nahlás pár cheaterov na fórum.
PRO.

mirous
03-02-13, 22:44
[T]rey^^: Díky. Když nějakýho najdu, samozřejmě hlásim. Myslím, že za ty roky jsem jich nahlásil ale pěknou řádku.

Shamino
03-02-13, 22:47
Sice tě neznám,ale líbí se mi tvoje žádost. Nahlaš pár cheaterů na forů a bude to ok. Šanci si zasloužíš tak jsem PRO

hladik
03-02-13, 23:59
Necháme žádost uležet ? nauč se se steamem , nahlaš někoho ,naštuduj si pár příkazů a něco o AMX a pak to pude.

kashpi
04-02-13, 00:42
Nauc se se steamem? Poklepes na ikonu CS a hrajes :-D steam neni programovani aby ses ho musel ucit :-)
Pokud hraje dlouho a stacil mu NS tak budiz. Uvedomte si ze v realu neexistuje "rovnopravnost" nebo jak to popsat. Neni zadna rovnice, ze cim mas dyl steam tim mas vetsi sanci se stat adminem. Pokud je to v poradku a nic na nnej neni negativni, tak proc nebyt PRO?

Flash
04-02-13, 01:46
Me prijde, ze hladik potrebuje bejt posledni dobou za kazdou cenu vsude chytrej a ocividne nejsem sam, kdo si toho vsimnul. Kazdopadne tuhle diskuzy ohledne steamu nechapu... kdyz bude hrat pod svym nickem, kde je problem? Zmeni se mu cislo ve statusu a to je tak vsechno. Ve 26 letech si myslim, ze vazne nema potrebu zavodit s nekym jinym v nahranych hodinach a ten steam vlastne pomalu k nicemu jinymu neni, kdyz ho odtud lidi znaj z NS. Ja sem pro, po dlouhy dobe je tu moznost ziskat starsiho, rozumnyho admina, tak by byla skoda ji nevyuzit.

btw, muze me nekdo vysvetlit, co se da ucit na steamu a AMX? Protoze ja to nevim... adminem sem 3/4 roku a nikdy sem nepotreboval nic jinyho, nez jeden bind a cisla, to zvladne i cvicena opice. Ten steam radsi ani nekomentuju, to beru spis jako joke. Ma se naucit kliknout, napsat nick/pass, lognout a zapnout hru nebo jak?

Johny Pampeliska
04-02-13, 04:14
Hladík zase moc hulil trávu, poslední dobou....

Já jsem Pro, znám ho a všechno se mi líbí, věk, brain, atd. všechno má, rozumnej člověk nám sem spadnul do klína, neni důvod tě nevzít....já říkám JO.

ZombieBot
04-02-13, 08:36
Zamyslete se nad tím, co by jste řekli komukoli jinému.



Cituji " Steam koupený kvůli právům, ne. " Ano, toto by jste jistě řekli, je to jen na zamyšlení. A k žádosti : Žádost pěkně napsaná, je vidět, že v tý kebuli nemá jen piliny. AMX problém není, je to primitivní mačkání čísel na klávesnici. Byl bych pro, kdyby sis nekoupil ten steam jen kvůli právům. Obrovský + je ten věk. Vzhledem k tomu, že spíš převažují + tak nebudu pro ani proti.
Podle mě člověk, co si koupí steam a ihned zažádá o práva na tak velký a kvalitní portál, jako je kotelna, by je dostat neměl. Někteří mají mnohem více zkušeností než on, jak s cheathuntingem, tak s adminováním a ty práva nedostali. Být Tebou, dal bych tomu čas.

Normálně bych se asi nevyjadřoval, ale tou větou že si koupil steam vlastně jen kvůli právům mě přinutil, abych vám " připomněl " ty podmínky o přijetí do AT. Můj názor, tak mě za to prosím neukamenujte.

[Napřahuji]->[Házím!]

...

Sice jsou nějaké podmínky do přijetí do AF, ale stejně se každý řeší individuálně. Pokud je ta na nabídka ze strany žadatele kvalitní, tak nevidím důvod, proč ne, i přes to, že "si koupil steam pro práva". Jsem pro.

