PDA

Zobrazit normální verzi : Admin Soccerjam



Per-nick
11-07-11, 16:57
Dobrý den,
Jmenuji se Jan Pernikář a tímto dopisem bych se chtěl zeptat zda by bylo možné dostat práva na server soccer csko.cz:27029
Nevim zda tam je vubec nejaký admin. poslední dobou tam hravám docela často ale moc rád bych podpořil váš tým a zlepšil tam situaci a pohodlí při hraní. Je mi 23 let zkušenosti mám jako malej jsem byl admin na konkurenčnim portalu,nic natom není :-D ted jsem velkej kluk co si chce jen zablbnou :)
omlouvám se registrace na foru až dnes a jsem pro vás jistě neznámí člověk ale soccerjam myslím není tak "duležitý" server ale uvítal bych aspon prava pro kick :) opravdu chvile času si zahrat a je tam nejaka lamka co jen soluje a nebo střili pořad přes celý hřiště.proste uplně znechutí hru... chápu nejaký začatečníky :)

kdyžtak trochen info o mně

www.lide.cz/per-nick
nemám se zaco stydět :-D

skype Per-nick
CS nick Per-nick Brno

Díky za odpověď :blink:

UFOusek
11-07-11, 17:08
ANO za ten peknej font!

Smile
11-07-11, 17:13
Jou, pamatuju si tě z ruskejch classicu, když sem ještě servery vyhledával ručně...cs_assault only...

bones
11-07-11, 17:16
11:42:03 <STEAM_666:88:666><94.112.149.67> Per-nick Brno

V podmienkach je, ze musis mat steam.

Per-nick
11-07-11, 17:43
Jou, pamatuju si tě z ruskejch classicu, když sem ještě servery vyhledával ručně...cs_assault only...


Máš dobrýho pamatováka to čumím :) jak pišeš assault jedna z mojich nejoblibenejšich map :) hraval jsem všude kde byl assault :-D ted už hraji fakt jen zabavne hlavne furien a soccer už ani strilet neumim jak dlouho jsem nehral clasic :sad:

Per-nick
11-07-11, 17:45
11:42:03 <STEAM_666:88:666><94.112.149.67> Per-nick Brno

V podmienkach je, ze musis mat steam.


boužel steam nevlastnim.....tak asi nic ale i tak díky za odpověd :)

pěkný den

perry
11-07-11, 17:50
Malá rada : Kup si steam,buď aktivní na fóru,seznam se s hráči a adminy .. Pak napiš novou žádost a uvidíš .

grEy
11-07-11, 20:27
Hodně krát vidím, že někdo píše do admin sayu, že je na socceru "bordel"..
Priznavam sa. :D

Larodar56
11-07-11, 21:19
Priznavam sa. :D

I ty uličníku.

Trsak
11-07-11, 21:20
NE
- Nemas steam
- 3 prispevky na foru
az budes mit vic prispevku a steam, tak to zkus :)

killer-savage
11-07-11, 22:14
druha najlepsie napisana zadost o prava na tomto forume. kebyze vsetko splnujes, tak mas aj prava na celej kotelne.

Rixie
11-07-11, 22:31
druha najlepsie napisana zadost o prava na tomto forume. kebyze vsetko splnujes, tak mas aj prava na celej kotelne.

Další velmi užitečný post :D.

Flash
11-07-11, 22:59
kebyze vsetko splnujes, tak mas aj prava na celej kotelne.

kebyze se na psani tadytech picovin vyseres, tak udelas radost celej kotelne

Larodar56
11-07-11, 23:04
Nejen Kotelně.

grEy
11-07-11, 23:17
http://www.prguitarman.com/comics/poptart1red1.gif

ZombieBot
12-07-11, 01:48
Soccer je ten poslední mod, na kterej by admin potřeboval steam. Takovej classic, dm, aim, fy, awp a ostatní, kde se střílí je steam víceméně "potřeba", už jenom kvůli tomu, že steameři koupí hry ukazují, že to mají zájem hrát a chtějí nasbírat zkušenosti. A také samozdřejmě kvůli VAC. Ostatní servery typu Zombie, DR, soccer, apod. už to tolik nevyžadují. Jsou to fun módy. Za mě ANO, bez ohledu nato, jestli máš steam, nebo ne. Žádost napsaná pěkně, ale semtam nějaké ty pravopisné chyby. No co už. Držim palce.

apach29
12-07-11, 03:43
Jestli chces prava jen na soccer, jsem pro, admini tam moc nechodi a myslim, ze mu ani moc nerozumi. Jak rikas, hrajes jen 4 fun soccer a sem tam Furien, ale ja jsem PRO aby jsi mel prava jen na soccer.

Smile
12-07-11, 04:50
Máš dobrýho pamatováka to čumím :) jak pišeš assault jedna z mojich nejoblibenejšich map :) hraval jsem všude kde byl assault :-D ted už hraji fakt jen zabavne hlavne furien a soccer už ani strilet neumim jak dlouho jsem nehral clasic :sad:

Hey taky sem hledával jenom assault a to viš, moc čechů sem tam nepotkal, navíc Brno POWA !!

UFOusek
12-07-11, 08:37
druha najlepsie napisana zadost o prava na tomto forume. kebyze vsetko splnujes, tak mas aj prava na celej kotelne.


Ja cekal ze zrovna sem nic nenapises, ale prekvapil si nas (asi vsechny) a napsal zase krypli prispevek tydne, kterej je fakt na nejakou cenu, pac 11 T-downu nema jen tak nekdo a tvy dementi kolegy jako latte_en, pezopeprik, foxik a jurob ted zrovna nepocitam.

bones
12-07-11, 10:20
Ak si kupis steam a ukazes nam kolko dokazes nahrat za 2 tyzdne, tak mozem o tom diskutovat. Ak nemas steam, tak tato ziadost je bezpredmetna. Keby ti dal Kotel prava bez steamu, tak by doslo este viac "inteligentnych" ludi a ohanali sa tu tvojou ziadostou, ze si nesplnoval vsetky zakladne podmienky a aj tak sme ta prijali. Mas 23 rokov, tak som si isty, ze ti nerobi problem hlupych 8 euro dat za hru pri ktorej travis hodiny denne.

Per-nick
12-07-11, 19:51
Ak si kupis steam a ukazes nam kolko dokazes nahrat za 2 tyzdne, tak mozem o tom diskutovat. Ak nemas steam, tak tato ziadost je bezpredmetna. Keby ti dal Kotel prava bez steamu, tak by doslo este viac "inteligentnych" ludi a ohanali sa tu tvojou ziadostou, ze si nesplnoval vsetky zakladne podmienky a aj tak sme ta prijali. Mas 23 rokov, tak som si isty, ze ti nerobi problem hlupych 8 euro dat za hru pri ktorej travis hodiny denne.

Pravidla je potřeba dodržovat :) jak jsem psal byl to dotaz a nesplňuji :)
Steam je mi k ničemu jasně 270 kč to nic není ale proste nemám potřebu jej kupovat pro pocit "dobra" navic žere pamět :D

Pánové mějte se a díky...

UFOusek
12-07-11, 19:55
nemám potřebu jej kupovat pro pocit "dobra" navic žere pamět :D

Nejhorsi vymluva, jakou jsem kdy cetl, videl a slysel