PDA

Zobrazit normální verzi : Zabijanie Galilom pocas Sparty



Fhacker
06-02-13, 19:49
Zdravím, natočil som hráča menom skywolf počas Sparty ako dáva killi Galilom a pištolkou. Poprosil by som dakoho kto by mi pomohol nájsť ten súbor(točil som cez H a tam demo), a potom aby mi vysvetlil ako ho dám sem. ďakujem

Trey
06-02-13, 20:25
demo je v zlozke cstrike

After =(^.^)=
07-02-13, 15:14
Jj obcas to bugne minule som tam hral a asi 2 ct M4.

Qip
07-02-13, 16:45
Je pravda, že se to občas posere. Je to nefér, asi by se měl správně zabít, když mu zůstala m4, ale na druhou stranu za to nemohl, takže bych to nějak zvlášť neřešil.

kono159
07-02-13, 23:28
Ja neviem, co riesite, bud zobere knife alebo ina zbran pri mode a ban, ked to natocite, ked tam nie je admin, spravite dobre, ale chce to sem aj upload.
Stava sa to len ked simon pusti mod priskoro, ked si CT vyberaju zbrane... Je to aj trocha demencia simona pustit mod nez zacne kolo...

Master Yoda
08-02-13, 18:08
jde o to ze si nechaji nakup zbrani a hned jak pusti mod tak si zbrane bubnou me to taky stve kdyz pri prestrelce da dualkyy a nekdo si bugne M4

vikernes
19-02-13, 13:07
Taky se mi to jednou stalo.....za jsem to bugl od te doby takoveto hráče vyhazuji.Je blbe že toho lidi vyuzivaji.

Master Yoda
19-02-13, 13:10
to taky zneuzivas :D :D

vikernes
19-02-13, 16:50
to taky zneuzivas :D :D

Jak jsem psal jednou sem to udělal ale jestli si myslíš že to dělám i nadále tak to seš na omylu.....

Master Yoda
20-02-13, 14:51
:D

Volume
20-02-13, 15:47
Vikernes je hodný kluk :devil2:
To takhle jednoho krásného zimního dne ráno Simon dal na jb_snow/mountains neohlášenej mod jménem sparta a hned na začátku kola, takže si všichni Ct bugli nechtěně zbraně, tak to dopadlo tak že jsme si všichni dali kill a nechali v tom Simona vymáchat :harhar: Myslím že mám někde natočené demo, ale snad jsem ho nesmazal.... chudák malej, tak řval a brečel že jsme kok*ti, čur*ci atd... :D
Vikernes je hodný kluk :devil2:

Edit// Hráč SKYwolf (FiremanCZ nebo jak byl jeho druhý nick) nyní již hraje po jiným nickem, tedka se nemůžu vzpomenout, dostal trvalej IP ban za WH a tak trošku ho obešel, až si vzpomenu na nick napíšu ho sem... (nebo taky ne, je to v pohodě kluk, akorát udělal blbost)
Vikernes je hodný kluk :debil2:

Tupelko
21-02-13, 14:14
Vikernes je hodný kluk :devil2:
To takhle jednoho krásného zimního dne ráno Simon dal na jb_snow/mountains neohlášenej mod jménem sparta a hned na začátku kola, takže si všichni Ct bugli nechtěně zbraně, tak to dopadlo tak že jsme si všichni dali kill a nechali v tom Simona vymáchat :harhar: Myslím že mám někde natočené demo, ale snad jsem ho nesmazal.... chudák malej, tak řval a brečel že jsme kok*ti, čur*ci atd... :D
Vikernes je hodný kluk :devil2:

Edit// Hráč SKYwolf (FiremanCZ nebo jak byl jeho druhý nick) nyní již hraje po jiným nickem, tedka se nemůžu vzpomenout, dostal trvalej IP ban za WH a tak trošku ho obešel, až si vzpomenu na nick napíšu ho sem... (nebo taky ne, je to v pohodě kluk, akorát udělal blbost)
Vikernes je hodný kluk :debil2:
Si kral ted dolož to demo.

Master Yoda
21-02-13, 14:43
Si kral ted dolož to demo.
:D

Volume
21-02-13, 14:47
No tak jsem ho nenašel no :D Já jsem musel za poslední měsíc asi 3x reinstalovat csko páč mi to nějak zlobilo :)

Tupelko
21-02-13, 14:48
No tak jsem ho nenašel no :D Já jsem musel za poslední měsíc asi 3x reinstalovat csko páč mi to nějak zlobilo :)
Ano určitě.

Airsoft
01-03-13, 18:54
Jj obcas to bugne minule som tam hral a asi 2 ct M4.

Můžeš přestat huntit posty?Všude strkáš pr**l.

Master Yoda
01-03-13, 20:48
Můžeš přestat huntit posty?Všude strkáš pr**l.

nech ho :D nahani prispevky :D :D

Trey
01-03-13, 21:30
Nic v zlom Yoda ale ty mas v jednom threade 2 prispevky v ktorych je napisane len :D takze o hunteni postov by som pomlcal.

brat brata
16-04-13, 19:19
nevadi to robym aj ja :D

I-Mouse
16-04-13, 19:19
nevadi to robym aj ja :D

ale ty si kokot