Milk
04-02-13, 09:51
Podle jeho psaní je to člověk, který má mozek, tudíž se dá věřit, že má 26 let. :D Jinak nechápu s čím je se steamem problém, amx je lehčí než zapnout hru, popřípadě ty ostatní příkazy ho kdyžtak můžu doučit. Často se nestává, že přijde takový člověk jako on, jsem PROTI, aby se to dlouho uleželo a PRO, aby si dostal práva. :D

mirous
04-02-13, 11:08
Děkuji Všem za vyjádření. 26 mi bohužel opravdu je :) Raději bych, aby mi bylo o 10 let méně a jedinou mojí starostí aby bylo umístění v ranku :D.

Co se týče steamu, tak jsem taky moc nepochopil, co bych se na něm měl učit. Nehledě na to, že steam jsem už kdysi používal, jen na jiné hry. Co se amx týče, díval jsem se včera večer na net, o čem to vlastně je a nezdá se to být nějak složité. Čekal jsem to horší. Samozřejmě radu potřebovat budu, jak s oblibou říkám, blbec je ten, kdo se neptá.

Další věc, na kterou bych rád reagoval je hlášení cheaterů. Jak jsem již psal, za poslední čtvrt rok jsem na foru hlásil asi 3 nebo 4. Ale jinak celou řadu přes přivolání admina, ať to byl cheater, nebo za vulgárnosti. Naposledy to bylo na mapě dusty_fortress (nebo jak se přesně jmenuje). Pokud nikdo nepřišel na ohlášení, šel jsem sem na forum a pokud byl někdo on-line, psal jsem mu a řešilo se to ihned. Až pokud nebyl ani nikdo tady, nahrál jsem demo a vložil to sem. Já sám jsem se rozhodoval dlouho, jestli si o práva zažádat. Ale když někdo vyhraje, a druhej mu píše ať mu rodina vychcípá na rakovinu, tak mě to přesvědčilo. Naštvala mě ta nemožnost, dotyčného okamžitě nějak potrestat. Když mu něco napíšu, přileju tím akorát olej do ohně, takovej člověk se toho chytne a začne prudit ještě víc. A dávat ho sem na forum? jistě je to pro něj trest. Ale myslím, že v takových případech, to má větší účinek, potrestá-li se ihned. Pokud někomu nadává a je za to potrestán s větším odstupem, tak to už nemá takový výchovný vliv. Přirovnal bych to k psovi, je-li potrestán, že sežral buchtu, po půl dni, tak si vůbec neuvědomí za co je trestaný. Proto jsem třeba na fórum nahlásil lidí tak málo. Za poslední dobu na gg chodí cheaterů méně, ale lidí co tapetují reklamou, nebo nadávají zvlášť hrubým způsobem je pořád stejně.
Pokud bych měl na práva čekat déle, rád si počkám. Hraji tu 2-3 roky a nemám v plánu přestat. Takže já mám času dost :).

Slunicko
04-02-13, 11:17
Děkuji Všem za vyjádření. 26 mi bohužel opravdu je :) Raději bych, aby mi bylo o 10 let méně a jedinou mojí starostí aby bylo umístění v ranku :D.

Co se týče steamu, tak jsem taky moc nepochopil, co bych se na něm měl učit. Nehledě na to, že steam jsem už kdysi používal, jen na jiné hry. Co se amx týče, díval jsem se včera večer na net, o čem to vlastně je a nezdá se to být nějak složité. Čekal jsem to horší. Samozřejmě radu potřebovat budu, jak s oblibou říkám, blbec je ten, kdo se neptá.

