PDA

Zobrazit normální verzi : nezkušený hráč s právama - baf



Goodman
06-02-13, 14:05
Zdravím všechny dostal jsem před chvílí permanentní ban na vašich serverech konkréttně server fy_ předem bych chtěl říct jen jedno můj chatlog je různej občas špatný slovíčka avšak sám kolikrát opustím server proto že mě někdo pořád uráží nicméně dostal jsem ban za cheating viz konzole:
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem baf
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:34350954'
[AMXBANS] Tvoje IP: '62.245.115.231'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

Předem díky za vyřízení, je mi 25 let a rozhodně nemám sklony k podvodům, uznávám pouze fairplay.Permanentní ban za to že to trochu umím hrát si dát nenechám a prosím pečlivěji vybírejte ty adminy protože tohle by se stávat nemělo!
Zdravím vás.

ZEUS
06-02-13, 14:19
Ahoj, baf rozhodně nepatří mezi nezkušené adminy, každopádně prosím počkej až baf dodá demo.

baf
06-02-13, 14:31
zato ze me urazis se sam sebe ptam jestli mi stojis za to na tohle vubec reagovat
http://csko.cz/dema/upload/dir/razer.dem

Goodman
06-02-13, 14:40
jedna věc je že tě urazím ty mě nenapomeneš a druhá věc je že mi dáš permanentní ban za něco co není pravda!!!!pokud mám dostat ban tqak za urážky a ne permanentní ban za cheating, se prober!to že mě někdo nadává pomalu pokaždé kde hraju a nic si z toho nedělám je asi rozdíl mezi námi, ty jednoduše zneužíváš "moci" . A můžeš mi vysvětlit proč sem posíláš ten kousek demíčka? to má být jako důkaz?prober se!pošli celou mapu a bude jasno..achjo, nehraju to první rok....

baf
06-02-13, 14:43
sory na tebe fakt nemam naladu

Flash
06-02-13, 14:50
Tohle ma byt demo, za ktery dostal steamak ban za WH+AB? :O To vazne? Koukal sem chatlog... zaslouzi si treba tyden++ za urazky ale cheating mu neprisijes, takhle to spis vypada jako vyrizovani osobnich sporu pres prava a to neni dobry. Mas tam 15 sekund, ktery sou este navic bugnuty, aspon u me teda a pak uz si mackal amxmodmenu. Tohle musi byt unban nebo jak rikam, uprava na to, co si zaslouzi.

baf
06-02-13, 14:54
tohohle cloveka vubec neznam prislo nan eho hlaseni asik sem zapl pozde nahravani bzl zapaty zatim si stojim

Goodman
06-02-13, 14:57
a hlavně ani nevím že bych nějakýmu hráči s nickem baf nadával...a pokud jo tak si to rozhodne zasloužil..tohle je vizitka serverů kde admini nemají zkušenosti se hrou a zneužívají s vých pravomocí..na foru se potom chovají arogantně jak kdyby byli nadlidi, přitom je to přesně naopak, jsi slabý a tak si mi dal!a proto že je neprávem tak pokud se najde fér člověk měl by se tím vyrušit ban za vulgaritu kterej by naopak byl namístě ikdyž cca tak 1-2 dny max týden, kdybych měl čístej štít uplně tak žádám omluvu protože toto je vrchol s jakým přístupem ten člověk s právama vystupuje.

Slunicko
06-02-13, 15:09
Ahoj, nemuzete se kouknout na zaznam z hltv? Na ban za wh, ab je tusim potreba min. 3 casy a jestli ma demo 15 sec tak to by asi neslo pokuste se stahnout to hltv a dejte to sem :) ja bych to stahl sam ale na mobilu se to dela tezko :D

Goodman
06-02-13, 15:35
Takže co?admin nedokáže obhájit svoje rozhodnutí, proč ho někdo nevyzve aby to nějak dokázal...já to nechápu...

Goodman
06-02-13, 15:36
jinak najdete mě myslím i s nickem johnny cash

MARTiii
06-02-13, 15:36
http://csko.cz/dema/upload/dir/fysnow.dem

nic na nem neni, je cistej

514Pro
06-02-13, 18:33
Koukal jsem prvni demo > je moc kratke a nic tam neni, zacatek je buglej, dycky to chce prepnout mezi hracema, aby se odstranily propadle pohledy a jine neduhy. Koukal jsem na par kol toho hltv snowu, tam taky nic, rozhodne AB nema.

R3S
06-02-13, 22:00
podle HLTV je čistej - unban

Goodman
06-02-13, 22:01
Haloo, unban?

baf
07-02-13, 09:12
UZho mas odvcera omluvam se.Moje chyba.