PDA

Zobrazit normální verzi : stížnost na Vojtu



Gandalf
06-02-13, 19:04
za prve když není rezidence není to griefing ...reklama to byla typu že ty jsi chtěl vědět názvy portálu a na forko kotelny ti to psát nebudu tak jsem ti poslal msg tak se zamysli...jestli teda máš mozek od přemejšlení a ne vylejvání si kemplexu že za takové blbosti dáš perma..prvně přemýšlej pak jednej !!!!!!!!! S nenávistí k vojtovi přeje štastný den Misery96

Facened
06-02-13, 19:08
za prve když není rezidence není to griefing ...reklama to byla typu že ty jsi chtěl vědět názvy portálu a na forko kotelny ti to psát nebudu tak jsem ti poslal msg tak se zamysli...jestli teda máš mozek od přemejšlení a ne vylejvání si kemplexu že za takové blbosti dáš perma..prvně přemýšlej pak jednej !!!!!!!!! S nenávistí k vojtovi přeje štastný den Misery96

Určite si vedel, že ta stavba niekomu patrí tak si ju nemal prečo rúcať

Gandalf
06-02-13, 19:10
věděl ale překážela mi do dalších plánu..tak když chci stavět tak jdu někam kde nikdo nebydlí a nebo si udělám rezidenci ne ?

Only_Lucker^^
06-02-13, 19:18
Právě jsem dostal perma ban za NIC.. Jen za to,že mě obvinili.. bez hmatatelných důkazů.. A pokud nemaji resku a chci tam stavet,nadavaji mi do rodiny tak co mam asi delat? Přehlížet to?Asi nic no.. Vyhrožovali nám banem a nic se jim nestane,nadávali nám a nic se jim nestane.. Prej ze Vojta (ten admin) je jejich kámoš.. Mohli si to jakkoliv domluvit.. Takže kdo má pravdu? Vengeance

Facened
06-02-13, 19:21
To je pekné, že ti prekážala ale asi tam bol skôr ako ty a tú rezidenciu si plánoval spraviť neskôr alebo ju nevedel a čakal na niekoho kto mu sňou pomôže ty nemáš čo zasahovať do stavby niekoho iného iba ak by ti dal povolenie čo očividne ti nedal

Gandalf
06-02-13, 19:23
To je pekné, že ti prekážala ale asi tam bol skôr ako ty a tú rezidenciu si plánoval spraviť neskôr alebo ju nevedel a čakal na niekoho kto mu sňou pomôže ty nemáš čo zasahovať do stavby niekoho iného iba ak by ti dal povolenie čo očividne ti nedal
pochopíš už ten princip kde není rezidence můžu si tam stavět a níčit co chci kdy chci a proč chci ? :) a nechci se s tebou hádat..každej kdo to hraje minimálně rok tohle chápe a ví

Only_Lucker^^
06-02-13, 19:27
Facened já tam tu resku měl přednastavenou sloupy.. jen jsem potřeboval vědět rozměry.. A pokud admin nekouká na to,že tam někdo někomu nadává do : vy koko** tak to není admin,ale jejich kámoš.. To je potom nadržování těm daným,co nadávají a nebudou mít za to žádný postih.. Já jim tam zničil na začátek 2 bloky,protože jsem nevěděl.. Pak nám začali nadávat.. Tak co jako?

Facened
06-02-13, 19:28
Prepáč ja som Minecraft ešte nehral ale to čo si napísal je blbosť

Facened
06-02-13, 19:30
Facened já tam tu resku měl přednastavenou sloupy.. jen jsem potřeboval vědět rozměry.. A pokud admin nekouká na to,že tam někdo někomu nadává do : vy koko** tak to není admin,ale jejich kámoš.. To je potom nadržování těm daným,co nadávají a nebudou mít za to žádný postih.. Já jim tam zničil na začátek 2 bloky,protože jsem nevěděl.. Pak nám začali nadávat.. Tak co jako?

Ak si zrútil iba dva bloky tak to na permu neni a nabúduce odfoť chat s nadavkami a daj to sem na forum

Gandalf
06-02-13, 19:30
není to blbost a nehádej se semnou a koukej co píše on..prostě si všímáš a děláš že máš pravdu ale abys zareagoval na vengeanceho který tu pravdu mluví to už tě nezajíma ?

Gandalf
06-02-13, 19:31
jakože to že říká ty kokote to že ti dal nekdo dia brnko myslíš si že si boh ? pak kokote padej ale to už váš nezajíma co..ano těžili jsme ..

Facened
06-02-13, 19:32
není to blbost a nehádej se semnou a koukej co píše on..prostě si všímáš a děláš že máš pravdu ale abys zareagoval na vengeanceho který tu pravdu mluví to už tě nezajíma ?

