PDA

Zobrazit normální verzi : Rambo mod



kono159
04-02-13, 20:30
Rambo mod, rambo mod, vuala.
Toto je schvaleny mod z porady, chcem to dat oddelene, bo v tej teme hore bude bordel. Tento thread je len a len o Rambovi :)
Smooke chcel aby som spisal pravidla tak to tu ma :D

Takze tu spisem co je Rambo mod a jeho pravidla.

Rambo mod, je hra, pri ktorej su vazni Rambovia a dozorci Policajti. (je to normalna hra v /menu)
Ulohou Rambov (vaznov) je prezit alebo zabit vsetkych Policajtov (dozorcov)
Ulohou Policajtov je pozabijat vsetkych Rambov az na posledneho, ktory ma pp a ked je hladany tak VD.
Ak posledny hrac je hladany, nemusi sa vzdat a moze nadalej utocit, ak sa mu podari zabit vsetkych Policajtov, ma VD.

Pravidla:
1. Simon moze hru zacat kedykolvek pocas kola.
2. CT, ktore chce dat hned na zaciatku kola tuto hru moze oznamit, ze dalsie kolo alebo kolo ked bude simon bude tato hra.
3. Simon moze urcit aj pocty, kto s kym bude superit, ked da hru v polke kola. Moze urcit aj priestor, kde sa bude hrat.
4. Ak bude 10 a menej T, Simon moze zapnut box, ale to je vecou Simona, Simon moze doplnat vaznom HP ak chce. Ak T poziada aby Simon vypol box, je len na rozhodnuti Simona, ci mu vyhovie (napr. T schova zbran a chce ju vytiahnut, aby mohol zabit CT alebo T).
5. Ak niekto nechce hrat, dajme tomu simon, urci zonu, kde sa bude hrat a ak niekto odtial ujde, ma pravo ho zabit (plati aj pre CT). Ak nechce T hrat, je povinnostou Simona, kam to T umiestni, aby nespravil vzburu a nedal TK (ak Simon pusti box). Ak sa nejakemu vaznovi co NEHRA podari zabit nejakeho hraca co HRA, tak je to smola Simona, ze ho zle "upratal". Ak da TK tak je to vina Simona a je len na nom, ci za ten TK da VD alebo nie. Poznamka: Kto nechce hrat musi mat vyhodu, tj. nema to zadara. Max neucastnenych T je 3. Je len na Simonovy ci necha nejake CT.
6. Simon moze urcit, kde zacinaju T aj CT, ak niekdo nebude chciet, musi ho niekam upratat aby nevznikly hadky. Simon resp. urci akoby spawny.
7. Ak Simon oznami, ze sa Rambo mod da hned na zaciatku kola, T mozu brat guny, kupovat pomocky a brat vsetko, co im dopomoze k prezitiu (mozu davat TK a mackat CT tlacitka, TK len ked dovoli Simon)
8. Simon ma pravo sa dohodnut aj na HVD ak Rambovia vyhraju.
9. Ak chce dat tento mod, musi umiestnit T (ako aj CT) tak, aby na seba nevideli (neplati iba ak hra zacne hned na zaciatku kola).
10. CT aj T mozu kempit (ale nie tak, aby zdrzovali hru, Spesl alebo Admin ma pravo taketo neposlusne T (CT) popostrcit, zabit alebo im dat nejaky iny trest)
11. CT aj T si mozu doplnovat HP aj Armor pocas hry. (Ak to Simon zakaze, hraci si nemozu doplnovat, Spesl alebo Admin maju pravo ho zabit alebo presunut, popripade to admin moze brat ako doplnovanie pri mode)
12. Simon moze zapnut box (ak Simon chce dat Tckam guny), aby ich hned nevytiahli a nezabili.
13. CT nemoze zabit vazna s pp (vynimka je len hladany kedy sa zabije a ma VD, neplati ked sa brani)
14. Simon moze hru aj ukoncit. Ak sa mu to podari, moze pokracovat vo svojom simonovy.
15. Ak umre simon, ine CT si ho musi vziat. Dalsi Simon moze v hre pokracovat (bud podla pravidiel, ktore urcil minuly Simon, alebo vytvori vlastne), alebo ju ukoncit.
16. Ak dalsi Simon hru ukonci a budu hladany vazni, po dohode ich moze zabit a dat VD. Ak T bude nadalej utocit a neposluchat Simonove prikazi, CT alebo Simon ho moze zabit a VD nebude mat. Ak sa T dobrovolne vzda a bude pocuvat Simonove prikazi, Simon ho nemoze zabit (ak sa s nim nedohodol na VD alebo niecom inom).
17. CT ani T pocas hry nemozu zabijat hracov, ktory sa nezucastnili (Admin moze postupovat podla pravidiel Kotelny, TK, demencia atd.).
18. Ak sa niekomu podari zabit Simona, ktory nehral, postupuje sa pravidlami c. 15 a 16.
19. Simon si moze aj nejake pravidla vymyslet, ale nie take, co by boli v rozpore s vyssie uvedenymi.
20. Nedodrziavanie pravidiel moze riesit Spesli aj Admini podla seba (tresty za porusovanie).
21. Slovickarenie pri tejto hre sa budu trestat nasledovne: mute/slap/slay/kick/ban.
22. CT aj T maju pravo mackat CT tlacitka, pod zamienkou, ze budu zabijat hracov, ktory sa modu ucastnia. Ak T stlaci umyselne CT tlacitko aby zabilo CT alebo nepriatelske T, ma nato pravo a nikdo, mu nemoze dat trest (neplati pre mimoriadne pripady, stat sa moze cokolvek, tak je to treba dobre premyslet).
23. Ked ma niekto VD, hru nemoze dat. Bud danemu hracovy VD vyprsi a potom da hru, alebo vobec. Vynimka by sa mohla urobit pri malom pocte hracov (akma VD kto strazit). VD by nemohlo do hracej zony ktoru urcil Simon, hraci maju pravo zabit VD lebo narusoval hru. Ak VD urobi vzburu, automaticky sa pripaja k hre a zona sa rozsiri o miesto kde hrac spravil vzburu alebo cela mapa.


