PDA

Zobrazit normální verzi : heilig [Only Terror]



heilig
05-02-13, 19:33
Ahojte pls dajte mi unban možno čo najskôr prestahoval som sa a mám asi zdielanú ip a furt ma to kickne ja som ešte nikdy v živote nechetoval pár hráčou ma tam už pozná


tu je správa z conzoli:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 55319)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): SKRILLEXIK Adrian-Cigan
[AMXBANS] Tvuj nick: heilig [Only Terror]
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1658556536
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:125668531
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 194.1.157.120
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.1.157.120
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Radio star!
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic (de_inferno)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================

steam som mal ale už nvm heslo bo som ho nepoužíval min. 6 rokou a mail čo som na nom mal už neexistuje + hrávam len na GG serveroch

heilig
05-02-13, 22:07
omg ludkovia aj mi tu niekto odpíše ????

MARTiii
05-02-13, 22:10
mas sdilenou IP, pomuze ti jen steam :D

Lazik
05-02-13, 22:11
Pri zdielanej IP adresay sa unban nedava, pretoze unban dostane aj cheater. Jedina moznost ako tu hrat je kupit si counter strike na steam

heilig
05-02-13, 22:22
omg ja mám na krku platiť domácnosť exekútora žene zdravotnú a ešte aj platiť podnájom aj keby som ja neviem ako chcel proste mám smolu a nenasporím naň :( fakt dík za pomoc na kerú pííííp som sa stahoval z nitry do močenku :((((((((((((((

Slunicko
05-02-13, 22:27
Prodej pocitac a odhlas si net, hned pujde vse lepe, my nemuzeme za tvou financni situaci,vyzkousej treba zmenu poskytovatele site a zmeni se ti IP treba narazis na nezabanovanou :)

heilig
05-02-13, 23:31
creck-ol som steam zachvílu je stiahnuté CS uvidíme či ste mali pravdu že cez steam mi to pojde

Flash
05-02-13, 23:49
Demo sem ani davat nebudu, nema to smysl... kazdopadne pres steam ti to pujde, jen teda nechapu, jak si ho cracknul ale oukej, to uz je tvoje vec.

heilig
06-02-13, 00:14
oky ide mi to a ono to ani neni creck-nutie ako hecknutie alebo lepšie povedané obi dve dokopi ale to je jedno už mi to ide takže mirous a frenky sa môžu tešiť :))))))