PDA

Zobrazit normální verzi : Podekovani Kenjimu



Trsak
11-07-11, 23:26
Ahojte,
nevim, jestli to vsichni vite, ale Kenji nas opousti a vraci se do Korei. V Korei bohuzel nebude uz csko hrat. Timto tematem bych mu chtel moc podekovat. Znam se s nim uz par mesicu, pomalu I par let. Poznali jsme na tady na Kotelna na serveru Deathrun, to mel kenji jeste nick Vitamin. Prozili jsme spolu nadherne noob chvilky, kterymi si prosel urcite kazdy. Casem jsme se stali na dr nejlepsimi hraci a zalozili jsme clan Five-fingers. S timto klanem prichazi I chvilka, kdy jsem se zacal obevovat I na Kotelne classic serveru. Diky classic serveru jsem si uvedomil, ze sice dokazu prakticky vsechno proskakat, ale se strilenim mam velke problemy. Zacali jsme souperit s ostatnimi klany o pozici nnejlepsiho klanu na classic serveru ( na DR uz jsme byli nej). Postupne sem si zvetsoval skill, ale I presto sem byl porad noob. Kenji patril mezi nejlepsi na serveru. Pote prichazi era, kdy jsme meli dokonce I vlastni server. Klan se nakonec rozpadl kvuli klanu SWKS, ktery five-fingers pokoril. Az do dnes jsme tak oba pokracovali. Oba jsme si na Kotelne den ode dne zvetsovali skill. Na zaver bych chtel Kenjimu podekovat, protoze me toho hodne naucil a prozil jsem s nim spustu peknych chvilek :)
Myslim, ze klan five-fingers si pamatuje skoro kazdy, kdo v te dobe na Kotelne hral :)
Dekuji kenji a mej se v Korei pekne! :)

PS: Asi tam bude hodne chyb, psal jsem z mobilu :)

znedlob
11-07-11, 23:35
Budeš nám chybět Kenji :( . Moc jsem tě neznal, ale na classicu jsi to vždycky všem nandal.

Trsaku? Vrací se do jižní, nebo severní koreje?

1488.6
11-07-11, 23:37
a nešlo by pak udělit jeho budoucí ip, aby se mohl připojit z cizí země, jestli by teda kvůli tomu nevypadával server.

znedlob
11-07-11, 23:39
O to nejde. Pokud nebude mít dost rychlý net, tak bude mít latency jako prase. Korea je docela daleko.

Trsak
11-07-11, 23:40
Doufam ze do jizni :D
Mel by lagy jako prase :)

Rixie
11-07-11, 23:43
Měj se tam pěkně Kenji ! :)

Karl0s
11-07-11, 23:43
hodně zdaru v Korei, ačkoli do hry se moc nedostaneš, na fórum by jsi neměl problém se dostat (teda pokud nejedeš do KLDR)

SLiM
11-07-11, 23:46
Ty tam jdeš studovat? :-D Jináč měj se pěkně a hodně zdaru

dtr
12-07-11, 00:02
Měj se tam hezky :( ! RiP .

apach29
12-07-11, 04:29
Budes nam chybet voe :D

UFOusek
12-07-11, 08:33
Toz caaaau, my se nezname, ja te jenom parkrat videl na kz, numero uno. Neco nam z Koree privez az se sem budes nekdy chystat, dik a cauuu

Charon35
12-07-11, 18:56
1. Na stálo?
2. Prečooooo?
3. :/

vedouci venny
12-07-11, 21:49
Tak přesuneme server někam blíže třeba Kazachstán to bude vzdálenostně na +- pár desítek stovek km :)

ZEUS
18-07-11, 13:26
Měj se :) jsem rád, že jsem tě poznal :)

hopik
18-07-11, 17:17
doufam že si mě pamatuješ,.. :D čus .)

gjnk.
19-07-11, 02:31
Tož Kime, hodně zdaru, ať se ti vede líp jak tady.. na náš kotelňácký lunatic-hai nezapomenu :) snad aspoň na to fórko někdy zabloudíš :) Měj se!

leoslav
20-07-11, 01:20
Vyjebaný Kórejčan ovládaný temnými jaštermi prostredníctvom Karlovej univerzity!

Trsak
20-07-11, 09:05
Leoslav, tahni demente

znedlob
20-07-11, 19:39
gayoslav???