Je to ako schovka s nahanackou ale trocha inak.

Poprosil by som vase pripomienky aby som to mohol popripade editnut.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
04-02-13, 20:33
Pro

Trey
04-02-13, 22:09
Toto je schvaleny mod z porady.

Namiesto vasich pro mu mate napisat vase pripomienky, co sa vam na tom nezda atd. Ja .by som nieco aj napisal ale ako cele JB tomu vobec nechapem a pridem na to az ked sa to budehrat :D Ale napr nechapem tomu ze ulohov CT je zabit vaznov... A simon im moze davat box aby sa sami pozabijali? Nejak tomu moc nerozumiem dufam ze na to pridem.

kono159
04-02-13, 22:24
Tak ak si videl film, tak Rambo bol len jeden, jeden vs. cely policajny zbor + armada a priroda.
Ked mas 20 Rambov tak to je nieco ine.

Acid
04-02-13, 22:56
Zajímavej modíQ. Těma nápadama tady mě přitahujete na JB čím dál víc.

E: JAKEJ DEMENT JEŠTĚ NAPÍŠE ''pro'' ?

F:O:X
05-02-13, 08:56
Hmmmmmmmm nice PRO

vikernes
05-02-13, 10:20
Zajmavej mód má úspěch a líbi se mi PRO.

Charon35
05-02-13, 10:54
Nie sú schopní prečítať si 1 vetu, že to už je schválené, mysliíš si, že budú čítať 22 pravidiel jedného módu? GL

Trey
05-02-13, 13:41
http://images4.alphacoders.com/146/146716.jpg

nFko^
05-02-13, 13:50
Kono dost dobrý ja sem PRO výbornej nápad. Máš to dobře sepsaný :D

Cream.
05-02-13, 16:00
Ešte 50 ludí tu napíše PRO ? :D máte tu písať pripomienky,nápady na zlepšenie :)

slepice
05-02-13, 16:18
Mě se to líbí přečetl jsem si to celý a Byl bych Pro.
Akorát by byla účast na tomto módu povinná protože pak by to mohlo být nadržování.
Protože by se všichni pozabíjeli a ten co by nehrál by třeba zboxoval nebo nějak porazil toho co přežil a měl by PP.
Kdyby ovšem nezabili Ct.

kono159
05-02-13, 16:25
Spisal som to tak aby neslovickarili a nevymyslali blbosti. Ked to ma byt HRA v /menu, tak aby sa mohla dat kedykolvek.
Keby ze ju chcem aby sa davala iba na zaciatku kola tak je tam tych pravidiel menej, sak uvidime ako sa ujme.
Ak ich to naucime hrat podla pravidiel ktore som tu zostavil tak nebude ziadny problem, ak sa nejaky problem objavy ta to nejak vyriesime.

4 Slepice: pravidlo c. 5, Simon musi odpratat T tak, aby nezabil CT ani T (ak je box)
Dam tam ak sa vaznovi co nehra podari vzbura tak je to smola Simona.

slepice
05-02-13, 17:14
Stejně hele prostě bych dal účast povinou maximálně by se na neučast mohla dát výhoda a né že si prostě někdo řekne že nechce hrát.

kono159
05-02-13, 18:30
Tak ok, dam tam len na vyhodu.
Este jednu vec tam pridam.

Neucast len na vyhodu obmadzena na troch.
Ked je VD nemoze dat hru, alebo len v malom pocte.

nFko^
06-02-13, 21:44
A kdy se to zptovozní ten Rambo mod ?

Gipsy.
07-02-13, 16:08
Ved, môžeš ho hrat na začiatku kola povieš RAMBO MOD otvoríš cely ct si zoberu TMP a zabíjaj .. :D

Kotel
07-02-13, 16:19
Spis bych udelal rambo mod jako samostatny server. 1 hrac bude rambo s 10000 hp a ostatni ho musi zabit.

Acid
07-02-13, 16:24
Spis bych udelal rambo mod jako samostatny server. 1 hrac bude rambo s 10000 hp a ostatni ho musi zabit.


Měl by rambo vypnutej slowdown?

kono159
07-02-13, 16:32
Spis bych udelal rambo mod jako samostatny server. 1 hrac bude rambo s 10000 hp a ostatni ho musi zabit.

To by bol skor Nemesis mod. To uz radsej aktivovat na zombie servery. Bavilo by to asi len hracov co hraju DR a Zombie, lebo kazdy by chcel byt Rambo a trpezlivosti nieje nikdy dost (ak by Rambo bol nahodne vybrany).