PDA

Zobrazit normální verzi : Pridanie mapy - cs_alpin



MarcelloR
04-02-13, 19:44
Ahojte, takže všimol som si, že na oldschoole je veľa na **** máp, ktoré sú buď úplne T mapou, alebo CT ako napr. de_greece myslím, že sa to volá[deletol by som tu sku****ú mapu]. Spomenul som si na jednu dosť starú mapu, ktorú som s kamošmi veľa hrával cez lan a myslím, že je určite lepšia ako vyššie spomínaná de_greece a je zaujímavá a hlavne zábavná.
http://cs.gamebanana.com/maps/160137

Je tam ovládateľná lanovka, veľmi pekná jaskyňa a vila geissenovcov.:thumbup:
Obrázky:
http://home.arcor.de/meinenexgo/downloads/gfx/cs_alpin00.jpg
http://csmapworld.ru/wp-content/uploads/2011/02/cs_alpin0000.jpg
http://csru.ru/uploads/posts/2011-01/csru.ru_cs_alpin1.jpg
http://www.cesas.lt/images/screens/cs_alpin0001.jpg

Mohli by ste ju pokojne dať aj na megapub.

MarcelloR
10-02-13, 21:23
refresh

MarcelloR
14-03-13, 00:00
refresh

caHor
15-03-13, 12:04
Som za, mapa je to dobra, niekedy som ju hraval dost casto a rad :) Som pro

Acid
15-03-13, 14:05
Mě se ta mapa taky líbí a vždycky líbila. Byl bych pro.

DarkAspecT
15-03-13, 14:46
Na mega bych jí bral, za zkoušku to stojí.

3necky
15-03-13, 16:02
Tak my tady orodujem za odstranění kabulu z megapubu a vy příjdete s takovou podpásovkou. To snad ne. :)

Jestli by náhodou nebylo východisko dát tyhle experimentální mapy na MP2. Hoďte tam i ten kabul a myslím, že budou všichni šťastní.

RaM0n3s_StR!k3
15-03-13, 20:37
Na oldschool som pro.

Alw4d
15-03-13, 20:46
Proti.

MarcelloR
15-03-13, 22:01
Tak my tady orodujem za odstranění kabulu z megapubu a vy příjdete s takovou podpásovkou. To snad ne. :)

Jestli by náhodou nebylo východisko dát tyhle experimentální mapy na MP2. Hoďte tam i ten kabul a myslím, že budou všichni šťastní.

Prepáč no moc som nepochopil spojenie mapy de_kabul a tejto. Mne osobne sa táto mapa veľmi páči a navrhol som ju aj na portály kde som pôsobil a hráčom sa veľmi páčila a často sa hrávala... CS je o zábave a táto mapa to spĺňa. Pozri sa čo sa hráva...cs_assault...mapa kde Tčka čupia v každom rohu a čumia na otvory kadiaľ chodia ct fakt bohovská mapa. Nechápal som nikdy ako to môže byť najhrávanejšou cs_ mapou. Potom tu máme de_dust.. mapa, pri ktorej stačí, aby boli 3 schopní ľudia u CT a T si nedá ani bod... prečo asi sa prestala hrávať na turnajoch a ligách...to, že to sú jedne z prvých máp neznamená, že musia byť dobre a musia sa hrať. ďalej tu máme de_greece mapa, kde je T skôr na plante ako CT... de_kabul by som odstránil aj ja....tá mapa je akurát tak dobrá na DM. Neviem či tu je, ešte som ju tu nehral , ale chcel by som si aj zahrať mapu de_clan2_fire.

3necky
16-03-13, 00:48
Prepáč no moc som nepochopil spojenie mapy de_kabul a tejto. Mne osobne sa táto mapa veľmi páči a navrhol som ju aj na portály kde som pôsobil a hráčom sa veľmi páčila a často sa hrávala... CS je o zábave a táto mapa to spĺňa. Pozri sa čo sa hráva...cs_assault...mapa kde Tčka čupia v každom rohu a čumia na otvory kadiaľ chodia ct fakt bohovská mapa. Nechápal som nikdy ako to môže byť najhrávanejšou cs_ mapou. Potom tu máme de_dust.. mapa, pri ktorej stačí, aby boli 3 schopní ľudia u CT a T si nedá ani bod... prečo asi sa prestala hrávať na turnajoch a ligách...to, že to sú jedne z prvých máp neznamená, že musia byť dobre a musia sa hrať. ďalej tu máme de_greece mapa, kde je T skôr na plante ako CT... de_kabul by som odstránil aj ja....tá mapa je akurát tak dobrá na DM. Neviem či tu je, ešte som ju tu nehral , ale chcel by som si aj zahrať mapu de_clan2_fire.

Žádné spojení nehledej. O téma níž se bavíme o tom, že by to chtělo odebrat z megapubu kabul a já reagoval na to, že chcete na něj dát tuhle, která je ještě horší soudě podle předpony cs_ a fotek. Jak to chodí na Oldschoolu nevím (měl jsem za to, že podle názvu se budou hrát staré klasiky, ale asi se mýlím).
A ono s tou zábavou to není takové jednoznačné. Já (a určitě nemluvím sám za sebe) si nedokážu představit jak se bavím spouštěním lanovky nebo krásou jeskyně. Takový typ map spadá podle mě do fun módu, což hádám Megapub není.
Každopádně máš pravdu s tím assaultem_lol, tuhle bych dal pryč taky. A nemyslím si, že by měla být nejhranější, protože co se často stává na Megapubu, lidi se u ní viditělně odpojují.

MarcelloR
16-03-13, 01:13
no pravdupovediac ja v tých serveroch a mapách mam dosť zmätok. Podľa mňa na Oldschoole by sa mali hrávať predovšetkým oldschool mapy ako inferno z 1.5, estate, nuke, aztec z 1.5, prodigy, cbble, cpl_mill, clan2_fire, cpl_strike, train a pod. na classicu mapy ako inferno z 1.6, nuke, aztec z 1.6, tuscan, russka, blue, office, train a pod. a na mega pube nejaké mapy z classicu + nejaké nové zaujímavé mapy... aj westwood by mohol byť na pube


pozriem tak o 12 hodín na zoznamy máp na serveroch a skúsim to nejako zladiť a nájsť nejaké nové mapy.

SkyF4LL
16-03-13, 17:52
Super mapa. Pro.

RioT
27-03-13, 14:24
Tak toto by bol klinec do rakvy pre magapub. Tam by už hrali len playeri, zabijaci a im podobní.

Ing. ustredneho kurenia
08-09-13, 00:44
skuste ju pridat uvidime co to spravi

cYtronka
09-09-13, 18:01
Určite pre, jedna z najhranejších na iných oldschooloch, a budem len rada za pridanie.. Nemáte čo stratit :)

MarcelloR
25-09-13, 15:00
rr