PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o UNBAN



MarekS
07-02-13, 17:07
Prosím Vás dajte mi UNBAN :( Ja som mal cheaty len prvý krát :( chcel som to len vyskúšať "aký to je pocit" ja už nebudem cheatovať mňa CS-ko baví hrať normálne. Len ako hovorím to bolo prvý krát v živote čo som cheatoval,ináč som podstivý hráč :) Dajte mi len prosím Unban :( ja už nebudem cheatovať a poučil som sa z vlastnej sprostosti a už viem že to neni dobré, bespečné a podstivé :( Pls dajte mi Unban.

A ešte nikdy som nikdy nemal BAN. :( PROSIIIIM VAAAAS :( zľutujte sa :( ja už nikdy nebudem cheatovat :( Prisahám ! :(
A kľudne nejakým spôsobom Vám ukážem že už nemám žiadne hacky.

ZEUS
07-02-13, 17:19
Ahoj, to sis měl vyzkoušet na botech a ne na serveru s hráčema.
Unban se zamítá.

MarekS
07-02-13, 17:24
Ja viem veď ale dneska to bolo prvá krát :( A prisahám že naposledy :( veď pls :( ja ti aj potom môžem ukázať že nič nemám :( ved pls tak mi ho aspoň stiahni na povedzme 1 mesiac od dneska. To je dosť dlhá doba aby som sa plne poucit z vlastnej (s prepáčením) debility :( veď už teraz si to plne uvedomujem :( prosím ťa nebuď taký. :( prosím :(

Slunicko
07-02-13, 17:26
Ja viem veď ale dneska to bolo prvá krát :( A prisahám že naposledy :( veď pls :( ja ti aj potom môžem ukázať že nič nemám :( ved pls tak mi ho aspoň stiahni na povedzme 1 mesiac od dneska. To je dosť dlhá doba aby som sa plne poucit z vlastnej (s prepáčením) debility :( veď už teraz si to plne uvedomujem :( prosím ťa nebuď taký. :( prosím :(

čemu nerozumíš na větě unban se zamítá?
neměl si cheatovat, tohle už není náš problém.

MarekS
07-02-13, 17:34
Tak aspoň na dethrun (tam sa cheaty nedaju pouzivat,su uuuplne na nic) a na dethmuch (tam ma mozete monitorovat alebo kontrolovat :D ) ved pls :D

Lazik
07-02-13, 17:37
Nie. Banlist je lokalny na vsetky servery a kvoli tebe sa to prerabat nebude. Mal si si to uvedomit skor. unban nebude

ZEUS
07-02-13, 17:37
Ban je globální, to by musel bejt jeden server = jeden banlist a to vážně nejde. Unban prostě dostat nemůžeš