PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva



Fropo
03-02-13, 21:26
Ahoj všichni nevim jak bych začal asi takle, CHtěl bych požádat o práva na server SUPER HERO2 .
Potkávám tam dost cheaterů taky je nahlašuju.) ne jen na foro ale i přes admini no když se bavíme o těch adminách znám spousta adminu ne jen ze super hera 2
ale i z meho nehjranějšího serveru který je JB admini jsou: Hectssssssss si myslim že je velmi dobrý člověk a už i ten admin,Milk CZ je určitě taky dobrý člověk a i ten admin,smooke Nic proti chlapci ale smooke mi vlastně pomoh se dostat na FORUM moc ti zato děkuju smooku .) a to ne jen smook je určitě inteligentní člověk a hlavně admin.Jemi 14let bydlím v malé vescničce která se jmenuje Koštálov chodím do 8 třídy na jiném portálu neadminuju a to proto že jsem nikdy nikde nežádal o práva než na teto KOTELNĚproč mě baví kotelna? myslim si že kotel je dost inteligentní člověk a dokáže spusta věcí jako jsou třeba modeli na DR to spousta serveru nemá pak se mi líbila ta nová stránka no skrátka kotel dělá změny a to jse mi libí uplně nejvíc.Upravim to Kotelna je super .)tak jdeme k tomu důležitímu ne ? .)
IP:91.218.188.20
NICK VE HŘE:FrOPo:/
STEAM ID:STEAM_0:1:52900856
No co doda ? Krásný štastný nový rok 2013-2014 sice pozdě ale přece krasný zbitek dne to vše vám přeje FrOpo:/

Piner
03-02-13, 21:29
Ne, a tohle je hodně špatnej vtip.
// Ty nemůžeš chodit do 8. třídy, tomu se věřit nedá..

http://csko.cz/forum/archive/index.php/t-10410.html - Jestli dokážeš být za 4 měsíce starší o 2 roky, tak mě to nauč, díky.

Od Zajdy :

Takže, gramatické chyby na úrovni malého dítěte, hlavně dej název kotelna vemli velkym písem a barveně, a´t to nikod nepřehlédne. Za nos nás tahat nemusíš, nejsem blbej, cituji: ,,..Nikdy nikde nežádal o práva než na kotelně.." Co třeba hodit do googlu tvoje SID a kouknout se na to? Máš štěstí že bývalé fórum od csareny už neexituje a stejnak to google vyflusne. http://www.maracz.eu/showthread.php?4-%C5%BD%C3%A1dost-o-admin-pr%C3%A1va-na-jb Ne!

DarwiN
03-02-13, 21:32
Fropo prečítaj si ako sa podávajú žiadosti o práva , neviem čo je podstatou tvojej žiadosti ale zatial si tu nič normálne nenapísal len si tu "do neba" povychvaľoval adminov . Skús to editnúť a napísať to normálne

E: Nie , Trey to vystihol . .

Tupelko
03-02-13, 21:46
Proti , tebe si jako admina neumím představit.

Toreto
03-02-13, 21:47
Sorry..na admina si strašne nezrelý.Nehodíš sa nato vobec.Proti.

Trey
03-02-13, 21:49
CHtěl bych požádat o práva


CHtěl bych požádat o práva

CHtěl bych požádat o práva

CHtěl bych požádat o práva

CHtěl bych požádat o práva

CHtěl bych požádat o práva
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/31885879.jpg

3k a Jerry
03-02-13, 21:55
Lol i když bys ty práva nedostal ani za nic, tak néni zapotřebí admin pouze na SH2.. To už si uplně v koncích a vymýšlíš server kam nechodí admin.
Hlavně to jak v žádosti o práva lezeš pořádně do zadku a myslíš že ti to pomuže :) Třeba na to jednou přijdeš.

Slunicko
04-02-13, 08:30
NE, nelibi se mi tvoje barvy v zadosti a pises ze mezi tvoje nejhranejsi servery patri jb, nikdy jsem te tam nevidel + tvoje vlezprdelectvi kazdemu adminovi, ty uz musis bejt celej od .... - Hects je dobry clovek, milk je taky necekane dobry clovek a smooke to je buh, boze co to je tohleto, se vzpamatuj,okrem toho z sh nam chodi jedno hlaseni za tyden takze tam treba admin ani neni.

Milk
04-02-13, 10:51
PROTI, si strašná vlezdoprdelka. :D Na sh1 i 2 chodím, stačí napsat do ! a přijdu, ale ty by si to za 4 roky mohl zkusit znovu požádat a trochu musíš dostat ten rozum. :)





Sem asi sfetovaný

Fropo
04-02-13, 14:39
tak na jB hcodim dost dlouho a a myslím si že tam pár mesicuchodim

kono159
04-02-13, 15:18
Kamo az po monitore a az sa naucis pouzivat vyhladavac na internete a hlavne mozog!!! To otravovane na steame uz necham tak radsej :D
Z tohoto riadku hoe neviem co vydedikujes ale prosim na steam nepis :D
Myslim, ze nie je co riesit :D

Milk
04-02-13, 15:41
NE, nelibi se mi tvoje barvy v zadosti a pises ze mezi tvoje nejhranejsi servery patri jb, nikdy jsem te tam nevidel + tvoje vlezprdelectvi kazdemu adminovi, ty uz musis bejt celej od .... - Hects je dobry clovek, milk je taky necekane dobry clovek a smooke to je buh, boze co to je tohleto, se vzpamatuj,okrem toho z sh nam chodi jedno hlaseni za tyden takze tam treba admin ani neni.

od Toreta
"Fropo chodil na Jb často,ale to nevieš pretože ty tam chodiš tak maximalne posledné 3 tyždne :) no nič to nemení natom,že sa Fropo na admina nehodí vobec.

Slunicko
04-02-13, 17:01
Toreto, pise ze jeho nejhranejsi server je a ne byl, prave na to jsem reagoval a jestli znas i me minule nicky, tak vis ze jsem tam hral od zalozeni jb ale pak jsem prestal kvuli tomu ze tam chodili sami dementi, kamosi take prestali a ja s tema chytrakama nemohl nic delat, ted uz muzu a proto jsem zacal opet hrat ale nerikam ze je to muj nejhranejsi server, proste tam zajdu kdyz se nudim a chci se zasmat ale to jen tak mimo.
Palce mluvi za vse, jeste se nenasel ani jeden clovicek co by se za tebe postavil..moc sanci si nedavej.

Milk
04-02-13, 17:15
TORETO:
"Ja som reagoval nato,že si tam Fropa nikdy nevidel.Je pekné,že tam hráš od začiatku,ale to ma nezaujíma.Reaguješ na úplne inú vec ..A tvoja stupídna poznámka o palcoch ?Niesom ovca,čo sa drží názorov iných,preto všetky tieto tvoje obľubene palčeky idú úplne mimo mňa..ak to chceš riešiť dalej tak pm,sem to nepatrí. :)

Fropo
05-02-13, 15:04
diky Milku .)

Charon35
02-03-13, 18:37
Nie.