Další věc, na kterou bych rád reagoval je hlášení cheaterů. Jak jsem již psal, za poslední čtvrt rok jsem na foru hlásil asi 3 nebo 4. Ale jinak celou řadu přes přivolání admina, ať to byl cheater, nebo za vulgárnosti. Naposledy to bylo na mapě dusty_fortress (nebo jak se přesně jmenuje). Pokud nikdo nepřišel na ohlášení, šel jsem sem na forum a pokud byl někdo on-line, psal jsem mu a řešilo se to ihned. Až pokud nebyl ani nikdo tady, nahrál jsem demo a vložil to sem. Já sám jsem se rozhodoval dlouho, jestli si o práva zažádat. Ale když někdo vyhraje, a druhej mu píše ať mu rodina vychcípá na rakovinu, tak mě to přesvědčilo. Naštvala mě ta nemožnost, dotyčného okamžitě nějak potrestat. Když mu něco napíšu, přileju tím akorát olej do ohně, takovej člověk se toho chytne a začne prudit ještě víc. A dávat ho sem na forum? jistě je to pro něj trest. Ale myslím, že v takových případech, to má větší účinek, potrestá-li se ihned. Pokud někomu nadává a je za to potrestán s větším odstupem, tak to už nemá takový výchovný vliv. Přirovnal bych to k psovi, je-li potrestán, že sežral buchtu, po půl dni, tak si vůbec neuvědomí za co je trestaný. Proto jsem třeba na fórum nahlásil lidí tak málo. Za poslední dobu na gg chodí cheaterů méně, ale lidí co tapetují reklamou, nebo nadávají zvlášť hrubým způsobem je pořád stejně.
Pokud bych měl na práva čekat déle, rád si počkám. Hraji tu 2-3 roky a nemám v plánu přestat. Takže já mám času dost :).

Hladíkovi šlo jen o to abys jich pár nahlásil na fórko, o nic jiného nešlo, neřeš to :) když ti to admini potvrdili je to v pohodě

hladik
04-02-13, 12:16
Bylo to myšleno aby nahlásil pár cheatrů , já ho neznám , ale líbí se mi jeho žádost , když nahlásí pár cheatrů nebude se tu potom každý děcko ohánět tím že tamten admin taky nemusel nahlašovat atd..
To se Steamem bylo myšleno jen aby se s ním seznámil , prošel si ho , nahrál si třeba nějaký screen atd. Neříkejte mě že má steam 1 den a už o tomto dementním klientovi který věčně nejde ví všechno.
A to s AMX : Já když jsem si žádal o práva na 1 server tak jsem si taky něco naštudoval. Teď ti stačí toto.
bind F3 amxmodmenu
amx_who Něco jako status
amx_nick můžeš pomocí ID hráče změnit jeho nick
To je základ který ti bohatě stačí , ostatní příkazy co používáme pak najdeš v Admiň fóru , ale lepší bude když si o samotným amx i něco přečteš.

GL

mirous
04-02-13, 13:35
Jak říkám, STEAM pro mě novinka rozhodně není. Už jsem ho někdy před dvěma roky používal. A i kdyby byl, myslím že programovaní v autocadu nebo i pitomé ,,vzorečky" v excelu jsou složitější záležitostí. O amx jsem si přečetl co jsem na internetu našel, většinou na konkurenčních portálech. Pokud jsou někde nějaké lepší informace, které bych popřípadě v praxi využil, budu za ně rád. Jinak si myslím, že s tím problém nebude. Obzvláště, pokud ostatní admini píší, že se to naučí i ,cvičená opice" :D. K tomu hlášení cheaterů jsem se už dvakrát vyjádřil, takže to tu nechci znova zahlcovat stejným textem. Nevím, jestli je nějaká ,,norma" kolik se má cheaterů za nějaké období nahlásit, ale nahlásil sem jich jakýmkoliv způsobem dohromady dost, všichni byli usvědčeni a zabanováni. A samozřejmě jsem nikdy neusnul na vavřínech a jakmile nějaký cheater je, hned to hlásim. Nadruhou stranu, nějak mi nejde do hlavy, proč je tak důležitý, dát to sem na forum. Pokud tam cheater je, já zavolám admina a on příjde, tak jsem splnil svou povinnost, hráč byl zabanován, server zase o chlup očištěn a to je snad cílem. Nikdy jsem sem nedával cheatery jen proto, aby se mi to jednou hodilo v žádosti o práva. Prostě byla-li potřeba, nebyl-li nikdo dostupný, nahrál jsem demo. A bohužel, já si je z prstu (naštěstí) nevycucám, a pokud tam zrovna delší dobu nejsou, tak sem není koho udávat. Takže je-li to podmínka a nestačí-li to množství, které díky mě bylo zabanováno, klidně si počkám. Pokud práva dostanu, budu samozřejmě rád, jinak bych nežádal. Pokud ne, budu dál hrát a snažit se přispívat k čištění serveru od hulvátů a cheaterů. :)
Jinak díky za to info o amx.