Ak si si nevšimol tak aj jemu odpovedám a mrkni na Aviatikov post

Only_Lucker^^
06-02-13, 19:33
Facened na budúce?Mám ban na IP.. Důvod? : Banovací kladivo promluvilo! To je důvod jak něco..

Gandalf
06-02-13, 19:33
Face a kolik si myslíš že sme jim sbourali ?? já mel u sebe jejich sotva 12 birch log to neni problem vratit ja po nich chtěl omluvu za kokota...

Gandalf
06-02-13, 19:36
Vojta1211
Vojta1211 je nyní online
Stálý člen

Datum registrace
Jan 2012
Příspěvky
247
*VIP*

Re: Prava

Napiš nám názvy portálů

..napsal jsem mu je do msg aby to viděl jen on aby to nebylo na forum to by byla reklama a ještě když ho to zajímá tak mu to napíšu msg a tento zakomplexovaný člověk mi dá jako reklamu...tak je to jako normální ?

Facened
06-02-13, 19:39
Facened na budúce?Mám ban na IP.. Důvod? : Banovací kladivo promluvilo! To je důvod jak něco..

Nabudúce som myslel všeobecne a ak si zničil iba dva bloky mohol by tebe ten ban skrátiť a Gandalf tu nevie pochopiť, že stavby aj s reskou aj bez resky nemá ničiť tak ten nech si počká na vyjadrenie vojty

Gandalf
06-02-13, 19:41
12 bloku. a odpověd na jeho otázku... to je perma ? měli by jste pročistit AT a dat tam lidi nad 11 let

Facened
06-02-13, 19:45
12 bloku. a odpověd na jeho otázku... to je perma ? měli by jste pročistit AT a dat tam lidi nad 11 let

Viac ako 10 blokov je perma

Gandalf
06-02-13, 19:47
neřeknu dia bloku ale birch log..to je trochu přehnané ne ?

Facened
06-02-13, 19:49
neřeknu dia bloku ale birch log..to je trochu přehnané ne ?

Blok ako blok

Gandalf
06-02-13, 19:52
děkuji ti pořád lepší než za msg a 12 bloku perma :) jakože promin nevěděl sem žes neviděl msg takže..fajn

Piner
06-02-13, 20:33
Facened na budúce?Mám ban na IP.. Důvod? : Banovací kladivo promluvilo! To je důvod jak něco..
To je to, když dostaneš ban a pak se zkusíš znovu připojit na server, vypíše ti to tento důvod.

Aha, za 3 minuty co jsem tu psal se vše objasnilo -_-

Tupelko
06-02-13, 22:36
za prve když není rezidence není to griefing ...reklama to byla typu že ty jsi chtěl vědět názvy portálu a na forko kotelny ti to psát nebudu tak jsem ti poslal msg tak se zamysli...jestli teda máš mozek od přemejšlení a ne vylejvání si kemplexu že za takové blbosti dáš perma..prvně přemýšlej pak jednej !!!!!!!!! S nenávistí k vojtovi přeje štastný den Misery96
Vymýšlej si dál svoje pravidla a poučuj adminy v mc aji v csku dál asi král.

Acid
07-02-13, 01:47
12 bloku. a odpověd na jeho otázku... to je perma ? měli by jste pročistit AT a dat tam lidi nad 11 let

Nedivím se, že sis žádal o práva.

mr-z
07-02-13, 21:34
pochopíš už ten princip kde není rezidence můžu si tam stavět a níčit co chci kdy chci a proč chci ? :) a nechci se s tebou hádat..každej kdo to hraje minimálně rok tohle chápe a ví

Ty si ale magor ... precitaj si pravidla... mas tam ze "je zakazane nicit stavby ostatnym" takze ci tam mal alebo nemal resku Ty si mu nemal co nicit stavbu...

Only_Lucker^^
08-02-13, 15:15
mt-z Chápeš že už je to vyřešené?tak nepiš

Only_Lucker^^
08-02-13, 15:17
Tupelko Každý normílní hráč ví,že pokud není reska,může se to ničit jak chce,je to uzemí nikoho.. To je jako by si ničil opuštěné doly a dostal si ban za grief,protože to taky někdo postavil..

The Frisco
08-02-13, 15:24
Co sem sereš systémové doly? Ty snad nepostavil žádný hráč..
Nemáš ničit vůbec nic cizího, ať už to je v resce nebo není..

Bezdak
08-02-13, 15:25
Tupelko Každý normílní hráč ví,že pokud není reska,může se to ničit jak chce,je to uzemí nikoho.. To je jako by si ničil opuštěné doly a dostal si ban za grief,protože to taky někdo postavil..

Každý ví že na serveru jsou pravidla která platí do všechny. V pravidle se to píše že nemáš níčit žádné cizí stavby, tak nevim co tu třepeš za kraviny.

Gandalf
08-02-13, 17:37
lock fakt mě nebaví číst ty voly co se neumí ani slušně vyjádřit