PDA

Zobrazit normální verzi : Nabor



ObriJahoda
06-02-13, 14:33
Zdravím.

koukam ze je nabor tak to taky skusim :-)

hrajem momentalne na serveru Superhero 2 (15lvl) , kdyz jeste nebylo superhero hraval jsem na war3 ultimate a kdyz nebyl ultimate hraval jsem na War3FT :D , obcas zahrajem i zombicko nebo deathrun

Nick - ObriJahoda , ale hraval jsem driv za KILL ME BOSS"! nebo jako *<G@NsTeR_Terrorist>*161_Rus_

SteamID - STEAM_0:0:27207287
SteamNick - ObriJahoda steam mam 3 roky a hraju asik 5-6 let :-)
Vek - 20

neco o me puvodem jsem rus , bydlim v CR uz dlouho , kotelnu poznam uz hodne dlouho jeste kdyz mela cca 10 serveru dneska jich ma 60 :thumsup4:
skusenosti s pravy mam byl jsem nekolik let na gameister.cz a gamesplace.cz :sadbye::sadbye: skoda ze zanikly :sadbye:


kdyz to nevyjde tak nevadi skusim to zase zitra :harhar: :mml:

ZEUS
06-02-13, 15:23
Ahoj, líbí se mi tvoje žádost, aktivní na serveru jsi, jen zvýšit aktivitu na foru.

Každopádně počkej na Charona. Nemůžu ti dát pro ani proti, protože výše uvedené servery jdou mimo mě.

http://steamcommunity.com/id/obrijahoda/

ZEUS
06-02-13, 15:25
post od DeViLOnToUra

Tobě a 20? Nepřijde mi to a to nejsem asi jedinej...Žádost taky není nic moc a ty smajlíci jsou na přizabití. Pravopis je spíš na těch 13 let...

kdyz to nevyjde tak nevadi skusim to zase zitra
Nevim jestli ti to k něčemu bude. Proti.

ObriJahoda
06-02-13, 16:02
neco o me puvodem jsem rus , bydlim v CR uz dlouho ,


Proto mozna ta cestina , je to docela tezky jazyk ale , co uz ( chtel by som videt tebe jak by si nekde psal na nejakem cizim foru :teehee:


chces obcanku ? :D nevim ako ti mam dokazat vek...

na lide mam profil kde je overeny vek a postava , jen je tam asik fotka 5 let stara ( www.lide.cz/vasilkvasilskaziljahoda )

forum si prectu ale nerad komentuji vetsinou narazi na mou cestinu , jak uz je videt i zde :-)

jo ty smailici jsou pecka:bruce_h4h:


kdyz to nevyjde tak nevadi skusim to zase zitra,

Nevim jestli ti to k něčemu bude.

to bol vtip ale ty si to nepochopil

Milk
06-02-13, 16:36
Já nevím, zatím nejsem ani Pro, ani Proti. Jednou si mi psal, že neumíš moc poznat AB nebo WH, na fórku si nikoho nenahlásil. Mě si nahlásil jednoho cheatera a jeden fail. Hlásíš cheatery i ostatním adminům?

Slunicko
06-02-13, 17:13
Kdyz budes hlasit cheaty a nebudes hlasit faili tak budu pro, vypadas slusne na waru jsem te parkrat potkal a nehrajes spatne, jen nahlas neco treba in game nebo si me mmuzes pridat na steamu a hlasit primo me jakozto i ost. adminum aby se presvedcili, to ze neumis spisovne cesky zachranuje to ze jsi cizak :D takze vem to cert, zatiim nejsem proti ani pro, jestli budes hlasit tak ti napisu novou statistiku :)

ObriJahoda
06-02-13, 17:16
Já nevím, zatím nejsem ani Pro, ani Proti. Jednou si mi psal, že neumíš moc poznat AB nebo WH, na fórku si nikoho nenahlásil. Mě si nahlásil jednoho cheatera a jeden fail. Hlásíš cheatery i ostatním adminům?


to ze jsem napsal?

nejsem VIP a bez admin ESP jde WH poznat hur , vetsinou Pisu pres ! ale malokdy sa stane ze by nekdo prisel :pinch:

aimbot se da poznat , ale nekdy tezko zalezi dle tybu aimbotu ,

Lazik
06-02-13, 19:24
nejsem VIP a bez admin ESP jde WH poznat hur

Admin ma poznat WH aj bez ESP

ZombieBot
06-02-13, 20:51
Admin ma poznat WH aj bez ESP

Fakt? ESP je náhodou šikovná věc, díky tomu mi stačí třeba já nevim, 30 sec. demo. Dneska jsem banoval manase, kterej si to tam fulloutil přes bedny a zdi přímo do ESP bodů.

bones
06-02-13, 21:53
adminoval u nas na (uz zaniknutom) gamesplace pomerne dlho, ziadne problemy s nim neboli, pohodovy hrac a ako admin to mal tiez v hlave docela zrovnane.. tak ako byvalemu kolegovi mu davam male bezvyznamne pro :)

bones
06-02-13, 21:59
request

Jahodu znam dlouho z war3 i war3U, i ted ho tam obcas potkam. Klucina na pohodu, zadny problemy, nejsem proti.

Charon35
02-03-13, 19:45
Keby tu niekoho nahlásil okrem toho jedného, nebolo by odveci. Navyše chatlog za posledný mesiac našiel len jeden login: BaseBuilderZombie 01-03-2013 12:16:13
Škoda. Steam vyzerá v pohode. Keby bola nejaká zmena, napíš mi PM.
Zatiaľ nie.