STERAC NA PONORCE
04-02-13, 14:09
No počkej, to AMX není žádná prdel... To aby sis na to vzal v práci týden dovolenou. Minimálně... :-D

Mně se líbí, že máš pravděpodobně rozum a narozdíl od většiny neděláš ostudu svojí mateřštině. Úplně jediná věc, která mě trošku zaráží, že s tím, jak dlouho hraješ, máš K:D 1,2. Jasně, že na GG to není až tak směrodatný a není potřeba být bývalej progamer, ale i tak mi to přijde zoufale málo. Jinak jsem se s tebou ale pravděpodobně na serveru vůbec nepotkal, takže by se mělo hledět hlavně na názory těch, kdo tě ze hry znají. Takže pokud bude pro třeba Nekromancer, jsem i já, s tím, že bych nedoporučoval rozšíření práv na klasický servery. :-)

EDIT: viz Necro... PRO

mirous
04-02-13, 14:22
Tak upřímně říkám, že jsi mě teď hezky rozesmál :). A víš proč? Protože zrovna před chvílí jsem si procházel konkurenční žádosti, a zaujalo mě, jak si to tam někde řešil. A čekal jsem, kdy se na to zeptáš mě :D A ono to netrvalo ani pět minut :). Teď nechci lézt do zadku, ale souhlasím s Tebou, že by admin měl taky umět hrát. Takže v ranku jsem do toho pátého místa, střídavě. Teď jak se nedávno resetnul rank, tak se hodně střídáme. Teď jsem myslím čtvrtej. Máš pravdu, s tím K:D. Vyhrávám mapy, ale hodně umírám. Třeba když jsem hrával deadmatch, tak to bylo jiný. Stejně jako když si jdu zahrát starou verzi gg2, kde máš 2 killy na zbraň a pořadí je furt stejný. To pak mám třeba už HE zatímco ostatní jsou na M3 a já jsem největší hacker :D. Ale to špatný skóre je proto, že jsou zbraně, které nesnáším a prakticky vždycky, pokud někoho nekuchnu se na nich zaseknu (proto bych nikdy nechtěl rušit knife na gg, i když mě občas knifeři pijou krev :) ). To je například uzík, ale hlavně příšernej Glock :) to je utrpení. No a pak samozřejmě na HE a knifu. Občas má člověk náskok 9lvl a stejně prohraje, protože nedá HE. V GG je ten závěr prostě o štěstí, a asi ho mám méně :).

P.S.: s tím nerozšiřováním na klasiku souhlasím, já jsem věrný gg a tak to asi i zůstane. Pokud by byla potřeba i jiného serveru, bránit se nebudu.

Giussepe
04-02-13, 19:18
Jen taková poznámka pod čarou:

Nevím, proč mu zde pár dotyčných radí, aby hlásil cheatery na forko. Pokud si toho ještě někdo nevšiml, tak na forko se už mají hlásit pouze steamoví hráči. Tím neříkám, že cheateři na steamu nejsou, ale určitě jich je mnohem méně než na NS a kdyby tady měl nahlásit dejme tomu cca 5-10 cheatrů, tak to by tu na ty práva čekal do soudného dne.

mirous
05-02-13, 13:44
Taky jsem si toho pak všiml, že je v hlášení cheaterů poznámka ohledně steamu, a pravda je, že všechny co jsem kdy hlásil měli NS.

No a jak to se mnou vypadá? někdo další s názorem?