Co si o sobe myslis??? Prijdes sem a zacnes zase nadavat a buzerovat chudaka kenjiho??? On za to nemuze ze se musi vratit zpet do koreje. Ale ty by jsi se mohl vratit zase zpet do ustavu. K R Y P L E

leoslav
20-07-11, 20:52
Tu nejde o to, že sa vracia do Kórei. Ale to je nad tvoje chápanie. Vraj si si chcel natiahnúť kokota, no natiahol si si len predkožku, tak si ju vypchávaš šunkou, je to pravda?!

znedlob
20-07-11, 20:56
Lepsi si to vycpavat sunkou, nez mit v rozkroku 5 mm hrbolek.


Jedinej problem je ze tvemu mysleni rozumis jenom ty..

Billy
20-07-11, 21:03
Heeeh, takych rakosnikov ako je Kenji som si predstavoval pri hrani Crysis, ked som ich chytal pod krk a hadzal o palmy, curaci sikmooki!!!

leoslav
20-07-11, 21:05
lepšie 5mm hrbček schopný ejakulácie a erekcie, než centimetrová impotentná psorázia vypchatá šunkou. To proste musíš uznať, sedly. A tomu mysleniu chápe väčšina ľudí, ktorá je schopná naučiť sa písať.

Larodar56
20-07-11, 21:12
Rasisto zkurvenej.

Billy
20-07-11, 21:24
Rasista? Si uvedom kokot, ako musel Juzny Vietnam odolavat a branit sa pred Severnym ked sa im snazili vnutit komunizmus a potom daco hovor, ty pindungilingator!

znedlob
20-07-11, 21:30
Ty uz nejsi clovek ty jsi KRYPL .

Larodar56
20-07-11, 21:32
Rasista? Si uvedom kokot, ako musel Juzny Vietnam odolavat a branit sa pred Severnym ked sa im snazili vnutit komunizmus a potom daco hovor, ty pindungilingator!

Ty o tom víš hovno, tak pomlč.

znedlob
20-07-11, 21:35
Fakt uz, zlatej killer....

leoslav
20-07-11, 21:50
Ty uz nejsi clovek ty jsi KRYPL .

Kripel je človek, sedly. Ako Ťa máme batliť, keď nepoznáš význam slov, ktoré používame? Ešte si budeš myslieť, že nás batliš.

BUBEN
25-07-11, 09:45
Taky se připojuji a měj se. Na deathrunu jsi byl asi nejlepší. Vždy jsem obdivoval tvůj manual. Hodil jsem se do spectu, abych se na něj mohl podívat.

Dinozzo
25-07-11, 14:04
S Kenjim sme se setkali na Kotelne Deathrun :) Byl super hrac, on je super hrac :) Hral sem proti nemu obcas TG :D (Klan five fingers byl asi ten nejferovejsi klan :))
Pak sme se nejak moc nebavili :(

Ale Kenji mej se hezky v Korei :) Na Kotelne te nikdo nezapomene!!! Jeden nejlepsi hrac nas opusti :(((

kotr
02-08-11, 22:36
Rasista? Si uvedom kokot, ako musel Juzny Vietnam odolavat a branit sa pred Severnym ked sa im snazili vnutit komunizmus a potom daco hovor, ty pindungilingator!

OoO prave se seznamuji s panem Rambem, jak jde videt na jeho fotce. :D
A vubec, proc jsi toto vytahl...?

Billy
02-08-11, 23:17
To nie je Rambo, ale Billy z Predátora. Prečo ste všetci také slepé, tučné hovadá?

chmod a+x /bin/laden
03-08-11, 00:12
To nie je Rambo, ale Billy z Predátora. Prečo ste všetci také slepé, tučné hovadá?
Jsme totiž oslněni tvou negativní energií.
Myslím že by k tobě spíš pasovala jiná fotografie... a to první fotografie, kterou ti nabídne google (http://billybobteeth.biz/products/billy-bob.jpg) při vyhledávání slova "billy"

Billy
03-08-11, 01:11
Mne to našlo ako druhú fotografiu, yes. To bude nejaká chyba v Matrixe a keďže sa náš linux chmod robot pokazil, mali by ho vyradiť ako chybný, tučný kus.

UFOusek
04-08-11, 10:02
Mne to našlo ako druhú fotografiu, yes. To bude nejaká chyba v Matrixe a keďže sa náš linux chmod robot pokazil, mali by ho vyradiť ako chybný, tučný kus.


Si debil? Co post to trapas, jezis