Díky.

mirous
06-02-13, 20:15
Tak se tady nějak propadám na samé dno všech nových žádostí, tak se trochu připomínám, aby se na mě neopomenulo :)

Johny Pampeliska
06-02-13, 22:38
musíš vydržet, někteří tu čekali na práva i 2 měsíce... Kotel to projíždí jednou za čas...má toho hafo :o)

mirous
06-02-13, 22:49
Díky Johny, to já vydržím, není kam spěchat. Spíš jen aby si někdo nemyslel, že můj zájem vyhasl :) Takže se nebudu připomínat, ale má žádost stále platí a platit bude i za dva měsíce :)

Jinak díky všem za vyjádření!

Milk
06-02-13, 22:51
U tebe by to nemuselo trvat dlouho, já čekal na svojí žádost 3 měsíce. :)

mirous
06-02-13, 23:07
Ty jo 3 měsíce :D Taková zkušební doba :D Za tři měsíce už budu podpantoflák tak to musíme stihnout dřív, abych měl pro přítelkyni pádnej argument proč nemůžu umývat nádobí, ale gembleřit csko :D

mirous
12-02-13, 21:15
Tak nám uplynul další týden. Né snad, že bych se chtěl nějak připomínat, mnozí jste mě ujistili, že se tu nezapomíná a navíc je lepší žádost nechat uležet. Ale spíš aby byla z mé strany vidět aktivita. Čím víc si totiž potvrzuji, že požádat o práva bylo víc než dobré, ať to dopadne jakkoliv. Na gg sice nechodí, asi ve srovnání s klasikou, zástupy cheaterů, ale spíš spameři a především individua, co otravují ostatní a nejen hrubými urážkami. A já jedinou možnost, kterou mám, je říct jim, aby mírnili. A to mi trochu pije krev :). Prakticky jediný admin, který GG navštěvuje pravidelně se už asi 14 dní neukázal. Což mu ,,probůh" nijak nevyčítám, ale píšu to proto, že si myslím, že jeden admin pro oba GG je prostě málo. A teď když jsem požádal o práva, si toho všímám čím dál tím více. Takže čekám v poklidu dále, a věřím, že to dopadne dobře, protože některé horké hlavy by alespoň dvouhodinový ban na uklidnění potřebovali. :)

Nekromancer
13-02-13, 08:38
Já se omlouvám za tak pozdní vyjádření, leč škola se teď stala záležitostí velmi zajímavou.....

Určitě ANO, nevím důvod proti. Skill má (prevít), zná mapy, slušně se chová (i když nějaké to slovíčko sem tam ujede), cheatery hlásí, všechno oprávněný ban.
A nevím jak teď (jak jsem říkal, jsem teď mimo dění), ale předtím byl na serverech snad 24/7.

Takže ANO!

mirous
13-02-13, 08:57
Díky, já si myslel, že máš zkouškové. No já už jsem dva měsíce v pracovním procesu, takže už tam nejsem 24/7, ale zredukoval jsem to na večerní hodiny a víkend. No ale jsem tam zhruba jako před tím, taky jsem chodil do školy a tam to lagovalo :D. No a slovíčko sem tam ujede, ale občas to fakt jinak nejde. A upřímně, jsme chlapi, a kdo občas to ,,vole" neřekne :).

Charon35
14-02-13, 18:07
Co se týče steamu, tak jsem taky moc nepochopil, co bych se na něm měl učit. Nehledě na to, že steam jsem už kdysi používal, jen na jiné hry. Co se amx týče, díval jsem se včera večer na net, o čem to vlastně je a nezdá se to být nějak složité.

Ako si písal iným adminom okrem hlásenia cez !, keď si nemal steam?
A nemáš nejaký dôkaz o tom starom steame, na ktorom si hral tie iné hry?

A ako to je s tým hraním na iný serveroch? AWP? Kedy? Alebo si mal iný nick?

mirous
14-02-13, 18:24
Charone, cheatery jsem hlásil třemi způsoby. Myslím, že jsem je tu oba uvedl. Hlásil jsem je klasicky přes !, pokud nikdo nepřišel buď jsem nahrál demo a to dodal sem na forum a nebo jsem šel rovnou sem a zkoušel jsem, jestli je něko online. Většinou byl Bezda. Jak řada adminů potvrdila, cheatery jsem tedy hlásil. Nijak jinak, jak sám píšeš, steam jsem neměl.

Ad. ostatní servery, psal jsem, že jsem výjimečně chodil hrát na jiné, tzn. opravdu svátečně. Nikoho z těchto serverů neznám a nikdy jsem je nehrál nějak dlouho. A když už, tak spíš deathmatch, chodili jsme tam s hráčem Frankie pan Terror, v dobách kdy jsem ještě nekupoval VIP a čekal jsem na připojení na gg, popřípadě v noci, když se gg vyprázdnilo. Proto ani nežádám o práva jinam, než na GunGame.
Ad. nick: ano, hrával jsem pod nickem Mirous von Roztock, myslím, že druhý restart ranku hraji již jen jako Mirous.

Ad. steam: nechci teď lhát, protože si už upřímně nepamatuji, jak to fungovalo, ale ještě na ex PC ex přítelkyně jsem tehdy hrál Mafiu 2 a mám pocit, že přes Steam. Ruku do ohně bych za to nedal. Tedy tou větou, že jsem na něm hrál jiné ,,hry" jsem myslel jinou ,,hru", jestli to byl steam si jistý nejsem, ale řekl bych že ano. Omlouvám se, za nepřesné vyjádření, nedošlo mi, že by to mohlo být tak důležité. Každopádně tak jako tak, CSko sem na něm nehrál, protože i teď si stojím za tím, a jak koukám, tak i někteří další, že NS verze zde dostupná je lepší. Teď hraju Steam verzi, stáhnul jsem si do ní novější skiny abych to měl poladěný jako verzi na kterou jsem byl zvyklý a jsem spokojen taky.

EDIT: teď koukám, že to s těmy cheatery mám popsáno v odstavci pod tím, co jsi citoval.

Charon35
14-02-13, 18:42
Aha online si myslel na fóre online. Už chápem.

mirous
14-02-13, 22:20
Před chvílí mnou hlášen a Bezdou zabanován. To jen pro některé, kteří chtěl více cheaterů. :)

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=56191

Lakaj
15-02-13, 21:24
ano

mirous
17-02-13, 11:44
Díky Lakaji. Stručné, jasné, výstižné.

Jinak další cheater nahlášen, za poslední týden druhý, nějak se s nimi roztrhl pytel. Tak doufám, že to některým už stačí, nechci to tu zahlcovat.

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=56440

Charon35
18-02-13, 17:56
OK.

mirous
24-02-13, 21:51
Nechci vypadat neaktivně, tak to trošku aktualizuji. Nevím, zda-li mám čekat, nebo se občas připomenout? :) Každopádně na GG nějak poslední dobou přestali chodit admini, Nekromancer má nejspíš zkouškové tak už se tam pěknou dobu neukázal a sem tam by to nějaký dohled chtělo.

baf
24-02-13, 22:35
Obcas tam chodim si postrilet za me ano.

mirous
24-02-13, 22:43
Děkuji velice pěkně. Pravda je, že párkrát jsem Tě tam viděl. Ještě jednou, a vážně, díky.

514Pro
27-02-13, 12:54
Pokud se mám rozhodnout na základě předložených informací, myslím, že můžu říct Ano. Na GG čas od času zajdu a tuším, že tendle avatar tam vídávám.

tyger103
27-02-13, 16:52
Jednoznačně PRO

mirous
27-02-13, 21:00
514pro: díky Ti. Tento avatar tam vídáváš od doby co mám STEAM, což není zas moc dlouho, ale mě tam určo vídáváš tak dva roky, byly doby, kdy jsem tam seděl celej víkend :).

tyger: Taky děkuji a chválim poslední citát v Tvém podpisu. Škoda, že se tím většina Čechů neřídí.

mirous
02-03-13, 21:07
Děkuji Všem, už nyní kolegům, a děkuji Tobě Kotle za důvěru.